Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #871
 
Ja uwazam, ze w tym momencie przydaloby nam sie wypozyczyc kogos na krotki okres czasu. Tak jak Larssona, ktory okazal sie swietnym posunieciem.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-08-2007 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #872
 
zaga92 napisał(a):Ja uwazam, ze w tym momencie przydaloby nam sie wypozyczyc kogos na krotki okres czasu. Tak jak Larssona, ktory okazal sie swietnym posunieciem.

Nie osmieszaj sie, po co na 1,5 miesiaca ? :]

Under The Boardwalk - United Warriors
20-08-2007 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #873
 
Wojtek3 napisał(a):Nie osmieszaj sie, po co na 1,5 miesiaca ? :]

Larson byl wypozyczony na 3 miesiace. Nigdy nie wiadomo kiedy komus moze sie cos stac. Aktualnie mamy taka sytuacje i dobrze byloby jej zapobiec.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-08-2007 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #874
 
Wojtkowi chodzi o to, że za 1.5 miesiąca wróci już Rooney, może nawet wcześniej Wink Szczerze, to ja również nie widzę potrzeby sprowadzania jakiegoś napastnika na wypożyczenie, źle nie jest Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-08-2007 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #875
 
Kuba_^^ napisał(a):nie widzę potrzeby sprowadzania jakiegoś napastnika na wypożyczenie, źle nie jest

Chyba jednak jest źle :lol:
Saha i Ole niby gotowi,ale czy kiedys wystąpią?
Rooney miał byc bohaterem tego sezonu ,a nie mamy pewnosci że bedzie tryskac z niego tyle energii gdy sie wykuruje.
Tak samo pozostali kontuzjowani... Dong to zakisiały ogórek, który robi dla nas pieniadze w Azji,jest bardziej czyms niż kims :? zostaje Tevez który jak narazie nie może złapac rytmu :| Moim zdaniem przydalby sie ktos jeszcze!
20-08-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #876
 
Skull napisał(a):Chyba jednak jest źle

Wiem, że wyniki nie są zachwycające, ale moim zdaniem nie jest tragicznie z tym napadem, no ale też nie jest świetnie. Ja jakoś się tym nie przejmuję.

Zresztą Ferguson powiedział, że nie będzie ściągał żadnych napastników, tak jak miało to miejsce z Larssonem, więc żaden atakujący raczej do UNITED nie dołączy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-08-2007 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #877
 
Kuba_^^ napisał(a):Zresztą Ferguson powiedział, że nie będzie ściągał żadnych napastników

Zapewniał też że Rossi zostanie :wink: Oczywiscie robił to by podbic cene,tak samo teraz może knuje cos po cichu.
Nawet jesli mówił prawde to ja mimo wszystko chciałbym by wzmocnic kadre jeszcze jednym napastnikiem ,np taki Eidur bylby w sam raz :wink:
20-08-2007 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #878
 
Kuba_^^ napisał(a):nie jest tragicznie z tym napadem, no ale też nie jest świetnie. Ja jakoś się tym nie przejmuję.
:o
W sumie nie ma się czym przejmować, z konieczności musimy polegać na gościu, który trenuje z nami 2 tygodnie, a w 3 meczach zdobyliśmy 1 bramkę.

Nie wiem co was tak śmieszy w perspektywie wypożyczenia kogoś ala Larsson? Saha w każdym momencie może złapać kontuzję, Ole tak samo, Roo jak wróci do gry to od razu cudów nie będzie grał, więc ktoś doświadczony na 2-3 miesiące bardzo by się przydał.
21-08-2007 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #879
 
Wydaliśmy jak dotąd najwięcej w Europie, a te transfery nie mają zbyt wielkiego wpływu na nasze poczynania, przynajmniej na razie. Przede wszystkim nie wiem, czy w ogóle kasa na kolejnego napastnika by była. Nie sądzę też, że Anelka oraz Eidur chcieliby u nas pograć miesiąc, a potem grzać ławę... Mamy nieco ułatwioną sytuację, bo okno transferowe nadal trwa. Gdyby Roo nabawił się urazu w październiku, byłoby gorzej, ale i tak nie widzę sensu pozyskania tymczasowego partnera dla Teveza, bo powoli wraca też Saha - nigdy nie wiadomo, co Francuz pokaże, ale lepszy rydz niż nic Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
21-08-2007 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #880
 
No i dzis piszą że oferta za Anelke była ,aleostatecznie MU zrezygnowalo z pozyskania Francuza :lol: dobre 8)

A inne gazety wypisują że wraca sprawa Berbatova :lol:
Najlepsze jest to że gosc jest kontuzjowany :lol: :lol:

Piszą tez o Martinsie ...

Aż mi sie humor poprawil jak czytam te bzdury :roll:
21-08-2007 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #881
 
Ja bym raczej stawiał na to, że SAF nikogo nie kupi, a jedynie wypożyczy Trezegueta lub kogoś jeszcze bardziej zapomnianego. Niewykluczone, że sięgnie np. po Donga w porywach złości na nieskuteczność... szkoda Rossiego Sad przydałby się teraz potwornie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-08-2007 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #882
 
Normalne, ze sa spekulacje na temat nowego napastnika, Rooney wroci za jakis czas, Ole i Saha nie sa w pelni sprawni, a Tevez'a okrzynieto nowym Forlanem haha.

Nie wiem tylko po co spekuluja Anelke, gorzej niz przecietny, tyle, ze z doswiadczeniem...

Ciampel -> ziomo, to żeś odstawił cyrk :mrgreen: Tu piszemy o propozycjach transferów na Old Trafford. Jak kogoś obchodzi los Łobodzińskiego to wejdzie sobie na pilkanozna.pl albo do tematu w odpowiednim dziale!

Under The Boardwalk - United Warriors
21-08-2007 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #883
 
Okienko transferowe dopiero co zostalo zamkniete,ale jak kazdy wie pozbylismy sie Gabriela Heinze a Silvestre nie zagra juz w tym sezonie. Gill tez dal jasno do zrozumienia ze w styczniu bedziemy chcieli znalezc lewego obronce,gdyż został tylko Evra :? Można pospekulowac itd.

Kogo wy byscie porponowali? Szkoda że nie waliczylismy bardziej o G.Bale ...
23-09-2007 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #884
 
Skull napisał(a):Kogo wy byscie porponowali?

Hmm...ciężko powiedzieć.Może Van Bronkhorst?Po przyjściu na Camp Nou Abidala,Holender rozwiązał kontrakt z Barceloną,i jakoś nie słyszałem,żeby grał dla jakiegokolwiek innego klubu.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
23-09-2007 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #885
 
ziomo napisał(a):Może Van Bronkhorst?Po przyjściu na Camp Nou Abidala,Holender rozwiązał kontrakt z Barceloną,i jakoś nie słyszałem,żeby grał dla jakiegokolwiek innego klubu.

Z tego co mi wiadomo gra w Feyenordzie...

Trzeba sie porządnie porozglądac! Bainessa tez nam zawineli.
Może tego obronce z Reading? ktory jest powolywany do Repry?
(zaomnialem nazwiska)
23-09-2007 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości