Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
KanT napisał(a):Po tym, co pokazali Ci idioci z Warszawy niewiadomo, czy Euro 2012 odbędą się w Polsce.

Ale dla mnie takie działania ze strony władz Fifa czy Uefa jest wielką głupotą! Dlaczego ukarali klub a nie tych baranów ktorzy tam wtargneli????? Przeciez ekipa Crakovi mogla by zrobic borute przy spotkaniu Wisły w pucharach i wyjeba* ich z rozgrywek. Można kalkulowac na różne sposoby,ale kare powinni dostac sprawcy! Ja np gdybym byl kibicem Legii a nie uczestniczylbym w tych zamieszkach to czułbym sie urażony z takiego obrotu spraw :!:
15-07-2007 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ehh... Czytałem ostatnio artykuł w gazecie na temat tych właśnie mistrzostw... Pisano, że jeśli uda nam się wybudować stadiony, co i tak jest wątpliwe, to na pewno nie wyremontujemy dróg, z dwóch przyczyn - brak rąk do pracy i brak pieniędzy. Obliczono, że gdybyśmy chcieli wybudować i wyremontować wszystko co chcemy, to brakło by nam 35 mln. O ile droga z Katowic do Poznania, Warszawy, Łodzi jest znośna, to na przykład innej opcji jazdy z Łodzi czy Warszawy do Wrocławia przez Katowice nie widzę... :/

Ehh... I tak w roku 2010 ME zostaną nam odebrane...

Pozdrawiam Wink
15-07-2007 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Jednakże w świat leci stereotyp polskiego kibica, czyli po meczu Legii z Vetrą - typowego chuligana z nożem w kieszeni - niestety, taka jest prawda. Szopki ze strony UEFA raczej też nie powinny mieć miejsca, bo wszystkie komisje mogły się zastanowić na temat szans Polski jeszcze przed wyborem ostatecznego organizatora, teraz jest już musztarda po obiedzie - zmiany mogłyby nieco krzywdząco wpłynąć ogólnie na futbol. Ponoć w planach jest budowa 1200km autostrad, czyli trasa z Cieszyna do Gdańska i z powrotem - w moim odczuciu to trzykrotnie za mało, jeśli kibice będą mieli przemieszczać się po całej Polsce - wzdłuż, wszerz i na wskroś - niestety nie każdego stać na prywatny helikopter, zatem drogi muszą być. Czas pokaże, ale powoli ta kwestia - czy się uda, czy nie - zaczyna mi zwyczajnie "zwisać"...

capo di tutti capi

MUSC PL
28-07-2007 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #64
 
Mates napisał(a):Czytałem ostatnio artykuł w gazecie na temat tych właśnie mistrzostw... Pisano, że jeśli uda nam się wybudować stadiony, co i tak jest wątpliwe, to na pewno nie wyremontujemy dróg, z dwóch przyczyn - brak rąk do pracy i brak pieniędzy. Obliczono, że gdybyśmy chcieli wybudować i wyremontować wszystko co chcemy, to brakło by nam 35 mln.

Chyba w miało wiarygodnym i słabo poinformowany źródle to przeczytałeś. Przecież 35 mln. w skali takiego przedsięwzięcia to jest nic. Od samej UE Polska na przygotowania do imprezy ostrzymała około 40 MILIARDÓW złotych. Naprawdę o koszta to bym się nie martwił. Najważniejsze to ominąc te wszystkie kruczki prawne, opóźniające przygotowania. A rąk do pracy też nie powinno brakowac, z pewnościa do przetargów włączą się jacyś azjatyccy potentaci. O infrastrukturę byłbym raczej spokojny, jedyne co mnie niepokoji to brak odpowiednich dróg i brak koncepcji co do budowy stadionu narodowego. We 'Wproście', czy 'Przeglądzie Sportowym' czytałem wywiad z Elżbietą Jakubiak, minister sportu, która sama nie wie, czy stadion narodowy powstanie na gruzach Dziesięciolecia, czy w innym miejscu. To jest na pewno wielką niewiadomą. Modernizacja stadionów się nieco opóźni, bo zostanie złożony wniosek o przedłużenie terminu oddania do użytku stadionów z roku 2010 o kilka miesięcy, ale na pewno będą się prezentowac okazale i nikt się za nie, nie będzie musiał wstydzić. Wniosek zostanie na 99% rozpatrzony pozytywnie. O hotele i tym podobne sprawy bym się nie martwił, bo generują zyski, a jak wiadomo Polak potrafi i lubi zarobic. :wink:

Nie mam żadnych wątpliwości, że impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z planem. Ba, dam sobie za to ***** uciąć Smile . Przypomnijcie jak się pomyle. 8)

[Obrazek: alzt5.jpg]
09-08-2007 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
Fokus napisał(a):We 'Wproście', czy 'Przeglądzie Sportowym' czytałem wywiad z Elżbietą Jakubiak, minister sportu, która sama nie wie, czy stadion narodowy powstanie na gruzach Dziesięciolecia, czy w innym miejscu.

Myślę, że stadion dziesięciolecia pozostanie nietknięty. Parę osób wypowiadało już się, że projekt powstania stadionu narodowego na gruzach dziesięciolecia byłby bardzo skomplikowany i trudny do wykonania. Czyli w w przypadku odbycia się mistrzostw u nas, na stadionie narodowym będzie rozgrywany pierwszy mecz turnieju, a obok Japończycy będą sprzedawać oryginalne koszulki rep. Polski i Ukrainy :lol:
09-08-2007 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
joanna napisał(a):Myślę, że stadion dziesięciolecia pozostanie nietknięty. Parę osób wypowiadało już się, że projekt powstania stadionu narodowego na gruzach dziesięciolecia byłby bardzo skomplikowany i trudny do wykonania.

Tak ,bo ten stadion powstał na gruzach powojennej Warszawy ,wiec nie można wykluczyc wydobobycia jakiś cennych znalezisk historycznych( 8) ), które przedłuzyłyby całą procedurę budowy obiektu.


joanna napisał(a):Czyli w w przypadku odbycia się mistrzostw u nas, na stadionie narodowym będzie rozgrywany pierwszy mecz turnieju, a obok Japończycy będą sprzedawać oryginalne koszulki rep. Polski i Ukrainy

Od 15 września ma ich tam już nie być. Trzeba być dobrej myśli. 8)

[Obrazek: alzt5.jpg]
09-08-2007 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Fokus napisał(a):Nie mam żadnych wątpliwości, że impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z planem. Ba, dam sobie za to ***** uciąć . Przypomnijcie jak się pomyle.
To masz juz po ****
Fokus napisał(a):Od samej UE Polska na przygotowania do imprezy ostrzymała około 40 MILIARDÓW złotych. Naprawdę o koszta to bym się nie martwił.
Z czego 30 miliardów poszło na diety dla Posłów i innych złodziei dycydentów polskich...
Fokus napisał(a):A rąk do pracy też nie powinno brakowac, z pewnościa do przetargów włączą się jacyś azjatyccy potentaci.
Tak rąk nie zabraknie, ale także azjatyckich, bo Polacy są już za granicą i za takie staki co proponują przy budowach to niech nas w d**ę pocałują. Fokus, ostatnio byłem w Szczecinie i władze tamtego miasta stwierdziły, że by przyoszczędzić (zaje**ć kasę za darmo) to w czynie społecznym :!: :!: :!: :!: :!: Każdy dorosły obywatel (pow 18 roku) musi odpracować 2 godziny przy budowie...


Fokus napisał(a):Modernizacja stadionów się nieco opóźni
To samo mówili w latach 80... opuźnił się o całe 25 lat...
Cytat:na pewno będą się prezentowac okazale i nikt się za nie, nie będzie musiał wstydzić.
O ile znam polskie realia i polską solidność, to może się te stadiony rozlecą zaraz po ukończeniu budowy...


Fokus napisał(a):O hotele i tym podobne sprawy bym się nie martwił, bo generują zyski, a jak wiadomo Polak potrafi i lubi zarobic.
tak, tylko tanim kosztem lubi...


Fokus napisał(a):Tak ,bo ten stadion powstał na gruzach powojennej Warszawy ,wiec nie można wykluczyc wydobobycia jakiś cennych znalezisk historycznych( ), które przedłuzyłyby całą procedurę budowy obiektu.
bez przesady, złomiarze już wszystko wydobyli :lol:


Cytat:Od 15 września ma ich tam już nie być. Trzeba być dobrej myśli.
Nie bój nic... oni tak łatwo się nie poddadzą... pamiętasz fabrykę kabli w ożarowie?

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-08-2007 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Stojkovic napisał(a):Z czego 30 miliardów poszło na diety dla Posłów i innych złodziei dycydentów polskich...

No to startuj w wyborach i ciekawe, jak ty byś zarządzał organizacją Euro...

Sami ich wybraliśmy, więc teraz nie narzekaj.
10-08-2007 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Pejter napisał(a):Sami ich wybraliśmy, więc teraz nie narzekaj.

Loool... moi rodzice na nich nie głosowali, więc tak nie mów. Ludzie uwierzyli w te cuda, które nie są do zrobienia. To jak walka z wiatrakami ;]. To było oczywiste, że jeśli jeden z braci zostanie prezydentem, drugi zostanie premierem, a w ministerstwach pisiory będą miały swoich ludzi i konfidentów. Myślicie, że czemu jest teraz jak jest? Ten kraj zniszczy się sam od środka. Trzymamy ze Stanami, które nic nam nie dają, Bułgarom i Czechom znieśli wizy, a nam? Prosze Was... Polski rząd to tak jak napisał Stojko złodzieje.

Co do mistrzostw. Jeśli się odbędą to ja na pewno na żaden mecz się nie wybiorę ze strachu o własne życie. Te stadiony będą zrobione na kiepskiej jakości materiałach i na odwal się. Uwierzcie mi, nie widzę tych mistrzostw. Jeśli się odbędą będzie to kompromitacja. Już liczymy zyski, a prawda jest taka, że jesteśmy w dupie.

Pozdrawiam.
10-08-2007 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Pejter napisał(a):No to startuj w wyborach i ciekawe, jak ty byś zarządzał organizacją Euro...

Sami ich wybraliśmy, więc teraz nie narzekaj.
Kto wybierał ten wybierał... nie kazdy ma ukończone 18 lat i prawo głosu w tym kraju. Ale masz po części rację... PIS i tak jest lepszy niż PO - platforma Oszołomów.

Nie skupiajmy się na polityce, bo to nie ten temat. Niestety taka jest rzeczywistość, że każdy chce zarobić, tylko nie ma komu pracować...

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-08-2007 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
Witam

Udalo mi sie znalezc troche wolnego czasu i odwiedzic to forum. Ale tak to na emigracji bywa w wakacje.

Przez ostatnie 3 tygodnie pracowalem na stadionie w Salzburgu. Bedzie on arena ME w 2008 roku w Austrii. Najleposze jest to ze zatrudnili tam do wykanczania polakow bo sami sie z tym syfem uporac nie mogli. Przez 3 tygodnie montowalismy krzeselka 12 tys. sztuk. Bo ktos madry na mecz sparingowy z Arsenalem zamowil jakies badiewne chinskie zebz bylo taniej. Gonily nas terminy i sie pracowalo po 11 h w 10 ludzi. jaki moral z tego?? Jak Austriacy teoretycznie lepiej zoorgabnizowani i na pewno bardzej bogaci robia takie fuszerki to nie wyobrazam sobie co bedzie w Polsce.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na 3 punkty z Reading
12-08-2007 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Widzisz, u nas w kraju jest tak, że każdy liczy tylko na to, by jak najwięcej zarobić a się nie narobić. O ile was 10 wykańczało stadion montując chiński syf.. to w Polsce zamias zatrudnić 10 polaków zatrudnią 15 chińczyków lub ukraińców... Efekt będzie taki, że krzesełka się rozdupią gdy się na nich usiądzie. Niestety takie sa realia... wszystkie budowy będą fuszerką...

[Obrazek: Ole201.jpg]
12-08-2007 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Cytat:Prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko zlecił w piątek rządowi Wiktora Janukowycza przyspieszenie przygotowań do Euro 2012. Prezes ukraińskiej federacji piłki nożnej Hryhorij Surkis ocenił tymczasem, że przygotowania do mistrzostw Europy w jego kraju to "całkowita klęska dyscypliny wykonawczej".
(...)
Zdaniem szefa Federacji Futbolu Ukrainy, decyzje ukraińskiego komitetu organizacyjnego Euro 2012 są ignorowane przede wszystkim przez urzędników z otoczenia premiera Janukowycza. - Jednak, pomimo ich starań (urzędników - PAP), nasza ścisła współpraca z szefem rządu układa się dobrze - podkreślił Surkis.

Jak widzimy, na Ukrainie nie wyglada to lepiej, niz u nas :roll:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
01-09-2007 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Cytat:Jak widzimy, na Ukrainie nie wyglada to lepiej, niz u nas
Tylko że na Ukraninie Janukowycz (pachołek Putina) będzie się starać opuźnić wszystko i najlepiej odwołać ME2012 w jego kraju, bo nie wiem czy wiecie, ale Rosja chętnie przejęłaby od nas Euro. Mnie to nie pociesza, że syf jest i u nich i u nas...

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-09-2007 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Stojkovic napisał(a):Rosja chętnie przejęłaby od nas Euro.

Mi sie wydaje, ze jesli my nie zoragnizujemy EURO, to zorganizuje je Wlochy,ktore przegraly z nami w finale.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-09-2007 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości