Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Louis jak gra to jest dobry, ale jeśli już jest kontuzjowany to po prostu francuski Oli - ciągle go coś boli

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
02-05-2007 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Na pewno cieszy pojawienie się na placu Louisa, może wiele się nie nabiegał i nie nastrzelał, ale patrzę na to z innej perspektywy. Zostały nam cztery spotkania, powoli wszyscy wracają do zdrowia, więc będzie można zastosować rotację w składzie, co na pewno zaprocentuje większą ilością zwycięstw. Prawdę mówiąc nie chcę już horrorów i zadowoliłbym się mistrzostwem w najbliższy weekend, żeby przynajmniej jeden kamień spadł z serca Wink

Jeszcze niedawno sporo osób domagało się jego wylotu z UNITED. Teraz pewnie zacznie strzelać znowu bramki i nagle straci wszelkich przeciwników. Jak jest dobrze, to jest dobrze na całego, problem zaczyna się, kiedy dozna urazu...

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ciampel napisał(a):Prawdę mówiąc nie chcę już horrorów i zadowoliłbym się mistrzostwem w najbliższy weekend, żeby przynajmniej jeden kamień spadł z serca

Mam nadzieje, że i Chelsea wygra swój mecz w weekend 8)

Mam nadzieje, że w meczu z City obok Rooney'a nie zagra Smith a Louis. Wcześniej Alan dostał szanse i po częsci ją wykorzystał. Teraz czas na Francuza, ktory stracił okres luty - kwieceń na rzecz kontuzji, na pewno też pali sie do gry..

Under The Boardwalk - United Warriors
03-05-2007 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ja pamiętam Luisa jeszcze z czasów gry w Fullham i tam też cierpiał na urazy. Jestem mocnym przeciwnikiem puszczenia Sahy z United. Jakl strzelał na początku sezonu to każdy piał z zachwytu... tak to już w naszym kraju jest.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-05-2007 14:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Louis nie miał się jak pokazać wczoraj. Nie miał mu kto podać, więc nie zabłysnął. Mam nadzieję, że w meczu z City zagra już od pierwszych minut i zagramy dwoma napastnikami. Ronaldo z prawej, Giggs z lewej i powinno być dobrze, bez kombinacji w składzie.

A może Saha pokusi się nawet o bramkę w derbach? Tongue
03-05-2007 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Wojtek3 napisał(a):Mam nadzieje, że i Chelsea wygra swój mecz w weekend 8)

Nie na moje nerwy. Jakoś przebolałem porażkę w Champions League, bo w końcu priorytetem jest liga, ale gdybyśmy dostali bęcki na Stamford Bridge (szczerze, nie wierzę w taki obrót spraw), to w następny weekend mecz musiałbym oglądać w towarzystwie jakichś środków na uspokojenie 8)

Stojkovic napisał(a):Ja pamiętam Luisa jeszcze z czasów gry w Fullham i tam też cierpiał na urazy. Jestem mocnym przeciwnikiem puszczenia Sahy z United. Jakl strzelał na początku sezonu to każdy piał z zachwytu... tak to już w naszym kraju jest.

Na pewno nie każdy, sam zawsze stawałem po stronie Louisa, bo po prostu jest w odpowiednim klubie i to nie z przypadku. Strzelać potrafi, a że ma "monopol" na kontuzje, to już nie od niego zależy. Cierpliwość popłaca, Alex o tym doskonale wie.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Oczywiscie to byłoby wspaniałe przypomnienie o swoim istnieniu Francuza. Ja jednak chciałbym, by spokojnie wracał do formy i przygotowywał do kolejnego sezonu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-05-2007 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ciampel napisał(a):Nie na moje nerwy. Jakoś przebolałem porażkę w Champions League, bo w końcu priorytetem jest liga, ale gdybyśmy dostali bęcki na Stamford Bridge (szczerze, nie wierzę w taki obrót spraw), to w następny weekend mecz musiałbym oglądać w towarzystwie jakichś środków na uspokojenie

Że tak odbiegne od tematu, mi sie marzą 2 pkt przewagi nad Chelsea przed meczem na Old Trafford z Młotami, wtedy sie będzie działo 8)

Co do Louis'a, Gerrard Houllier stara sie go pozyskać, oferta zostanie złożona w wakacje za niego. Ciekawe jak sie potoczy, przy ewentualnej sprzedaży, większa szansa dla Giuseppe...

Rok temu tak samo Lyon chciał Mickael'a, ale United nie pękło...

Under The Boardwalk - United Warriors
03-05-2007 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Francuz ma pauzować do listopada. Przeszedł operację, więc trochę czasu zajmie, zanim powróci do pełnej dyspozycji. Martwi mnie to bardzo. Rok temu na początku sezonu stanowił o sile ataku w naszej drużynie, zdobywał bramki. Wydawało mi się, że jego problemy się kończą, że zacznie regularnie grać. Niestety tak nie jest i nie zanosi się na to. Albo Rossi na Old Trafford, albo... kto?
13-06-2007 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #40
 
Po przeczytaniu tego byłem zmartwiony i byłem pewny, ze kupno nowego napastnika to w tym wypadku potrzeba. Jednak niedawno przeczytalem, że Saha bedzie gotowy na inauguracje sezonu. Operacja sie powiodła i nie maja juz go nekać bole owego kolana. Oby, oby..

amor patriae nostra lex
13-06-2007 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Cóż, wygląda na to, że Saha to pechowy człowiek, bo co chwila trafia mu się jakiś uraz. Niestety, ale przez te wszystkie kontuzję staję się lekkim, ale jednak balastem dla United, a to może sprawić jeszcze bardziej prawdopodobnym transfer. Tylko, czy jakiś klub zechce kupić zawodnika z kontuzją. Chyba nie, ale w zimowym oknie transferowym mogą pojawić się jakieś oferty. Tylko kto teraz w ataku obok Rooneya? Chyba jednak trzeba kogoś dokupić...

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
13-06-2007 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Słowa Valverde: "Saha mógłby być jednym z najlepszych napastników w lidze" - całkowicie sie z nimi zgadzam. Jedno ale; mógłby. Przez tą kontuzjogenność United wiele traci i w moich odczuciach powinniśmy się go pozbyć, ale najpierw go wyleczyć - bo Czerwone Diabły to klub z klasą :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
18-06-2007 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Właśnie, gdyby ten nasz Saha nie łapał tylu kontuzji :roll: Bardzo dobrze grał na początku sezonu, w Lidze Mistrzów strzelił chyba 4 bramki, co wtedy oznaczało, że miał ich najwięcej ze wszystkich graczy United. W Premiership również strzelał, więc robił to co do neigo należało. Szkoda byłoby pozbywać się Louisa, bo gdy jest w pełni sił gra znakomicie, no ale co zrobić z tymi licznymi urazami...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-06-2007 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ja myślę, że skoro ma być gotowy do gry na inaugurację, to poczekajmy ze spostrzeżeniami na temat jego odejścia do tego momentu. Jeżeli się nie sprawdzi po kontuzji i nie daj Boże złapie kolejną, nie widzę nic szczególnego, co by mogło go w zimowym okienku transferowym zatrzymać na Old Trafford. Niestety tak z nim jest, że życie nie daje mu za wiele możliwości do robienia tego, co najlepiej potrafi, bo bramki zdobyć umie, tego mu nikt nie odmówi. Tylko co z zawodnika, który jest wiecznie kontuzjowany. :roll:
18-06-2007 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
maryc napisał(a):Ja myślę, że skoro ma być gotowy do gry na inaugurację, to poczekajmy ze spostrzeżeniami na temat jego odejścia do tego momentu. Jeżeli się nie sprawdzi po kontuzji i nie daj Boże złapie kolejną, nie widzę nic szczególnego, co by mogło go w zimowym okienku transferowym zatrzymać na Old Trafford. Niestety tak z nim jest, że życie nie daje mu za wiele możliwości do robienia tego, co najlepiej potrafi, bo bramki zdobyć umie, tego mu nikt nie odmówi. Tylko co z zawodnika, który jest wiecznie kontuzjowany. :roll:

Na razie nie ma mowy o jego odejsciu poniewaz ani Rossi ani inny napastnik nie dolaczyl do ekipy z Old Trafford, takze na chwile obecna zostaje, dla mnie moze byc.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-06-2007 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości