Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #691
 
Pejter napisał(a):Tak, Drogba był mało rozpoznawalny, nawet mimo tego, że w lidze francuskiej wymiatał.

I doprowadził OM do finału PUEFA. Może ja, jako fan Marseillais inaczej na to patrzę, ale dla mnie był wtedy jednym z najlepszych napastników Europy.

A co do Robbena, to PSV przynajmniej jest dla mnie lepszą drużyną niż Sporting. A był on z Mateją Kezmanę uznany najlepszym zawodnikiem tego klubu, mistrzem kraju, grał w reprezentacji Holandii (choć podobno Nani też gra).

Cytat:Jeśli chodzi o sprowadzenie Naniego to ja jestem przeciwny. Laleczka z niego będzie i 2-3 lata potrzebne, aby jako tako się dostosował do stylu gry w Anglii.

Czyli tak jak z Cristiano. Ja przed tym sezonem uważałem go za najmniej wartościowego gracza United, dla mnie był najbardziej nieefektywnym zawodnikiem jakiego widziałem. Do tego te ciągłe poprawianie włosów na meczu, laleczka normalna. Podobnie myślałem, po meczu Polska - Portugalia. Jednak ten sezon pokazał, że jest jednym z najlepszych graczy na Świecie. Może podobnie będzie z Nanim, choć jak na razie to wiem, że umie robić niezłe salta po strzelonych bramkach i na tym moja wiedza o tym zawodniku się kończy.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
10-05-2007 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #692
 
Pejter napisał(a):Jeśli chodzi o sprowadzenie Naniego to ja jestem przeciwny. Laleczka z niego będzie i 2-3 lata potrzebne, aby jako tako się dostosował do stylu gry w Anglii.

Troche bezsensowne ocenianie zawodnika ktorego sie jeszcze nie widziało w akcji. Moge tyle powiedziec, że Nani prezentuje sie 2x lepiej niz Cristiano wtedy, zalicza wiecej goli i wystepów, i poza tym gra juz w dorosłej rep. Portugalii. To chyba o czyms swiadczy, ja sie nie dziwie, że interesuje sie nim tyle zagranicznych klubów.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-05-2007 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #693
 
Tutaj musze przyznac rację Wojtkowi, jak nie widziało się zawodnika w akcji, to lepiej nie skrelać go odrazu ani nie podniecać się zbytnio.

Będę mógłcoś więcej powiedzieć, jak go zobaczę z piłką na boisku. To że gra w reprezentacji dorosłej Portugalii też jeszcze do mnie nie przemawia... u nas tez w dorosłej reprezentacji grał Rasiak i Mila...

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-05-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #694
 
Stojkovic napisał(a):Tutaj musze przyznac rację Wojtkowi, jak nie widziało się zawodnika w akcji, to lepiej nie skrelać go odrazu ani nie podniecać się zbytnio.

Będę mógłcoś więcej powiedzieć, jak go zobaczę z piłką na boisku. To że gra w reprezentacji dorosłej Portugalii też jeszcze do mnie nie przemawia... u nas tez w dorosłej reprezentacji grał Rasiak i Mila...

Dlaczego każdy porównuje śmieszną rep Polaczków w piłce nożnej z Portugalią czy Anglią ? :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
10-05-2007 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #695
 
Jakoś tak już się utarło Smile
Zresztą, gdzie może być więcej paradoksów, jak nie w Polsce?

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-05-2007 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #696
 
Wojtek3 napisał(a):Troche bezsensowne ocenianie zawodnika ktorego sie jeszcze nie widziało w akcji.
Stojkovic napisał(a):Tutaj musze przyznac rację Wojtkowi, jak nie widziało się zawodnika w akcji, to lepiej nie skrelać go odrazu ani nie podniecać się zbytnio.

Gdzie ja pisałem, że nie widziałem go w akcji? Widziałem go w meczu reprezentacyjnym, poza tym oglądałem kilka filmików. Nie skreślam go od razu, ale uważam, że nie będzie mu się łatwo przystosować do gry w Anglii. Może mu to zająć 2-3 sezony, a według mnie, dobry skrzydłowy jest nam potrzebny wcześniej.
11-05-2007 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #697
 
Ja się wypowiedziałem ogólnie i ten cytat który zaznaczyłeś nie odnosiłsię tylko do ciebie, ale i do wszystkich którzy w tym temacie piszą że ktoś jest "cienki" lub "wymiata" a jedynie o nim słyszeli...

[Obrazek: Ole201.jpg]
12-05-2007 07:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #698
 
OK, spoko, ale odniosłeś się do fragmentu Wojtka, w którym Wojtek odnosił się do mnie, dlatego tak to odebrałem :wink:

Ja nigdy nie oceniam zawodnika, jeśli nie widziałem go w ogóle w akcji. Naniego widziałem tylko kilka razy, dlatego tak zupełnie go nie skreślam.
12-05-2007 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #699
 
Nani to jak dla mnie póki co zawodnik z wielu opowieści i kilku filmików z YouTube'a. Imponuje techniką, szybkością - ogólnie na pierwszy rzut oka niejaki sobowtór Cristiano. Tym niemniej, jeśli aklimatyzacja na Wyspach miałaby trwać równie długo, co w przyapdku Ronaldo, nie byłbym skłonny w 100% do takiego posunięcia. Ale kto wie - przecież istnieją wyjątki, zatem Nani niekoniecznie musi podzielić los swoich "rodaków" i zawodników z Półwyspu Iberyjskiego/Ameryki Południowej.

capo di tutti capi

MUSC PL
12-05-2007 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #700
 
Nani podpisał nowy kontrakt. Suma odstepnego wynosi 20mln funtów. Troche duzo...Jednak jesli Nani miałby grać tak jak CR to ja jestem za. W koncu na kogos trzeba wydac pieniadze. Lepiej miec Naniego niz nikogo. Zobaczymy...

amor patriae nostra lex
18-05-2007 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #701
 
Zashi napisał(a):Nani podpisał nowy kontrakt. Suma odstepnego wynosi 20mln funtów. Troche duzo...Jednak jesli Nani miałby grać tak jak CR to ja jestem za. W koncu na kogos trzeba wydac pieniadze. Lepiej miec Naniego niz nikogo. Zobaczymy...

Żartujesz nie ? :lol: Napisz coś raz z sensem. Bayern ciągnie od nas za 10x lepszego i efektywniejszego Hargreaves'a 18 mln a chciałbys za 20 mln Naniego ? :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
18-05-2007 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #702
 
Skoro Nani podpisał nowy kontrakt to niech sobie go w Portugalii wypełni do końca grając z potęgami takimi jak Estrela Amadora czy Naval.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
18-05-2007 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #703
 
Wojtek3 napisał(a):Żartujesz nie ? Napisz coś raz z sensem. Bayern ciągnie od nas za 10x lepszego i efektywniejszego Hargreaves'a 18 mln a chciałbys za 20 mln Naniego ?

Zgadzam sie. Ostatnio czytalem gdzies, ze Robben jest wart ok.22 mln , a ma juz wyrobiona marke na wyspach. Ja osobiscie nie twierdze, ze transfer Naniego bylby bledem, ale wedlug mnie 20mln to stanowczo za duzo.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-05-2007 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #704
 
Grzeho napisał(a):ale wedlug mnie 20mln to stanowczo za duzo.

Tak,to prawda.Ja za Naniego który owszem,talent ma i jest mlody wyszkolony technicznie nie dałbym za niego 20milionów "ojro".Ja bym dał 10 góra 15.


PS.Moze wiecie i moze ktoś to pisał ale Nani wywodzi się z tej samej szkółki piłkarskiej co Quaresma i CR7.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-05-2007 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #705
 
Na jaką kurde mać ten hergreavse :? Idea :roll: mamy już Carika i na co nam on trzeba sie zając wzmacnianiem zespołu tam gdzie są luki i bozbywaniem sie frajerów takich jak O'shea, FLETCHER, i reszta patałachów!
20-05-2007 19:19
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości