Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki, gadżety, koszulki MU
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
Te białe paski z tyłu sa poprostu niepasujące... wogóle jakoś tak nad tymi strojami nie popracowali. Zresztą stroje to najmniejszy problem, bo ważne ze czerwone pozostały.
Bardzo spodobały mi się natomiast getry. Świetny pomysł z tym diabełkiem z tyłu. Szkoda, że na koszulkach czegoś takiego nie ma...

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #137
 
Tydzien temu zakupilem sobie nowa koszulke UNITED. Nie wiele rozni sie od starego AIG'ka. Inny herb, troszke wzor, bez retro. Czekam na numer dla Owen'a i walne sobie jego nazwisko...

Dzis akurat kupilem sobie koszulke UNITED z 1973 eoku, z dlugim rekawem, retro, z 7 na tyle. Kozacka koszulka. Wyszlo w Dublinie wiele koszulek z roznych lat. Cena od 40 do 60 euro.

Under The Boardwalk - United Warriors
15-07-2007 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Te nowe są już w sprzedaży? Mi się wydawało, że od 1 sierpnia rozpocznie się sprzedaż.

A tak przy okazji to czy jest taka opcja, że kupiłbyś koszulkę i wysłał do Polski? Bo wiem, że kiedyś tak robiłeś, tylko wtedy chyba wysyłałeś dopiero po powrocie, a teraz chyba tak szybko nie wrócisz Smile
15-07-2007 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #139
 
Pejter napisał(a):Te nowe są już w sprzedaży? Mi się wydawało, że od 1 sierpnia rozpocznie się sprzedaż.

Kazdy sie mnie o to pyta, dzis sie pytalem w sklepie, babka mowi, ze te koszulki mieli juz na poczatku lipca na hali, czekali z wystawieniem...

Koszulki moge wysylac z Irlandii nie ma problemu, koszt jest niski...

Under The Boardwalk - United Warriors
15-07-2007 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Wrzuć fotki tych retro, jeśli możesz.

Na jakiej zasadzie miałaby wyglądać wysyłka, w jaki sposób mielibyśmy przekazywać ci kasę? Wpłata na konto za granicą, jak słyszałem, to nie najlepszy interes. Mówisz niski koszt przesyłki, a samą koszulkę z nazwiskiem za ile idzie dostać? Ceny pewnie zbliżone do tych z Megastore, ale może w Irlandii oferują je za inne pieniądze? Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
21-07-2007 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #141
 
[Obrazek: dsc00192vu2.th.jpg]

[Obrazek: dsc00193rc8.th.jpg]

Koszulka UNITED kosztuje 60 Euro, wrzucenie numeru - 8 euro, jesli dwucyfrowy - 16. Nazwisko pilkarza - 1 Euro za literke, nie mozna zrobic wszystkich nazwisko, sa wybrane, zobaczymy jakie w tym roku beda.

Z kasa nie wiem jak to bedzie. Moze poczta ?

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2007 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #142
 
A dzis zakupilem taka, troche taka na luzie Wink

[Obrazek: p7290594if7.th.jpg]

[Obrazek: p7290593le5.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
30-07-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
Ciekawa koszuleczka, sam sobie bym chetnie taka sprawil Smile

Ja oczywiscie poluje na koszulke na nowy sezon, tu w Niemczech w ogole jeszcze nie maja, wiec czekam na odpowiedz kumpla, ktory jest w Anglii, a tam to musi byc Wink Ale tez spodobala mi sie treningowa UNITED i teraz tak sie zastanawiam, ktora wziazc... Ale raczej meczowke Smile

[Obrazek: 0_f1e16d53e64e2310cf2dc521bd0c6234.jpg]

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-07-2007 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
No Kuba, te treningowe są również bardzo przyjemne, tyle że na nowy sezon mogą wydać jeszcze coś nowego. Sam mam identyczny krój, różni się jedynie kolorami - wszystko podchodzi bardziej pod biały i złot. Kupowałem ją ze dwa miesiące temu i na tą powyżej również się natknąłem, stąd można poczekać na jakąś innowację, która zapewne niebawem nastąpi.

Czekam na wzór wyjazdowej - jeśli zapowiedzi i wymysły internautów sprawdzą się choć w połowie, to trzeba będzie rozpocząć polowanie - połączenie czerni z czerwienią wygląda apetycznie 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
31-07-2007 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #145
 
Jak dla mnie, oczywiscie to kwestia gustu, treningowe sa beznadziejne, sazczegolnie ta czarna co wstawil Kuba. Te paski na koszulce psuja wszystko. Myslalem, ze chociaż polowki wyjda przyzwoite, ale spojrzcie co oni wydali.

[Obrazek: 237942010er6.jpg]

Nie wiem co tam robi AIG, w poprzednich sezonach nie bylo Vodafone na polowkach, ehh jeban* G****. Ten czerwony pasek tez nie wiem co tam robi.

Czerwona treningowac od oficjalnej meczowej rozni sie tylko paskiem. Tegoroczne stroje i kolekcje UNITED uwazam za beznadziejne, ale nie ma sie co dziwic, jak z retro trzeba zmienic na uniwersal, a to roznica tylko w kroju i kolnierzyku.

Jedynie kurtki fajne sa, mam zamiar taka zakupic. Najlepsze jest to ze za kroj bedzie kolejna nowa kolekcja.

[Obrazek: prdmaxzoom237933100gb0.jpg]

Dodam, ze wyjazdowe koszulki beda czarne, upamietniajce Monachium 1958, 50 lecie - Busby Babes.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-07-2007 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
Wiesz Wojtus, to kwestia gustu, mi sie akurat treningowe bardzo podobaja Wink Ale polowki to rzeczywiscie kaszana maksymalna, niepotrzebna reklama AIG i te czerwone paski :roll:

Tak w ogole w sklepie Nike'a kupilem sobie fajna bluze zapinana, jak przyjade do Polski to zarzuce paroma fotami Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-07-2007 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #147
 
Ja powiem tak... MI podobają się polówki i treningówki, ale jedna z bluz mi się nie podoba. A mianowicie czarna wersja tej w stylu polówki zapodanej przez Wojtka. Tam logo AIG jest białe i ni w ch*j się nie komponuje.

Poza tym... Przy Vodafone na treningówkach było, ale na innych ciuchach też się zdarzało, jak znajdę fotki, to pokażę, ale mi się wydaje, że to bywało różnie Wink

Pozdrawiam.
01-08-2007 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #148
 
Wojtek, jedno pytanie. Te retro to Umbro są? Bo z tego co pamiętam w latach 70 już właśnie ten koncern zaczął szyc meczówki Manchesterowi. :wink:

[Obrazek: alzt5.jpg]
01-08-2007 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #149
 
Fokus napisał(a):Wojtek, jedno pytanie. Te retro to Umbro są? Bo z tego co pamiętam w latach 70 już właśnie ten koncern zaczął szyc meczówki Manchesterowi.

Z tego co się orientuję to retro, które mają znaczek "Official Merchandise" (czy jakoś tak Wink ) są bezfirmowe, wydaje je klub. Są to po prostu tak samo wyglądające repliki, ale bez znaczka firmy, która je szyła.

Pozdrawiam.
01-08-2007 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #150
 
Fokus napisał(a):Wojtek, jedno pytanie. Te retro to Umbro są? Bo z tego co pamiętam w latach 70 już właśnie ten koncern zaczął szyc meczówki Manchesterowi. :wink:

To sa repliki takie jak napisal Mates, bez firmowe, jesli bys trafil na firmowke z lat 70, prawdopodobnie kosztowala by z 300 funtow, bo to antyk Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2007 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości