Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Tottenham (26.08.2007)
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
wszyscy macie rację panowie - to trzeba wygrać! choćby 1:0 po karnym którego nie było w 91 minucie! musimy wygrać i już! niech będzie 3 w ataku i pomocy, 4 w obronie i nasz bramkarz - może coś z tego by wyszło...

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
20-08-2007 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Mam nadzieję, że w meczu z Tottenhamem będziemy mogli świętować pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie po 4 kolejkach... Troszkę głupio się to czyta, ale niestety jest to prawdziwe. Dwóch ostatnich spotkań nie oglądałem, więc niewiele mogę powiedzieć, kto, gdzie powinien zagrać. Po prostu 3 punkty, żadne remisy, a tym bardziej porażki... :roll:

UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-08-2007 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Kuba_^^ napisał(a):Po prostu 3 punkty, żadne remisy, a tym bardziej porażki...

Na obu ekipach ciąży wielka presja, my jako mistrzowie zawodzimy ,oni byli typowani na jednego z głownych rywali w walce o pierwszą 4 - Takie spotkanie czarnych owiec :twisted:
Obie drużyny nie mogą skorzystac ze swoich asów...
Rooney - król asyst z zeszłego sezonu
Ronaldo - najlepszy strzelec w naszej ekipie.
U nich podobnie jest jesli chodzi o Lennona i Berbatova.

Licze na jakies porywające widowisko,gdyż to bedzie ostatni mecz na żywo z udziałem MU w tym roku jaki obejrze w Polsce.
20-08-2007 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Co tu dużo mówić- ten mecz trzeba wygrać innego rozstrzygnięcia nie przewiduję, bo każda strata punktów będzie dla nas kolejnym gwoździem do trumny. Nie jest na razie zbyt dobrze, trzy mecze i bez zwycięstwa, dodatkowo przegrana w derbach- to może obniżyć morale zespołu. Trzeba jednak mieć nadzieję, że wynik będzie dla nas pozytywny, bo zwycięstwo jest nam teraz bardzo potrzebne.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
21-08-2007 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Tu nie trzeba duzo pisac! Po prostu trzeba ten mecz wygrac! Tongue
W tabeli jestesmy prawie na miejscach spadkowych! Jesli wygramy ten mecz podskoczymy w tabeli o jakies 5 miejsc! Big Grin
Ciekawe czy Saha bedzie juz gotowy do gry??

Manchester United do BOJU!!!!!!! :twisted:

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
21-08-2007 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #21
 
Wojtek3 napisał(a):Nie wiem po co na sile pchac Eagels'a, odkad przyszedl Nani na OT jestem bardziej zwolennikiem gry portugalczyka niz anglika, a dlaczego ? a bo jest bardziej przebojowy a przede wszystkim lepiej wyszkolony technicznie od anglika, SAF na pewno nie da szansy mu od 1 minut, pewnie wejdzie w drugiej polowie przy dobrym wyniku.

Nani jak na razie chyba pewniak.


Dokładnie tak. Zgadzam się w 100%



ziomo napisał(a):Jest pewniakiem ale tylko do czasu kiedy powróci CR7.Wtedy,Nani powinien iśc na napad razem z Carlitosem.

Nie wiem czy Giggsa nie wygryzie :wink:


ziomo napisał(a):Mecz z Tottenhamem wygrać musimy i już
Miałem takie samo zdanie z City i co Lipa. Niemusimy wygrywać liczy sie ładna gra. Kto tak twierdzi niech się w łeb palnie reszte pozostawie bez komentarza
21-08-2007 22:40
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
JacuZLasu napisał(a):ziomo napisał:
Jest pewniakiem ale tylko do czasu kiedy powróci CR7.Wtedy,Nani powinien iśc na napad razem z Carlitosem.



[/quote "JacuZLasu"] Nie wiem czy Giggsa nie wygryzie


To żeś pojechał jak Kubica po torze :lol: :lol: :lol: :lol:.Giggs jest dla mnie pewniakiem na skrzydle.Nani nie ma prawa wygryźć ze składu żywej legendy UNITED pzred jego zakończeniem kariery,chyba ze Ryan złapie kontuzje(odpukać!).


JacuZLasu napisał(a):Niemusimy wygrywać liczy sie ładna gra

Jacu,gdyby głupota umiała latać,to byś głowe w niebie miał.Jak nie musimy wygrywać meczy?Czyli dla Ciebie nie ważny jest wynik a ważna jest dobra gra?Na sparingach,owszem może tak być ale nie w lidze!!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
22-08-2007 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
ziomo napisał(a):JacuZLasu napisał:
Niemusimy wygrywać liczy sie ładna gra


Jacu,gdyby głupota umiała latać,to byś głowe w niebie miał.Jak nie musimy wygrywać meczy?Czyli dla Ciebie nie ważny jest wynik a ważna jest dobra gra?Na sparingach,owszem może tak być ale nie w lidze!!

Ty chyba też miałbyś wysoko tą głowę :lol: Czytaj do końca.

Jakoś jestem spokojny o 3 punkty z Tottenhamem, dobrze, że gramy u siebie bo z OT zawsze ciężko wywieźć choćby punkcik.
The Spurs też są osłabieni i słabo zaczęli sezon, więc kto przegra(chyba, że będzie remis Smile ) będzie w fatalnej sytuacji i mam nadzieję, że to nie będziemy my.
22-08-2007 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #24
 
Ziomo! Naucz się czytać ze zrozumieniem.




Drażni mnie już takie usprawiedliwianie słabej gry United gadką Fergusona. Przeważamy, to prawda, ale nie można tak marnować akcji, okazji. Mamy fatalną skuteczność. Co potwierdza że Brak nam napastnika takiego jak Saha. Na mecz Z "Kogutami" może wróci już i sami zobaczycie co on potrafi. Już mi się nie chce czytać komentarzy typu Saha słaby, cienki złamanego grosza byśmy za niego nie dostali. Dajcie sobie spokój. Saha wróci na mecz- Wygramy! Saha już nie raz nam pomagał w trudnych chwilach. Teraz nie będzie inaczej! MAN UTD wygra 2-0
22-08-2007 13:49
reason Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
JacuZLasu napisał(a):Na mecz Z "Kogutami" może wróci już i sami zobaczycie co on potrafi. Już mi się nie chce czytać komentarzy typu Saha słaby, cienki złamanego grosza byśmy za niego nie dostali. Dajcie sobie spokój. Saha wróci na mecz- Wygramy! Saha już nie raz nam pomagał w trudnych chwilach.

sam nie wiem. Dla mnie osobiście Saha w MU nie ma już nic do powiedzenia - sam nie wierzę że to mówię bo jestem jego wielkim fanem, ale kiedyś przychodzi taki moment jak z Ruudem. Duży wpływ ma na to dla mnie postawa Fergusona, który wywołuje wiekszą presję na zawodnika niż wszyscy kibice MU. On już ma taki charakter nie powie tego wprost, że jest już mu ktoś niepotrzebny tylko właśnie robi jakieś aluzje że on nie chce grać że tak naprawdę z taką kontuzją się trenuje. Nie wiem dziwne to jest. Jeśli chodzi o pupilków typu Wayne to nawet się nie odezwie tylko do wspiera.SZanuje Fergusona, ale nigdy nie rozumiałem tego typu zachowania. Mam nadzieję że jednak Saha jeszcze coś w MU pokaże. Tego mu zycze. a co do meczu to chyba nikt nie ma wątpliwości kto wygra Big Grin ciężko będzie ale wygramy na przełąmanie. po tym zwycięstwie Tottenhamu w 3 kolejce pewnie będzie to silniejszy psychicznie zespół , ale mam nadzieję że powróci do tej formy z pierwszych 2 kolejek gdzie był "chłopcem do bicia" . MU - Tot 2:0
22-08-2007 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
reason napisał(a):On już ma taki charakter nie powie tego wprost, że jest już mu ktoś niepotrzebny tylko właśnie robi jakieś aluzje że on nie chce grać że tak naprawdę z taką kontuzją się trenuje. Nie wiem dziwne to jest. Jeśli chodzi o pupilków typu Wayne to nawet się nie odezwie tylko do wspiera.

Przede wszystkim, nikt z nas nie wie jakie są relacje osobiste
Sir Alexa z zawodnikami i nie pisz takich rzeczy, chyba że masz podsłuch w szatni MU i słyszysz wszystkie rozmowy. Wiemy tylko o tym co wyjdzie z mediów, a takie coś z Louisem, miejsca na razie nie miało
22-08-2007 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
thfc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
N3M3SIS napisał(a):to trzeba wygrać! choćby 1:0 po karnym którego nie było w 91 minucie! musimy wygrać i już!
No jeśli tam macie zamiar wygrywać to gratuluje Manchester United kibiców.

Jedziemy do was na mecz żeby wygrać.I nasza sytuacja też nie jest różowa.Wielu zawodników kontuzjowanych.Berba,Dawson,King,Lennon...nie wiadomo co z Bentem.Gdyby oni wszyscy byli to byłoby napewno lepiej.Pomimo słabego początku sezonu kiedyś strzelanie bramek się zacznie.Oby nie od meczu w niedziele....COME ON YOU SPURS!!!!
25-08-2007 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Jezeli bedziemy miec 2 napstanikow to powinnismy wygrac ten mecz! PROSTE!
Szkoda ze SAF o sciagnieciu Berbatova nie pomyslal wczesniej!!

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
25-08-2007 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Czytam te wasze posty i nie dostrzegam za grosz umiejętności analizy sytuacji. Kiedy Alex miał szukać napastnika? Jak Roo był zdrowy, a Rossi i Smith jeszcze nie odeszli z Old Trafford? Wtedy taki ruch byłby pozbawiony logiki... Nikt nie wiedział, że zrobi się tak, a nie inaczej i w obiegu nominalnych snajperów zostanie tylko Tevez. Wielki klub pokroju UNITED powinien poradzić sobie z takim obrotem spraw.

Fergie nalega, że wygramy i liczę na dotrzymanie obietnicy z jego strony. Spursi już dawno nie wywieźli z naszego boiska kompletu punktów i nie widzę przeszkód, by Old Trafford nadal było ich zmorą.

COME ON UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
25-08-2007 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kozini Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Gdzie na necie moge obejrzec mecz Manchesteru z Tottenhamem ??????????????????????????????????????????????????
26-08-2007 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości