Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Też nie mam zamiaru się z tobą kłócić bo tylko byłoby to na szkodę forum... Dobrze że się powstrzymałeś i nie napisałeś kolejnych głupot. Popieram.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-04-2007 07:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Cytat:dobra ja sie wylaczam z tej dyskusji,bo nie mam zamiaru sie z n nikim klucic i nikogo obrazc...widac mamy skrajnie rozniace sie poglady na rozne rzeczy,bo az mnie na jezyk cisnie,ale daruje sobie...

Mając 18 lat powinieneś umieć dyskutować na pewnym poziomie, mając nawet inne spojrzenie na sprawę. Ale rzeczywiście jeśli nie potrafisz to tak będzie lepiej.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
21-04-2007 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #33
 
Juz teraz mowi sie o biletach. Polska i Ukraina mialaby miec tak jak Austra i Szwajcaria, czyli bez zadnych przywilejów. Komitet EURO2012 chce przekonac UEFA`e zeba nam dali wiecej. Zobaczymy.

Beda 3 rodzaje wejsciowek tak jak na Mudnialu 2006 i tak jak bedzie na EURO2008. Wszystkie imienne. Oto rodzaje biletów:
• IMT (Individual Match Tickets) - na konkretne mecze,
• FMT Group (Follow My Team Group Tickets), czyli pakiet na wszystkie mecze grupowe wybranej drużyny,
• FMT Tournament (Follow My Team Tournament Tickets) - na wszystkie mecze drużyny, aż do jej odpadnięcia z turnieju lub zwycięstwa.

Ja chetnie bym wykupil FMT Tournament na Polske, chociaz nie wiadomo czy wyjdziemy z grupy Tongue. Oraz zobaczylbym jakis ciekawczy mecz fazy play-off. Oczywiscie wszystko to spekulacje, bo dostac bilety bedzie baaaardzo trudno. OCzywiscie tylko do kupienia przez internet.

amor patriae nostra lex
21-04-2007 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Na razie nie ma co myśleć o biletach, nigdy nie wiadomo co się przez te 4 lata zdarzy, ale pewnie żeby zobaczyć jakiś mecz to w moim wypadku trzeba by zabukować możliwy mix na mecze w Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Lwowie, a potem liczyć na łut szczęścia, że się zostanie wylosowanym.

Mnie akurat najmniej interesowały by mecze Polaków, wolałbym zobaczyć jakieś mecze markowych drużyn, Polaków mogę zobaczyć co chwilę (zwłaszcza, że nie jestem specjalnym fanem Polski).

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
21-04-2007 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
To kolejny mankament niestety, może rozwiązanie jest naprawdę przednie, to probl;emem jest ilość biletów przeznaczonych dla nas.

Ciekawe jak poradzimy sobie z taką ilością kibiców no i oczywiscie jak rozwiązana zostanie sprawa komunikacyjna...

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-04-2007 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Może trochę nie pasuje to do tematu ale dobra.Angielski brukowiec Finacial Times napisał takie hasło na 1 stronie gazety dzień po tym jak Polacy i Ukraincy dostali Euro:"Ciekawe kto to zbuduje,wszyscy są u nas". :lol:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
21-04-2007 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
No i bardzo dobrze napisali... taka jest prawda. Za 5 lat nie będzie w Polsce nikogo kto coś potrafi jak tak dalej pójdzie. 5 lat to dużo czasu i z tego co mi wiadomo, nie zanosi się na to, by poziom naszego kraju jeśli chodzi o wynagrodzenia miał się zmienić.

Cytat:Michał Listkiewicz liczył, że uda mu się załatwić prestiżową posadę, ale musi obejść się smakiem. Prezes PZPN chciał zostać szefem Komitetu Organizacyjnego Euro 2012, ale nie ma na to szans. Na jego czele stanie Jarosław Kaczyński, szef rządu.

Teraz Listkiewicz ma nadzieję, że uratuje go UEFA, która zrobi z niego swojego nadzorcę nad przygotowaniami do Euro w Polsce. Ale "Listek" i tutaj może się przeliczyć - podaje "Fakt".

Prezes PZPN wszędzie, gdzie tylko może, ogłasza, że przyznanie nam organizacji Euro 2012 jest jego wielkim sukcesem. Tymczasem prawda wygląda tak, że szef PZPN dużo gadał o naszych staraniach o przyznanie nam wspólnie z Ukrainą mistrzostw Europy, a niewiele w tym kierunku robił.

Związek nie wydał na promocję naszej kandydatury ani złotówki. Wszystkie środki finansowe na kampanię, obsługę prawną, gadżety czy delegacje na Ukrainę i do siedziby UEFA w tej sprawie pochodziły z budżetu państwa. Nawet komitet ds. przygotowania naszej kandydatury został powołany przez Ministerstwo Sportu, a nie PZPN.

Wolak dlaej masz jakieś wątpliwości co do "uczciwości" Listkiewicza?

Ciampel -> zrobiło się gorąco, dlatego ostrzegam, że kolejne takie "wrzutki" i kłótnie nieprowadzące do niczego będą karane warnami/wykluczeniami z forum na jakiś czas :!:

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-04-2007 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
ziomo napisał(a):brukowiec Finacial Times

Łooo, aleś pojechał. Nawet nie będę pisał nic od siebie, tylko załączę cytat z Wikipedii (btw. źle napisałeś nazwę):

Cytat:Financial Times - poranny dziennik brytyjski o elitarnym charakterze i międzynarodowym zasięgu, wydawany od 1888 r. w Londynie; od 1919 własność rodziny Berry, od 1967 Pearson Ltd. Pomimo nazwy pismo nie ma nic wspólnego z The Times.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
22-04-2007 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #39
 
Beenhakker to wspanialy człowiek. Po zajeciach z trenerami Leo wypowiedzial sie na temat EURO w Polsce i na Ukrainie. Głowne przesłanie mowi, zebysmy przestali sie cieszyc z wygranej w wyscigu po organizacje Mistrzostw Europy, tylko zaczeli ostro pracowac, poniewaz zosatało tak mało czasu. Święte słowa!

Inna ciekawa informacja: kupcy ze stadionu w Wawie nie chca nawet slyszec o budowie stadionu w tym miejscu. Chca podac gdzies osoby za to odpowiedzialne, bo pozbawiaja ich pracy. Jedno wielkie: LOL.

amor patriae nostra lex
24-04-2007 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Beenhaker to objawienie dekady moim zdaniem w Polsce. Jedyny inny mądry człowiek w polskiej trenerce to ostatnio był Henio Kasperczak. Leo widzi co jest grane... Listkiewicz i pozostała banda ważniaków w garniakach cieszyliby ryje jeszcze przez kolejne 4,5 roku. Stadion X lecia powinien zostać przebudowany na nowoczesny obiekt... ale rozumiem ludzi tam handlujących. Dlatego proponowałbym przeniesienie ich w inne miejsce...

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-04-2007 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Akurat sprzedawcy z Targu Europa dostali 8 miejsc do wyboru gdzie mogą przenieść handel, ale wiadomo, że im się nie podoba, skoro teraz są w jednym miejscu i pół Polski do nich zjeżdża kupować podrabianą odzież i kradzione radia.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
24-04-2007 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Wiadomo, że nigdy nic im nie spasuje tak jak ten stadion. Ale stadion to stadion i do czego innego służy. Skoro pół Europy przyjeżdżało na stadion X lecia to w inne miejsce też przyjadą... I tak by ich przegonili wcześniej czy później...

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-04-2007 06:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Sorka, za post pod postem, ale sytuacja tego wymaga i nowe wieści odnośnie Euro 2012.
Dzisiaj a właściwie już wczoraj można było usłyszeć, że prace budowlane staną, ze względu nieporosumienia urzędów i ich nieudolności... Niestety, ale jeśli tak ma wyglądac spełnianie się snu o wielkiej imprezie w Polsce i o wyjściu z bagna w jakim jest nasza piłka, to ja dziękuje...
Już niebawem, może zabraknąc funduszy na budowy z powodu tego, że jakaś tłuszcząca tyłek na stołku osobistośc woli wydawać publiczne pieniądze na willę niż na rozpatrzenie wniosków o przyznanie funduszy na budowę...

To jest żółta kartka dla ministertw... Oraz ostrzezenie dla nas, jeśli tak dalej bedzie w Polsce budowa wyglądała to nie ma szans na wyrobienie się w termninie i czeka nas światowy obciach na niespotykaną dotąd skalę....

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-05-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ja tam jestem do tego pozytywnie nastawiona. Wiadomo, że teraz nie wyglada to kolorowo, ale będzie dobrze. Też słyszałam, że na razie roboty dróg nie mogą ruszyć, bo ministerstwo nie przekazało pieniędzy, a nie przekazało pieniędzy, bo nie dostali jakiejś oficjalnej prośby :roll: :roll: .
Powiem tylko tyle, że przed mistrzostwami w Portugalii, igrzyskami olimpijskimi w Atenach, jeszcze na miesiąc przed otwarciem wszystko było rozkopane, a potem było w porządku. Zawsze tak jest: najpierw się narzeka, a potem wychwala pod niebiosa, że to najlepsze np. igrzyska olipijskie dotąd.
Jakiś rok temu słyszałam, że mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii mogą być przeniesione, bo się nie wyrabiają, sprawa ucichła. Teraz znowu sie mówi, że mogą być przeniesione z RPA. Widać taka jest zasada, ale mowię wam, będzie dobrze. Smile

Poza tym marzę o tym, że kiedy mistrzostwa będą rozgrywane, ja będę sobie studiowac w Krakowie, który został ostatecznie włączomny do EURO, to będzie cuuuuuuuuuudowne. Big Grin

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
11-05-2007 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #45
 
Stajkovic nie bądz czarnej mysli zaraz, bo jakis baran powiedział gdzieś coś. EURO odbedzie sie normalnie jak EURO poniewaz jak cos nie bedzie szło pogąniął ich włądze Europy i UEFA
20-05-2007 19:24
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości