Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
EURO 2012
Juz w srode poznamy kto zostanie organizatorem EURO 2012. Wszystko będzie zalezec od Członków Komitetu Wykonawczego UEFA, poza dwiema osoba o nazwiskach: Grigorij Surkis (Ukraina) i Franco Carraro (Włochy) - wiadomo dlaczego nie moga glosowac. Panowie ktorzy wybiorą ktoras kandydatore to:
• Senes Erzik - Turcja
• Ravn Omdal - Norwegia
• Wiaczesław Kołoskow - Rosja
• Mircea Sandu - Rumunia
• Marios Lefkaritis - Cypr
• Mathieu Sprengers - Holandia
• Gerhard Mayer-Vorfelder - Niemcy
• Joseph Mifsud - Malta
• Angel Maria Villar Llona - Hiszpania
• Geoffrey Thompson - Anglia
• Gilberto Madall - Portugalia
oraz oczywiscie:
• Michael Platini - Francja - przewodniczący.

Surkis - ten z Ukrainy co nie moze glosowac, jest bardzo bogaty i ma wplywy - podobno przekonał 6 członków do oddania głosow na Polsce i Ukrainę, a ogolnie potrzeba 7 zeby wygrac. Dodatkowo nasza kandydatura jako jedyna została poparta przez Blatter - przewodniczącego FIFA; oczywiscie on nie glosuje, ale trzeba powiedziec, ze Platini to jest przyjaciel. Porozmawiac z odpowiednimi ludzmi ma Leo Beenhakker, ktory w pilce robi juz 40 lat - cos na arenie miedzynarodowej znaczy. Dodatkowo sytuacje Włoch pogarsza smierc policjanta w zamieszkach z kibicami i ostatnio byly burdy podczas meczu United w Rzymie. Pozostaja Chorwacja i Węgry startujace razem - one maja male szanse: mały rynek dla reklam, duuze problemy z chulaganstwem - wieksze niz u nas (to mozliwe?). Ponadto sporo Chorwatów nawet nie chce Mistrzostw Europy u siebie. Jak dla mnie mozemy sie brac za przygotowania, a co Wy na to??

PS. Prosze o przyklejenie tematu bo chyba bedzie tutaj sie toczyla dluga rozmowa.

amor patriae nostra lex
16-04-2007 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
No i mamy to Ojro Big Grin Aż się ze szczęścia popłakałam, a jakże Big Grin
Przynajmniej uda nam się wreszcie wystąpić w ME Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
18-04-2007 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego, że to my razem z Ukrainą dostaniemy szansę organizować Euro 2012. Wiadomo, że się cieszę, bo nie dosyć, że jest szansa, że pojadę sobie na jakiś mecz, choć będzie to niewątpliwie trudne, to jeszcze, że Polska już na pewno zagra na tych Mistrzostwach Europy, po raz pierwszy w historii. Choć na razie jesteśmy na dobrej drodze, aby awansować do Euro 2008 Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-04-2007 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Kuba_^^ napisał(a):Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego, że to my razem z Ukrainą dostaniemy szansę organizować Euro 2012. Wiadomo, że się cieszę, bo nie dosyć, że jest szansa, że pojadę sobie na jakiś mecz, choć będzie to niewątpliwie trudne, to jeszcze, że Polska już na pewno zagra na tych Mistrzostwach Europy, po raz pierwszy w historii. Choć na razie jesteśmy na dobrej drodze, aby awansować do Euro 2008 Smile


hahahahahhah i na szczescie byles w bledzie moj drogi Big Grin Big Grin Big Grin

Polska 8 glosow
Wlochy 4 glosy
Wegry i Chorwacja 0 glowsow

ale pieknie...dla takich chwil warto zyc panowie.Wreszcie beda musieli wybudowac porzadne stadiony i zajac sie infrastruktura !!! moim zdaniem najbardziej zyska na tym polska pilka bo wreszcie ludzia bedzie sie oplacalo w nia inwestowac !!!

P.S Wegry i Chorwacja byli tacy peni siebie i Polske i Ukraine krytykowali, a sami dostali 0 glosow. Big Grin!

VIVA !!!

Edit Kuba_^^: mój drogi, na przyszłość cytuj tylko wybrane fragmenty (od tego jest cytowanie selektywne) i nie rób takich ogromnych przerw pomiędzy swoimi wypowiedziami.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-04-2007 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
wreszcoie my organizujemy Mistrzostwa Europyjestem bardzo mile zaskoczony bo niebardzo dowierzałem ale marzenia się czasem spełniają :twisted: :twisted: :twisted: .Go go Polska i Ukraina :twisted: :twisted: :twisted: .

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
18-04-2007 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Wszystko fajnie, choć ja wolałbym, byśmy zaczęli już budować, a nie cieszyć się jak głupki kolejne 4 lata z wyboru. Musimy przeznaczac kasę i budowac już o d jutra bo się nie wyrobimy... aha no i Listkiewicz niech wy******a z polskiej piłki raz na zawsze. Złodziej nad złodzieje!

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-04-2007 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #7
 
Stojkovic napisał(a):a wolałbym, byśmy zaczęli już budować,

W Poznaniu przebudowa stadionu ruszyla juz wczesniej Smile

Teraz Polske czeka tylko budowa 4 stadionow: Poznań, Warszawa, Kraków i Gdańsk oraz drog, hoteli itp. itd. Ale coz - mysle ze sie wywazemy z tego. Ja zaczynam zbierac kase na mecze - na wszystkie, na wszystkie 3...

amor patriae nostra lex
18-04-2007 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Nam potrzeba zmian wewnątrz PZPN-u bo to najgroxniejsze jest. Listkiewicz musi odejść, złodziej i krętacz! Euro 2012 to nie tylko Hotele czy stadiony, to też drogi! Znając zycie, to banda tych wszelkich ważniaków w garniakach cieszy ryje, bo będa mieli okazję nakraść jak nigdy!

Z perspektywy sportowej stało się coś wspaniałego dla Polski! Szansa dla Polskich piłkarzy i do tego by wyjść z bagna i zacząć coś dobrego w polskiej piłce!

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-04-2007 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #9
 
mały blad zrobilem, Kraków nie jest miastem glownym w Polsce - jest rezerwowym, a glownym jest Wrocław. Drugim rezerwowym jest Chorzów.

Ciekawi mnie jedna sprawa. W Polsce odbeda sie tylko mecze grupowe. A fazy play-off na Ukrainie. Tak pisze na WP, ale oby to nie byla prawda...

amor patriae nostra lex
18-04-2007 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Stojkovic napisał(a):Listkiewicz musi odejść

Stojko, przecież Listkiewicz niedługo odchodzi, więc przestań tak się domagać jego odejścia, jak to już jest przesądzone...

Ja się bardzo cieszę z wyboru i wierzę, że wszystko dobrze zorganizujemy. Wiadomo, że nie będzie to organizacja idealna, ale najważniejsze to wybudowanie stadionów, dróg, itd.
18-04-2007 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Zashi napisał(a):Ciekawi mnie jedna sprawa. W Polsce odbeda sie tylko mecze grupowe. A fazy play-off na Ukrainie. Tak pisze na WP, ale oby to nie byla prawda...

Wszystko bedzie porówno, mecze grupowe, po 2 ćwierćfinały-Warszawa, Gdańsk i Donieck, Kijów, po 1 półfinale- Warszawa,Donieck.Finał niestety w Kijowie choć niema co się dziwić bo oni powiększą stadion Dynama do 77tyś. widzów. My bedziemy mieć mecz otwarcia w Warszawie.


Po Euro 2008 (mam nadzieje że zagramy) powinni zbudować młodą drużynę która by nabrała doświadczenia na MŚ w RPA w 2010 i wtedy byśmy odnieśli sukces na swoim turnieju.
18-04-2007 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
adriano napisał(a):Po Euro 2008 (mam nadzieje że zagramy) powinni zbudować młodą drużynę która by nabrała doświadczenia na MŚ w RPA w 2010 i wtedy byśmy odnieśli sukces na swoim turnieju.

To bardziej temat o Euro, nie o reprezentacji, ale...

...Leo Beenhakker caly czas szuka mlodych i zdolnych i daje im szanse. Przy grze jaka prezentujemy jedem (dosyc) spokojny o EURO2008, a co z Mundialem 2010 to sie zobaczy.

Zbieram kase juz na mecze: po 1,5h mam juz 55 zł :lol: Big Grin

amor patriae nostra lex
18-04-2007 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Co do stadionów, to myślę, że Śląski będzie szybciej wybrany niż ten w Krakowie... Tradycja no i oczywiście ilość miejsc.

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-04-2007 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Miła niespodzianka, zaskoczenie. Prawde mówiąc, spodziewałem się, że wybiorą właśnie Węgry i Chorwację. Czemuż to? Ano afer korupcyjnych w Polsce i Włoszech nie brakowało, także ten mankament w moim odczuciu skreślał nas na starcie, jak widać panowie z komisji sądzili inaczej. W końcu coś się ruszy, turystyka, drogi, stadiony, nareszcie zamiast gadania przejdzie się do konkretów. Budowa kilku aren ma zacząć się już w tym roku, zatem za pare latek zobaczymy owoce tej pracy. Choć przed nami jeszcze ME 2008 oraz MŚ na Czarnym Lądzie, więc nie ma co popadać w zbytnią euforią, zbieranie kasy przez 1500 dni raczej mija się z celem Zashi, bo w połowie tego okresu będziesz już pełnoletni, także zaczną się imprezki i z kasy pozostanie smród, czyż nie? Wink

PS. Stojko! Jako newsman, a tym bardziej student, powinieneś dawać forumowiczom przykład w poprawnej pisowni zarówno ortograficznej, jak i stylistycznej czy interpunkcyjnej, natomiast już ze 4 BYKI dziś u Ciebie wychwyciłem, weź sobie to do serca, proszę Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
18-04-2007 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
Projekty stadionow są Smile

Stadion Lecha:
[Obrazek: stadion_lecha_poznan15m.jpg]
[Obrazek: stadion_lecha_poznan14m.jpg]
[Obrazek: stadion_lecha_poznan13m.jpg]
[Obrazek: stadion_lecha_poznan09m.jpg]
[Obrazek: stadion_lecha_poznan10m.jpg]

Narodowy Stadion w Warszawie:
[Obrazek: stadion_narodowy03m.jpg]
[Obrazek: stadion_narodowy04m.jpg]

Gdańsk "Baltic Arena":
[Obrazek: arena_baltycka07m.jpg]
[Obrazek: arena_baltycka01m.jpg]
[Obrazek: arena_baltycka02m.jpg]
[Obrazek: arena_baltycka06m.jpg]

Stadion Sląski:
[Obrazek: stadion_slaski02m.jpg]

amor patriae nostra lex
18-04-2007 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości