Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Christopher Eagles
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Spokojnie, na tourne po Azji napewno pojedzie Smile
Myślę, że tylko najlepsi znajdą się w ekipie na Azję ale miejsca dostana jeszcze Eagles, Rossi i Lee.

Narazie nie możemy liczyć, że w każdym meczu zagra Eagles... to jeszcze żółtodziób...

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-05-2007 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Jestem ciekawey, jak bedzie wygladala sytulacja Chris'a w nadchodzacym sezonie. Jak wiemy dolaczylo do nas narazie 3 zawodnikow(pomocnikow), a 4(napastnik) to(oby) kwestia czasu. Pod koniec tamtego sezonu liczylem, ze w nastepnym sezonie Eagles bedzie dostawal wiecej szans na gre, ale jesli Fergie zakupil tylu nowych zawodnikow, to jego pozycja w zespole na pewno spadla. Cos mi sie wydaje, ze ten sezon spedzi w rezerwach, alb na wypozyczeniu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-07-2007 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Myślę, że jakieś szanse dostanie, o ile zostanie w United, ale nie będzie to duża ilość występów. Jakieś CC czy FA Cup, nic więcej raczej. Zobaczymy, czy będzie występował w meczach przygotowawczych i jak się zaprezentuje.
09-07-2007 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Wiadomo, że będzie teraz jeszcze trudniej Chrisowi przedostać się do pierwszego składu. Nie mówię, że na stałe, bo to oczywiście niemożliwe, nawet było to trudne przez tymi transferami pomocników do UNITED. Z pewnością pogra w CC oraz FA Cup i poza tym nic. Zobaczymy też jak będzie prezentował się po tournee, życzę mu jak najlepiej, ale sądzę, że nie zrobi jakiejś oszałamiającej kariery w UNITED. Będzie raczej wypożyczony, o ile nie sprzedany :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-07-2007 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Pejter napisał(a):Myślę, że jakieś szanse dostanie, o ile zostanie w United, ale nie będzie to duża ilość występów. Jakieś CC czy FA Cup, nic więcej raczej. Zobaczymy, czy będzie występował w meczach przygotowawczych i jak się zaprezentuje.

Jesli sie zgodzi na zostanie w klubien to bedzie idiota, z takim skladem jego szanse nawet na wystepy w CC zmalaly. Nie sadze, ze bedzie siedzial cale 12 miesiecy w UNITED po to by zagrac 2 mecze. Mysle, ze na klub typu West Ham czy Fulham Eagles jest idealny.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-07-2007 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Wojtek3 napisał(a):Mysle, ze na klub typu West Ham czy Fulham Eagles jest idealny.

Ja mysle, ze Chris zostanie wypozyczony. Albo do naszego klubu patronackiego- Royal Antwerp, albo gdzies do jakiejs Championship, lub nizej. Na jego miejscu tez bym nie zostawal w United, ale nie odchodzil bym na stale.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-07-2007 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
I ku zaskoczeniu wszystkich Chris dostaje w przedsezonowych przygotowaniach w Azji sporo szans i prezentuje się w moim osobistym odczuciu bardzo ładnie. Strzelił już dwie bramki, a ten "lobik" w spotkaniu przeciwko Shenzhen FC to już w ogóle istny majstersztyk. Tym niemniej jego pozycja w zespole jest mocno zagrożona i dla własnego dobra powinien zmienić - przynajmniej tymczasowo - "żywiciela" 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
26-07-2007 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Odszedł już Richardson, więc jednego rywala na skrzydle ma już z głowy. Nie ma także kontuzjowanego Parka. Myślę, że jeśli Eagles pokaże się jeszcze ładnie kilka razy to Alex może zacząć na niego stawiać coraz odważniej. Nie chcę, żeby odchodził, a jeśli już to na wypożyczenie. Nie możemy go tak łatwo puścić, bo w Azji pokazał, że będą z niego ludzie.
26-07-2007 10:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Pejter napisał(a):Odszedł już Richardson, więc jednego rywala na skrzydle ma już z głowy.
Ale doszedl do nas Nani, ktory chyba czesciej bedzie dostawac szanse gry. Wypozyczenie Chrisa do klubu w ktorym by gral byloby dobrym pomyslem bo przyda mu sie troche wiecej ogrania w Premiership.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
26-07-2007 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Gra Eaglesa co raz bardziej mi sie podoba, co prawda spisuje sie dobrze na sparingach, no ale po to sa takie towarzyskie spotkania, aby sie pokazac jak z najlepszej strony. Chris nie powinien odchodzic z klubu na stale, bo zapowiada sie naprawde na dobrego pilkarza, jesli juz to na wypozyczenie do jakiegos, najlepiej angielskiego, zespolu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-07-2007 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #41
 
Dopiero dzisiaj obejzalem bramke Chrisa i mozna zaczac tylko klaskac. Za rok, dwa odejda starzy z pomocy i uwazam, ze ma on duze szanse na gre. Złoty chłopak.

amor patriae nostra lex
26-07-2007 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Mates napisał(a):Ehh... Ja nie piszę, że Nani jest gorszy od Eaglesa :> Ja piszę tylko, że do momentu, kiedy Nani się nie przystosuje do gry w UK (tak, jak w poprzednim sezonie zrobił to Cris) nie będziemy mogli oceniać go przez pryzmat tego, co potrafi tylko przez pryzmat tego co pokazuje, a tak naprawdę pokazuje jak na razie brak skuteczności :>

Prawda jest taka, ze jesli Christopher lepiej prezentowalby sie od Naniego, gralby w I jedenstce, nie Nani, a jest inaczej. Widzialem gry Eagels'a i Naniego i uwazam, ze Anglikowi sporo brakuje, chocby przebojowosci...

Under The Boardwalk - United Warriors
20-08-2007 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wojtek3 napisał(a):Widzialem gry Eagels'a i Naniego i uwazam, ze Anglikowi sporo brakuje, chocby przebojowosci...

Hmm... Ale nie można odbierać Anglikowi, że się stara, że walczy. Wink Moim po prostu zdaniem (chyba mogę je wyrazić, inna sprawa, czy wszyscy się z nim zgadzają) na chwilę obecną Nani gra dobrze, ale do gry w Anglii potrzeba czegoś więcej.

Eagles jest bardzo dobrym zawodnikiem i chciałbym, żeby w przyszłości grał w pierwszej jedenastce, ale do tego brakuje mu jeszcze spoooorooooo!

Pozdrawiam Wink
20-08-2007 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Mates napisał(a):Hmm... Ale nie można odbierać Anglikowi, że się stara, że walczy. Wink

Probowales mi wcisnac, ze stara sie bardziej niz Nani, a to jest glupota.

Nastepne mecze potwierdza, ze SAF bardziej ceni Naniego niz Eagels'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-08-2007 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Wojtek3 napisał(a):Probowales mi wcisnac, ze stara sie bardziej niz Nani, a to jest glupota.

Nastepne mecze potwierdza, ze SAF bardziej ceni Naniego niz Eagels'a.

I słusznie, bo tak jak wcześniej nigdzie nie napisałem, tak teraz to uczynię - Nani jest szybszy i lepiej wyszkolony, ale Eagles ma piłkę angielską we krwi - jest Angolem. (I tu chyba nie powinieneś mieć żadnych kontrargumentów :> )

Ehh... Zobaczymy jak to będzie. Nani z meczu na mecz gra coraz lepiej, ale wierzę, że stać go na więcej.

Pozdrawiam!

Wojtek3-> dobra Mates nie sraj zarowka 8)
20-08-2007 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości