Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #751
 
Stojkovic napisał(a):Tylko już z tego wypożyczenia, może nie wrócić.

Już Alex się postara, żeby wrócił. Choć jaki los podzieli Rossi, przekonamy się niebawem. Sporo się ostatnio mówi o Savioli, ale dla mnie to jest kompletne nieporozumienie. Zawodnik niski, drobny, nie poradziłby sobie w siłowej Premiership. Zresztą już nie o same warunki chodzi - forma mu się buja jak huśtawka, czyli krócej mówiąc czysta zagadka. Ja tam wciąż widziałbym u nas Huntelaara - co prawda wielu uważa go za drugiego RvNa, ale przydałby się ktoś, kto zawsze dołożyłby po ostatnim podaniu nogę. Roo często się cofa, Louis zmiennym jest, Ole kontuzjogenny, Smithy nierówny - po prostu nie mamy klasycznego snajpera, chyba że Ferguson pokusi się o przekwalifikowanie Naniego :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
06-06-2007 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #752
 
Zobaczymy, czy Ferguson będzie liczył na Rossi'ego, czy przeprowadzi jeszcze jakiś transfer w postaci napastnika. Szczerze, to już wątpię, żeby Fergie kogoś kupował, skład jest bardzo dobry, a przecież już przeprowadzono 3 transfery, które powinny być dobrym wzmocnieniem, więc co jeszcze? Smile Możliwe też, że boss będzie eksperymentował z Nanim jako atakujący... Huntelaar raczej sprawdziłby się w Premiership, bo Holendrzy rzadko co zawodzą w tej lidze, a "Hunter" jest typowym "sępem pola karnego", podobnie jak Ruud. Taki ktoś by się przydał, choć jeszcze zobaczymy, tak na dobrą sprawę okno transferowe oficjalnie jeszcze się nie otworzyło Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2007 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #753
 
Moim zdaniem wszystko zalezy od ceny. Jeśli będzie obiecująco się zapowiadała to myślę że sporo może jeszcze się zdarzyć. Ciekawa jest jeszcze sytuacja bramkarzy... co gdy Foster przyjdzie?

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-06-2007 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #754
 
Stojkovic napisał(a):co gdy Foster przyjdzie?

No właśnie, co wtedy? A jego przybycie jest już pewne, dlatego prawdopodobnie któryś z obecnych golkiperów poleci gdzieś na wypożyczenie. Kto okaże się najsłabszym ogniwem? Nie ma co polemizować - Edwin ma nadal pewne miejsce między słupkami, przynajmniej na kolejny sezon, zatem pozostaje rola zmiennika. Ja chętniej widziałbym na tym stanowisku Fostera. Po prostu w moim SUBIEKTYWNYM odczuciu prezentuje się lepiej niż Tomek i jakoś bardziej widzi mi się koncepcja właśnie z nim na tyłach. O wszystkim zadecyduje jednak sam Alex, choć w wypadku odesłania Kuszczaka gdziekolwiek poza Manchester Polacy będą na pewno rozczarowani :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
06-06-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #755
 
Tak więc jak na razie Kuszczak jest drugim bramkarzem w United, ponieważ można na naszej stronce przeczytać, że Foster jest kontuzjowany no i na dłuższy okres czasu ma przerwę w grze. Zobaczymy jak to będzie z naszymi bramkarzami, bo na pewno jest to temat bardzo ciekawy i można o nim gadać, aż do momentu, gdy zacznie się już oficjalnie ta rywalizacja Wink Osobiście również bardziej widziałbym w bramce United Fostera (oczywiście, gdy Van der Sar powie definitywnie "koniec"), moim zdaniem jest jak na razie bardziej doświadczony od Kuszczaka, choć oczywiście Polaka przekreślać nie można Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2007 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #756
 
Póki co jest 1:0 dla Kuszczaka. Kontuzja Fostera może mu skomplikować powrót. Wiadomo, że po kontuzji zawsze jest rehabilitacja. Ciekawi mnie, czy Edwin będzie miał wpływ na wybór swojego następcy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2007 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #757
 
Stojkovic napisał(a):Póki co jest 1:0 dla Kuszczaka.

Jeśli przez całe życie będzie liczył na przypadki, to niewątpliwie daleko nie zajedzie. Foster opuści początek sezonu, co w moim odczuciu obejmuje trzy, może cztery kolejki ligowe - wówczas wróci i mamy tercet golkiperów - ktoś będzie musiał zadowolić się siedzeniem na trybunach.

Choć jeśli Benjamin wykuruje się do końca okna transferowego, to Fergie - nie wpływając niekorzystnie na grę UNITED (w innym przypadku w obiegu byłby tylko Heaton) - któregoś z pewnością "odda" na rok do zespołu pokroju Sheffield czy chociażby beniaminka, Sunderlandu Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2007 08:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #758
 
Stojkovic napisał(a):Ciekawi mnie, czy Edwin będzie miał wpływ na wybór swojego następcy.

Wydaje mi się, że piłkarz, nawet najlepszy, nie powinien mieć wpływu na takie rzeczy.

Poza tym trochę zeszliśmy z tematu...
07-06-2007 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #759
 
Jak na razie pozyskaliśmy trzech zawodników, z którymi wiązane są duże nadzieje, czas pokaże czy słusznie. Niektórzy sugerują pozyskanie jakiegoś napastnika, a że chodzą słuchy o odejściu Alana Smitha ( nie otrzymał na razie oferty nowego kontraktu) to zakup snajpera wydaje sie dość realny, ale tak samo jak to, że w tym okienku transferowym nie pozyskamy już nikogo. W sumie cieszyłbym się gdyby jakiś kolejny perspektywiczny zawodnik zasilił szeregi United, ale może nawet sprowadzenie na mniejszy okres czasu rutyniarza ( jak np. wypożyczenie Larssona) mogłoby być dobrym rozwiązaniem.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-06-2007 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #760
 
Mam nadzieję, że nie zrobią takiego przekrętu Smithiemu... to byłoby lekko nie fair. Smith jest wielkim zawodnikiem i pokazał to powrotem po takiej kontuzji.
Podpiszą z nim pewnie po tourne bo innego wyjścia nie akceptuje...

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2007 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #761
 
Stojko napisał(a):Obserwowałem go uważnie w rezerwach United i powiem ci, że to co chłopak jest przystosowany do Angielskiego stylu to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Szybkośc, dokładność i technika. Potrafi skręcić kilku rywali i nie przewraca się chyba, że już go ktoś popchnie mocno lub podkosi.

Podpisuje sie pod te zdania, jednak nie sadze by po powrocie zostal rzucone przez Alexa na gleboko wode czyli pierwszy sklad. Mysle, ze I miejsce jako napastnik na lawce bylo by odpowiednie, jednak na razie nie slychac nic o jego powrocie.

Stojko, nie przesadzaj juz z tym Kuszczakiem. Ja widze wiele plusow po stronie Bena, chocby to, ze Fergie w ogole nic nie wspomina o Tomku, ciagle Ben Ben, nawet gdy ma kontuzje.

Niemal pewne jest, ze w lecie przyjdzie do nas napastnik, Rossi ? Moze wroci. Ostatnio znowu chodza ploty o Torresie. Zobaczymy jak wyjda te plany. Palladino, Bent, Berbatov i wiele innych.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-06-2007 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #762
 
Teraz własciwie Saf ma dwie możliwości z napastnikami. Albo kupić kogoś młodego z perspektywami... albo kogoś z doświadczeniem, ale ze sprawnością Larssona.
Ciżko mi powiedziec co byłoby bardziej przydatne... chyba powrót Rossiego jednak. Tymbardziej, że mamy jeszcze zimowe okno transferowe i wtedy też od biedy można kogoś kupić...
Ja zostawiłbym tak jak jest + Rossi i jedziemy z Chelsea...

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #763
 
No właśnie, tylko pozostaje pytanie, czy zostanie tak, jak jest. Dużo mówi się o sprzedaży zarówno Sahy jak i Smitha, więc szybko możemy stracić dwóch napastników, a, że były z nimi problemy w minionym sezonie (co spowodowało m.in przyjście Larssona), to nawet powrót Rossiego może nie wystarczyć. Według mnie trzeba jednak będzie sięgnąć po kilkanaście/kilkadziesiąt milionów i zakupić jakiegoś sprawdzonego snajpera.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
10-06-2007 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #764
 
Ja czekam na rozwój wydarzeń. Narazie nic nie jest pewne i póki co nie ma żadnych konkretów odnośnie Sahy i Smitha. Skoro do tej pory nikt nie złożył oferty za Sahę i Smitha to nie sądzę, by coś uległo zmianie, choć mogę się mylić...
Wstrzymajmy się narazie z kupowaniem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #765
 
Stojkovic napisał(a):Wstrzymajmy się narazie z kupowaniem.
Racja Smile wedlug mnie narazie wystarczy nam nowych nabytkow. Jesli wspomniani juz wczesniej Smithy, albo Saha mieliby odejsc, to moglibysmy kupic jakiegos nowego snajpera, ale jezeli zostaną, to wedlug mnie taki zakup nie ma sensu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-06-2007 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości