Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #781
 
Kuba napisał(a):Co do Torresa, nie chciałbym go zobaczyć na Old Trafford, pokazał się w kilku meczach, na Mistrzostwach Świata jakoś rewelacyjnie nie zagrał, tak jak po nim się spodziewano i tyle. Przyznam, że zupełnie na początku spekulacji na jego temat wręcz szalałem za nim, ale teraz przejrzałem na oczy i uważam, że Fernando w United by się nie sprawdził. Kogo bym chciał na pozycji napastnika pisałem już wiele razy i się już powtarzać nie będę Wink

Ze tak spytam, po za meczami na MS w TVP1 z udzialem Torresa i Hiszpanii widziales jakies inne ? To proponuje wejsc na oficjlany website Atletico i zobaczyc w profilu ile strzelil goli dla rep i Atletico. I wtedy napisac nowego posta.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-06-2007 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #782
 
Cytat:Ze tak spytam, po za meczami na MS w TVP1 z udzialem Torresa i Hiszpanii widziales jakies inne
Że tak odpowiem, widziałem go znacznie częściej i dochodzę do podobnych wniosków, co Kuba. Nigdy jego fanem nie byłem i raczej nie będę... Prawda jest taka, że ma drugi z rzędu słaby sezon.W tym w 35 meczach strzelił 14 bramek, w Pucharze Króla rozegrał 4 mecze i puknął jednego gola. Niezbyt zachwycające. Zakładam, że odejście wyszłoby mu na dobre, ale niekoniecznie widziałbym go u nas.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
12-06-2007 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #783
 
Chlopak ostatnio przystopowal to fakt, jednak jest to pilkarz obdarzony talentem strzeleckim jakim malo kto moze sie pochwalic. Tylko lojalnosc i przywiazanie do Atletico spowodowalo, ze Fernando zostal w Madrycie. Przez wiele lat kusila go Barca a takze UNITED m.in. Nie sadze by byl slaby, poprostu jak ma sie wybic w tak slabym Atletico, nie sadze tez by byl slaby na UNITED. Odkad sprawdzil sie Ronaldo a Fergie zakupil Naniego nie mamy podstaw twierdzic, ze jest niezdatny w UNITED. Tak w gwoli wyjasniena, a w przejscie nie wierze, choc zawsze o tym marzylem 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
13-06-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #784
 
Ja osobiście Torresa w angielskiej lidze nie widzę. Szczerze - nie widziałem go za często w akcji, ale on do mnie nie przemawia. Fakt, jest młody, ma talent, ale ja zostawiłbym go tam gdzie jest, ewentualnie klub pokroju Valencii - i to dla niego moim zdaniem byłoby najlepsze rozwiązanie.

Podobnie widzę Huntelaara. Zawodnik ze sporym talentem, instynktem strzeleckim, ale najpierw wolałbym, żeby sprawdził sie w innym klubie "naszej" ligi. Tottenham, byłby dla niego dobrym rozwiązaniem - no i wtedy może otwarłyby się drzwi dla Berbatova, który jest kompletnym zawodnikiem.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
18-06-2007 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #785
 
KanT napisał(a):Ja osobiście Torresa w angielskiej lidze nie widzę

Tu bym sie zgodził,Torres to ryzykowna inwestycja,bo trzeba dobrze zabulic no i można na tym nie wyjsc... Chociaż teraz Alex z Queriozem budują inną drużyne,mysle że moglby sie dobrze zaaklimatyzowac,ale powtarzam to wielkie ryzyko.


KanT napisał(a):Podobnie widzę Huntelaara. Zawodnik ze sporym talentem, instynktem strzeleckim, ale najpierw wolałbym, żeby sprawdził sie w innym klubie "naszej" ligi.

Jesli chodzi o Huntelaara to to już inna sprawa ,zazwyczaj zawodnicy z Holandii swietnie sobie radzili w Premiership, do tego jesgo styl bycia idealnie pasuje do naszego zespołu.
Jesli mielibysmy tak robic jak Ty opisujesz(czekac az sie sprawdza w innym klubie) to pozniej wydawalibysmy kosmieczne ceny by ich wykupic,bo zapewne rywalizowały by z nami o niego wielkie potęgi a cena by rosła i rosła...
Chcąc tak postepowac to lepiej odrazu wyjeb** kapuste na takiego sprawdzonego Berbatova.
18-06-2007 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #786
 
Cóż opcji jest mnóstwo, a faworyta wskazać ciężko. Tevez, Eto`o, Huntelaar, Gudjohnsen, Berbatov, Torres, Trezeguet, Owen itd... Kandydatur, które mi się podobają, w zasadzie nie ma. Przemawia do mnie Tevez, chociaż Carlos dość konfliktowy jest, a atmosfera w kubie to rzecz święta, co swoimi decyzjami udowadnia Sir Alex. Za Hunterem przepadam, niestety po prostu nie widzę naszego ataku z Holendrem. Najmniej podoba mi się z tego towarzystwa Gudjohnsen, Trezeguet i Owen. Ten pierwszy jest przeciętny, drugi wypalony, trzeci - Liverpool i połamany strasznie bywa. Torres też nie bardzo mi się widzi, ten Berbatov nawet, nawet. Wbrew pozorom graczy godnych gry w United nie ma, dlatego też podobałby mi się rozwiązanie z Rooneyem i Rossim albo Rooneyem - lekko cofniętym Andersonem. Sahy też bym nie skreślał, jeżeli tylko będzie zdrowy, to spokojna głowa. Ufam Louisowi, wierzę w niego. Do tego zawsze będzie walczak Smith i niezawodny Ole. Jakoś to będzie, ale już następnego lata za napadziorem rozglądać się trzeba.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
18-06-2007 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #787
 
Trochę nie rozumiem tego wypalenia Davida. Niby czemu się wypalił ? Nie jestem jego fanem, bo nie lubię Bianconeri, ale akurat on mógłby być idealnym kandydatem do ataku. Ma 29 lat, czyli przy ostatnim odmładzaniu składu byłby dobrym uzupełnieniem młodych graczy, wnosząc duże doświadczenie. W dwóch ostatnich sezonach strzelił 38 bramek (2005/06 23, 2006/07 15). Jak na wypalonego piłkarza całkiem nieźle Wink

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
19-06-2007 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #788
 
Myślę, że David poprostu nie pasowałby do ogólnej koncepcji naszej gry. Kupowac zawodnika, który pogra 2 - 3 sezony i odejdzie, czy zainwestować w młodego i równie dużo bramek strzelającego gracza. Mowa tu o Rossim.

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-06-2007 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #789
 
Valverde napisał(a):Do tego zawsze będzie walczak Smith i niezawodny Ole.

Czy oni będą zawsze to mam pewne wątpliwości :wink:

Tymbardziej, że ostatnio sporo sie mówi odejściu Alana, czego bym nie chciał. Dlaczego? Charakter! Nie wielu jest takich zawodników jak Smithy, z charakterem walecznego skur******. :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-06-2007 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #790
 
gollaz napisał(a):Trochę nie rozumiem tego wypalenia Davida. Niby czemu się wypalił ?
Bo od kilku lat to napastnik co najwyżej dobry, ale do tej najwyższej półki mu brakuje. Zresztą nie wiem, czy 30-latek jest słuszną koncepcją. Gdyby miał te 2-3 lata mniej, to może...

A ja zapomniałem zupełnie o Quagliarelli. Bardzo ciekawy zawodnik, objawienie sezonu Serie A. Początki w reprezentacji również obiecujący, naprawdę potrafi przyłożyć. Znowuż młodziutki talent to to nie jest, jednak chętnie bym go widział u nas. Wnioskuję, że oferta waha się w granicach 12 milionów funtów, co jest absolutnie do przyjęcia. Podarowałbym sobie wszystkich Trezeguetów, Gudjohnsenów i Torresów, z całym szacunkiem dla nich.

Stojkovic napisał(a):czy zainwestować w młodego i równie dużo bramek strzelającego gracza. Mowa tu o Rossim.
Rossi w karierze strzelił pewnie z 4 razy mniej bramek od Trezege, zatem nie przesadzałbym.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
19-06-2007 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #791
 
Valverde napisał(a):Rossi w karierze strzelił pewnie z 4 razy mniej bramek od Trezege, zatem nie przesadzałbym.
A wiesz ile lat ma Rossi? Poczekaj sezon lub dwa, a o Treze zapomnisz...

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-06-2007 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #792
 
Stojko, przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź...

Stojkovic napisał(a):czy zainwestować w młodego i równie dużo bramek strzelającego gracza. Mowa tu o Rossim.
Mówisz tak, jakby już tych bramek nastrzelał koło dwóch setek.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
19-06-2007 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #793
 
Valverde napisał(a):Mówisz tak, jakby już tych bramek nastrzelał koło dwóch setek.

Albo tak, jakby była pewność, że strzeli z 15 bramek w sezonie. Stojko, rezerwy to nie to samo co pierwszy skład. Zobacz na Ebanks-Blake'a - w rezerwach wymiatał, gracz sezonu 04/05 a teraz już go nawet w klubie nie ma. Wiem, Rossi pokazał klasę w Parmie, ale z kolei w Newcastle aż tak dobrze nie było (nie mówię, że tylko z jego winy, być może dostał za mało szans na grę). Ja też wierzę w Rossiego i uważam, że powinniśmy mu dać szansę, ale nie jestem ślepo zapatrzony w tego zawodnika i nie upatruję w nim od razu drugiego Pele. Możemy powiedzieć, że pewny jest Rooney, ale nie Rossi...
19-06-2007 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #794
 
Cytat:Mówisz tak, jakby już tych bramek nastrzelał koło dwóch setek.
Ale ty chcesz emerytów sprowadzać za grubą kasę...
Jak już wydawac na kogoś kasę, to od Davida sporo lepszy taki Robbie Keane. Wogóle uważam, że kupowanie kogokolwiek już mija się z celem. Nie jestem ślepo zapatrzony w Rossiego, ale uważam, że jest dużo lepszym rozwiązaniem niż Trezeguet...

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-06-2007 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #795
 
Stojkovic napisał(a):Ale ty chcesz emerytów sprowadzać za grubą kasę...
?? Sam jestem wielkim przeciwnikiem transferu Trezegueta, uważnie przeczytaj moje ostatnie posty, a nie wyciągasz błędne wnioski Smile

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
19-06-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości