Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ja mysle, ze Louis na pewno bedzie w skladzie na mecz z Roma. Moze nie koniecznie w pierwszym skladzie, ale jako rezerwowy conajmniej. Rowniez nie jestem zadowolony z jego dyspozycji, ale jesli nie on to kto? Dong? Smith? Ole? Mozemy w sumie zagrac 1-4-5-1 ale to zbyt defensywna taktyka. Giggs albo Ronaldo bylby ofensywnym pomocnikiem, a Roo bylby na szpicy.
06-04-2007 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ja z tej 3 wystawiłbym Olego. Prezentuje chyba najlepszą dyspozycję i Ole to poprostu Ole... on strzelać potrafi z niczego.

Saha długo dochodzi do siebie i narazie to lepiej niech na ławie zasiada.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-04-2007 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Stojkovic napisał(a):Saha długo dochodzi do siebie i narazie to lepiej niech na ławie zasiada.

Moze Louis jutro dostanie szanse gry i zobaczymy w jakiej jest dokladnie formie. Z Roma nie mial zbytnio okazji, co nie zmiania opinii ze zagral slabo. Jezeli chodzi o Ole'go to mysle, ze to nie najgorszy pomysl, ale nie wydaje mi sie, zeby Norweg mogl biegac i walczyc przez caly mecz. Moglby wejsc w koncowce, gdyby sytulacja tego wymagala, taki joker, jak kiedys.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-04-2007 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
SAF już zobaczył, jakie były skutki wystawienia Solskjaer'a w meczu z Romą, było beznadziejnie.

Saha też nie jest w formie, świerzo po kontuzji, ja widze taką opcją, że albo Giggs jest przesnuięty do przodu, albo od początku gramy Sahą, ktory do wtorku ma sporo czasu by coś zrobic w kierunku poprawienia dyspozycji no i jutro mecz z Pompey.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-04-2007 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Saha nie zasiądzie nawet na ławce rezerwowych, niestety kontuzja okazała się poważniejsza. Strasznie martwi mnie Louis, cały rok 2006 miał wyborny, ale od stycznia nie gra nic. Najpierw niby odpoczywał i grał Larsson, potem kontuzja - znowu grał Larsson, teraz coś za Sahę kopał Ole i Smithy, co nieco też Giggs i Cris. Trochę to zagadkowe, na początku prognozy były bardziej optymistyczne, tymczasem Saha na dobrą sprawę nie gra od prawie 5 miesięcy. Liczę na jak najszybszy powrót Francuza, bo Ole już nie jest tym, który może grać co mecz przez 90 minut, a Smith chyba nie jest jeszcze w pełni gotów.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
10-04-2007 01:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Valverde napisał(a):Ole już nie jest tym, który może grać co mecz przez 90 minut, a Smith chyba nie jest jeszcze w pełni gotów


Moze Alan nie jest jeszcze w swojej optymalnej dyspozycji, ale chyba nie będzie innego wyjścia, bo jeden z napastników z pewnością zejdzie ( no chyba, żeby sytuacja zaczynała byc beznadziejna), to wejdzie w jego miejsce Smith. Szkoda Sahy, ale i on chyba nie był ostatnio najlepiej dysponowany, więc może to i za razem lepiej. Oj, oby miał kto strzelać dzisiaj bramki.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
10-04-2007 08:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Dzisiaj pojawiły się plotki i ploteczki, że być może Saha opuści United. Ja sobie tego nie wyobrażam, nawet mimo tak częstych kontuzji Louis jest wartościowym graczem. Żadnego cytatu w tym newsie nie było, ale uraz Francuza znowu się wlecze i wlecze... Taką decyzję - jeżeli zostałaby podjęta - trzeba by przemyśleć bardzo dokładnie i się do tego przygotować w odpowiedni sposób - mam tu na myśli pozyskanie kogoś innego. Póki co Saha oczywiście jest u nas, a te informacje mogą być z tyłka wzięte.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
19-04-2007 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Te informacje na razie są zwykłymi plotkami, bo sezon zbliża się ku końcowi, więc zaczynają pisać o transferach. Saha na razie ma pewne miejsce w MU, a Ferguson zawsze na niego liczył i gdyby przeszkadzały mu kontuzje Louisa sprzedałby go już dawno, a nie po tak dobrym sezonie (szczególnie początku) w jego wykonaniu.
19-04-2007 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Tutaj nie ma co dyskutować. To wierutna bzdura że Sir Alex sprzedałby kogoś z powodu częstych kontuzji. Smith i Solskjaer dawno już by wylecieli. Jestem pewien, że jesli Saha odejdzie to nie z powodu kontuzji czy słabej dyspozycji a jakiegoś innego czynnika. Tyle tylko że napewno nie opuści nas w tym oknie. Saha zostaje i zobaczymy go w przyszłych sezonach.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-04-2007 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Louis Saha ma sie znaleźć w kadrze United na mecz z Milanem, mecz zacznie na ławce rezerwowych, ale bardzo możliwy jest jego występ w drugiej połowie.

Do kadry powracają także Ferdinand i Nemanja Vidic...

Under The Boardwalk - United Warriors
01-05-2007 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #26
 
Louis mial juz byc na lawce rezerwowych w meczu z Evertonem ale jeszcze zdrowie nie pozwoliło. Wazny, aby szybko powrocił. Ole i Smith to dobrzy zawodnicy, ale Saha to Saha i jest od nich lepszy.

amor patriae nostra lex
01-05-2007 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Zashi napisał(a):Saha to Saha i jest od nich lepszy.

W tym sezonie tak, ale myślę, że jeśli Smithowi nie będą przeszkadzały kontuzje to może się wywiązać ostra walka pomiędzy tymi zawodnikami o miejsce w pierwszym składzie. Jeśli dojdzie jeszcze Rossi lub jakiś nowy napastnik to Louisowi może być bardzo ciężko znowu o występy od pierwszych minut tak jak za czasów Ruuda.
01-05-2007 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Pejter napisał(a):W tym sezonie tak, ale myślę, że jeśli Smithowi nie będą przeszkadzały kontuzje to może się wywiązać ostra walka pomiędzy tymi zawodnikami o miejsce w pierwszym składzie. Jeśli dojdzie jeszcze Rossi lub jakiś nowy napastnik to Louisowi może być bardzo ciężko znowu o występy od pierwszych minut tak jak za czasów Ruuda.

Dlatego też mam nadzieje, że Louis odzyska swoją poprzednią formę strzelecką, albo Fergie zakupi nowego napastnika, wiemy, że go szuka... Może też da szanse Rossiemy, w co wątpie...

Nie wyobrażam sobie w ogole w przyszłosci ataku Rooney - Smith. Alan gra często nierównomiernie, nie potrafi ustablizować formy, raz jest dobrze raz źle, strzeli gola potem cicho, tak bylo zawsze, przed kontuzją i po...

Under The Boardwalk - United Warriors
01-05-2007 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Wojtek3 napisał(a):tak bylo zawsze, przed kontuzją i po...

Zacznijmy od tego, że bezpośrednio przed kontuzją Alan grał na pozycji defensywnego pomocnika. Teraz dostaje szanse w ataku i na razie nie jest źle, choć ostatnie mecze znowu słabsze.

Dobrze by było, żeby Louis odzyskał formę strzelecką, ale to już raczej nie w tym sezonie. W przyszłym zobaczymy, jaka będzie sytuacja z napastnikami. Wszystko zależy od Fergusona.
01-05-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Pejter napisał(a):Zacznijmy od tego, że bezpośrednio przed kontuzją Alan grał na pozycji defensywnego pomocnika. Teraz dostaje szanse w ataku i na razie nie jest źle, choć ostatnie mecze znowu słabsze.

Chodziło mi raczej o moment od jego przyjscia do United do momentu odejscie Keane'a, wtedy grał w ataku i tak jak mówie, srednio, gol - > słaby mecz i tak w kratke ciągle.

Jesli juz chodzi o jego pomoc to jedyne co najlepiej mu wychodziło to żółta kartka w kazdym meczu...

Także jeśli Saha chce wrócic do I składu, wystarczy odzyskac forme strzelecką, bo Smith taką jak on ma, nigdy w United nie miał i nie zanosi sie by ... 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
01-05-2007 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości