Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Grzeho napisał(a):Niespodzianka, moze troche mniejsza, jest rowniez przegrana Holandi z Rumunia. Oranje byli faworytem tego spotkania, ale jak pokazuje historia, Holendrom z Rumunami nigdy sie dobrze nie gralo, czego rezultatem jest taki wynik.


Z Holendrami jest zawsze cos nie tak.Maja siwtny sklad,swietnych pilkarzy,a graja tak srednio.Nie wiem czy to brak zgrania czy moze za duzo indywidualnosci ?

Białoruś - Luksemburg 0:1
Big Grin To chyba pierwsze zwyciestwo w historii Luxemburskiej pilki podczas miedzynarodowych rozgrywek Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
14-10-2007 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
WoLaK napisał(a):To chyba pierwsze zwyciestwo w historii Luxemburskiej pilki podczas miedzynarodowych rozgrywek

Bez przesady. Pamietam w eliminacjach do mundialu rozgrywali mecze z Liechtensteinem i jeden z nich wygrali 4:0 :shock: Jednak nie wydaje mi sie, zeby Luksemburg wygral kiedys wyjazdowy mecz i to z o wiele lepszym przeciwnikiem jakim jest Bialorus. Wczoraj Niemcy zapewnili sobie awans, jako pierwsza druzyna. Jestem bardzo ciekawy, czy na Euro zabraknie mistrza, czy vicemistrza swiata. Na dzien dzisiejszy w grupie prowadzi Szkocja o punkt prze Wlochami i dwa przed Francja. Decydujacym meczem bedzie tu spotaknie Szkotow z Wlochami. Osobiscie wole, zeby to Wlosi odpadli.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
14-10-2007 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Wczoraj mialem okazje wizytowac Croke Park na meczu Irlandia - Niemcy...

Najpierw kibice - wspanialy doping przez caly mecz, COME ON BOYS IN GREEN na stojaco przez pare minut podgrzewal niezle Irlandczykow do gry, kibicow ok 80 tys z czego 2 tys niemieckich, przywiezli pelno flag...

Co do meczu, kilku kontuzjowanych w ekipie Staunton'a m.in O'Shea za ktorego gral O'Brain. Irlandia tworzyla mnostwo okazji niestety nie potrafila tego wykorzystac m.in Robbie Keane w 23 min kiedy byl sam na sam z Lehmanem. Pilkarzem meczu Andy Reid ktory przez caly mecz slal ladne pilki na skrzydlo do mlodego Keogh'a jednak on nie popisywal sie zbytnio w tym meczu. Ladnie tez Shane Lang, jednak mial za malo czasu na pokazanie.

Irlandia z tym meczem traci szanse na awans, szkoda, bo takie mecze jak remis z Slowacja, porazka z Cyprem czy minimalna porazk a Niemczech mogly sie inaczej potoczyc. W srode mecz z Cyprem.

Dzis rano w Sparze 5 min od mojego domu kase z bankomatu wybieral Shay Given, spotkala go dziewczyna mojego kuzyna i zrobila kilka fotek Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
14-10-2007 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
WoLaK napisał(a):Białoruś - Luksemburg 0:1

No rzeczywiście tutaj dość ciekawy wynik, bo przecież Luksemburg jakąs wielką potęgą piłkarską nie jest, sądzę nawet, że to drużyna (a przynajmniej do wczoraj nią była) pokroju jakiegoś San Marino.

Niemcy sobie juz wywalczyli awans na EURO, ale nie wiem czy to jedyna drużyna, która może już być spokojna, czy jeszcze jakieś ekipy są w podobnej sytuacji?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
14-10-2007 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Poki co tylko "szkopki" 8) awansowały,ale na dniach wiele wyjasni sie takze w innych grupach,a juz na pewno za miesiac kiedy zakoncza sie eliminacje.Najciekawsza jest sytuacja w grupie bodajze B,gdzie realne szanse na awans maja rewelacja eliminacji Szkocja(czesto tak mieli w eliminacjach),mistrzowie swiata Włosi oraz wice mistrzowie swiata Francuzi,i bardzo prawdopodobne ze ktorejs z tych dwoch ostatnich ekip zabraknie na Euro,co bedzie na pewno spora niespodzianka,wrecz sensacja,dla mnie ideałem byłby awans Włochow oraz Szkotow.Squadra Azzurra budzi moja sympatie od dawien dawna(kilkanascie lat juz)dlatego przykro bedzie jezeli nie zgraja na Euro,ale w głebi ducha absolutnie "wiem", ze im sie to uda,Szkoci natomiast to dzielny,sympatyczny,honorowy narod ktorego juz jakis czas nie ogladalismy na imprezie rangi mistrzowskiej,dodatkowo pozostaje w cieniu ,majacej monopol na Wyspach Brytjskich Anglii,i absolutnie zasłuzyli na ten awans,tyle tylko ze decydujacy mecz odbedzie sie własnie pomiedzy Italia a Szkocja w Glasgow,poniewaz Francja ma mecze juz tylko ze zdecydowanie słabszymi rywalami,i prawdopodobne ze zdobedzie komplet punktow(licze na potkniecie 8)),co komplijue moje oczekiwania zdecydowanie bardzo :wink:,a jej jako reprezentacji pilkarskiej nie darze zadnym uczuciem,z tego wzgledu ze nie odpowiada mi iz werbuja najemnikow z byłych kolonii zamiast grac prawdziwymi Francuzami,w koncu to nie klub tylko cos wiecej,ale niech awansuje po prostu lepszy.
16-10-2007 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Anonim napisał(a):.Najciekawsza jest sytuacja w grupie bodajze B,gdzie realne szanse na awans maja rewelacja eliminacji Szkocja(czesto tak mieli w eliminacjach),mistrzowie swiata Włosi oraz wice mistrzowie swiata Francuzi


Faktycznie tutaj sa najwieksze emocje.Jezeli Szkocja nie zawali zadnego meczu i nie przegra spotkania z Wlochami na pew awansuje do finalow.Wlasnie ten mecz,czyli Szkocja-Wlochy wyjasni nam wszystko w tej grupie.Francuza zostaly juz tylko dwa latwe mecze.Jezeli je wygraja zapewnia sobie awans do Mistrzostw Europy.Ja trzymam kciuki za walecznych Szkotow,ktorzy przekonali mnie swoja gra i takze za wicemostrzow swiata,ktorych darze duza sympatia.Natomiast Włochom serdecznie bym podziekowal.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-10-2007 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Szlag by to trafil...Kazakhstan 1 - 2 Portugal
Taka nadziej mialem.Co 5 minut na komorce na livescora wlazilem,az w 83 minucie usmiech zszedl mi z twarzy.W tejze minucie Kazachowie starcili pierwsza bramke.Coz trudnom robmy swoje, a nie patrzmy sie na innych.
Ale ten mecz potwierdza,ze takie druzyna jak Kazachstan, Armenia sa bardzoo grozne u siebie i tazke to,ze Portugalia jest w beznadziejnej formie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-10-2007 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Cały wysiłek szkotów prawdopodobnie pójdzie na marne. Dziś ulegli w Tbilisi Gruzji 0:2 i po 11 meczach mają 24 punkty. Włosi po 10 maja 23 ale w zanadrzu mecz z Wyspami Owczymi a więc pewne punkty. Francja też ma 10 meczow i 22 punkty a do rozegrania mecz z Litwa i Ukrainą. Decydujący o losach w tej grupie będzie mecz na Hampden Park pomiędzy Szkocją i Włochami. Szkoci będą musieli wygrac a Włochom wystarczy remis. Z Grupy B uważam że wyjdzie Francja która awans ma w swoich rękach do wywalczenia i Włochy ( niestety ) bo szkoci spalą się jeszce przed meczem psychicznie. Była by to pierwsza od wielu lat impreza bez zespołu z Wysp.
17-10-2007 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
No Francuzi wygrali z Litwa 2:0, czyli awans maja na 100%. Najwazniejszy mecz bedzie oczywiscie pomiedzy Szkocja, a Wlochami. Jak wiemy Szkoci przed wlasna publicznoscia sa grozni i mam nadzieje, ze zmobilizuja sie na tyle i pokonaja mistrzow swiata. A pierwszy miedzypanstwowy mecz w tym roku wygrali gospodarze imprezy Austriacy. Pokonali WKS 3:2.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-10-2007 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ciekaw jestem jak dzisiaj zaprezentuje się reprezentacja Szkocji, która jest w podobnej sytuacji co Polacy. Muszą dzisiaj wygrać, aby dostać się na Euro. Oczywiście jestem za wyspiarzami, bo nie wyobrażam sobie ME bez jakiejkolwiek drużyny z Wysp Brytyjskich, oczywiście cały czas wierzę w Anglię, ale jednak są w trudnej sytuacji. Wieczorem naprawdę prawdziwa uczta piłkarska i chciałbym, żeby w dzisiejszych dwóch (dla mnie) ważnych meczach meczach zwyciężali gospodarze Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-11-2007 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Ja trzymam kciuki za Szkotów.Mam nadzieje,ze dokopia gwiazdeczka z Wloch i odprawia ich z kwitkiem.Ja swoja pilkarska uczte zaczynam o 18 Szkocja-Wlochy,20 30 Polska - Belgia,22 Hiszpania-Szwecja.Uwielbiam takie dni.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Polsat Sport jest ogółem do bani, ale w weekendy reprezentacyjne wiedzie prym i zapewnia nam dość sporo emocji. Osobiście Hiszpanię sobie odpuszczę, ale walka na Hampden chyba jest warta oglądania. Właściwie od tego spotkania zależy wszystko, może Fletch dorzuci swoje trzy grosze i okaże się bohaterem narodowym? 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
17-11-2007 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Kuba_^^ napisał(a):Ciekaw jestem jak dzisiaj zaprezentuje się reprezentacja Szkocji, która jest w podobnej sytuacji co Polacy. Muszą dzisiaj wygrać, aby dostać się na Euro.

Polacy akurat niekoniecznie muszą wygrać. To tak gwoli ścisłości :wink:

Szkocja, Izrael, Polska dzisiaj zwyciężają i wszyscy jesteśmy szczęśliwi Tongue
17-11-2007 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Pejter napisał(a):Szkocja, Izrael, Polska dzisiaj zwyciężają i wszyscy jesteśmy szczęśliwi Tongue

Stary,bylbym w siodmym niebie jakby padly takie wyniki Big Grin Miejmy nadzieje,ze tak bedzie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-11-2007 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
A Finlandia dzisiaj fuksem wygrała z Azerbejdżanem. Gdyby straciła jakieś punkty, nasza sytuacja byłaby jeszcze bardziej komfortowa. Liczymy w takim razie na nasze zwycięstwo Tongue
17-11-2007 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości