Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #316
 
No Steaua to także dobry klub, no Real to może nie jest, ale przy tym, co pokazuje ostatnimi czasy Panathinaikos, to drużyna z Bukaresztu wcale tak blado przy nim nie wypada. Powiem więcej, mam wrażenie, że oni w Lubinie nie zagrali na miarę swoich możliwości i w rewanżu może być jeszcze trudniej. No cóż, widocznie polskim ekipom Liga Mistrzów nie pisana. Przynajmniej na razie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
03-08-2007 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #317
 
marcelo napisał(a):Powiem więcej, mam wrażenie, że oni w Lubinie nie zagrali na miarę swoich możliwości i w rewanżu może być jeszcze trudniej.

I właśnie dlatego prawie nikt nie wierzy w awans do 3 rundy.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-08-2007 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #318
 
KanT napisał(a):albo na jakiś Panathinaikos

3:1 u siebie i potem mecz w Atenach... no comment. Wisła dała du*y wtedy i każdy kto pamięta ten mecz wie, że na własne życzenie pożegnali się z LM.

KanT napisał(a):Zagłębie - drużyna, która na LM specjalnie się nie przypala, ma niepowtarzalną szansę gry w tych rozgrywkach, to marnuje ją jak nikt inny...
Zagłębie to klub z nikąd. Sezonowiec więc nie ma się co dziwić. Oni stawiają pierwsze kroczki w europejskich pucharach i na tych kroczkach się skończy.

Załamuje mnie to, że Polskie drużyny ciągle się uczą, ale od 1996 roku (11lat) nie mamy nikogo, kto byłby wstanie choć dotrzeć do fazy grupowej... póki co to fazy mamy przed telewizorem oglądając kaleczenie w wykonaniu takich pokrak jak GKS i Zagębie...

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-08-2007 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo666202 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #319
 
Polska I liga gra jak III angielska... Nie wiem czy to chodzi o pieniądze czy my po prostu nie mamy tak utalentowanych zawodników? Może po 2012 się w końcu coś zmieni...
04-08-2007 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #320
 
Ale popatrz... jeszcze 30 lat temu byliśmy 3 drużyną na świecie... Legia gromiła mocne ekipy (Sampdorię) dotarła do półfinału PZP. Widzew był w fazie grupowej LM jakies 10 lat temu... a teraz co? Mamy po prostu żenadę w Polsce. Talentów nie brakuje, tylko te talenty grają za Euro lub Funty. Polskie kluby sa słabe i będą dopóki nie zmienią polityki transferowej... Będziemy dostawać w Dup* od takich Mołdawian lub Azerów...

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-08-2007 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #321
 
Stojkovic napisał(a):Zagłębie to klub z nikąd. Sezonowiec więc nie ma się co dziwić. Oni stawiają pierwsze kroczki w europejskich pucharach i na tych kroczkach się skończy.

Zagłębie grało już kilkanaście (?) lat temu w europejskich pucharach.

I nie odbiegajcie zbytnio od tematu, bo schodzi on na sytuację w polskiej piłce nożnej.
04-08-2007 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #322
 
Cytat:Zagłębie grało już kilkanaście (?) lat temu w europejskich pucharach.
I co ugrało? Aha :lol:

Lubin nic nie ugra tak jak każdy klub z taka polityką jaka jest teraz.

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-08-2007 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #323
 
Nie chodzi mi o to, że wtedy coś ugrało, ale o to, że byłeś w błędzie, pisząc, iż stawiają pierwsze kroczki w europejskich pucharach. To wtedy stawiali te kroczki i widać, że na nich nie skończyli.
04-08-2007 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #324
 
Juz dzisiaj o 19.30 rewanzowe spotkanie II rundy eliminacji Champions League Steaua- Zaglebie. Jak pamietamy pierwszy mecz po slabej grze przegralismy 0:1. Dlatego ciezko byc optymista przed dzisiejszym meczem, tymbardziej ze nie zagra chyba najlepszy aktualnie napastnik Zaglebia Andre Nunes. A z Wlodarczykiem w ataku daleko nie zajdziemy. Trener Michniewicz liczy na staly fragment. W poprzednim meczu w koncowce mielismy dwie okazje wlasnie po stalych fragmentach. Wiec moze to sie okazac skuteczne. Ja po cichu lucze na zwyciestwo 1:0 i dogrywke, a potem zobaczymy. Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-08-2007 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #325
 
Jestem w szoku. Mowie tutaj o grze Zaglebia, bo nie wiedziałem, ze moga zagrac (jak na polski zespoł) tak dobrze. Kto był lepszy? Nie wiem, ale chyba wiecej szczescie miała Steaua i w obliczu dwumeczu zasluzenie awansowali.
Zcze im przegranego finału z ManUtd, hehe :wink:

amor patriae nostra lex
08-08-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #326
 
Zaglebie zagralo dzisiaj o niebo lepiej niz przed tygodniem i szczescie naprawde bylo tak blisko. Pierwszej bramki dla Steauy nie powinno byc. Takie dosrodkowanie powinien zlapac bramkarz albo wybic obronca. Druga bramka chyba jednak blad Vaclavika. Znakomicie dzisiaj zespol ustawil Czeslaw Michniewicz. Po ostatnim niewypale z 4 srodkowymi pomocnikami, zagral dzisiaj 4-5-1 co sie sprawdzilo. No, ale coz braklo troche szczescia. W dzisiejszym meczu na pochwaly zasluzyli glownie Michal Golinski i Mateusz Bartczak. A wiec marzenia o Champions League trzeba odlozyc na kolejny rok.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-08-2007 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #327
 
No gra była lepsza, ale niestety i to nie pomogło. Gdyby Zagłębie tak grało u siebie, nasze miny mogłyby być radośniejsze. A tak, to teraz na Steaue czeka teraz Liga Mistrzów, a dla Lubinian pozostaje Puchar UEFA (bo przecież porażka oznacza grę w tym pucharze, nie?). No to można powiedzieć, że mamy 3 drużyny w eliminacjach do Pucharu UEFA Smile

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
09-08-2007 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #328
 
marcelo napisał(a):A tak, to teraz na Steaue czeka teraz Liga Mistrzów, a dla Lubinian pozostaje Puchar UEFA (bo przecież porażka oznacza grę w tym pucharze, nie?). No to można powiedzieć, że mamy 3 drużyny w eliminacjach do Pucharu UEFA

Problem polega na tym, ze nie. Dopiero druzyny, ktore odpadna trzeciej rundzie eliminacji graja w UEFA. Takze dle Zaglebia Europejskie puchary to juz historia.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
09-08-2007 09:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #329
 
zaga92 napisał(a):Problem polega na tym, ze nie. Dopiero druzyny, ktore odpadna trzeciej rundzie eliminacji graja w UEFA. Takze dle Zaglebia Europejskie puchary to juz historia.

No to sorry, mój błąd. Myślałem, że już teraz drużyny przegrane grają dalej w UEFA. W takim razie to koniec z rozgrywkami międzynarodowymi dla Zagłębia w tym sezonie. Jednak jakoś nie sądzę, aby znów grali w el. LM, bo wydaje mi się, że to inna drużyna zdobędzie Mistrza Polski.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
09-08-2007 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #330
 
Tobol Kostanay 0 - 1 Dyskobolia G.W.
Bramke w pierwszych minutach wpakował Muszalik. Meczu nie widziałem. Musze powiedziec, ze jestem w szoku. Wydawało mi sie, ze Tobol potnie zespoł z Wielkopolski. Tymczasem nasi wywalczyli bardzo dobry wynik. Jak dla mnie to Groclin ma jakies 85% szans.

Do tego po pierwszej polowie Dnipro pzegrywa z Bełchatowem. Po ladniej grze polskiego team`u! Bramke zdobyl Ujek po dosrodkowaniu Dziedzica z roznego. Bardzo dobry mecz. Czekam na druga polowe.

amor patriae nostra lex
16-08-2007 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości