Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #766
 
Tymbardziej, że wiem jak dobrze razem z Rooney'em grał Saha na poczatku sezonu minionego. Świetnie się rozumieli i swoimi występami Saha pokazał, że jest bardzo przydatny o ile nie męczą go kontuzje. Smith to wojownik... nie widzę innego gracza który zastąpiłby jego waleczne serce na boisku. Został powołany do Kadry B rep. Anglii i wszystko idzie w dobrą stronę w jego karierze. Smith napewno jest bardzo cenionym graczem i nie sądze by go sprzedali...

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #767
 
Stojkovic napisał(a):Smith napewno jest bardzo cenionym graczem i nie sądze by go sprzedali...

Tak, predzej sprzedaja kontuzjogennego Francuza Sahe, niz Syna Albionu. Chociaz, gdyby nie te kontuzje i wahania formy to Louis moglby byc czolowym graczem United.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-06-2007 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #768
 
Proponuję nie dzielić skóry na niedźwiedziu i poczekać spokojnie. Coś o Huntelaarze ucichło... Torres też tylko przypomniał się. Berbatów mówi że nigdzie nie idzie... może ktoś spoza kręgu zainteresowań dołaczy?

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #769
 
Stojkovic napisał(a):może ktoś spoza kręgu zainteresowań dołaczy?

Tez tak mi sie wydaje. Dobrym przykladem moze byc transfer Andersona do United. W prasie nie ukazywaly raczej zadne spekulacje na temat jego przejscia do United, a tu prosze.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-06-2007 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #770
 
No jestem bardzo ciekawy, czy przyjdzie do United jeszcze napastnik, bo niby atak jest obsadzony dobrze, ale Gill zapowiedział, że Diabły przeprowadzą raczej jeszcze jeden transfer i sprowadzą piłkarza na tą pozycję. Tylko ciekawe kto przyjdzie, jeśli w ogóle ktoś ma dołączyć? Czy jakiś sprawdzony napastnik, albo jakiś mało znany talent, ktoś z listy życzeń Fergusona, czy też będzie tak jak w przypadku Andersona, zawodnik, o którym wcześniej nie mówiło się wcale? Zobaczymy, okno transferowe jest dość długie Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2007 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #771
 
Jesli sam Gill zapowiada, ze bedzie jeszcze jeden transfer, to mysle, ze nalezy sie go spodziewac, poniewaz nasz dyrektor wykonawczy nie rzuca raczej slow na wiatr. Rowniez bardzo mnie ciekawi kim bedzie ten nowy zawodnik Smile

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-06-2007 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #772
 
Cytat:Skoro do tej pory nikt nie złożył oferty za Sahę i Smitha to niesądze, by coś uległo zmianie, choć mogę się mylić...

Może ktos sie o nich pytał,ale Alex czeka na rozwój sytuacji,bo po co sie spieszyc ze sprzedażą obecnych napastników skoro później możemy juz nikogo nie kupic?
Zreszta okienko transferowe jeszcze nie zostało otwarte :wink:

Heh,jeśli nie Huntelaar,jeśli nie Saviola, to ja bym proponował Owena! Cena napewno nie bedzie wysoka jak kiedys przez te kontuzje,do tego ostatnio można przeczytac że nie pewna jest przyszlosc Majkela (pismo swoje) ,warto sie zainteresowac, mielibysmy duet reprezentacyjny 8)
10-06-2007 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #773
 
Skull napisał(a):to ja bym proponował Owena!

Nie,nie zły pomysł jak dla mnie.Owen jest już starym zawodnikiem jeszcze sezon,może dwa i zawiesi buty na kołku,chyba ze będzie chciał grac do czterdziestki tj. np. Amborsini Romario.Jakoś nie leży mi transfer Michaela do UNITED.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
11-06-2007 07:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #774
 
Przecież Owen ma około 28 lat dopiero... Jeżeli powróciłby do pełni formy, to nie mam nic przeciwko temu, by wzmocnił nasze szeregi swoją osobą. Wtedy gralibyśmy na pewno z dwoma stałymi napastnikami naraz, bo jak wiadomo, w poprzednim sezonie (szczególnie w końcówce), to różnie z tym bywało.
11-06-2007 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #775
 
ziomo napisał(a):Owen jest już starym zawodnikiem jeszcze sezon,może dwa i zawiesi buty na kołku

Ty wiesz ile on ma lat? :shock: On jest '79 rocznik, tak więc łatwo policzyć, że ma 28 lat i nie powiedziałby, że jest taki stary.

Co do tego, czy widziałbym Owena w United... Szczerze to zdania na ten temat nie mam, Michael jest podatny ostatnio na spore urazy, no ale teraz się wyleczył, dostaje powołania do reprezentacji. Nie wiem jak gra, z Estonią strzelił bramkę, może jednak wróci jeszcze do swojej dawnej formy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-06-2007 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #776
 
Ja jestem na nie. Od wielu lat interesuje się i obserwuje grę pokolenia Owena. Michael jest graczem, który drepta przez 89 minut i ewentualnie w końcówce coś strzeli. Nie gra defensywnie wcale... nie wraca się by pomóc. Pozatym mało jest okazji by go oglądać w grze. Szkoda, bo kiedyś był naprawdę groźnym graczem L'poolu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-06-2007 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #777
 
Zgadzam sie z waszymi argumentami, ale za Owenem moze przemawiac cena. Ten ceniny juz napastnik ma w swoim kontrakcie klauzue odjscia ok. 9mln funtów, wiec to chyba nie za duzo , jak na takiego zawodnika. Wydaje mi sie jednk, ze powinnismy poszukac kogos innego.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-06-2007 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #778
 
Oscara Ustari - podobno genialny bramkarz o ktorego stara sie m.in. ManUtd. Pytam: po co? Mamy VdS, ktory zagra (jak zapowiedział) jeszcze jeden sezon i po Euro 2008 konczy kariere. Mamy Kuszczaka i Fostera. A wiec po co nowy nabytek...?

Atletico jest gotowe sprzedac Torresa. Cena wywolawcza to 15 mln funtów. Mowi sie, ze najwieksze szanse ma Wielka Czworka z Premier League, bo wlasnie na Wyspy chcialby sie Hiszpan przeniesc. Lubie go i uwazam, ze ma duze umiejetnosci tylko, ze brytyjska pilka nie wszystkich pasuje. Byłoby fajnie zobaczyc go na Old Trafford, ale musiałby sie zaaklimatyzowac.

amor patriae nostra lex
12-06-2007 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #779
 
Zashi napisał(a):Atletico jest gotowe sprzedac Torresa. Cena wywolawcza to 15 mln funtów. Mowi sie, ze najwieksze szanse ma Wielka Czworka z Premier League, bo wlasnie na Wyspy chcialby sie Hiszpan przeniesc. Lubie go i uwazam, ze ma duze umiejetnosci tylko, ze brytyjska pilka nie wszystkich pasuje. Byłoby fajnie zobaczyc go na Old Trafford, ale musiałby sie zaaklimatyzowac.

Torres nie lubi angielskiej pilki tylko lubi angielskie kluby a to roznica a po drugie zadnej oferty nie bylo.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-06-2007 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #780
 
Ustari to typowa plota, więc nie przywiązywałbym do niej jakiejś większej uwagi. Zresztą każde małe dziecko wie, że bramkarz w United w tym momencie jest wręcz zbędny, taka spekulacja jak z Craigem Gordonem z Hearts.

Co do Torresa, nie chciałbym go zobaczyć na Old Trafford, pokazał się w kilku meczach, na Mistrzostwach Świata jakoś rewelacyjnie nie zagrał, tak jak po nim się spodziewano i tyle. Przyznam, że zupełnie na początku spekulacji na jego temat wręcz szalałem za nim, ale teraz przejrzałem na oczy i uważam, że Fernando w United by się nie sprawdził. Kogo bym chciał na pozycji napastnika pisałem już wiele razy i się już powtarzać nie będę Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-06-2007 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości