Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giuseppe Rossi
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Gracek_11 napisał(a):chciałbym zauważyć, że strzela tam trochę bramek

To prawda, ale tak jak również zauważyłeś, większość z nich to uderzenia z jedenastek. Przydałoby się kilka bramek z akcji, wtedy będę zadowolony. Choć dobre i to - przynajmniej wiemy, że Rossi potrafi dobrze egzekwować rzuty karne.
04-03-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Nie mniej jednak- gol to gol. Jednak widać, że Rosi jest w swoim obecnym klubie bardzo szanowany i wszyscy darzą go ogromnym zaufaniem, pozwalając mu na strzelanie jedenastek. A skoro robi to z takim powodzeniem, no to widać, że ten zawodnik jest mocny psychicznie, co może kiedyś dobrze wykorzystać podczas gry w barwach Manchester United, w co nie wątpię, że nastąpi.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
04-03-2007 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Pejter napisał(a):
Gracek_11 napisał(a):chciałbym zauważyć, że strzela tam trochę bramek

To prawda, ale tak jak również zauważyłeś, większość z nich to uderzenia z jedenastek. Przydałoby się kilka bramek z akcji, wtedy będę zadowolony. Choć dobre i to - przynajmniej wiemy, że Rossi potrafi dobrze egzekwować rzuty karne.

Przesadzasz, wazne, że strzela. Wczoraj kolejny gol z " 11 " po dwóch powtórkach karnego, ale sie wkur*** za 2x Tongue No i gol w debiucie, wyśmienicie Rossi sie prezentuje.

Szkoda, że nie ma go teraz w UNITED kiedy jest potrzebny.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-03-2007 08:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ja nadal wierzę, że po mistrzostwie United w tym sezonie, Rossi zostanie u nas i nie będziemy wyrzucac kasy na niewiadomego Torresa lub Toniego.
Rossi prezentuje się wyśmienicie i pokazuje w każdym kolejnym meczu, że United ma wspaniałego młodego gracza. Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze widziałem go wielokrotnie w meczach rezerw United. Nie da sie opisać co on tam czasami wyczyniał.
Za sezon jak dla mnie zamiast Larssona (którego już nie ma) powinien grac właśnie Rossi.A kase przeznaczoną na Torresa zainwestowałbym w nowego pomocnika defensywnego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-03-2007 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Wojtek3 napisał(a):Wczoraj kolejny gol z " 11 " p
Ale pierwszego karnego nie trafił Tongue Około 35 minuty był karny dla Parmy - podszedł Gio i strzelił beznadziejnie. Jednak w końcówce się wykazał, bez wątpienia wybijająca się postać w Parmie. Kto wie, może da im utrzymanie.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
05-03-2007 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Kolejny gol Giuseppe w Parmie i to w samej końcówce. Wychodzi na to, że Rossi będzie zbawicielem zespołu AC i Claudio Ranieri będzie stawiał na niego do konca sezonu.

Gol piękny, uderzenie z woleja zza 16, bramkarz bez szans.

[Obrazek: 10rossise6.th.jpg]

Tu macie link do bramki.

DOWNLOAD Z-ZSHARE

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 06:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
No to tylko miejmy nadzieję, że Rossi dalej będzie tak błyszczał w Parmie, a potem do nas wróci, bo przecież dni choćby Solskjaera wydają się być policzone. Jednak wyrasta z niego gwiazda, w co wielu na pewno wcześniej nie wierzyło. Napad Roo-Rossi robi wrażenie, ale na taki obrót spraw liczę dopiero za rok, może dwa 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
08-04-2007 07:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Rossi dobrze prezentuje się w Parmie i miejmy nadzieję, że Ferguson to zauważy i gdy Włoch powróci do United zacznie mu dawać więcej szans. Chłopak ma ambicje, chce się jeszcze uczyć, więc trzeba mu w tym pomóc.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-04-2007 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ja uważam, że gdy Rossi wróci do Mu to będzie już na stałe w MU. Saha gra padlinę, Solskjaer nie zawsze daje radę, Smith nic nie gra... Roo ma niemoc i Dong który jest jeszcze za młody...

Teraz Rossi byłby nam bardzo potrzebny a wręcz zbawienny...

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-04-2007 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Dzięki Wojtek za linka. Piękny gol Rossiego, świetny strzał. O to mi właśnie chodziło - żeby nie strzelał bramek tylko z rzutów karnych Tongue
Rossi powinien wrócić do nas w przyszłym sezonie i zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja. Ja bym mu zaczął dawać więcej szans.

Stojkovic napisał(a):Dong który jest jeszcze za młody...

Ale pojechałeś... Dong ma 22 lata, tyle samo co Rooney i o 2 lata więcej niż Rossi. Ten argument jest więc bardzo nietrafiony.
08-04-2007 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
U nas grając w pucharze strzelił już kilka bramek i widziałem jego grę w rezerwach. On jest ogromnym talentem i nie wyobrażam sobie by SAF go sprzedał komukolwiek...

Co do bramki z "wolca" to ukazuje on jego umiejętności. Precyzyjny strzał i to zza pola karnego. Piękny gol.

Pejter -> Czemu nie napisałeś tego w poprzednim poście?

Bo tak Tongue

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-04-2007 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Stojkovic napisał(a):. Saha gra padlinę
Słucham?? O_o Saha do grudnia był naszym najlepszym strzelcem, potem jednak pasmo niepowodzeń nawiedziło naszego Louisa...


Stojkovic napisał(a):Solskjaer nie zawsze daje radę, Smith nic nie gra... Roo ma niemoc i Dong który jest jeszcze za młody...
Solskjaer to też jeden z naszych najskuteczniejszych napastników, nie wiem, gdzie nie daje rady.. Smith dopiero wraca, ten sezon jest już dla niego stracony, jeśli już, to za rok będzie się liczyć w rywalizacji o miejsce w ataku. a Dong w ogóle nie zaistnieje, to taki marketingowy chwyt jest... A Roo jakby nie patrzeć cały czas tak gra, coś strzeli, potem nie - nie jest regularny.

W napadzie akurat mamy najmniej problemów, Rossi co najwyżej mógłby się łapać na ławkę. Wcale się nie zdziwię, jak po tym sezonie karierę skończy 20LEGEND, wtedy na Old Trafford stworzy się miejsce dla Rossiego - póki co Gio może buty czyścić Norwegowi. Może w przyszłości, ale warunek jest jeden - nie może to być odległa przyszłość, bo w innym wypadku za 2 sezony po Rossim zostanie tylko wspomnienie.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
09-04-2007 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #28
 
Rozpedza sie Rossi we Włoszech, oj rozpedza. W meczu jego parmy z Fiorentina strzelil dwie (jedyne) bramki i zapewnil swojej druzynie zwyciestwo. Tam strzela, a ciekawe czy tak bedzie robil w Premiership. Oby nie bylo z nim tak jak z Szevą, ale Gio jest młody... Smile

amor patriae nostra lex
20-04-2007 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ostatnimi dwoma golami z Fiorentiną Giuseppe pokazał, że jest dojrzały piłkarsko i może wrócić na Old Trafford walczyć z Smithem i Sahą o miejsce w składzie.

Jestem prawie pewny powrotu w lecie na OT Włocha, jednak nie jestem pewny by grał w pierwszej " 11 ".. SAF planuje zakup nowego napastnika co dla mnie jest głupotą, bo szanse pozostania Włocha na OT maleją, także wiec po co te zapowiedzi przez 4 lata, że Rossi jest nadzieją UNITED ?

Under The Boardwalk - United Warriors
21-04-2007 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Gdyby Rossi był teraz na Ot to Smith i Saha ze swoją skutecznością grzaliby ławę. Rossi nie wygląda na takiego, który leci za kasą. Grałw naszej młodzieżówce i tak samo czuje, że zostanie na OT długio czas. Jeśli Ferguson kupi kogoś nowego na atak, to będzie musiał kogoś sprzedać i wtedy Saha może być zagrożony... choć nie do końca chce mi się wierzyć w te ploty o kupnie napastnika... zobaczymy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-04-2007 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości