Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy gracie w jakimś klubie piłkarskim?
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
ziomo napisał(a):i sparing z jakąś drużyną


Masz dowód że pisalem o tym sparingu.Zapomniałem napisać jeszcze że stadionu Borussii Dortmund nie zwiedzaliśmy.Nie wiemy czemu.Europarlamentu również nie bo jakieś tam obrady były czy cos w tym stylu.

PS.Dzięki za gratulację

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-05-2007 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
A mojego pecha ciąg dalszy. Naprawde to jest wręcz niesprawiedliwe :x

Wyleczylem zlamanie srodstopia, zaczalem grac. Forma słaba, ale było coraz lepiej. Az tu cos mnie w achillesie boli (chyba coś o tym pisałem). Pojechalem do lekarza Wisły Kraków - powiedzial ze poprostu trzeba rozciągać. Ból nie przechodzil, było coraz gorzej.

Po kilku tygodniach postanowiłem pojechac do lekarza tymbardziej dostałem namiary na fizjoterapeute Cracovi Kraków. Widać, że ten naprawde sie na rzeczy zna i ze mu zalezy. Diagnoza " stan zapalny i naderwanie przyczepu ścięgna achillesa ". Mówił ze ok 2-3 tygodni, jednak jak dzis sie dowiedzialem, nie mowil mi prawdy zeby mnie dobic. Dzis byłem z tym moim lekarzem i tatą na jkonsultacji z takim chirurgiem, aby fizjoterapeuta upewnil sie ze obral wlasciwa droge leczenia. Wszystko jest ok, zmierza w dobrym kierunku, lecz potrzeba jeszcze mniej więcej dwóch tygodni(!) W szoku jestem. On tam powiedzial ze takie urazy to nawet pol roku zabierają.

A tymczasem nasza druzyna walczy o mistrzostwo ligi i ominely mnie najciekawsze mecze - z vce liderem - krakusem nowa huta, Wisłą Kraków, a w niedziele zabraknie mnie na mecz z Cracovia... naprawde az mi przykro. A za rok do juniorów, gdzie bedzie BARDZO ciężko, zważywszy, że środek pomocy to moja nowa pozycja a tam tez na tej czesci boiska sa zawodnicy warci gry w pierwszym składzie... :?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
11-05-2007 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #63
 
Ja i moja KS Astra Krotoszyn zdobyła mistrzostwo rejonów:Krotoszyn,Kalisz,Jarocin,Ostrów Wlkp,Pleszew.Dziś zaciętym i jakże dramatycznym meczu pokonaliśmy w Szczurawicach koło Ostrowa Wlkp,KUKS Kaliszanin.Przez cały mecz trwała zacięta walka o każdy skrawek boiska.W 10minucie zdobyliśmy bramkę po lobie w sytuacji sam na sam z bramkarzem gola zdobył najskuteczniejszy nasz zawodnik.Później oni dostali karnego i 1:1.Tak zakończył sie mecz.W karnych(nie było dogrywki
:roll: )wygraliśmy 5:4 dzięki naszemu bramkarzowi który obronił ostatnia decydującą "jedenastke".Tak więc MAMY MISTRZOSTWO ASTERKA MAMY MISTRZOSTWO
[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-06-2007 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Ja planuje swój wielki come-back w wakacje. Kto wie, może się uda. Wyciągne swoje super metalowe wkręty (tylko w takich gram) z pudełka i zacznę znowu strzelac bramy.
Byłoby fajnie, bo mam instynkt strzelecki...

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-06-2007 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
No to Stojko życzę fantastycznego come-back do swej drużyny i strzelania mnóstwa bramek.

Ja wczoraj z moją Astrą pojechaliśmy do oddalonego o 20km.od Krotoszyna Odolanowa niedaleko Ostrowa Wlkp.na turniej imienia urodzonego w tejże miejscowości generała Globisza.W grupie mieliśmy:"Tarchalankę" Tarchały Wielkie,Barycz Pogorzela,i Kanię Gostyń ale Ci z kolei nie dotarli na miejsce turnieju.

Pierwszy mecz z Tarchalanką wygraliśmy 3-0 po spokojnym prowadzeniu gry.Piękne zagrania z klepki dalekie crrosy,naprawdę niektóre akcje w naszym wykonaniu były przepiękne.

Drugi mecz z Baryczą Pogorzela wygraliśmy 6-0 po wspaniałej grze która była 2x lepsza niż gra w tym 1 meczu.Oczywiście nie obyło sie bez mojej bramki na 6-0 którą strzeliłem idealnie pod nogami ich cienkiego bramkarza zza linii pola karnego.Dzisiaj finały,liczę na brameczkę i zwycięstwo.Trzymać kciuki!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-06-2007 05:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
U nas w mieście szykuje się turniej no i jak zwykle zaproszono mnie do udziału w nim. Zorganizowano kilka drużyn i będziemy grali coś w rodzaju Ligi amatorskiej. Najlepsze jest to, że mogę grać na każdej pozycji prócz bramkarza Smile
190 cm wzrostu stawia mnie na wygranej pozycji z większością graczy próbujących strzelac głową. Lubię grać z przodu, na skrzydle bądź na ataku.
Ciekawe jak bedzi to wyglądało. Mam nadzieję, że coś strzelę w tym prestiżowym ( :lol: :lol: :lol: ) turnieju

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Najnowsze wiadomosci. Dzisiaj okazało się, że zapisało się jak narazie tylko 3 drużyny no i na stracie zyskaliśmy 12 punktów. Na poczatku nasz zespół miał się nazywać "bractwo leśnego dzbana" ale po mojej interwencji zostaliśmy przy "bezrobotni".

Pierwszy mecz grały pozostałe ekipy, więc moghliśmy poternować. Pierwszy mecz zagrałem na ataku i trafiłem spektakularnie z wolca w słupek z 25 metrów, bramkarz nawet nie wiedział co się dzieje... niestety nic nie strzeliłem. Kumpel z rożnego pciągnął z dyni i było to jedyne nasze trafienie w tym meczu, przeciwnicy strzelili 16 bramek... :lol: :lol: :lol: wynik meczu 16:1

Drugi mecz graliśmy ze słabszą drużyną (najsłabsi byliśmy my... ale to inna sprawa). tutaj to juz zaczęła się ostra gra i zaliczyłem kilka bardzo ostrych wślizgów aż kolesiom nogi rtrzeszczały :lol:
Zaczęło się jak zwykle było już z 3:0 i wtedy się zaczęło... dostałem ładne podanie ze środka obróciłem siue i nie dałem szans bramkarzowi... kolejna akcja i do dobitej piłki doszedłem zmieniając wynik na 3:2. Potem cofając się do obrony zagrałem bramkarzowi piłkę po ziemi, leciutką i prościutką... niestety murawa nie była taka równiutka i bramkarz dostał siatę... szkoda, ale hattrick był Tongue

Potem kumple strzelili jeszcze 2 bramki i straciliśmy kolejne 4. Wynik 8:4 w tym moje 2 (lub 3 Tongue ) W piątek kolejne mecze... oby kolejne gole...

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-06-2007 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #68
 
Na śmierć zapomniałem o tym napisać.Dostałem swoje pierwsze powołanie w życiu.Na razie tylko na kadrę Kaliskiego OZPN(że też musze grać dla Kalisza :evil: ),trzeba się wykazać moimi słynnymi wślizgami najpierw nogi a później piłka a faulu nie ma.Ale sparing gramy z...moją drużyna czyli Astrą tyle tylko że nie będzie w składzie Astry mnie prawego obrońcy,jednego prawego pomocnika co tez ze mną jedzie i nasz defensywny pomocnik,również z nami jedzie.Zgrupowanie znajduje sie w oddalonym od Krotoszyna o 20km.Wierzbnie.

EDIT:

Dzisiaj wróciłem z mojego perwszego w życiu zgrupowania.Wyjazd ogólnie fajny chociaż trochę wycisk był,ale to już kadra.Było nas razem 24.Spaliśmy na dwóch salach po dwunastu,sale te były w szkole gdzie mieszkaliśmy.Były tam stoły do bilarda i tenisa stołowego.Sparing z Astrą wygraliśmy 3-2 po wyrównanej walce.Trener fajny nie krzyczał.Ogólnie wyjazd ciekawy był.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-07-2007 07:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #69
 
ja gram dla 5 ligowej ks kaszubii studzienice :twisted: pierwszy mecz mamy teraz 25 września Tongue jak mówiłem jest to 5 liga okręgowa słupska juniorów B Smile jesteśmy faworytami i mamy słaby skład :? ale dzieki moim wyczynom mozemy wygrac :twisted:

MANCHESTER FOREVER!!!
19-08-2007 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
matimanutd napisał(a):jesteśmy faworytami i mamy słaby skład

Jak możecie być faworytami i mieć słaby skład? :roll:
19-08-2007 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
jesteśmy faworytami, ale wielu zawodników (a dokładnie 6 :shock: ) musieli zasilić juniorów A dlatego mamy słaby skład Big Grin w niektórych meczach poprostu nie da sie przegrać ponieważ jedna drużyna ma największego zawodnika o wys 156cm no to jak tu nie byc faworytem :twisted:

MANCHESTER FOREVER!!!
19-08-2007 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Romario też miał koło 155 cm więc zebyś się nie zdziwił jak wam podwójnego hattricka pyknie ktoś o wzroscie 140 cm.

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #73
 
a pochwal się ilesz masz wzrostu, ile wazysz, i jaki masz czas na 60m bądź 100m :twisted:

MANCHESTER FOREVER!!!
19-08-2007 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Mam 190 cm wzrostu, 80 kg wagi, na 100 schodze poniżej 7 sek na 60 bardzo dawno nie mierzyłem. Mam za sobą grę w 1 ligowej Szczakowience Jaworzno (juniorzy - 2003 rok), Podłężu Jaworzno (2005 - 2006), 4 miejsce w mistrzostwach Jaworzna drużyn nieprofesjonalnych.

Obecnie grywam rekreacyjnie (np. w drużynie fanów United)

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #75
 
a ja mam 185cm wzrostu, waże 85 kilo, na 60 mam 7,23, a na 100 9,70 Big Grin i mam 13 lat :shock: podczas pobytu w niemczech u cioci bylem w słynnej szkółce piłkarskiej KSC KARSHLRUHE, z dwoma kolegami, kiedy mierzono nam siłę strzału miałem jedyne 130 km/h :lol:

MANCHESTER FOREVER!!!
19-08-2007 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości