Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #91
 
Cytat:Diablo to legendarny tytuł. Ja natomist polecam grę Metal Gear Solid. Swietna fabuła spiskowa, genialna grafika i japońska dokładnosć... legendarne przygody snake'a.

To jest równie legendarny tytuł. Pamiętam wersje pierwszą na PSX, jak się pykało... Bardzo trudna gra, ale również bardzo wciągająca i bardzo dobra.

Myślę, że poza tym, co tu piszecie (pewnie już się ten tytuł przwinął), ale mam na myśli PESa... Po prostu genialna piłka nożna, jeśli chodzi o wszystkie co na razie wyszły to PES jest najlepszy Wink Szósteczka nieco niedopracowana, ale zobaczymy co pokaże Konami na jesień Wink

Pozdrawiam.
20-06-2007 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Ja non stop pakuję w PES-a 3 i miodzio niesamowity. planuję kupić 4 lub 5 bo potaniały, ale narazie tylko i wyłacznie na PS2 (orginał) więc z 60 zł będzie trzeba wydać.

Macie nagrane jakieś fajne bramki? Jeśli tak, to może dałoby się zrobić dział gdzie chwalilibyśmy się nimi? Smile Byłoby fajnie. Oglądnąc takie "dziwne" i ładne bramki... sam mam sporo takich. Wystarczyłoby nagrac i na you tube'a wrzucić.
Co wy na to?

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #93
 
Tak przejrzałem ten temat po raz pierwszy, bo chętnie bym w coś ciekawego pograł, a co ostatnio ściągam to odrzucam po pierwszych godzinach grania, jedynie Secret Files Tunguska i szachy na moim komputerze zagościły na dłużej.

Jakbym miał taką klasyfikację 3 najlepszych gier zrobić, to na pewno na pierwszym miejscu znalazła by się cała kolekcja gier Sensible Soccer, potem Sensible World of Soccer w które non-stop graliśmy na Amidze w latach 1992-1998. Była to w tamtych czasach jedyna słuszna gra. Następnie, po zakupie PC przyszedł czas na CM/FM, w które grałem od CM2 do FM06, a FM07 mnie na jakiś czas odrzuciło od gry. W oryginalnym FM06 skład Górnika Zabrze był robiony przeze mnie (nawet gdzieś tam jestem w twórcach gry), ale nie wyszło to najlepiej głównie nie z mojej winy. I trzecią grą nad którą spędziłem więcej czasu niż kilka dni to HOMM III z dodatkami Armageddon Blade oraz Shadow Death. Grałem jeszcze sporo w różne RPG (Diablo, BG I i II, Fallouty, Neverwinter czy oba ID), ale jakoś nie chcę mi się do nich wracać, może w BG II bym pograł, ale kupiłem kiedyś oryginalną i jedna płyta jest uszkodzona, a zanim ściągnę ją z torrenta to przejdzie mi ochota na granie ;]

Jakoś ostatnio nie umiem znaleźć sobie jakiejś wciągającej gry.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
20-06-2007 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
Gollaz, a powiedz mi, jakie gatunki gier cię zadowalają? Czego nie trawisz... a coś ci pomogę znaleźć Wink

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #95
 
Ze Stojko cos znajdziemy Smile

A co do FM06 to pozazdrościć. Ja na kazdym korku mówiłbym ze jestem jednym z twórców tak genialnej gry Smile

amor patriae nostra lex
20-06-2007 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
gollaz napisał(a):I trzecią grą nad którą spędziłem więcej czasu niż kilka dni to HOMM III z dodatkami Armageddon Blade oraz Shadow Death

Również jedna z moich ulubionych grach na PC, co prawda gier typu takich jak Heroes ogólnie nie trawię, ale jakoś ta gra mi się spodobała i mnie wciągnęła. Inne części tak mi się nie spodobały jak III. Najlepiej mi się grało z kumplem na jednym kompie 8) Długie godziny wtedy spędzałem przed "pecetem", lecz przed założeniem neta miałem formata no i już nie mam Heroesów Sad

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-06-2007 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #97
 
Stojkovic napisał(a):Gollaz, a powiedz mi, jakie gatunki gier cię zadowalają? Czego nie trawisz... a coś ci pomogę znaleźć Wink

Bez strzelania, bo refleks to raczej mam jak typowy szachista, nie lubię też RTSów, bajerancka grafika często mnie zamiast zachęcać to odrzuca, po prostu jakaś gra dla zgreda Wink no i ... 256 Ramu, Celeron 2,6 GHz oraz grafa Radeon 9200 SE.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
20-06-2007 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
Może strategie ekonomiczne? Taka na czasie to Theme Hospital. Masz za zadanie kierować szpitalem miejsckim. Zatrudniasz lekarzy i pielęgniarki, kupujesz nowy sprzet i ogólnie robisz zadłuzenie i przyczyniasz się do strajku lekarzy Tongue

http://www.deafgamers.com/themehosptialpic2.jpg

Co ty na to?

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #99
 
Ekonomicze właśnie są takimi grami, które dłużej się ściągają niż w nie gram, a TH szpilałem nawet kiedyś, a w dzisiejszych czasach co ja bym tam mógł, strajkować ? Wink

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
20-06-2007 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #100
 
W Sleeping Dragona grałem, jakoś mi się nie podobał, natomiast 2 była dobra i kiedyś tam dawno temu ją przeszedłem całą.

Ale w przygodówkę jakąś dobrą 2D po polsku bym pograł.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
20-06-2007 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
"Wacki" może, albo jakiś wymiatający legendarny tytuł naszej młodosci typu Amigowy "Flashback". Ewentualnie Jack Orlando i klimaty lat 30. Ciężko ci dogodzić Tongue Ja dałbym ci Setlersów do przejscia Tongue

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #102
 
W wszystko grałem, Osadników Wink II mam, tą edycję co teraz wyszła na dziesięciolecie, bo tą normalną grałem jeszcze na Amidze, pograłem parę misji, ale jakoś to nie to samo co kilka lat temu.

A teraz idę pograć w co jest lepsze. 3 piwa czy 4.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
20-06-2007 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #103
 
Przed czytaniem dalszej czesci posta prosze usiąsc. Dziekuje.

NIE BÊDZIE PRO EVOLUTION SOCCER 7 !!!


To informacja oficjalna! Wydana przez Konami!


Ale spokojnie, spokojnie. Konami wyda dalsza czesc owej serii tylko pod inną nazwą:
Pro Evolution Soccer 2008. :lol: Big Grin

amor patriae nostra lex
28-06-2007 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #104
 
Bardzo zabawne. :lol:

Ja od paru dni mam "UEFA Champions League 2006-2007". Ciekawie zrobiona, jednak grywalność nadal pozostawia wiele do życzenia, dlatego czekam najcierpliwiej, jak tylko mogę, na nowego PES'a.
28-06-2007 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Świetny żart Zashi Tongue Ale na szczęście już o tym wcześniej słyszałem, więc nie dałem się nabrać Smile

Osobiście czekam na nową wersję PES, tylko nie wiem, bo możliwe, że nie zostanie już wydana na PlayStation 2, bo teraz już większość tych nowych gier wychodzi na X-Boxa360, Wii, czy też PS3...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-06-2007 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości