Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #181
 
Zakladal sie nie bede bo na 100 pewny nie jestem, jednak uwazam, ze Liverpool zrobil niezly deal z Atletico, Torres jest wart tych pieniedzy, jesli zostalby na rok dluzej w Madrycie jego cena znowu by wzrosla, a i tak by ktos za niego zaplacil tyle..

Problemow z aklimatyzacja miec nie powinien...

Under The Boardwalk - United Warriors
05-07-2007 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #182
 
Chyba mnie nie będzie w domu na początku sierpnia. Ale gdzie tam koniec sezonu. A czteropak obojętnie jakiego piwka, jakie kto lubi.

Żeby nie tylko sam offtopic, to Nigel Reo Coker przeniósł się za 8,5 m funtów z West Ham United do Aston Villi Birmingham, co dla mnie jest dość szokująca sumą.

Tottenham zasilił Younes Kaboul, jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych zawodników francuskich. Były obrońca Auxerre wg niepotwierdzonych informacji kosztował Kogutów 7 milionów funtów. Graczem interesowała się też Roma oraz Inter.

Phil Jagielka, mający polskie korzenie były gracz Sheffield United przeszedł za 4 miliony do Evertonu.

Ciekawie także w Birmingham. Steve Bruce sprowadził już do swojego zespołu Richarda Kingsona, bramkarza reprezentacji Ghany, znanego przeze mnie chyba tylko z tego, że zmienił nazwisko, po tym, jak źle napisano mu je na koszulce MŚ. Oprócz tego zespół zasilili Daniël de Ridder, holenderski 23 letni skrzydłowy, Olivier Kapo, Garry O'Connor, Fabrice Muamba i Stuart Parnaby.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
05-07-2007 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #183
 
Cytat:Chyba mnie nie będzie w domu na początku sierpnia. Ale gdzie tam koniec sezonu. A czteropak obojętnie jakiego piwka, jakie kto lubi.

Zatem zakład przyjęty Wink

Hmm... Co do transferów... Mimo wszystko to my wzmocniliśmy się najpoważniej, Chelsea wzmocniła się tanim kosztem co prawda, ale wielu zawodników będą mogli wiele wnieść do tego zespołu. Niemniej jednak uważam, że w cfc powoli kończy się era mourinho...

Pozdrawiam Wink
05-07-2007 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #184
 
gollaz napisał(a):Żeby nie tylko sam offtopic, to Nigel Reo Coker przeniósł się za 8,5 m funtów z West Ham United do Aston Villi Birmingham, co dla mnie jest dość szokująca sumą.

Jak dla Ciebie to jest szokujaca cena to co powiesz na to...

gollaz napisał(a):Phil Jagielka, mający polskie korzenie były gracz Sheffield United przeszedł za 4 miliony do Evertonu.

Wink

Cocker to przyszly rep Anglii Wink

Tottenham znowu aktywny na rynku..

Under The Boardwalk - United Warriors
05-07-2007 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #185
 
Wojtek3 napisał(a):Jak dla Ciebie to jest szokujaca cena to co powiesz na to...

gollaz napisał:
Phil Jagielka, mający polskie korzenie były gracz Sheffield United przeszedł za 4 miliony do Evertonu.

Dokladnie, a za Alana daja przeciez o ile dobrze pamietam 2mln, to jest smieszne. Jesli Jagielka kosztowal 4mln to Richardson powinien kosztowac conajmniej 8, bo przeciez to zawodnik, ktory rozegral w kadrze 4 mecze i zdobyl 2 gole.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-07-2007 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #186
 
Może bardziej zdziwiło mnie to, że to Aston Villa zapłaciła tyle za niego, gdyby to był powiedzmy Tottenham, to bym to przyjął na spokojnie do wiadomości Wink Ale jak czytam to the Villans mają nowego właściciela, co może trochę zmienić w polityce transferowej klubu z Birmingham. Wcześniej taką sumę wydali chyba tylko na Petrova.

Polski napastnik Paweł Abbott, po niezbyt udanym sezonie w Swansea City przenosi się za 100.000 funtów do Darlington. Jest to dla niego relegacja o jedną ligę.

Do L'poolu dołączył Andriej Woronin, ale to już było wiadomo pół roku temu, natomiast do Marseillais przechodzi Bolo Zenden. OM wykupiło też na stałe Cisse.

Natomiast Sroki wzmocni pomocnik Chelsea Geremi. Niechciany kiedyś w Wiśle Kameruńczyk przeszedł do Newcastle za darmo.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
06-07-2007 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #187
 
gollaz napisał(a):Natomiast Sroki wzmocni pomocnik Chelsea Geremi.


Newcastle po cichu sie wzmacnia, a w przyszłym sezonie może być naprawdę mocne...

gollaz napisał(a):Niechciany kiedyś w Wiśle Kameruńczyk przeszedł do Newcastle za darmo.

Z tego co wiem, to był Essien i nie do Wisły tylko Zagłębia miał iść Big Grin

Tymczasem prawie pewne jest, że Chelsea pozbywa się Robbena, który odchodzi do Realu Madryt.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
06-07-2007 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #188
 
Zagłębie chciało Essiena, tylko był za drogi.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
06-07-2007 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #189
 
KanT napisał(a):Newcastle po cichu sie wzmacnia, a w przyszłym sezonie może być naprawdę mocne...

Nie sadze 8) Geremi to zawodnik na poziomie Babayaro, raczej NU nie powinno wskoczyc wyzej niz 10 pozycja.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-07-2007 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Craig Bellamy, dotychczas Liverpool, przechodzi z The Reds do West Ham United. Suma transferu wynosi 7.5 mln Ł. Walijczyk podpisal z "Młotami" 4-letni kontrakt. Czyzby mial on przyjsc w miejsce Teveza?

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-07-2007 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #191
 
Z Interu Mediolan do Olympique Lyon za 7 mln euro przeniósł się lewy obrońca, Fabio Grosso. Jestem zaskoczony takim obrotem spraw, mimo wszystko gra w Serie A to większe wyzwanie, niżeli kopanie we Francji. Co do transferów Lyonu, wcześniej pozyskalni dwóch graczy Lille, Kadera Keitę oraz Mathieu Bodmera.

Grzeho napisał(a):Craig Bellamy, dotychczas Liverpool, przechodzi z The Reds do West Ham United
To też mnie dziwi, akurat Bellamy to napastnik przeciętny, za taką cenę mogliby pozyskać McCarthy`ego, Yakubu czy za odrobinę więcej mogliby ściągnąć Defoe.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
08-07-2007 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #192
 
Grzeho napisał(a):. Suma transferu wynosi 7.5 mln Ł


Dziwne na EuroSport 2 pisało,że za 8 mln Ł.


Grzeho napisał(a):Czyzby mial on przyjsc w miejsce Teveza?

Bardzo możliwe,ale mogli sprowadzić kogoś ciut lepszego ale Craig też dobry jak na ten zespół ale Tevez jest zdecydowanie lepszm graczem.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-07-2007 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
Grzeho napisał(a):Suma transferu wynosi 7.5 mln Ł

Zdecydowanie za dużo, a takie pieniądze można byłoby sprowadzić o wiele lepszego napastnika... No ale mam nadzieję, że przejście Craiga do West Hamu wiąże się z tym, że Tevez przejdzie do UNITED 8)

Były gracz Diabłów, Roy Carroll, przenosi się do Glasgow Rangers na roczne wypożyczenie. Obecny trener Rangersów, Walter Smith, pracował już z Carrollem na Old Trafford i twierdzi, że Roy będzie się spisywał dobrze w jego zespole... Ja jednak pamiętam go z innej strony (mecz z Tottenhamem na OT :roll: )...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-07-2007 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #194
 
Kuba napisał(a):Zdecydowanie za dużo, a takie pieniądze można byłoby sprowadzić o wiele lepszego napastnika... No ale mam nadzieję, że przejście Craiga do West Hamu wiąże się z tym, że Tevez przejdzie do UNITED Cool

Musialo sie zrobic miejsce dla Torresa mimo wszystko, teraz zostali Crouch, Fernando i Gonzalez...

Kuba napisał(a):Były gracz Diabłów, Roy Carroll, przenosi się do Glasgow Rangers na roczne wypożyczenie. Obecny trener Rangersów, Walter Smith, pracował już z Carrollem na Old Trafford i twierdzi, że Roy będzie się spisywał dobrze w jego zespole... Ja jednak pamiętam go z innej strony (mecz z Tottenhamem na OT Rolling Eyes )...

Roy to doswiadczony bramkarz, na pewno nie jakas klasa swiatowa, jednak w zespole Rangers, ktory gra w SEPL, powinien sobie bez problemu poradzic, gdzie jedynynym wymagajacym przeciwnikiem jest Celtic.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-07-2007 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #195
 
Kuba_^^ napisał(a):Zdecydowanie za dużo, a takie pieniądze można byłoby sprowadzić o wiele lepszego napastnika


Zgadzam sie! Wedlug mnie Alan Smith jest jak nie lepszym, to rownej klasy napastnikiem, a za niego proponuja nam "psie" pieniadze. Jestem przekonany,ze Liverpool ubil na tym zawodniku niezly interes.

Wojtek3 napisał(a):Gonzalez

Chodzilo Ci o Marka Gonzaleza? Bo jesli tak, to z tego co kojarze, to on chyba raczej jest lewym pomocnikiem, niz napastnikiem...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-07-2007 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości