Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #106
 
Skull napisał(a):I wlasnie on pokazal charakter! jest młody,jest brazylijczykiem,to jego pierwszy sezon na wyspach,szybko złapał rytm z którym Tevez do tej pory nie moze sobie poradzic

p.s - nawiązanie do Carlosa tylko dlatego żeby nie robic off topa

Nie masz prawa pisac, ze Tevez gra bez charakteru po jednym jego zlym meczu ktory mu calkowicie nie wyszedl, porownojac go jeszcze do Andersona ktory gra calkiem od niedawna, moim zdaniem totalne nieporozumienie. Rooney tez wczoraj nie walczyl. Czego tego nie piszesz ?

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Wojtek3 napisał(a):Nie masz prawa pisac, ze Tevez gra bez charakteru po jednym jego zlym meczu

Mi sie zdaje ze jednak bylo wiecej tych meczów :wink:
A wczoraj byl calkowicie nie widoczny i Ty nie masz prawa go bronic :roll:

Wojtek3 napisał(a):porownojac go jeszcze do Andersona ktory gra calkiem od niedawna

Osobe Andersona przytoczylem tylko po to rozwiac Twoje opcje obrony Carlosa. Argentynczyk,wyspy itd.

Anderson jest brazylijczykiem,jest troszke młodszy,ma mniej doswiadczenia,to jego debiut jesli chodzi o gre w premiership,rozegral duzo mniej spotkan niz Carlos a juz zyskal wiecej w moich oczach! Poczatki moze i mniej udane,ale borykal sie z kontuzją po ktorej teraz nie ma sladu - wcoraj bez watpienia pokazal charakter!


Wojtek3 napisał(a):Rooney tez wczoraj nie walczyl. Czego tego nie piszesz ?

Moim zdaniem walczyl,tylko zagral troce gorzej niż w kilku ostatnich spotkaniach,a przynajmniej byl widoczny :wink:
04-11-2007 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #108
 
Skull napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Nie masz prawa pisac, ze Tevez gra bez charakteru po jednym jego zlym meczu

Mi sie zdaje ze jednak bylo wiecej tych meczów :wink:
A wczoraj byl calkowicie nie widoczny i Ty nie masz prawa go bronic :roll:

Wojtek3 napisał(a):porownojac go jeszcze do Andersona ktory gra calkiem od niedawna

Osobe Andersona przytoczylem tylko po to rozwiac Twoje opcje obrony Carlosa. Argentynczyk,wyspy itd.

Anderson jest brazylijczykiem,jest troszke młodszy,ma mniej doswiadczenia,to jego debiut jesli chodzi o gre w premiership,rozegral duzo mniej spotkan niz Carlos a juz zyskal wiecej w moich oczach! Poczatki moze i mniej udane,ale borykal sie z kontuzją po ktorej teraz nie ma sladu - wcoraj bez watpienia pokazal charakter!


Wojtek3 napisał(a):Rooney tez wczoraj nie walczyl. Czego tego nie piszesz ?

Moim zdaniem walczyl,tylko zagral troce gorzej niż w kilku ostatnich spotkaniach,a przynajmniej byl widoczny :wink:

Napisalem tak samo ze zagral slabo zgadzam sie, napisales, ze zagral bez charakteru i to Ci sie nie podoba. OK zagral, ale inni tez grali wczoraj ( m.in Rooney ) i ich sie nie czepiasz, napisales, ze nie podoba Ci sie to, a to tylko jeden mecz kiedy gral bez walki bo wczesniej mial je dobre.

Dla mnie Anderson za to nie zyskal, dlaczego ? Gra bardzo dobrze, ale tez w kratke, chocby wczoraj, pierwsza polowa fantastyczna, pozniej przycichl, podobnie z Dynamo. Ale to nie ten temat.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
Wojtek ja nie chce zabierac umiejetnosci Tevezowi,bo te bez watpienia ma,ta akcja z Roo w meczu z Boro cudo,lecz chce Ci tylko powiedziec że gdy widze przed meczem skład i jest w nim np Rooney czy Rio,Vidic i Edwin to juz jestem spokojniejszy o sam przebieg jak i wynik,Tevez jeszcze nie moze mi tego zapewnic,ale w druzynie jest wielu takich,zebys nie myslal ze stawiam go z tymi na koncu.
04-11-2007 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #110
 
Skull napisał(a):Wojtek ja nie chce zabierac umiejetnosci Tevezowi,bo te bez watpienia ma,ta akcja z Roo w meczu z Boro cudo,lecz chce Ci tylko powiedziec że gdy widze przed meczem skład i jest w nim np Rooney czy Rio,Vidic i Edwin to juz jestem spokojniejszy o sam przebieg jak i wynik,Tevez jeszcze nie moze mi tego zapewnic,ale w druzynie jest wielu takich,zebys nie myslal ze stawiam go z tymi na koncu.

Wojtek3 napisał(a):Klasyfikacja strzelcow :

1.C.Ronaldo 7
2.W.Rooney 6
3.C.Tevez 4

Gra w UNITED od niedawna, 4 gole i 3 asysty dotychczasz + walka we wszystkich meczach oprocz z Arsenalem ( ). Dla mnie to o wiele lepiej niz Saha i bardzo dobrze

Ciagle Ci pokazuje, ze nie masz sie o co martwic.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #111
 
[quote=Wojtek3]Dla mnie to o wiele lepiej niz Saha i bardzo dobrze[quote]

Wojtek,zauważ tylko,że Saha miał kontuzje,a Tevez grał o wiele więcej,więc nie ma co porównywać Sahy do Teveza :?.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
04-11-2007 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #112
 
ziomo napisał(a):Wojtek,zauważ tylko,że Saha miał kontuzje,a Tevez grał o wiele więcej,więc nie ma co porównywać Sahy do Teveza .

Skull pierwszy porownal Sahe do Tevez'a wiec ja pokazuje, ze nie ma racji. Co bys wolal, regularnie grajacego Tevez'a czy grajacego 23 mecze w sezonie Sahe ?

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
Wojtek3 napisał(a):czy grajacego 23 mecze w sezonie Sahe ?

Widze, ze jestes optymista Wojtek :wink: Jak tak dalej pójdzie Francuzowi, z kontuzjami(odpukac) to ciezki mu bedzie zagrac z 20 meczow. Mam jednak nadzieje, ze pogra troche w tym sezonie, a na dodatek strzeli jakies bramki, bo to jego glowne zadanie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-11-2007 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #114
 
Wojtek3 napisał(a):Skull pierwszy porownal Sahe do Tevez'a wiec ja pokazuje, ze nie ma racji. Co bys wolal, regularnie grajacego Tevez'a czy grajacego 23 mecze w sezonie Sahe ?

Tak ,tylko ja mialem co innego na mysli,bo Saha jest jakby bardziej rozwiniety od Teveza,ale jesli chodzi o te regularne wystepy to masz racje,bo kontuzjowany Saha wogole nie jest przydatny,a jest często i czuje że po kolejnej już kontuzji Alex może stracic cierpliwosc...
04-11-2007 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Skull napisał(a):Saha wogole nie jest przydatny,a jest często i czuje że po kolejnej już kontuzji Alex może stracic cierpliwosc...

Załóżmy - Saha łapie kolejne urazy i Ferguson ostatecznie wystawia go na listę transferową. Zgłasza się jakiś klub, co nieco dostajemy, Francuz zmienia miejsce pracy. I nagle, w innej drużynie, kontuzje go, o dziwo, omijają szerokim łukiem. W takim wypadku zalałaby mnie krew 8) Plulibyśmy sobie w mordę.

Słaby Bellion nagle ożył w Bordeaux, Rossi wygrywał mecze Parmie, teraz Villarealowi. Nie chcę, aby Louis dołączył do tej grupki. Właściwie nic nie tracimy, mając go w szeregach, może w końcu zacznie uzupełniać niedobory białka z młodości i kości mu stwardnieją Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
17-11-2007 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #116
 
Co racja to racja, jasne, mozna tak zalozyc, ze Saha nie lapiac kontuzjii wygryza ze skladu Tevez'a, Skull sie tego trzyma i ok. Jednak prawdopodobnie nigdy Twoja teza nie dojdzie do skutku bo pierwsze Saha teraz gra bardzo slabo ( mecz z Blackburn, w ktorym powinien zejsc po 45 min a zszedl po 62 ) a po drugie Tevez strzela i asystuje. Chyba tyle w temacie.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Wojtek3 napisał(a):Jednak prawdopodobnie nigdy Twoja teza nie dojdzie do skutku bo pierwsze Saha teraz gra bardzo slabo

Wiesz, zawsze to się może zmienić, od meczu z Boltonem może zacząć grać dobrze. Już trochę za bardzo schodzicie w sferę przepowiedni w tym temacie Tevez-Saha. Obaj piłkarze na pewno mają wielkie umiejętności i na pewno są na właściwym miejscu, grając w United. Tevez na pewno ma większy potencjał, ale Saha jest zawodnikiem bardziej ukształtowanym, którego niestety trapią kontuzje, co jeszcze bardziej przemawia na korzyść Teveza.
17-11-2007 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #118
 
Wlasnie najlepiej poczekac przez te najblisze kilka meczow, w ktorych Saha zagra z Tevezem i dopiero oceniac zawodnikow. Bo aktualnie to Tevez gral we wszystkich emczach sezonu i wiekszosc wystepow mozna bylo ocenic pozytywnie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #119
 
Nawiazujac do meczu z Blackubern mozna powiedziec ze cały zespoł zagrał bezpłodnie(poza Giggsem oraz Ronaldo) i mecz ten mogł sie róznie dla nas skonczyc. Nasi rywale wyszli bez oporow i byli blisko zdobycia bramki, pozniej niesłuszna kartka dla Dunna(oczywiscie 1) pozniej 2 zołta i tak mecz ktory wydawał sie ciezki skonczył sie bardzo bardzo korzystnie.

Tyle nie na temat. Tevez zagrał srednio ale nie słabo ale walki nie mozna mu zarzucic. Był to 1 mecz tej 2 napastnikow wiec pretensji ze gra im sie nie kleiła miec nie mozna.

Jesli ocenic transfer argentiny to jestem zadowolony i to bardzo, wspaniały piłkarz z wojowniczym charakterem ktorego wiekszosc zawodnikow z połodniowej ameryki nie posiada. Go GO Tevez
17-11-2007 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #120
 
Jak tylko po odejsciu Ruuda usłyszałem plotki na temat możliwości transferu Teveza do United bardzo się ucieszyłem, i w tym momencie już wiedziałem kogo chcę widzieć u boku Rooneya w ataku MU Smile Ostatecznie transfer stał się faktem i narazie Carlito sprawuje się bardzo dobrze, choć mogłoby być, i zapewne będzie, lepiej Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
17-11-2007 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości