Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
sulzzer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #601
 
No rzeczywiście mi również osoba Deco jakoś do United nie pasuje, ale to pewnie i tak jak już napisał Pejter zwykła plota.

A słyszeliście o rzekomym zainteresowaniu Man United obrońcą Racingu Santander- Rubenem Gonzalesem? Jak narazie to też zwykłe plotki, ale tu sprawa przedstawia sie trochę inaczej bo podobno Martin Ferguson oglądał kilka spotkań tego zawodnika i był olśniony. Sam piłkarz nie trzyma się kurczowo swojego klubu, wiec może... Myślę jednak, ze gdyby władze United zdecydowały się na pozyskanie tego gracza (przyjmując, że to nie plotki), to trzeba byłoby oczyścić skład z kilku graczy (obrońców) którzy w podstawowej jedenastce się nie mieszczą i którzy od jakiegoś czasu nie spełniają znaczącej roli w drużynie.
01-03-2007 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Barecki Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #602
Klamstawa
Hmmm.Niedawno słyszałem ,że Fernando Torres miał grać w barwach United mówie wam nie wierzcie gazetom itp. :twisted:
10-03-2007 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #603
 
Barecki napisał(a):Hmmm.Niedawno słyszałem ,że Fernando Torres miał grać w barwach United mówie wam nie wierzcie gazetom itp. Twisted Evil

Niedawno? Człowieku. Przecież o transferze Torresa, mówi się conajmniej od roku, a do tego wcale nie wydaje się to takie niemożliwe, bo już nawet włodarze Atletico wypowiadają się, że Torres może opuścić Madryt w najbliższym okienku transferowym. A że interesuje sie tą sprawą od początku to United wydaje się najpoważniejszym kandydatem do pozyskania Hiszpana.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-03-2007 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #604
 
Zgadzam się z marcelo o transferze mówi się od roku ale zbyt dużych szans niema ale fajnie by było gdyby udało nam się go pozyskać oceniam szanse 50 na 50 procent.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
11-03-2007 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #605
 
MeLoN napisał(a):ja bym chciał bardzo napastnika !!!
A ja chce Audi A3 Tongue

Odnosnie napastnika to w sumie przydal by nam sie jakis nowy, dobry snajper.O Torresie byla juz mowa w tamtym roku i mysle, ze jak tylko otworzy sie letnie okienko transferowe, to znowu zaczna sie spekulacje na jego temat.Bylo by milo gdybysmy pozyskali nowego napastnika, ale nic na sile. Mamy kliku zawodnikow na tej pozycji, wiec nie musimy sie az tak spieszyc z tym transferem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-03-2007 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #606
 
Ostatnio pojawiły się pogłoski, że ponoć jesteśmy zainteresowani niejakim Palladino - napastnikiem Juventusu. IMO mamy i tak przesyt z przodu, bo lada moment wraca Saha i Ole, jest Wayne, a do tego Smith - głodny gry jak nikt. Ewentualnie zostaje Dong i na siłę nie ma po co wydawać pieniędzy. Pierwszorzędna sprawa to wciąż środkowy pomocnik - Haergraves wyjawia swoją sympatię do MU i wydaje się być coraz bliżej przeprowadzki do Anglii.

Do okienka transferowego jeszcze sporo czasu, musimy być cierpliwi 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
22-03-2007 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mayk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #607
 
A ja pragnę żeby nasz skład od przyszłego sezonu zasilił Ribery. Ten chłopak pasuje do nas jak ulał. Ma charakter i w dodatku byłby kolejną opcją w pomocy. W przyszłości byłby godnym następcą Ryana.
22-03-2007 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #608
 
A ja słyszałem,że jak Barcelona nie wygra ligi to Eto przejdzie do Manchesteru ale to tylko ploty więc wiecie :wink: .A co do Palladino to nie wiem co myśleć chyba mamy dość napastników bo są:Solskjer,Saha,Rooney,Smith i Dong Fanghazuno chyba dość co?

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
22-03-2007 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mayk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #609
 
men utd fan napisał(a):A ja słyszałem,że jak Barcelona nie wygra ligi to Eto przejdzie do Manchesteru ale to tylko ploty więc wiecie :wink: .A co do Palladino to nie wiem co myśleć chyba mamy dość napastników bo są:Solskjer,Saha,Rooney,Smith i Dong Fanghazuno chyba dość co?

Niezapominajmy jeszcze o utalentowanym Giuseppe Rossim.
22-03-2007 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #610
 
No fajnie by było gdyby Ribery zasiił skład Manchesteru bo według mnie stał się tak jakby objawieniem zMistrzostw świata na których spisał się bardzo dobrze.Ale to tylko narazie twoje marzenia mayk :wink: .

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
22-03-2007 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #611
 
men utd fan napisał(a):No fajnie by było gdyby Ribery zasiił skład Manchesteru bo według mnie stał się tak jakby objawieniem zMistrzostw świata na których spisał się bardzo dobrze.Ale to tylko narazie twoje marzenia mayk :wink: .


A właśnie, że nie fajnie.
Wcale go tu nie chcę. Takie plotki sie pojawiają już od jakiegoś czasu i na szczęście to tylko plotki.
Nie byłby dobrym zastępcą Giggsa. Nie pasuje do nas wogóle. Liga angielska chyba nie jest dla niego najodpowiedniejsza,

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
22-03-2007 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #612
 
garfield napisał(a):Nie byłby dobrym zastępcą Giggsa. Nie pasuje do nas wogóle. Liga angielska chyba nie jest dla niego najodpowiedniejsza,

Mi się jego gra na MŚ podobała i nie wiem, na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski. Ja nie miałbym nic przeciwko sprowadzeniu tego zawodnika, gdyż uważam, że byłby on dużym wzmocnieniem.
Eto'o to plotki, a z Palladino może być coś na rzeczy, choć wątpię, czy dojdzie do transferu.
22-03-2007 16:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #613
 
Jeśli chodzi o napastnika to na razie nie jest on nam potrzebny, no ale gdyby zaszła taka potrzeba to ja chętnie widziałbym na tej pozycji Huntelaar'a. Świetny zawodnik, który strzela w lidze holendreskiej na zawołanie, czy to ze słabszymi rywalami, czy to z tymi lepszymi. Gra tego piłkarza zawsze mi się podobała, coś podobny styl jak Ruud Wink

A co do Palladino to również zapowiada się na dobrego piłkarza, lecz wątpie, aby do transferu doszło, bo to również jeden z ważnych elementów Juve.

Hargreaves jest obecnie chyba kandydatem numer 1 do przejścia do United. Sam chce grać dla Diabłów, a o jego transferze ciągle głośno. Zobaczymy czy jacyś inni piłkarze się pojawią Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-03-2007 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #614
 
Spekulacji transferowych ciag dalszy:

1.) Alexandre Pato - zawodnik Porto Alegre. Łaczony jest z Premiership lub Serie A. Podobno najwieksze szanse ma United i Chelsea, ale Pato w jakims wywiadzie zaznaczyl, ze lubi lige włoska. Czas pokaze co z tego bedzie...

2.) Simao Sabrosa - gracz Benfici. Prawdopodobnie walcza o niego wlodaze ManUtd i L'poolu. Portugalczyk mial juz w zeszlym sezonie byc w skladzie Liverpoolu, ale w koncu do transferu nie doszlo. Carlos Queiroz dosc mocno go chwali. Jesli ma grac tak jak CR7 to zapraszamy na Old Trafford...

3.) Micah Richards - zawodnik teamu City. W tym mlodym 18 letni obrony pokladane sa duze nadzieje. Podobno United przygotowało super 20 mln funtów, troche duzo...

amor patriae nostra lex
27-03-2007 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #615
 
Z wyzej wymienionej trójki najbardziej bym chciał Micah Richards'a, swietny, młody zawodnik a w dodatku niezwykle perspektywistyczny, ale jest jedno "ale" i to duże, bo jest zawodnikiem Man City a to nasz odwieczny wróg, rywal zza miedzy i nie wiadomo czy On i jego klub zgodizliby sie na taki transfer, jak wiemy z MC do MU w całej historii przeszło zaledwie dwóch piłkarzy za to od nas m.in wsaniały Law...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-03-2007 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości