Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #121
 
Ja tam do Beckhama nie mam żalu ze nas opuscil,do Ruuda także ,mimo że było mi szkoda gdy odchodzili,Heinze troche głupio postąpił,ale nie żywie do niego jakiejs nienawisci,po prostu straciłem szacunek do niego ,ale uważam że był dobrym zawodnikiem i ciesze się ze grał dla nas. Jesli ktoś uważa ze zdradą jest przejscie zawodnika MU do innego klubu to Keane jest zdrajcą? :lol:
28-11-2007 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #122
 
Skull napisał(a):Ja tam do Beckhama nie mam żalu ze nas opuscil,do Ruuda także ,mimo że było mi szkoda gdy odchodzili,Heinze troche głupio postąpił,ale nie żywie do niego jakiejs nienawisci,po prostu straciłem szacunek do niego ,ale uważam że był dobrym zawodnikiem i ciesze się ze grał dla nas. Jesli ktoś uważa ze zdradą jest przejscie zawodnika MU do innego klubu to Keane jest zdrajcą? :lol:

Heinze chcial chcial przejsc do Liverpool'u i w dalszym ciagu zaluje ze do tego nie doszlo. Dla mnie jest szmata, zero szacunku i zal, ze gral u nas.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-11-2007 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Rzeczywiście, wgłębiając się w sens tej wypowiedzi, można dojść do takich wniosków. Tym niemniej Heinze stracił w moich oczach wszystkimi letnimi incydentami i po prostu lata mi koło dupy, co i o kim mówi. Jeśli konfrontacje słowne to dla niego priorytet, zapraszam do przedszkola, sam czekam tylko na Real w fazie pucharowej Champions League i jego kwaśną minę, która może mieć miejsce z wielu różnych powodów 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
28-11-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #124
 
Skull napisał(a):Jesli ktoś uważa ze zdradą jest przejscie zawodnika MU do innego klubu to Keane jest zdrajcą?
Uwaga na słowa, nawet w żartach.

A do Beckhama to też już mi przeszło, a on taki sprzedajny i zresztą pokłócił się z trenerem wiele dobrego by już u nas nie zrobił, co nie zmienia faktu, że grać potrafi. Największy żal to ja mam do Ruuda. Postąpił trochę jak świnia. Jak spadła na niego krytyka to się obraził i poszedł do innego klubu. Szczerze, to myślałem że będzie mu gorzej szło, bo u nas to prawie w ogóle przestał strzelać, a tam trochę się odrodził w realu.
Jednak mimo wszystko Heinze to największy zdrajca i oszust. Sorry, ale przeszedł do klubu tylko dla większej sławy. I w przeciwieństwie do tamtych poprzednich panów nic dla Manchester United nie zrobił a jak ściągnięto mu konkurentów to se poszedł. Sam do końca nie wiem, nie pamiętam dlaczego konkretnie Gabriel rozstał się z Diabłami, ale to nie zmienia faktu, że w moim przekonaniu postąpił bardzo nie fair.

A tak przy okazji, heh to już wszyscy zawodnicy z mojego nicka opuścili United. Z czego dwie trzecie do Realu poszła Smile
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
28-11-2007 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #125
 
Gaby dal wywiad w ktorym powiedzial, ze zaluje troche odejscia z UNITED i wysp. Brakuje mi tego stylu gry itp i dodal, ze Man United nigdy nie wierzyl w to, ze taki klub jak Real Madryt zglosi sie po niego i bedzie go chcial - mniej wiecej of course. Fred chyba cos zle przetlumaczyl Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
28-11-2007 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
WoLaK napisał(a):Chodzi mi o to ,ze mowiac ze MU nigdy nie wierzylo,ze jakis wielki klub bedzie go chcial jednoczesnie powiedzial,ze MU nie jest wielkim klubem.

Oj, mylisz pojęcia. Przecież jest wiele wielkich klubów, a on nie powiedział, że Manchester takim nie jest. Nie wkładajcie mu słów w usta tam gdzie ich nie ma.

Wojtek3 napisał(a):Man United nigdy nie wierzyl w to, ze taki klub jak Real Madryt zglosi sie po niego i bedzie go chcial - mniej wiecej of course. Fred chyba cos zle przetlumaczyl

No widzisz, ale WolaK z tych słów wyczytuje, że Heinze powiedział, iż MU nie jest wielkim klubem :roll:
28-11-2007 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #127
 
Roy_v_beck napisał(a):w przeciwieństwie do tamtych poprzednich panów nic dla Manchester United nie zrobił

Zalezy jak na to patrzec,wkoncu byl obroncą :wink:
Ruud strzelał,Becks dosrodkowywal i bym mistrzem wykonywania rzutów wolnych,a Heinze świetnie bronił dostepu do bramki.
Debiut i gol,do tego caly sezon perfekcyjny,został wybrany najlepszym zawodnikem sezonu,więc wydaje mi sie że jednak cos zrobil 8) Pozniej gral już w kratke no i jakis czas pozniej odszedl,szkoda że w taki sposób.
28-11-2007 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #128
 
Rozumiem odejsc z UNITED, klotnia z Fergusonem, brak miejsca w skladzie, odechcenie grania sie dla nas ( choc to nie wchodzi chyba w gre ) czy marudzenie zony ( David 8) ), jest wiele powodow by odejsc, ale nie taki jaki zrobil Heinze, naprawde. Liverpool, on wiedzial w co sie pakuje, teraz tylko moze sie modlic by nie wpasc na UNITED, o czym marze. 8)

A jego osiagniecia byly naprawde spore w UNITED, gdyby nie te zerwane wiezadla krzyzowe vs Newcastle. Jednak wszystkie te sukcesy w moim przypadku ida w nie pamiec po to co zrobil. Tradycje klubowe niech sobie pierdol* i zrywa w Realu.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-11-2007 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #129
 
Macku moze w ramach przypomnienia opowiesz nam o czasach gdy w twoim avatarze czy tez podpisie widnieli tacy tuzowie jak Djemba czy Bellion opatrzone podpisem ze to nasze nowe gwiazdy ?
KLeberson mial byc swietnym pilkarzem a Fletcher
(tak wiem jeszcze u nas gra) jest lepszy niz Rosicky. :wink:

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
14-12-2007 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #130
 
Możliwe jest ze Henrik Larsson wróci do wielkiej piłki. Aktualnie w lidze, w ktorej występuje Helsingborg mamy przerwe. Z tego powodu mówi, że jakoby Henka miałby dołączyć do Celtic`u na zasadzie 4,5 miesiecznego wypozycznia. Zycze mu jak najlepiej Smile :wink:

amor patriae nostra lex
17-12-2007 19:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Zashi napisał(a):Aktualnie w lidze, w ktorej występuje Helsingborg mamy przerwe. Z tego powodu mówi, że jakoby Henka miałby dołączyć do Celtic`u na zasadzie 4,5 miesiecznego wypozycznia. Zycze mu jak najlepiej Smile :wink:

Ale Szwedzi graja jeszcze w Pucharze UEFA i calkiem niezle im to idzie.Bodajze juz maja zapewniony awans z grupy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-12-2007 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #132
 
Szwedzi juz zakonczyli tegoroczne zmagania w grupie, awansowali, wiec najblizsze ich mecze w UEFA w przyszlym roku.
18-12-2007 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #133
 
Cytat:wiec najblizsze ich mecze w UEFA w przyszlym roku.

Czyli w lutym, wiec wypozyczenie Larssona odpada. Tym bardziej, ze Helsinborg ma szanse odniesc w tej edycji spory sukces.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-12-2007 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #134
 
Maciek napisał(a):Uważasz, że transfer Howarda był bardziej udany od transferu Bartheza?

To pytanie zadałeś woytqowi w innym temacie ,a ja nabrałem ochoty na odpowiedz 8)

Dla mnie np Howard był lepszym transferem. Barthez miał świetny pierwszy sezon i nic więcej,później sporo wpadek i błędów - pamietam te z LM gdzie dawał do pieca razem z Brownem eh :? A Howard? w sumie to niewiem czemu Alex z niego zrezygnowal? Spisywał sie dobrze,często wyciągał ciężkie piłki, chyba to piąstkowanie przed siebie z Leverkusen go tak naprawde zdzieliło :roll: później lekka zniżka formy no i poszedłłłłłłł :roll: Mógłby spedzic rok na wypozyczeniu w Evertonie i wrócic. Jest czołową postacia w Liverpoolu !
22-12-2007 02:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #135
 
Skull napisał(a):Jest czołową postacia w Liverpoolu !

Wlasnie to nie pierszy zawodnik, ktory ostatnio od nas odszedl i w nowym klubie jest jedyn z lepszych zawodnikow. Dla przykladu mozna podac Rossiego czy Beliona, moze oni nie do konca pasowali do tego stylu gry i wnowym otoczeniu poczuli sie lepiej.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-12-2007 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości