Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
HUBERT7 napisał(a):tak naprawde rossi był i jest słaby

Mam nadzieję, że za kilka lat zmienisz zdanie. Widziałeś go w ogóle w akcji?
29-09-2007 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Rossi znow stzela bramke dla Villareal.
Swoje trafienie dla Newcastle zaliczyl takze byly gracz Diablow Nicky Butt.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-10-2007 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
HUBERT7 napisał(a):tak naprawde rossi był i jest słaby

WoLaK napisał(a):Rossi znow stzela bramke dla Villareal.

Hubert chyba nie dokońca przemyślałeś to co napisałeś. Rossi to wielki talent i nie wydaje mi się żeby był słabym zawodnikiem fakt iż Manchester Go sprzedał ale tylko dlatego że mamy w skałdzie lepszych snajperów. A cytuje kawałek postu WoLaKa bo jeśli strzela bramki dla swojego teraźniejszego klubu to chyba nie oznacza że jest słaby i poziom LFP też nie jest jakoś specjalnie niski.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
17-10-2007 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
David7 napisał(a):strzela bramki dla swojego teraźniejszego klubu

Jest najskuteczniejszym zawodnikiem Villareal, w sobote grają z Barcelona i tam sie cieszą z faktu iz Włoch jest kontuzjowany i nie wystapi przeciwko nim.

Rossi jest drugi na liscie strzelców jesli chodzi o Lige Hiszpanska.
17-10-2007 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
Skull napisał(a):Rossi jest drugi na liscie strzelców jesli chodzi o Lige Hiszpanska.

To tylko świadczy o tym jakim znakomitym piłkarzem jest przecież jeszcze młody Rossi. Co do meczu z Barcelona to szkoda że nie zagra a jego kontuzja jest poważna :?:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
19-10-2007 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #96
 
Jaap Stam zakonczył kariere. Były obronca Manchesteru, a takze Lazio, Ajaxu czy Interu. Zawsze mi sie podobał Smile Mam nadzieje, ze zajmie sie "czymś" w piłce, bo ma bardzo duże doświaczenie.

amor patriae nostra lex
30-10-2007 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #97
 
Zashi nie Interu tylko AC Milan,to takie sprostowanie
30-10-2007 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
Kolejną swoją bramkę w Primera Division strzela Rossi. Jego zespół wygrał na wyjeździe z trudnym rywalem 3:4, a młody Włoch strzelił jako pierwszy dla Villarreal w tym spotkaniu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-11-2007 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
David Bellion - pamietacie go? Nie doszły HENRY :lol:
Teraz gra sobie w Bordeaux i całkiem niezle sobie radzi,sporo strzela,dzisiaj zaliczyl dwa trafienia :roll:
Cos jednak wysniósł z OLD TRAFFORD :wink:


Wlasmie przeczytalem ze Milan jest powaznie zainteresowany naszym ex diablem ,a obecnie zawodnikiem Villareal - G.Rossim ! Pisali tez ze moga byc z tym problemy,bo w kontrakcie jest zapisane ze to MU ma pierszenstwo...
To w koncu to prawda czy nie??? mam nadzieje ze tak!
12-11-2007 02:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Skull napisał(a):Pisali tez ze moga byc z tym problemy,bo w kontrakcie jest zapisane ze to MU ma pierszenstwo...
To w koncu to prawda czy nie??? mam nadzieje ze tak!

Właśnie pojawiały się co do tego sprzeczne opinie, ale myślę, że coś musi być, skoro tak się Fergie wypowiadał po sprzedaży Rossiego. W jego powrót jednak szczerze wątpię, choć iskierka nadziei zawsze jest.
12-11-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #101
 
Pieprzenie, Rossi do nas nie wroci z prostego powodu, SAF nie da mu miejsca w skladzie, dlaczego, a no dlatego bo jest Rooney, Tevez + Saha, Dong i inni mlodzi. Rossi chce grac a u nas nie da rady. Dobrze robi grajac regularnie w Primera.

David Bellion strzelil wczoraj 2 gole dla Bordeaux w meczu z Rennes ( 3-0 ) a przy 3 asystowal.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2007 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Wojtek3 napisał(a):Dong i inni mlodzi

Ich to jednak mogłeś opuścić, bo sam widzisz, że żaden napastnik nie łapie się na ławkę, nawet jak zdrowa jest tylko dwójka naszych napastników. Dla mnie jedynym perspektywicznym napastnikiem w klubie jest obecnie Brandy (z tych, których widziałem), ale do pierwszego zespołu jeszcze daleka droga.

Mimo wszystko uważam, że Rossi do nas nie wróci.
12-11-2007 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Skull napisał(a):Chwila moment,co robił? w Newcastle nie pokazal za wiele bo nie dostawał szans na gre,za to w Parmie był liderem,tylko że Rossi miał spore wymagania,a Ferguson nie mógł mu zagwarantowac miejsca w skladzie mając w kadrze Rooneya,Teveza czy Sahe, raczej patrzył w przyszlosc jesli chodzi o jego osobe,młodemu włochowi zabrakło cierpliwosci ,uznał że to najlepsze rozwiązanie.

Nie sadze by chcial od meczu z Reading zaczynac jedenastki obok Rooney'a, poprostu chcial zapewnienia na przyszlosc, ze bedzie przydatny, a jak latal tu i tam i nie gral ? Kiedy w wieku 18 lat strzela gola w Premiership i FA Cup i nie gra? Coz, jak najbardziej trafna decyzja.

Skull napisał(a):Skoro Evans jest taki zdolny to nie pownien sobie zawracac dupy takimi nazwiskami,tylko udowodnic ze to jemu w pierwszej kolejnosci nalezy sie miejsce w składzie!
Zreszta nie pamietam kiedy ostatnio Oshea gral w srodku? Czesto był wystawiany na skrzydłach,badz w pomocy.

Nie oszukujmy sie! Na gre w pierwszej jedenastce juz nawet nie ma szansy w FA Cup, jakis ogonek moze. A talent chlopak ma, zglasza sie po niego Sunderland, bralbym w ciemno, zreszta juz tam gral. Mam ciche wrazenie, ze jednak Fergie trzyma go tak po cichu, nie wiem zreszta na co.

Maro11 napisał(a):Tylko ze Bardsley stanął od roku w miejscu i sie nie rozwija, pozatym nigdy nie był dobry w ataku, Simpson to taka namiastka Evry i powinien dostawac szanse ze słabszymi przeciwnikamii dlatego tak uważam zreszta ferguson wystawił do z Kijowem u siebie co tylko potwierdza moje słowa i moja teze.

Do tego zmierzam, po co marnowac kariere w rezerwach ?

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 03:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #104
 
Przeniosłes to do tematu ex-diabły a Evans i Bardsley dalej są zawodnikami MU :lol: Trzeba było wkleic tylko wątek z Rossim :wink:

Powiem tak,Rossi zrobił dobrze dla swojego dobra, troszke mnie zdołował tymi przenosinami do Villareal, wiedział że nie ma szans na gre w podstawie,ale równoczenie pokazał że brakuje mu charakteru,przestraszył sie rywalizacji.
18-11-2007 03:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #105
 
Skull napisał(a):Powiem tak,Rossi zrobił dobrze dla swojego dobra, troszke mnie zdołował tymi przenosinami do Villareal, wiedział że nie ma szans na gre w podstawie,ale równoczenie pokazał że brakuje mu charakteru,przestraszył sie rywalizacji.

Ja to widze troszke inaczej, bo przestraszyl rywalizacji sie Heinze, ktory nie chcial walczyc z Evra, Rossi byl mlody i moze lekko nie chcial zawalczyc, ale jak na tak mlodego gracza podjal bardzo dojrzala dezycje, nawet jak sie nie przestraszyl w co watpie, mial prawo. Bo jak sie gralo tak jak on gral w UNITED, to sie dostaje szanse, a nie leci do NU, a pozniej do Parmy.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 03:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości