Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #676
 
Ja zawsze byłem fanem Stewarta Downinga z Middlesbrough, wydaje mi się, że mógłby być godnym następcą Ryana na lewej flance, bo jakos Richardson mnie nie przekonuje, ale to tylko moja opinia

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
04-05-2007 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #677
 
Red napisał(a):ale to tylko moja opinia

Moja rowniez. Dla mnie Richardson moglby byc najwyzej zmiennikiem Stewarta. Ostatnio pojawiaja sie plotki, ze Ferguson za namowa Queiroza chce kupic Portugalczyka Naniego, z zaprzyjaznionego Sportingu Lizbona. Ja osobiscie wolalbym Downinga, poniewaz on wie jak sie gra w Angli, a mlody Portugalczyk moglby sie nie przystosowac do wyspiarskiego stylu gry, chociaz Ronaldo sie jakos przyzwyczail...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-05-2007 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #678
 
Grzeho napisał(a):chociaz Ronaldo sie jakos przyzwyczail...

Ile trwało zanim się całkowicie przystosował? Według mnie, dopiero w tym sezonie całkowicie pokazuje swój potencjał, a i to pewnie nie jest wszystko, na co go stać. Z Nanim byłoby raczej podobnie.

Zdecydowanie lepszym nabytkiem okazałby się według mnie Downing. Dośrodkowania ma dobre, widziałem jego grę w Boro, a tego nam brakuje od czasu odejścia Beckhama. Z kolei jest jeszcze Lee Martin, ale czy przypadkiem jego talent nie jest wyceniany zbyt wysoko?
04-05-2007 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #679
 
Ferguson twierdzi, ze uwaznie wyslucha kazdego kto bedzie chcial kupic Saha`ę. Podobno irytują go czeste kontuzje Francuza. Z tego powodu SAF miałby szukac następce Louisa, a najpowazniejszym kandydatem jest Berbatov. Jednakze tą informacje podał Daily Mail, wiec nie wiadomo czy w to prawda...

amor patriae nostra lex
04-05-2007 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #680
 
Była jakaś wypowiedź Fergusona? Nie? Więc o co chodzi? Boże, wierzycie we wszystko, co dziennikarze napiszą... Bajka i nic więcej.
04-05-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #681
 
Zashi napisał(a):Ferguson twierdzi, ze uwaznie wyslucha kazdego kto bedzie chcial kupic Saha`ę. Podobno irytują go czeste kontuzje Francuza. Z tego powodu SAF miałby szukac następce Louisa, a najpowazniejszym kandydatem jest Berbatov. Jednakze tą informacje podał Daily Mail, wiec nie wiadomo czy w to prawda...

Przestan z tym Barbatovem, Spurs go nie odda za żadne skarby. To tak samo jak my bysmy mieli oddać Roo do Chelsea Tongue

Micah Richards - znowu chodzą plotki o prawym obroncy rep Anglii oraz Man City. Ten młodzian robi furore w tym roku w angielskiej piłce, wspaniale sie preznetuje, mógłby być wg SAF'a wspanialą inwestycją również na nastepce G.Nevill'a, nawet sam piłkarz wyraża chęc gry u nas, tylko są 2 ALE :

- Manchester City
- 20 mln funtów...

Under The Boardwalk - United Warriors
05-05-2007 04:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #682
 
Ja już kiedys mówiłem, że Berbatov jest dobry na jeden sezon. Ucichnie zaraz w kolejnym o nim całkowicie i nie sądze, by mógł on zastąpić Sahę.

Daily Mail to szmatławiec, wiec znając życie nic z tego nie będzie prawdą. Saha ani SAF nie wypowiedzieli się, więc tak samo jak z odejściem Rio, Ronaldo i Heinze nic nie jest prawdą.

Wierzę w Sahę i jestem pewien, że on ma wizję gry, a tego właśnie bardzo nam trzeba.

Co do obrońcy z City, to myślę, że jeśli trochę przyciśniemy, to znazłby się u nas.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-05-2007 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #683
 
Wojtek3 napisał(a):Przestan z tym Barbatovem, Spurs go nie odda za żadne skarby. To tak samo jak my bysmy mieli oddać Roo do Chelsea Razz

Wojtek3 nic nie wiadomo!?


Co do Sahy to on jest nam bardzo potrzebny wcześniej tez chciałem się go pozbyć, ale teraz bedzie nam bardzo potrzebny. nie mamy zawodnika w ataku, który gra tak dobrze głową :!:

A Berbatov to jak dla mnie jest gorszy od Sahy jak już to przereklamowanego Torresa i to tez nie ja bym najlepiej widział Jana Klasa Hunteleara to jest piłkarz. Widać braki po RvN teraz był by JKHBig Grin Big Grin
06-05-2007 15:57
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #684
 
Pokusiłem się o zrobienie listy piłkarzy, których bardzo chętnie zobaczyłbym na Old Trafford Wink Oto i oni:

- Klass-Jan Huntelaar,
- Gareth Bale,
- Mancini,
- Micah Richards,
- Wesley Sneijder,
- Jermain Defoe,
- Stewart Downing,
- Aiden McGeady,
- Johnny Heitinga,
- Aaron Lennon.

Każdy chyba zna poszczególnych piłkarzy, więc nie muszę ich opisywać Tongue Jeśli ktoś mi się przypomni to dopiszę Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-05-2007 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #685
 
Bardzo ambitna lista... tylko problem taki, że raczej SAF nikogo z nich nie sprowadzi moim zdaniem. Przyzwyczaiłem się już do tego, że Saf szuka raczej mniej "obleganych" graczy ale niemniej utalentowanych i sprowadza ich za bezcen, robiąc potem z nich gwiazdy.
Popatrzmy na taką Chelsea... kupuje sprawdzone gwiazdy... Sheva, Ballack, Essien, Drogba Robben i przepłaca jak widać spore kwoty, bo w tym sezonie szczególnie ci 2 pierwsi nie pokazali nic moim zdaniem...

Nie spodziewałem się transferów Parka, Larssona, Vidicia, Carricka i Kuszczaka... hops i są. Jak grają, każdy wie Smile (lub grali ).

Myślę, że Oven Haregreaves to jedyny pewniak na liście transferowej Fergusona. Glazerowie dali ponoć 50 mln ma transfery i jestem przekonany, że przyjdzie ktoś mocny do pomocy i jakiś Joker może...
Rossi na ataku zostanie obsadzony i mamy pełny skład.

Co do braku RvN to jak dla mnie, nie jest on odczuwalny... a nawet powiem kontrowersyjnie, że zbawienne dla nas byo właśnie pozbycie się go przed sezonem...

- Rvn przyzwyczaił nas, że to on strzela większośc bramek, a reszta się obcyngala na ataku...
- większość podań kierowana była w jego kierunku i było to strasznie czytelne.
- Saha się wreszcie pokazał i miał szanse na regularne występy
- Za pieniązde z RvN kupiliśmy Vidicia, Kuszczaka i Carricka... jak dla mnie warto było.
- paradoksalnie, zespół strzela więcej bramek w ogólnym rozrachunku tabelowym, mamy dużo lepszy bilans

To chyba tyle jeśli o niego chodzi...

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-05-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #686
 
Stojkovic napisał(a):Za pieniązde z RvN kupiliśmy Vidicia

Kiedyś ci już pisałem, ale jeszcze raz napiszę: Vidic przyszedł w styczniu, a więc przed odejściem Ruuda. Kupiliśmy go za inne pieniądze (chyba, że idziesz takim tokiem, że to się później zwróciło, ale w takim razie zapominasz o Evrze).

Stojkovic napisał(a):Popatrzmy na taką Chelsea... kupuje sprawdzone gwiazdy... Sheva, Ballack, Essien, Drogba Robben

Bez przesady. Drogba był dobrze zapowiadającym się piłkarzem, ale nie żadną gwiazdą... Prawie nikt go w Europie nie znał. Tak samo z Robbenem. Rozpoznawalność taka jak w tym momencie powiedzmy Naniego ze Sportingu. To ma być gwiazda? W sumie Essien gwiazdą też nie był. Zaczął być jak biły się o niego Chelsea i Manchester. Nie generalizujmy - Chelsea nie kupuje samych gwiazd.

50 mln na transfery to bzdura, plota i wsystkie synonimy tych słów. Glazerowie tyle nie dadzą. Kupimy tych 3 zawodników, tak jak mówi Fergie, ale pewnie będą to stosunkowo tani piłkarze lub przy okazji kogoś sprzedamy (sprzedaliśmy już np. Howarda, nie wiadomo za ile, ale z 2-3 mln funtów pewnie były) i ta kwota wyłożona przez Glazerów wcale nie będzie taka duża. Moim zdaniem w lecie przychodzi Hargreaves, jakiś skrzydłowy (chciałbym Lennona bądź Downinga) i obrońca (prawdopodobnie prawy). Do tego powrót Pique i Rossiego i mielibyśmy naprawdę niezłą pakę.
08-05-2007 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #687
 
Drogba był mało rozpoznawalny ? Robben ? Porównywani do Naniego ? Sorry, ale tego Naniego to nawet na oczy nie widziałem, a Didier był megagwiazdą ligi francuskiej, coś jak teraz Ribery.

Natomiast co do Ballacka, to już szkoda słów o tym człowieku, tyle razy go widziałem i szczerze nie chciałbym, żeby nawet w
Górniku grał. Niby pomocnik, a pcha się przed napastników zamiast rozgrywać, jak rozgrywa to psuje, jak strzela to niecelnie. Wyjdzie mu parę meczy i tyle. Pamiętam go z Bayernu, mój kumpel, zagorzały fan Bawarczyków prawie skakał z radości gdy Michael odchodził.

Stojkovic napisał(a):odczówalny
Stojkovic napisał(a):kierónku

Jakiś słabszy dzień ?? :mrgreen:

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
09-05-2007 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #688
 
Pejter napisał(a):Rozpoznawalność taka jak w tym momencie powiedzmy Naniego ze Sportingu.

Nani obecnie nie jest aż tak rozpoznawany w Europie, jednak zainteresowanie Manchesteru, Arsenalu, Liverpoolu oraz Milanu sprawiło, że coraz więcej osób zaczęło sie interesować młodym napastniko - pomocnkiem z Portugalii.

Może napisze troche o nim. Ja zacząłem sie interesować Nanim kiedy jakiś rok temu strzelił 2 wazne gole dla Sportingu. Wtedy juz zaczynało sie mówić o nowym Cristiano Ronaldo. Wtedy już wartość jego wyceniano na jakies 2 miliony funtów przy dopiero 5 meczach w portugalskiej lidze. Dodam tylko, że Nani jest z tej samej szkółki piłkarskiej co Ricardo Quaresma i Cristiano Ronaldo.

Obecnie wartość jego jest wyceniana na ok 5 milionów funtów. W czerwcu konczy mu sie kontrakt z Sportingiem, jeśli United kupiło by go to płacimy 5 milionów, jeśli podpisze nowy to będziemy mueisli wyłożyć ok .... 20 milionów :shock: Co jest przesadą, jednak myśle, że jeśli bedzie bardzo chciał przejsc do United to nie podpisze i nie bedzie robił kłopotów nowemu pracodawcy.

Może troche o Nanim.Jest przede wszystim bardzo młody, jak każdy zawodnik z Płw Ibersyjskiego, jest uzdolniony technicznie, i uniwersalny. Nani mógłby w United spełniać dwie funkcje na raz. Szukamy napastnika oraz często sie mówi o następcy dla Cristiano. Chłopak jest idelany, tylko czy dałby rade na Old Trafford, aklimatyzacja i przystosowanie do tutejszych warunków dla ludzi z Ameryki Płd i Hiszpani oraz Portugalii trwa zawsze długo. Jednak mysle, że za 5 mln kupić takiego zawodnika to skarb, bo kasa to grosze. A jest w 80 % pewny, że dałby rade, przecież jest Heinze, Ronaldo. Na pewno by mu bardzo pomogli. SAF ostatnio wyraża duze zainteresowanie nim. Nie ukrywam, że chętnie widziałbym go na Old Trafford.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-05-2007 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #689
 
Pejter napisał(a):Bez przesady. Drogba był dobrze zapowiadającym się piłkarzem, ale nie żadną gwiazdą... Prawie nikt go w Europie nie znał.

Jak ci już Gollaz napisał, Drogba był gwiazdorem ligi Francuskiej, chyba nawet miałkróla strzelców tam. Pamiętam, że wybrali go do 11 marzeń Eurosportu... więc raczej mało znany w Europie nie był...

Nani, jeśli za 5 mln to jak najbardziej tak. Nie wiem czy pamiętacie, ale ja czytałem, że w poprzednim sezonie Torresa nie puścił klub i dlatego w tym oknie letnim właśnie hiszpan ma zasilić nasz skład. To jest informacja sprzed roku... wiec prawdopodobieństwo minimalne ale nigdy nic nie wiadomo.

Fajnie byłoby kupić jakiegoś dobrego i młodego obrońce. Tak na wszelki wypadek... Co by O'Shea nie musiał grac w defensywie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-05-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #690
 
gollaz napisał(a):Drogba był mało rozpoznawalny ? Robben ? Porównywani do Naniego ? Sorry, ale tego Naniego to nawet na oczy nie widziałem, a Didier był megagwiazdą ligi francuskiej, coś jak teraz Ribery.

Tak, Drogba był mało rozpoznawalny, nawet mimo tego, że w lidze francuskiej wymiatał.

A Naniego porównałem tylko do Robbena, nie do Drogby i to porównanie wydaje mi się jak najbardziej trafne. A to, że go nie widziałeś nie jest argumentem, bo ja też Robbena nie widziałem wtedy na oczy :wink:


Stojkovic napisał(a):Pamiętam, że wybrali go do 11 marzeń Eurosportu... więc raczej mało znany w Europie nie był...

Teraz uefa.com też nominowała do nagrody piłkarza roku piłkarza: Nicolae Dica ze Steauy. To oznacza, że jest znany w Europie?

Jeśli chodzi o sprowadzenie Naniego to ja jestem przeciwny. Laleczka z niego będzie i 2-3 lata potrzebne, aby jako tako się dostosował do stylu gry w Anglii.
09-05-2007 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości