Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #211
 
Ciekawe losowanie.

AC Milan - Bayern Monachium
Na pewno najbardziej wyrownania para. Jednak patrzac na gre Milanu w 1/8 to watpie aby dali sobie rade z gra Bawarczykow. W poprzedniej edycji LM gora byli Włosi, teraz uwazam iz przejdzie Bayern.

PSV - Liverpool
PSV znowu trafilo na angielska druzyne. Tym razem daje im duzo mniej szans na wygranie dwumeczu. Benitez ustawil druzyne pod Barcelone, to pod PSV tez ustawi.

AS Roma - Manchester United
Najbardziej interesujaca nas para. daje Wlochom 10% szans. Grajac tylko 1 wysuneitym napastnikiem nie maja szans. Oczywicie Totti jest groźny, ale na srodku mamy Vidica i Rio. Ogólnie zagrac tak jak z Lille: zrobil dobry wynik na wyjezdzie, a u siebie dolozyc jak sie da jeszcze.

Chelsea - Valencia
Moim zdaniem wieksze szanse ma Chelsea, poniewaz graja silowy futbol, a nie to co Teamy z Hiszpanii. Oczywiscie The Blues przegralo we wczesniejszych edycjach z Barca, ale...Valencia to nie Barcelona.

amor patriae nostra lex
09-03-2007 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #212
 
No i losowanie nie było dla nas złe.
Co prawda żadnego przeciwnika lekceważyć nie można (bo w poprzednich edycjach Champions League też byłam pewna, że czekają nas gładkie wygrane, a jak było - wszyscy pamiętamy), ale sądzę, że powinniśmy sobie poradzić Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
09-03-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #213
 
Roma to dobry rywal i osobiscie jestem zadowolony z takiego losowania, bo są lepsze ekipy od nich choc zawsze mogło byc lepiej Wink

Jesli chodzi o wyjazd na mecz to będe musiał sie powaznie zastanowic!

WE ALL FOLLOW MAN UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
09-03-2007 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #214
 
AC Milan - Bayern Monachium
Dość wyrównana para ale Bayern powinien tą konfrontację wygrać(kibicuje Bayernowi)
PSV Eidhoven - Liverpool
przyznam będzie ciekawie bo PSV pokonało Arsenal poprzedniego finaisstę ligi mistrzów a Liverpool triumfatora ale ja mówię, że to będzie najbardziej wyrównane spotkanie
AS Roma - Manchester United
Manchester powinno to spotkanie wygrać,ale Roma ma według mnie około 20 procent a Manchester United 80 procent pamiętajmy też,że Manchester United w ostatnich latach odpadała szybko jakm na ich możliwości.
Chelsa - Valencia
Praktycznie Valencia powinna przegrać ,ale chelsa też może przegrać a jak co to chyba najmniej wyrównana para.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
09-03-2007 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #215
 
Inne pary?

Milan - Bayern
Stawiam na Niemców - rozegrali bardzo dobre spotkanie przeciwko Realowi. Milan wydaje mi się być o wiele słabszy niż jeszcze sezon temu. Para dosyć wyrównania i wskazanie faworyta naprawdę nie jest łatwą sztuką...

PSV - Liverpool
Wygląda na to, że The Reds kolejny już raz stawiają wszystko na rozgrywki Champions League. PSV z kolei, to taki czarny koń, po którym nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać. Mimo tego stawiam na Anglików... Naprawdę prezentują się wyśmienicie.

Chelsea - Valencia
Chyba jednak Chelsea, aczkolwiek cieszyłabym się, gdyby to Hiszpanie wyszli z tego pojedynku zwycięsko... Para dosyć wyrównana i żaden wynik nie będzie - moim zdaniem - żadnym zaskoczeniem.

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
09-03-2007 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #216
 
Wiadomo, że wszystkie pary są ciekawe, lecz moim zdaniem wielkie emocje może sprawić pojedynek Valencia - Chelsea. Milan z Bayernem również ciekawa para, jednak hiszpańsko-angielski dwumecz w moim odczuciu będzie pełen emocji. Valencia już wyeliminowała grający w świetnej formie Inter, a Chelsea wiadomo, że jest bardzo głodna sukcesu w LM. PSV na pewno łatwo skóry nie odda z Liverpoolem, co potwierdziły już wcześniej dwa spotkania z Arsenalem. Wsumie cieszę się, że United trafiło na Romę, choć oczywiście nie mam tutaj na myśli, że będzie to bardzo łatwy przeciwnik do ogrania. Na tym etapie rozgrywek nikt nie jest słaby i będzie trzeba się wysilić, aby pokonać włoski klub Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-03-2007 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Totnik_ASR Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #217
 
Witam i pozdrawiam fanow MU. Mamy przyjemnosc spotkac sie w LM i osobiscie jestem dumny ze moja Roma stanie do potyczki z tak wielka europejska firma. Ze sportowego punktu widzenia oczywiscie Roma poraz kolejny wylosowala najgorzej jak mozna ale juz z Lyonem mielismy odpasc. Niech wygra lepszy. FORZA ROMA !!

Cytat:Grajac tylko 1 wysuneitym napastnikiem nie maja szans

to akurat najwieksza sila Romy, w tym sezonie gramy najbardzej efektowny i ofensywny futbol we Wloszech.
09-03-2007 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #218
 
Najciekawiej zapowiada się spotkanie Milanu z Bayernem, ale i nasz mecz wcale od tego nie odstaje. Nie chciałem aby United wpadło na kogoś z Anglii, liczyłem za to na Niemców- sprawdziło się w połowie, a może nawet i trochę więcej, bo w przypadku awansu obu klubów (czyt. MUFC i Bayern) jest duża szansa pojechać na półfinał. Roma to silny rywal, pokazała to punktując Lyon. W lidze odstają trochę Interowi, więc w Champions League grać będą do końca. Tak czy siak trafiliśmy dobrze. Zawsze mogłoby być gorzej, ale i lepiej. Włosi są do ogrania, a przy znanym już rozstawieniu liczę na awans Bawarczyków i oczywiście pojedynek z nami...

UNITED!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
09-03-2007 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #219
 
Zashi napisał(a):aje Wlochom 10% szans.

men utd fan napisał(a):Roma ma według mnie około 20 procent a
Taaa, nie ma to jak pewność siebie. Roma to nie są żadne kołki, na pewno do pokonania, ale szanse są dużo bardziej wyrównane.

Zashi napisał(a):Grajac tylko 1 wysuneitym napastnikiem nie maja szans
Tak jak kolega Rzymianin napisał wyżej, to jest ich siła - na skrzydle Mancini, Wilhelmsson, Taddei... Jest komu grać, nikt nie zwycięstwa nie podaruje.

PS. Rozmowy na temat meczu z Romą w odpowiednim dziale.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
10-03-2007 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #220
 
Cytat:Witam i pozdrawiam fanow MU. Mamy przyjemnosc spotkac sie w LM i osobiscie jestem dumny ze moja Roma stanie do potyczki z tak wielka europejska firma. Ze sportowego punktu widzenia oczywiscie Roma poraz kolejny wylosowala najgorzej jak mozna ale juz z Lyonem mielismy odpasc. Niech wygra lepszy. FORZA ROMA !!

Witam. Dzieki za miłe słowa, oczywiscie my Rome również doceniamy i cenimy, z SerieA najwiekszym szacunkiem wlasnie darze zespół z Rzymu.

Osobiscie jestem zadowolony z losowania, bo moglismy trafic znacznie trudniej np. Chelsea, Liverpool bądź Valencia a nawet Bayern no i okazja do wyjazdu na mecz znów sie nadarza, ale w tej kwesti wszystko okaże sie w najblizszym czasie.

pozdrawiam

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-03-2007 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
diablik16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #221
 
uwazam ze pary są bardzo cieawe. spotkanie milan-bayern bedzie zaciete moze nawet bedzie dogrywka lecz powinien wygrac bayern. psv bedzie cieżkim przeciwnikiem dla liverpolu jedni pokonali arsenal a ci drudzy barce(za co jestem im wdzięczna gdyz nienawidze barcy)uwazam jednak ze barca jest lepsza od arsenalu i tu górą jest liverpol. benitez rozgryzł barce to rozgryzie psv.mu powinno wygrac z romą jednak nie mozna byc tego pewnym bo roma nie jest jakąś byle jaką firmą.a w meczu chelsy-valencia obstawiam hiszpanów chelsy ostatnio niezbyt sobie radzi a valencia wygrywa mecz za meczem.pozostaje mieć nadzieje-okaze sie :twisted:

Edit Kuba_^^: nie chce mi się poprawiać, bo jest tego zdecydowanie za dużo, ale na przyszłość proszę Cię, abyś nazwy klubów, naradowości i nazwiska pisał tylko i wyłącznie WIELKĄ literą Smile
12-03-2007 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #222
 
Roma to silny rywal nie ma co. Ogólnie ekipa z Rzymu gra dobrze w tym sezonie podobał mi się ich mecz z Lyonem. Licze na wygraną United wazny będzie mecz w Rzymie.

Co do innych par to chciałbym aby Valencia pokonała Chelsea, bardzo lubie ogladac gre Hiszpanów i ich awans mile by mnie zaskoczył.

Milan raczej ma marne szanse na awans widząc ich gre z Celtikiem to nie wierze w ich awans.

Psv to drużyna zagadkowa ale grająca dosyć dobrze ale Benitez i jego L'pool powinni przejśc dalej.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
15-03-2007 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #223
 
Nie trafiliśmy najgorzej, bo Roma to nawet na wizus zespół z niższej stawki, ale drużyna z Rzymu ma duży potencjał, co udowodniła, ogrywając Lyon w ładnym stylu i z pewnością mogą być czarnym koniem tych rozgrywek. Po cichu liczę na jakąś transmisję w TV ze Stadio Olimpico. Na mecz będą już gotowi Saha oraz Ole, więc na braki z przodu nie będzie co narzekać.

Z ciekawości zarejestrowałem się na polskie forum AS Romy. I co interesującego wyczytałem? Ano jeden koleś twierdzi, że przegramy, bo w MU nie ma dobrych napastników. Ominę naszą liczbę strzelonych goli oraz możliwości Wayne'a, Louisa, Ole czy Alana. Bez komentarza Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
16-03-2007 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #224
 
AC Milan - Bayern 2:2

Oglądałem tylko skrót tego meczu, ogólnie było dość ciekawie, dobrze prezentował się w bramce Bayernu Rensing, jednak wpuścił dwie bramki po jednym wątpliwym karnym i drugim, którego nie powinno być. W pierwszym nie widziałem zbytnio, czy Lucio trafił w piłkę, czy też nie, więc się wypowiadać nie będę, ale za to drugi karny był już naciągany. Mnóstwo błędów popełniał w tym meczu sędzia z Rosji. Rosja coś ma do siebie, że ma jakiś felernów arbitrów (patrz: MŚ: Holandia - Portugalia :roll: ).

PSV - Liverpool 0:3

The Reds są już praktycznie w półfinale, świetnie zagrali w Holandii, widać, że bez kilku czołowych zawodników PSV grać nie umie. Zresztą coś ostatnio ta drużyna jest kompletnie bez formy, gra słabo w Eredivisie, a wczoraj to potwierdziła. Ładna bramka z dystansu Riise, ogólnie L'pool dominował na boisku.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-04-2007 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #225
 
PSV 0-3 Liverpool
Spodziewalem sie wygranej The Reds, ale raczej nie przewaga 3 bramek. Mozna powiedziec ze podopieczni Beniteza juz jedna noga sa w pilfinale i czekaja na zwyciesce pary Valencia - Chelsea..

Milan 2-2 Bayern
Ciesze z tego wyniku, bo jestem za tym, aby AC Milan odpadł, a po takim, kozystnym dla Bayernu wyniku - bramkowy remis - uwazam, ze to oni awansuja, czyli zagramy z nimi Smile

amor patriae nostra lex
04-04-2007 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości