Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Guest
Unregistered

 
Post: #721
 
Stojkovic napisał(a):Ribery i K.J Huntealar to zawodnicy, którzy będą drogo kosztowali na rynku. Po co przepłacać?

Drodzy to będą. Lecz trzeba nam ich. Zastępcą Giggsa może być właśnie Ribery. Na atak trzeba nam Napastnika więc Huteealar jest właściwym zawodnikiem ( Młody,sprytny a przede wszystkim bramko strzelny!).


Dziś czytałem Newsa u was że MU szykuje rekordowy transfer w ich historii. Berbatov za 40 mln Funtów. Tak nie może być on jest wart 25 mln. Za tyle to C.RONALDO, RONALDINHO, KAKA, i wielu innych fantastycznych graczy. Nie można tyle dawać za piłkarzy. Nie długo dojdzie do takich obrotów spraw że byle piłkarz wyniesie ok 10mln, a to jest duża suma!
25-05-2007 14:47
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #722
 
Cytat:[Młody,sprytny a przede wszystkim bramko strzelny!).

I oszukiwać też potrafi bo ja widziałem jak raz w meczu nię pamiętam jaki to był mecz.To była taka sytuacja,że bramkarz miał piłkę w rękach a on ją wybił i wbił do bramki a sędzia(kalosz) tego nie zauważył.Takich piłkarzy którzy oszukują niezbyt bym chciał.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
25-05-2007 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #723
 
JacuZLasu napisał(a):Na atak trzeba nam Napastnika

No a kogo, chyba nie obronce :?: :!: Tongue


Ja nie jestem przekonany do Huntelaara. Moze ma on talent, ale po co nam kolejny napastnik? Jesli odejdzie Saha i Ole, to moze przydac sie nowy napastnik, ale teraz jest nam zbyteczny.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-05-2007 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #724
 
Grzeho nie oszukujmy sie - Ole juz dawno nie błyszczy jak dawniej, Saha "łamie się" co chwile, Smith - róznie to bywa z jego formą choć ostatnio zwyżkuje, mamy jeszcze pewniaka Roo i młodego utalentowanego Rossi'ego ale to zdecydowanie za mało, moim zdaniem Huntelaar jak najbardziej

Co do 40 mln Ł za Berbatova to byłby to dla mnie najbardziej ABSURDALNY transfer w historii piłki nożnej, mam nadzieję, że są to jedynie spekulacje szmatławców typu "The Sun"

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-05-2007 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #725
 
Red napisał(a):Co do 40 mln Ł za Berbatova to byłby to dla mnie najbardziej ABSURDALNY transfer w historii piłki nożnej, mam nadzieję, że są to jedynie spekulacje szmatławców typu "The Sun"

Tu sie zgadzam. Wedlug mnie nie ma sie co "podniecac" Berbatovem. Moze ten sezon mu wyszedl, ale nie wiadomo, jak zagra w nastepnym. 40mln Ł to stanowczo za duzo.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-05-2007 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #726
 
Tym bardziej, ze Berbatova pamietam z gry w Bayer Leverkusen i naprawde uwazam, ze nie ma sie czym tak podniecac ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-05-2007 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #727
 
Red napisał(a):rzeho nie oszukujmy sie - Ole juz dawno nie błyszczy jak dawniej, Saha "łamie się" co chwile, Smith - róznie to bywa z jego formą choć ostatnio zwyżkuje, mamy jeszcze pewniaka Roo i młodego utalentowanego Rossi'ego ale to zdecydowanie za mało, moim zdaniem Huntelaar jak najbardziej

Co do 40 mln Ł za Berbatova to byłby to dla mnie najbardziej ABSURDALNY transfer w historii piłki nożnej, mam nadzieję, że są to jedynie spekulacje szmatławców typu "The Sun"

Dokładnie tak. Zgodzę się z tobą.

Grzeho napisał(a):Red napisał:
Co do 40 mln Ł za Berbatova to byłby to dla mnie najbardziej ABSURDALNY transfer w historii piłki nożnej, mam nadzieję, że są to jedynie spekulacje szmatławców typu "The Sun"


Tu sie zgadzam. Wedlug mnie nie ma sie co "podniecac" Berbatovem. Moze ten sezon mu wyszedl, ale nie wiadomo, jak zagra w nastepnym. 40mln Ł to stanowczo za duzo.

Kolejny mądra wypowiedz dosłownie tak jak byście mi wyjeli to z ust :lol:


:wink:
25-05-2007 21:20
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #728
 
Berbatov nie wchodzi w grę... za dużo kasy i za małe chęci samego gracza i klubu. Huntelaar jak dla mnie niepewny... mało znany i do tego napewno będzie drogi. Napewno o Teveza będzie się biło kilka klubów... może w tytm i united?

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-05-2007 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #729
 
Już możemy zapomnieć o jednym celu transferowym. Mowa o Bale'u, który oficjalnie już dołączył do Tottenhamu. Miałem wielką nadzieję, że Walijczyk dołączy do United, no ale przeszedł nam koło nosa dobry zawodnik. Zobaczymy jak będzie się spisywał w Spurs, czy w ogóle będzie dostawał jakieś szansy, bo wiem, że na lewej tam chyba Chimbonda jest numerem jeden... Szkoda, bo Gareth zapowiada się naprawdę na dobrego piłkarza :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-05-2007 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #730
 
musze przyznac, ze juz od dosyc dawna zaskakuje mnie polityka transferowa SAF - kupuje w wiekszoci wypadkow "nibytalenty" - przykładów jest wiele - między innymi Bellion, Eric 2xD Big Grin, jeszcze paru by sie znalazlo, oczywiscie jest tez wiele trafnych transferow (Cris, Roo), jednak tych mniejtrafnych chyba jest wiecej, a taki talent jakim jest Bale, o ktorym mowia na Wyspach przeszedł do Tottenhamu

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-05-2007 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #731
 
Skoro przeszedł do Tottenhamu, to wcale nie znaczy, że tam zabłyśnie. Wybrał kogoś innego niż MU i ma do tego prawo. Tak samo było z Ballackiem, wszyscy się wkurzali i chcieli kamienować SAF-a za odpuszeczenie sobie ?Ballacka, a teraz widac że jednak mi ła rację, bo Ballack to taki niemiecki Szajs.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-05-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #732
 
Trochę mnie tutaj nie było, dlatego pozwolę sobie napisać dość długiego posta...

Zacznę od Garetha Bale`a. Przeszedł do Tottenhamu i bardzo dobrze. Na razie to dzieciak, który w tej drugiej lidze co najwyżej się wybijał. Do gry w Premiership musiałby dojrzeć, a potrzeba mu na to kilku sezonów. Poza tym lewa obrona United jest najlepszą na świecie. Evra, Heinze, Silvestre, O`Shea. Kto ma takich zmienników dla tak znakomitego piłkarza, jak Evra? Nikt. Aha, to, że Bale wylądował w Tottenhamie może świadczyć o tym, że wcale się nim nie interesowaliśmy. Nie wierzę, że Ferguson nie namówiłby go do przejścia do United - i gdyby naprawdę Szkot tego chciał, Silvestre albo Heinze już od kilku tygodni byliby graczami jakiegoś innego klubu.

Tak jak pisał Stojko i wiele innych osób, na obronę nie potrzebujemy nikogo. Wyżej wymieniona czwórka + Rio, Vida, Wes, Gary, Pique. 9 obrońców to całkowicie wystarczająca liczba.

Pomoc jest również maksymalnie odpicowana, z uznawanej za naszą najgorszą formację dwa lata temu, teraz stała się najlepsza. Hargreaves, Fletcher, Scholes Carrick do środka, na skrzydłach Park, Giggs, Ronaldo, Nani, od biedy Richardson i Eagles.

Atak - tutaj przydałby się jeden napastnik, chociaż to nie jest póki co takie konieczne. Rooney z Sahą to dobry duet, ale brakuje mi kogoś, kto byłby co najmniej równorzędnym piłkarzem w porównaniu do Francuza. Dziś David Gill powiedział, że więcej tych bardziej znaczących transferów nie będzie, zatem Fergie liczy chyba na Rossiego. Na czwartego jest Smithy i ew. Solskjaer. W sumie nie wygląda najgorzej, więc z zakupem można wstrzymać się do przyszłego roku.

Nowymi piłkarzami United zostali: Nani, Anderson i Hargreaves. Co do tego ostatniego to bardzo się cieszę, jednak ta dwójka z Superligi średnio mi się widzi. Nani - "jak cię mogę", ale ten Anderson? Ten tekst jest bardzo dobry: http://www.sport.pl/sport/1,74696,4192477.html. Szczególnie końcówka. Jestem raczej pesymistą, nie tak wyobrażałem sobie United. Wolałbym jednak jakichś twardych graczy, takich boiskowych zabijaków albo przynajmniej kolesi sprawiających takie wrażenie. No, ponarzekałem, ale z krytyką wstrzymam się może do końca sezonu 07/08. Wcale nie zdziwiłbym się, jakby ten Anderson wylądował na wypożyczeniu w Porto...

Na dłuższy czas jest spokój, ale jak pisałem, za rok przydałby się jakiś napastnik. Kandydatów jest kilku, a do przyszłego lata jeszcze ktoś nowy zabłyśnie. Teraz to już koniec transferów, z kasy klubu wyciągnięto podobno 35 milionów funtów.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
31-05-2007 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #733
 
Mowi, sie ze do MU moze dolaczyc Javier Saviola. Pod koniec obecnego, hiszpanskiego sezonu, wygasa mu kontrakt i moglby on na zasadzie wolnego transferu przejsc do nas. Jego tygodniówka oscylowałaby w granicach 50 tys. funtów.
Dobry napastnik prawie za nic? Czemu nie...Tylko ten wzrost - 168 cm...Szybko mogą go polamac...

amor patriae nostra lex
03-06-2007 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #734
 
Nie nie nie.... Rossi. Sprawdzony człowiek. Po co nam jeszcze większy tłok w napadzie? Jeśli SAF kupi kogoś na atak... to Rossiego bedzie trzeba sprzedać. Ja tego nie chce. On jest nasza przyszłóscia i jestem pewien, ze doskonale sie sprawdzi w naszym zespole gdy wróci.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-06-2007 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #735
 
Zgadzam sie z Toba Stojko. Ja rowniez jestem zwolennikiem talentu mlodego włocha/amerykanina. Wedlug mnie on za kilka lat bedzie stanowil o obliczu United. Co do Savioli, to nic do niego nie mam, ale nie zabardzo umiem sobie go wyobrazic grajacego w lidze angielskiej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-06-2007 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości