Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
No i co ci UEFA zrobi? Nałożyć mogą kary finansowe albo odebrać Euro... Nie wiem jak tam u was w Lublinie, ale u nas naŚląsku budowano całe poprzednie wakacje i wrzesień nową autostradę... teraz ją remontują... posłużyła 4 miesiące... żenada. Nadal stoi się w kilometrowych korkach, widać "pracę" robotników...

Nie jestem pesymistą, ale realistą. Minął jkuż ponad miesiąc od ogłoszenia wyników... nie zrobiono NIC prócz powołania nowych ludzi na nowe stołki. Oczywiscie kazdy moze powiedziec że jeszcze 5 lat... ale policzmy:
w kazdym z 5 lat prace w zimie nie będą prowadzone - 3 mce trzeba odciąć.
Ewentualne zastoje w finansach i dostawach - 1 miesiąc w roku (w sumie licząc każdy dzień i święta).

Wychodzi nam... że z 5 lat wypada nam 20 mcy czyli prawie 2 lata... Zostają 3 i pół roku na ciezką pracę...

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-05-2007 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
Właśnie niedawno Życie Warszawy przeprowadziło sonde w której odnotowano wyrażny spadek poparcaia dla powodzenia EURO. 56% osób w dniu ogłoszenia wyników była za obecnie jest ich tylko 50 %. U siebie też widze narastający sceptycyzm głownie za sprawą problemów natury prawnej i wielkiego bałagan w służbie zdrowia. Bo jakby nie było temat ten jest i jescze długo bedzie na "tapecie" a dróg jak nie budują tak nie budują. Dzisiaj w radiu mówili że potrzeba na zaplanowane autostardy i inne drogi 120 mld zł!!!...a mogą mieć z wielkim bólem zaledwie 75mld...no i jeszcze czy znajada chetnych do budowy. Każdy dzien gra na naszą niekorzyść.
02-07-2007 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ja od początku byłem nastawiony sceptycznie do organizacji tych mistrzostw. Jeśli one nam nie pomogą to Polsce już nic nie jest w stanie pomóc. Dajemy ciała i to widać ostro, jeśli w jakiś sposób by nam się to udało to będe bardzo, bardzo, bardzo zaskoczony.

Pozdrawiam
02-07-2007 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Po ogłoszeniu wyników byłem wręcz besztany za pesymizm. Teraz wychodzi powoli na moje. Panowie i Panie! Zobaczcie co się dzieje ze stadionem XX lecia! Nie potrafia nawet rozgonic bandy straganiarskich sprzedawców... Zamiast powiedzieć od 1 lipca wjeżdżamy z buldożerami i kto może niech bierze swój kram i niech sp******.

Autostrady to w Polsce były najlepsze, jak Hitler budował, by swoje wojska na wschód przedostać przez Polskę. Na starych betonowych płytach do dzisiaj jest zalane asfaltem sporo kilometrów. Nic nie ruszyło...

Hotele i obiekty sportowe to nawet na Euro 3014 by nie były gotowe...

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-07-2007 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Stojkovic napisał(a):Po ogłoszeniu wyników byłem wręcz besztany za pesymizm.

Nie martw się, ja również. Po ogłoszeniu wyników miałem w opisie coś w stylu "EURO 2012 - pierwsze mistrzostwa Europy, które zostaną odwołane", czy "EURO 2012 w Polsce Sad(( ". Nikt mi nie wierzył, teraz powoli dzieje się tak jak mówiłem...

Kłótnie w rządzie nie dają skoncentrować się na naszej OSTATNIEJ szansie na rozwój i dołączenie do czołówki Europy. NIestety jeśli w tym roku NIC nie ruszy, a jest na to ogromna szansa, to możemty pomarzyć o ME 2012.

Pozdrawiam

P.S. Wiecie czemu rok 2012 to koniec świata? xD
03-07-2007 08:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Mates napisał(a):P.S. Wiecie czemu rok 2012 to koniec świata? xD

Wiem o co Ci chodzi, ale podobno koniec świata ma być pod koniec roku, tak więc zdążymy jeszcze zorganizować te mistrzostwa Tongue

Jest, jak jest, na razie nic w tym kierunku się nie dzieje, są inne "ważniejsze" sprawy w Polsce niż organizacja ME 2012 :roll: Powinno ruszyć się z tym od razu, pełną parą, a na chwilę obecną została powołana jakaś komisja... Zobaczymy, jak to dalej się potoczy, ale większość ludzi już to czarno widzi :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-07-2007 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Jak dla mnie sytuacja w Polsce to po prostu błędne koło. Pielęgniarki strajkują, rząd leży do góry du*ą, a drogi przecież zbudują się same. Fakt, Hitlerowi za te solidne autostrady moglibyśmy podziękować. A wiecie jak teraz się buduje nowe trasy? Przynajmniej na Pomorzu wygląda to tak - trzy miechy roboty, tygodniowe opóźnienia, po kwartale droga ponownie nie nadaje się do użytku, a jej stan jest jeszcze gorszy niż przed modernizacją. I gdzie tu logika?

Nawet najwięksi optymiści chyba zaczynają wątpić. Prace powinny ruszyć w dzień po ogłoszeniu wyników, nie można się zbłaźnić przed całym światem, a jeśli na czele tego wszystkiego nie stanie ktoś z "jajami", to Polska będzie chylić się ku upadkowi...

Mates napisał(a):P.S. Wiecie czemu rok 2012 to koniec świata? xD

Co prawda nie ten temat, ale muszę dorzucić swoje trzy grosze. Na historii pani się niedawno śmiała, że Euro zdążą jeszcze rozegrać. Ale ta cała data i koniec świata jest dla mnie wielką ściemą. Gdyby ktoś naprawdę wiedział, kiedy ten dzień nadejdzie, na pewno nie ogłaszałby tego całej ludzkości, bo nastałaby panika. Poza tym wszystkie kraje pracują nad reformami, które miałyby trwać nawet do 2027 roku, więc po co Bóg miałby im psuć takie plany? Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
03-07-2007 09:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
Kuba_^^ napisał(a):Powinno ruszyć się z tym od razu, pełną parą, a na chwilę obecną została powołana jakaś komisja...

Komisja zostałą tak szybko powołana, zeby osoby w niej "pracujące" (a w istocie zbijające bąki) mogły już zarabiać na ME...

Podstawowe problemy - rząd na wakacjach, strajkujące grupy pracownicze (bo przecież nie strajkują już tylko lekarze, pielęgniarki), wyjazd ludzi za granicę, czego konsekwencją jest brak ODPOWIEDNICH! rąk do pracy.

Podsumowanie: CHU*NIA Z GRZYBNIĄ, a ja i tak tych mistrzostw Europy nie widzę ;]

Pozdrawiam!
03-07-2007 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Już nawet nie chce mi się pisać ze moje prognozy się w 100% sprawdzają. Każdy niech sobie zobaczy na poczatek tego tematu i poczyta. To już nie będzie obciach, ale wielka improwizacja. Stadiony się rozsypią zanim zostaną ukończone. Każdy myśli o tym ile zarobić na ME a nie o tym, że trzeba ruszyć dupsko i coś zainwestować.

Pieniądze za Euro wzięli a teraz udają, że potrzebują czasu na zorganizowanie mistrzostw... śmiech na sali. Nie zapominajmy, że czekają nas jeszcze jedne wybory parlamentarne i jesli zmieni się rząd, to napewno opuźni to wszelkie prace o ile zostana podjęte do tego czasu.

Coraz bardziej przekonuje się, że w 2012 roku kazdy polak bedzie mógł powiedzieć "Oszukali mje, banda złodziei polskich decydentów K**** "

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-07-2007 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
Panowie K i reszta sitwy juz niedlugo jadą na przedłużone urlopy bagatela 6 tygodni kto tyle odpoczywa...A Euro samo sie załatwi, moja ostatnia teoria na tą całą impreze jesta taka (zgadzam sie ze Stojkovicem) że rząd do końca kadencji bedzie jakoś sprawe przedłużał itp a jak ustąpi (bo chyba nikt ich nie wybierze ponownie)to umyje ręce a wtedy bedzie juz za póżno zeby cokolwiek naprawiać. :x

Jeżeli już sie uda to coś czuje ze bedzie to taka prowizorka że az boli.
:shock:
Gdzies wyczytalem tez ze "Wielki Roman" ma zajac sie sprawą wraz z kumplem z Włoszczowej co od tej stacji jest i wspólnie mają zrobić Centrum Sportowe w tejże metropolii bo kurduple z Wietnamu przykuli sie do straganów i siłą ich z X-lecia nawet buldożerami nie wyrzucą.
03-07-2007 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Niemir napisał(a):bo kurduple z Wietnamu przykuli sie do straganów i siłą ich z X-lecia nawet buldożerami nie wyrzucą.

Kiedyś od tego było ZOMO. Teraz powinni ten burdel czym prędzej uprzątnąć. Stragan w centrum Polski... żenada.
Jak nie potrafią sobie z tym poradzić to co dopiero z EURO...

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-07-2007 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Moim zdaniem Euro w Polsce to klapa na całego będzie. Czytałem na onecie wczoraj ( :roll: ), że jakaś tam gazeta ankiete zrobiła i coraz mniej ludzi wierzy w powodzenie całej organizacji. No ale co się dziwić? Stadionów jak nie było, tak nie ma, autostrady miały być budowane, to nie zaczynają, a za niedługo zima będzie do tego...

Wstyd na całej linii, to co Ci ludzie robią to jest nieporozumienie, chyba ziomo ( z całym szacunkiem :wink: ) byłby lepszym politykiem...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-07-2007 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Po tym, co pokazali Ci idioci z Warszawy niewiadomo, czy Euro 2012 odbędą się w Polsce. I nie ma sie co dziwić, z takim zachowaniem to nawet lepiej, bo nam wstydu oszczędzą.

Osobiście uważam, że powinni nam kare wymierzyć jak angielskim klubom za pamiętny mecz Liverpool - Juventus - wtedy może byłby porządek.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
09-07-2007 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
KanT napisał(a):Po tym, co pokazali Ci idioci z Warszawy niewiadomo, czy Euro 2012 odbędą się w Polsce.

Na jakiej podstawie tak sądzisz? Ci chuligani nie mają nic do rzeczy jeśli chodzi o Euro. Przyznali nam to już nie odbiorą z powodu takiego wybryku. Martwmy się lepiej o stadiony, drogi i tym podobne sprawy.
15-07-2007 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #60
 
Wlasnie na jakiej podtawie mieli by nam odebrac organizowanie EURO, jezeli nie wykluczyli z tego Wlochow, gdy podczas meczu Palermo zginal policjant po wybrykach chuliganow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
15-07-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości