Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Alex Ferguson
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
[Obrazek: 4590872le8.th.jpg]

Sir Alex Ferguson został uhoronowany poprzedniej nocy przez PFA nagrodą za 20 letnie osiągnięcia z Manchester United Football Club...

Poza tym w 11 roku znalazło sie aż 8 piłkarzy SAF'a...

Edwin van der Sar (Man Utd), Gary Neville (Man Utd), Rio Ferdinand (Man Utd), Nemanja Vidic (Man Utd), Patrice Evra (Man Utd), Cristiano Ronaldo (Man Utd), Steven Gerrard (Liverpool), Paul Scholes (Man Utd), Ryan Giggs (Man Utd), Didier Drogba (Chelsea), Dimitar Berbatov (Tottenham).

Coś nieprawdopodobnego..

Under The Boardwalk - United Warriors
23-04-2007 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #17
 
Dokładnie...
Widzialem rozne rzeczy, ale az 8 zawodnikow w 11 roku z jednej druzyny...Z tym Berbatovem to bym sie sprzeczał, ale..Smile

SAF`owi tez gratuluje Wink Juz ponad 20 lat...Zywa legenda. Oby jeszcze dlugo pracowal na Old Trafford.

amor patriae nostra lex
23-04-2007 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Berbatov gra świetny sezon, dla mnie jest objawieniem ligi, po jego przyjściu z Leverkusen nie spodziewałem się, że tak szybko i skutecznie zaaklimatyzuje się na Wyspach.

A co do wyboru całej jedenastki to rzeczywiście rzecz niespotykana, by w niej było aż 8 piłkarzy jednego klubu, tak jakby United kończyli sezon z 30 punktową przewagą, a nie walcząc do ostatnich kolejek o mistrzostwo.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
23-04-2007 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Berbatov jak najbardziej trafny wybór, Drogba także, najlepszy strzelec...

Sprzeczałbym sie co do obsady pozycji Edwina i Giggs'a, ale to juz nie moje zadanie, anyway dałbym w ich miejsce Fostera, Reine na bramce...

Under The Boardwalk - United Warriors
23-04-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Powinniśmy Alexa na rękach nosić za tak udany sezon, a ludzie domagają się jego dymisji. Żal mi w ogóle patrzeć na takich "kibiców". To człowiek-ikona, może ktoś powie, że w futbolu nie ma sentymentów i trzeba się rozwijać - ale czy Ferguson nie jest taktycznym geniuszem? Czasem ma gorsze chwile i nie można go od razu skreślać. Kiedy do nas przychodził 21 lat temu, nie dysponował niczym wielkim - z tej nicości wyczarował 10 tytułów Premiership, sześciokrotne zdobycie FA Cup, Ligę Mistrzów, wiele innych trofeów, w tym The Treble. Według mnie ludzi domagających się natychmiastowych zmian po jednej porażce nie można nazwać kibicami :|

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Zgodzę się, że ten sezon bardzo udany w wykonaniu Diabłów, w czym na pewno jest duża zasługa Fergusona i myślę, że po części również Queiroza.

Nie ustrzegł się jednak błędów.

Rooney na lewej pomocy. Gra ustawieniem 4-5-1 (mimo problemów z napastnikami nie tak powinno to wyglądać).

Według mnie to jego dwa główne błędy, które w tym sezonie dość często występowały. Czasami się sprawdzało, ale w większości nasza gra nie wyglądała najlepiej w ustawieniu 4-5-1. Rooney na lewej stronie też nie za bardzo sobie radził. Zdecydowanie wolę go w ataku, ale też nie jako osamotnionego napastnika, bo on nie jest takim typem jak np. Ruud.
03-05-2007 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ostatnimi dniami, SAF bardzo ladnie skwitowal prowokacje czy psychologiczna gre, jak tam chcecie to nazwac, Jose Mourinho. Powiedzial, ze Portugalczyk jest smieszny, jesli mysli, ze przestraszy SAF'a. I ma racje... Sir jest na Old Trafford 20 lat, zna Premiership jak wlasna kieszen.

Pokazal swoja madrosc, a Jose po raz kolejny potwierdzil, ze jest skonczonym idiota :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Jose przesadza, ale taki już ma charakter i zawsze się do czegoś doczepi. Choć z drugiej strony ma trochę racji, bo rzeczywiście te transfery nas do czegoś zobowiązują, ale i na nim ciąży ogromna odpowiedzialność, bo przecież wzmocnienia za setki milionów sprzed ostatnich kilku lat nie rozbiły się w pył.

Alex nie daje się wciągać w takie głupie gierki psychologiczne, co tylko zaprocentuje. Jeśli Mourinho bardzo chce się posprzeczać, to popełnił duży błąd w wyborze swojego "rywala"...

capo di tutti capi

MUSC PL
21-07-2007 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Wlasnie czytam info ze Alex został dzis napadniety w Londynie - to akurat mnie nie dziwi bo tam nie darzą go sympatią ,ale co on robil na stacji metra North London ??
To jest dla mnie akurat niezrozumiale ze wybral taki rodzaj transportu :roll: Mimo wszystko dobrze że nic sie nie stało (tylko jakies stluczenie nogi) a tego typa to niech wykastruja tam ze na dziadka napadl 8)
12-09-2007 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Według mnie,to na 100procent był kibic CFC lub Arsenalu.Dobrze,że ma tylko stłuczoną noge a nie coś powazniejszego.Życzymy szybkiego powrotu do zdrówka SIR!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
12-09-2007 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
ziomo napisał(a):Według mnie,to na 100procent był kibic CFC lub Arsenalu.
:o
MU jest jednym z najbardziej nielubianych klubów w Anglii i Chelsea czy Arsenal wcale nie są naszymi jedynymi nieprzyjaciółmi, że tak to nazwę
14-09-2007 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Thevil napisał(a):
ziomo napisał(a):Według mnie,to na 100procent był kibic CFC lub Arsenalu.
:o
MU jest jednym z najbardziej nielubianych klubów w Anglii i Chelsea czy Arsenal wcale nie są naszymi jedynymi nieprzyjaciółmi, że tak to nazwę

Nieprzyjaciolmi w sensie pilkarskim, bo w kibicowski to ja sobie nie przypominam by Red Army mialo problemy z The Gunners i Head Hunters.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-09-2007 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Dzisiaj Alex Ferguson obchodzi równe 21 lat pracy z Manchesterem United.Wszystkiego najlepszego i daleszej tak znakomitej pracy z Czerwonymi Diablami.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-11-2007 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
No to najlepszego najlepszemu trenerowi na świecie Big Grin.Pracuj jak najdłużej w UNITED.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-11-2007 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #30
 
Hmm.. To juz 21 lat. Rozpocząlem moja przygode z United podczas ery Fergusona i nie wyobrazam go sobie bez niego. To bedą straszne chwile. Oby przyszły jak najpoźniej!! Wszystkiego najlepszego Alex :!: Tongue

amor patriae nostra lex
06-11-2007 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości