Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki, gadżety, koszulki MU
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Istnieje, ale grał u nas dobrych kilka lat temu i to tylko jako junior. Na allegro często wpadają koszulki, które zamówił sobie jakiś Angol ze swoim nazwiskiem a potem jej nie kupił tudzież mu się nie spodobała. Stąd też niższa cena, gratuluję wiedzy o UNITED.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
10-04-2007 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #122
 
To byl chyba Danny Webber, jesli sie nie myle. Kiedy odszedl z United gral przez chwile w Watfordzie, a gdzie obecnie gra nie wiem. Zgadzam sie z Valverde, pomysl, a potem kupuj :wink:

Danny gra teraz w Sheffield United, koniec OT Smile // Valverde
10-04-2007 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Niektórzy z forum mogą nie wiedzieć, że u "konkurencji" (z perspektywy rywalizacji o użytkowników) często podejmuje się jakieś projekty (jesteśmy świeżo po finalizaji kapitalnych bluz) i niedługo szykuje się jakaś akcja z bawełnianymi koszulkami własnej roboty. Im więcej chętnych, tym lepiej i taniej - nie oszukujmy się - dlatego jeśli kogoś by to zainteresowało, służę pomocą na PW, a zresztą pewnie OPEL sam napomknie o tym i u nas Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
10-04-2007 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #124
 
7 lipca zostana zaprezentowane nowe koszulki domowe. Miesiac poźniej koszulki wyjazdowe.

Prawdopodobne jest, ze koszulka bedzie wygladac tak (projekt pokazany w telewizji Sky Sports):
[Obrazek: unitedvc5.png]

Moze nas czyms zaskocza...

Nazwisko bedzie moglo byc napisane w lini lub zaogrąglone. Nowoscią maja być nowe kolory napisów. Jednak wybór zarzadu klubu i tak musi zatwierdzic związek. Dodatkowo jest zmiana czcionki.
Mozecie luknąc ten obrazek:
http://img509.imageshack.us/img509/186/czcionkaor6.png

amor patriae nostra lex
07-06-2007 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Dość słabe zdjęcie, no ale jak się przyjżymy no to co nieco można zauważyć. Zmienione prawdopoodbnie będzie to, o czym napisał Zashi - tył koszulki, nie ma tego białek akcentu przy kołnierzyku, chyba przy rękawach nie ma tych złotych pasków no i nie ma obramowania wokół herbu Wink Zresztą, możliwe, że do czasu 7 lipca będzie coś "inszego" Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-06-2007 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
Ja jakoś nie przywiązuje uwago do strojów. Bardziej interesuje mnie gra. Podobały mi się szczególnie stroje z 2005 roku. Mam gdzieś jakie trykoty będa nosić.. nawet niech będą rózowe w żólte ciapki... byleby mieli mistrza.

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2007 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Osobiście spotkałem się z innymi wersjami odnośnie nadchodzących zmian na koszulkach. Ponoć z przodu mieli skorygować nieco napis naszego sponsora, bez prostokątnego obramowania, natomiast w kształcie elipsy - szczerze powiedziawszy, taki projekt w ogóle nie przypadł mi do gustu i te nieznaczne korekty w obrazku Zashiego zdecydowanie bardziej by mi odpowiadały.

Choć trzeba zdać sobie sprawę z tego, że coroczna zmiana detali na koszulkach to oczywiście rzecz niezbędna dla klubowej kasy. Komercja wtargnęła do futbolu na stałe i niestety nie da się jej wyeliminować. Na szczęście nie wszystkich zawodników dotknęła ta mania pieniądza :roll:

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2007 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Home:

[Obrazek: 237924-666.jpg]

Bramkarski:

[Obrazek: 4z4itfr.jpg]

Wyjazdowych nie miałem jeszcze okazji zobaczyć, czyżby to oznaczało, że będą takie same jak w poprzednim sezonie? Być może.

Co do nowych strojów, trochę jest zmienione, nie ma białych akcentów, o czym już wcześniej pisałem. Ogólnie mi się podoba, zresztą stroje, dla mnie, aż tak nie są ważne, ważna jest gra piłkarzy Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-07-2007 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #129
 
Jeśli chodzi o nowe stroje powiem, że mi się podobają. Pasek z tyłu nie wygląda tragicznie, wręcz dobrze się komponuje. Jest to zwykła, prosta koszulka bez udziwnień Wink

Drugie stroje na razie pozostaną te same, przynajmniej w megastore nie ma nowych, tylko te, co były w ubiegłym sezonie.

Pozdrawiam
01-07-2007 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Ta czerwona koszulka co pokazał Kuba to wygląda bardziej jak T-Dhirt lub Polówka... Jakos tak mi niepiłkarsko wyglądają. Pewnie na żywych piłkarzach będa dużo lepiej wyglądały, ale i tak się cieszę, że nie wymyślili jakichś zwariowanych udziwnień. Osobiście uważam, że te z 2005 roku były znacznie lepsze...

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
A mi się bardzo podobają. Do Vodafone z najlepszych czasów się nie umywają, ale i tak są całkiem niezłe. Dobrze, że zrezygnowali z tych złotych wstawek, te paski były w złym guście. Bramkarska bluza średnio mi się widzi, chociaż lepsza ta niż poprzednie te żółte.


Stojkovic napisał(a):Osobiście uważam, że te z 2005 roku były znacznie lepsze...
Akurat te z 2005 nie podobały mi się zupełnie, zeszłoroczne i nowe prezentują się ładniej.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
01-07-2007 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Valverde napisał(a):Akurat te z 2005 nie podobały mi się zupełnie, zeszłoroczne i nowe prezentują się ładniej.
De gustibus non disputantum est...

Co do bluz masz rację, choć mnie podobały się bardzo te zielone bluzy. Najlepszą bluza jaką widziałem była ta z 1998 roku co miał na sobie Peter. Yaka zielona w paski z takimi niby rozmyciami na klacie jak by krople spadły. Bardzo fajna była. Żółte były bardzo nieeleganckie Tongue

Powiem jeszcze, że nie podoba mi sie rozmiar loga na koszulkach. Takie osamotnione to logo i jakies małe. Moim zdaniem mogłoby być na środku... ale to kosmetyka tylko. Szkoda ze rękawy nie sa jakoś fajnie zakończone...

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
Mi się nowe stroje stanowczo nie podobają. Na moje oko to one wyglądają jak koszulki treningowe. W poprzednim sezonie bardzo podobał mi się herb - przejrzysty, dużo większy i ta biała otoczka była fajna. Podobały mi się też te złote akcenty, a obecne trykoty wyglądają jakbyśmy z kosmosu byli... :?

Chociaż mogły być gorsze, dobrze że zmiany i tak nie są drastyczne.

A i niech nikt mi nie mówi, że to tylko koszulki bo w końcu kibice je będą kupować - ja także...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
01-07-2007 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
KanT napisał(a):obecne trykoty wyglądają jakbyśmy z kosmosu byli...

Właśnie z kosmosu by były, gdyby były jakieś dziwne kreski na środku koszulki, a tak to prostota i żadnych wydziwnien. Zresztą każdy ma własny gust, mi się akurat baaardzo podobają Wink

Widzieliście wyjazdowe Chelsea? Oni będą oślepiać tymi koszulkami przeciwnika :lol:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-07-2007 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
[Obrazek: prd_maxzoom_237924-666.jpg]
[Obrazek: prd_maxzoom_237926-105.jpg]
[Obrazek: prd_maxzoom_34366.jpg]

Kolejno: koszulka, spodenki i getry - nieco większe obrazki. Wyszperałem też to:

RONALDO.
ROONEY.
SCHOLES.
GIGGS.

Ja do nowych strojów nie mam większych zastrzeżeń. Marketing marketingiem - na szczęście poziom tych projektów wciąż zostaje utrzymany, nie liczy się tylko i wyłącznie kasa oraz zyski. Dwa czy trzy tygodnie i się ze wszystkim oswoimy, zwykle na nowość się narzeka, taka reguła. Zresztą nie grają koszulki, a zawodnicy, czyż nie? Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
01-07-2007 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości