Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecze kibiców
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Mecze kibiców
Już od dawna powinien być taki temat i dla tych, którzy nie mają o tym pojęcia, trzeba ogłosić, że fani MU (my) gramy z innymi fanami innych ekip (CFC, Juve, Barca itp). Jesli chciałbyś zagrać w barwach MU (poniekąd tak jest)to może się sprawdzisz na którymś meczu. Mecze póki co w Katowicach.

Wydaje mi się, że to jest lepsze miejsce dla tego tematu niż Freestyle.

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-08-2007 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Zdecydowanie. Dzisiaj 8-6 z kibicami chelsea Smile Jestem dumny jak cholera, ale po pierwsze mogłem zagrać lepiej, a po drugie jestem teraz okrutnie wykamany.

Jutro prawdopodobnie mecz z Juve - godzina nieznana.

Pozdrawiam!
17-08-2007 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Hehehe chłopaki było świetnie. Jak na człowieka, który jedną nogą był w piekle diabelskim (i nie chodzi tu o Old Trafford).

Jestem mocno zmęczony i poobijany.
Wiele już jest napisane, ja wspomnę tylko o sytuacji, w której bramkarz CFC powinien wylecieć z boiska, gdy wychodziłem sam na sam.
Nikt nie wspomina o cudownym wykonaniu rzutu wolnego przezemnie po którym bezpośrednio padła bramka

Klasycznie Bazooka

Z moich obserwacji, to coraz lepiej nam się skrzydełka zgrywają i trzebaby więcej wrzutek. Wraz z bobokiem najskuteczniejsi dzisiaj (nie liczcie statystycznych szans bramkowych )

Bardzo ładne zachowanie kibiców CFC nikt się tego nie spodziewał... no no no.

Osobiście powiem tak, jeśli zmienie obuwie, wypocznę i wezmę procha przeciwbólowego... wtedy pogadamy o sytuacjach podbramkowych

Pozdro i dzięki za grę...

Chwała zwycięzcom, biada przegranym

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-08-2007 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Fajna sprawa takie mecze Smile Szkoda, ze mieszkam w Kaliszu :cry:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-08-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
No bardzo fajna, tymbardziej, jeśli uda się jakąś ligę stworzyć. Byłoby ekstra moim zdaniem.
Trzeba też wspomnieć o uroczym dopingu diabelskich kobiet Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-08-2007 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ja zadeklarowałem już chęć gry w takich meczach, ale na razie kontuzja i prawdopodobnie po "przerwie" zimowej będę mógł z wami pokopać Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
18-08-2007 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Świetnie. Najbliższy mecz który się szykuje to chyba z fanami Juve i Barcy. Z tego co wiedomo mi, zawsze znajdzie się 1 miejsce dla kogoś nowego. Mam nadzieje ze szybko dostanę foty z wczoraj i będę mógł je tu zamieścić.

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-08-2007 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Stojkovic napisał(a):Świetnie. Najbliższy mecz który się szykuje to chyba z fanami Juve i Barcy. Z tego co wiedomo mi, zawsze znajdzie się 1 miejsce dla kogoś nowego. Mam nadzieje ze szybko dostanę foty z wczoraj i będę mógł je tu zamieścić.

Ja myślę, że ilość miejsc jest nieograniczona, oczywiście przy zdrowych zmysłach Wink

Co do fotek... Angel pojechała na wakacje i fotki będą dopiero jak wróci.

Pozdro!
18-08-2007 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Własnie sie dowiedziałem, że u nas w Jaworznie jeden sklep robi koszulki z nadrukami za 30 zł (przód + tył ). Z tego co wiem to Shadow ma już logo naszego stowarzyszenia wiec jeśliby to klepnąc na klatę, a każdy z tyłu miałby swój nick na plecach i mamy stroje na mecze. Ew. można grać w normalnych koszulkach jak dotąd.

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja bym sobie z wami zagrał,mimo ze byłbym najmłodszym,to mam już doświadzcenie w graniu ze starszymi o 5-6 lat gostkami.Niestety nie wspomoge was,ponieważ:

-Trochę mam daleko a mecze gracie co 2-3 dni (chyba)to troche by mnie to kosztowało,chyba żebym z Zashim jechał ale to mało prawdopodobne.

- Rodzice.Wiecie jak to jest,szczególnie,ze mam 11 lat.Moz eby mi się udało anmówić rodziców na jeden wyjazd,ale wątpie nawet jakby Zashi jechał.

Powodzenia w następnych meczach!!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-08-2007 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Prawde powiedziawsz ziomo nie wiem ile masz wzrostu, ale grając z kibicami cfc mogłoby Ci się coś stać. To nie są mecze przyjaźni, a uwierz mi, jeśli mnie - powiedzmy, że sporych rozmiarów człowieka - ktoś powalił to z Tobą nie mieliby najmniejszych problemów. Za parę lat powinieneś dostać szansę Wink

Pozdrawiam.
19-08-2007 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Co racja to racja, ostro się gra i trzeba mieć nieco masy. Tam nie patrzą czy cię boli tylko kosa od tyłu i sayonara. Co myślisz Mates o koszulkach?

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Stojkovic napisał(a):Co myślisz Mates o koszulkach?

Zarzućmy dzisiaj tematem przy okazji derbów i zobaczymy co na to reszta. Ja jestem za.
19-08-2007 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #14
 
Do tego ziomo gra w swojej sekcji w miejscowej Astrze na obronie :wink:

Ja budowa moze bym wam pomogl (188cm i 92kg) na obronie, bo tam przewaznie gra. Jednak moje umiejetnosci nie sa zbyt duze... ODebrac pilke to nie problem - dosyc ostro gram, ale pewnie jak kazdy z nas wczuwam sie w atmosfere angielskiej pilki i musi byc ostro :wink:

amor patriae nostra lex
19-08-2007 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Mates napisał(a):Prawde powiedziawsz ziomo nie wiem ile masz wzrostu

Wzrostu mam gdzies między 1,55 a 1,60.Może wydawać się troche dużo ale ja was nie kłamie,serio!


Mates napisał(a):ale grając z kibicami cfc mogłoby Ci się coś stać.

Tyle starć przerzyłem z ludźmi o 2,5 głowy przeżyłem,że już żadnego się nie wystrasze,a stało mi się dużo rzeczy,od zwykłego stłuczenia,po dziurę w kolanie,w dodatku musiałem całe 30 minut wytrzymać z dziurą,szybko aby bandaż mi założyli i harałem dalej!



Zashi napisał(a):Do tego ziomo gra w swojej sekcji w miejscowej Astrze na obronie


Zashi a co za różnica czy obrona czy atak?.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-08-2007 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości