Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Greggy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #901
 
Zashi napisał(a):A tak nawiasem: czy zawodnicy z Ameryki, ktorzy nie ukonczyli 18 moga grac?

Właśnie też nie wiem i wątpie żeby Miguel zadebiutował wcześniej niż po ukończeniu 18 lat. Tak samo dzieje się w AC Milan z Alexrandrem Pato - równie niezłym talentem - który może zagrać dopiero w styczniu...
25-10-2007 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #902
 
W Milanie ktos ma 18 lat ? Big Grin To niemozliwe

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-10-2007 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Greggy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #903
 
WoLaK napisał(a):W Milanie ktos ma 18 lat

Otóż to że Alexandro Pato ;}}
25-10-2007 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #904
 
Greggy napisał(a):Ale <!-- w -->http://www.manutd.pl<!-- w --> to nie komentarz zbędny

Ale zobacz z jakiego zrodla pisany ten tekst na manutd.pl... :roll:

Nikt nie potwierdzil do tej pory przyjscia Teveza. To mogly byc tylko plotki po tym, jak dziennikarze dowiedzieli sie o testach Miguela na Old Trafford.

P.S. Greggy, nie piszemy dwoch postow pod rzad! I staraj sie pisac dluzsze wypowiedzi.
25-10-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #905
 
A słyszeliście,że Juande Ramos(dla niepoinformowanych nowy trener Tottenhamu)jest zainteresowany kupnem Ikera Casiliasa?Podobno chce za niego wyłożyć aż 40mln funciaków :shock:.W jednym z wywiadów powiedział:"Jeśli chcemy mieć drużynę na miarę LM,to musimy zacząć od kupna bramkarza światowej klasy".

Ja sam w to wątpie.Wszyscy wiemy,ze Iker jest wychowankiem Realu i Hiszpan jest bardzo mocno przywiązany do ekipy z Madrytu.


Szanse na transfer:5%.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
16-11-2007 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #906
 
Też wątpię w to,aby Iker miał opuścić Santiago Bernabeu, tym bardziej przejść do Tottenhamu. Śmieszna sytuacja i pytanie po co miał by tam przechodzić? Real ma pierwsze miejsce w lidze, w lidze mistrzów też dobrze się prezentuje a Tottenham jest gdzieś w drugiej połowie tabeli ligowej,a i gra w PUEFA. Myślę,że różnica finansowa kontraktów też była by nieduża, no bo o ile więcej od realu mogą zaproponować włodarze ekipy z White Hart Line. Myślę, że Ramos mówi tak aby wywrzeć presję na Realu, no i samym Ikerze. Zreszta koguty mają klasowego bramkarza Robinsona,co prawda popełnia błędy, ale który bramkarz nie popełnia. Było nie było Robinson to też podstawowy golkiper reprezentacju Anglii, tak więc ten fakt powinien świadczyć o klasie Robinsona.

Moim zdaniem transfer jest prawdopodobny na nie więcej, jak 1%
16-11-2007 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #907
 
Zgadzam się w 100% z Jabolem. Wątpię w to, że Iker opuści Galacticos...

A Juande Ramos ostatnio przymierzał się również do kupna Carricka. Podobno ma być on częścią spłaty za Berbatova który to ma przejść do Manchester United... Ja wątpię w ten transfer. Myślę, że SAF nie sprzeda Michaela. Choć Berbatova widziałbym u nas 8) Mielibyśmy rewelacyjną sytuację w napadzie Smile
16-11-2007 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #908
 
Cytat:Ja sam w to wątpie.Wszyscy wiemy,ze Iker jest wychowankiem Realu i Hiszpan jest bardzo mocno przywiązany do ekipy z Madrytu.

Taki transfer jest po prostu niemozliwy. Nie ma najmniejszych szans, zeby Real puscil swojego wychowanka, ktory juz niedlugo stanie sie pewnie zywa legenda Krolewskich.
A tak wogole to w tym temacie chodzi chyba o transfery zwiazane z Manchester United.

Dokładnie. To jest dział o transferach United, więc proszę nie off-topicować // Pejter

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-11-2007 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #909
 
Juande Ramos to chyba nie wie co sam mówi. Ledwo co przyszedł do Tottenhamu a już chce robić dream team na miarę przyszłej dekady. Anglia to nie jest Hiszpania, gdzie są dwie równorzędne ekipy (Barcelona, Real) i można ewentualnie taki zespół zbudować.(Z wiadomych przyczyn niezaliczyłem do tego grona Sevilli, Ramos w końcu osiągnął z nimi sukces, a także Valencii, ci to nie mogą się jakoś pozbierać po stracie Beniteza). W Anglii już są 4 równorzędne ekipy, a i myślę,że Goran Ericsson zrobi super drużynę z Man City. Nie można zapomnieć także o Evertonie czy Portsmouth, które też dysponują równorzednym składem. Tu też pytanie gdzie w tym gronie miejsce dla Tottenhamu. A co do sprawy Carricka, to jest takie powiedzenie " Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki."
16-11-2007 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
player Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #910
 
osobiście nie wyobrażam sobie Berbatova w składzie United... jakoś nie wiem czemu ale po prostu ta sprawa mi brzydko pachnie, wydaje mi się że nie będzie pasować do United, bardziej podobałby mi się powrotny transfer Rossiego, który strzela w tym Villarealu aż miło.
17-11-2007 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #911
 
player napisał(a):osobiście nie wyobrażam sobie Berbatova w składzie United... jakoś nie wiem czemu ale po prostu ta sprawa mi brzydko pachnie, wydaje mi się że nie będzie pasować do United, bardziej podobałby mi się powrotny transfer Rossiego, który strzela w tym Villarealu aż miło.

W obliczu posiadania trzech napastników klasy światowej, w ogóle nie spodziewałbym się transferu kolejnego snajpera. Nawet ciągła rotacja komuś by nie pasowała. Z kolei ponoć mamy jakieś prawo pierwokupu Rossiego, jednak nie byłbym pewien, czy Włoch zechce na OT wrócić...

capo di tutti capi

MUSC PL
17-11-2007 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #912
 
player napisał(a):bardziej podobałby mi się powrotny transfer Rossiego, który strzela w tym Villarealu aż miło.

Rossi był u nas kilka miesięcy temu i okazał się zbyteczny. Nie możemy narzekać na formę Teveza, Rooneya czy Ronaldo dlatego nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy go sprowadzać z powrotem. Poza tym byłby to nieopłacalny interes, a Rossi nie chciałby wracać. Dodam tylko, że Villarreal stosuje inny styl gry, niż nasz klub, dlatego nie jest powiedziane, że strzelałby u nas.
17-11-2007 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #913
 
KanT napisał(a):Rossi był u nas kilka miesięcy temu i okazał się zbyteczny.

Zbyteczny? Był bardzo potrzebny. Ja uważam, że ten sezon byłby jego przełomowym. Niestety, wybrał stałą grę w pierwszym składzie. Bardzo chciałbym, żeby wrócił, ale to jest niemożliwe.
17-11-2007 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #914
 
Ostatnio co raz bardziej podoba mi się gra Alana Huttona, który na co dzień występuje w Glasgow Rangers. Gra on na prawym skrzydle, może być obrońcą, a także pomocnikiem. Gra bardzo ofensywnie co mi się bardzo podoba, kilka rajdów można było oglądać dzisiaj w pojedynku Szkocji z Włochami. W The Gers również gra dobrą piłkę i naprawdę chętnie zobaczyłbym go w UNITED. Jednak to tylko moje takie skryte marzenia Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-11-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #915
 
Hutton jest niezły i trzeba mu sie baczniej przypatrzyc. Bardzo ładnie potrafi grac w ofensywie(nie zapominajac o defensywie) Pozatym jest szkotem i wiadomo z jakich cech słynie ten naród.

Moglby byc bardzo ciekawy i stosunkowo niedrogi transfer, wiec trzeba uwazniej ogladac jego gre (szczegolnie w LM gdzie rywale salepsi)
19-11-2007 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości