Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #436
 
Ja sie osobiscie bardzo ciesze,ze zwyciestwa Sevilli.Zmyli plame ze spotkania na The Emirates i wreszcie przerwali passe Arsenalu bez porazki.Moze jednak cos zawojuja w tej Lidze Mistrzow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-11-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #437
 
WoLaK napisał(a):Moze jednak cos zawojuja w tej Lidze Mistrzow.

Sevilla jak najbardziej. Maja bardzo poukladany i zgrany zespol i ja uwazam ich za faworytow.

Wczorajszy wystep Janczyka nieporozumienie. Mial sporo sytuacji, oddal najwiecej strzalow w zespole, ale zaden z nich nie okazal sie celny.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-11-2007 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #438
 
WoLaK napisał(a):Ja sie osobiscie bardzo ciesze,ze zwyciestwa Sevilli.Zmyli plame ze spotkania na The Emirates i wreszcie przerwali passe Arsenalu bez porazki.Moze jednak cos zawojuja w tej Lidze Mistrzow.

Nareszcie "Kanonierzy" ponieśli porażkę i to dość srogą, oby miało to odzwierciedlenie na ich słabszej formie w lidze. Cóż, pomarzyć dobra rzecz, ale przecież w końcu musi przyjść ten kryzys, nawet jeśli miałby trwać jedną kolejkę Wink

A z czego cieszymy się najbardziej? Ronaldo przoduje wśród strzelców, na spółkę ze Zlatanem Ibrahimovicem. Tytuł indywidualny, do którego droga jeszcze daleka, to jedna sprawa, łysy Ferguson - druga 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
28-11-2007 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #439
 
zaga92 napisał(a):Sevilla jak najbardziej. Maja bardzo poukladany i zgrany zespol i ja uwazam ich za faworytow.

Sevilla faworyt. Do czego? Chyba nie do wygrania LM. Owszem mają predyspozycje i szansę na wygranie grupy H, i może jeszcze na awans do ćwierćfinału, ale na tym się skończy.

zaga92 napisał(a):Wczorajszy wystep Janczyka nieporozumienie. Mial sporo sytuacji, oddal najwiecej strzalow w zespole, ale zaden z nich nie okazal sie celny.

Co do Janczyka się zgodzę. Mega Kaszana. Często jak wchodził z ławki to sie lepiej prezentował niż wczoraj.
28-11-2007 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #440
 
Ciampel napisał(a):Nareszcie "Kanonierzy" ponieśli porażkę i to dość srogą, oby miało to odzwierciedlenie na ich słabszej formie w lidze. Cóż, pomarzyć dobra rzecz, ale przecież w końcu musi przyjść ten kryzys, nawet jeśli miałby trwać jedną kolejkę

A widziałeś ich skład? Z podstawowego tylko Almunia, Toure, Eboue i Fabregas. Nie mam więcej pytań, bo domniemania o kryzysie są po prostu śmieszne.
28-11-2007 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #441
 
Pejter napisał(a):A widziałeś ich skład? Z podstawowego tylko Almunia, Toure, Eboue i Fabregas. Nie mam więcej pytań, bo domniemania o kryzysie są po prostu śmieszne.

A czy powiedziałem, że ten kryzys nadszedł właśnie teraz? 8)

Liverpool do przerwy remisuje z Porto 1-1. Z ładnej strony pokazał się Kaźmierczak, który idealnie dorzucił na głowę Lopeza, ten bez problemów pokonał Reinę. Potem napastnik Portugalczyków wyszedł sam na sam i minimalnie chybił, ale ofensywne zapędy gości są dobrym prognostykiem przed drugą połową.

capo di tutti capi

MUSC PL
28-11-2007 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #442
 
Na Anfield do przerwy 1:1. Liverpool pod presją wyniku to i atakuje. W 19 minucie bramkę głową zdobył Fernando Torres. Wydawało się, że już Liverpool przyciśnie i zmiażdzy ekipę z Porto. A tymczasem w 33 minucie atakuje Porto i zdobywa sensacyjne wyrównanie. Wynik bardzo korzystny, jednak w Stambule wygrywa Besiktas 1:0 co stworzy niezwykle ciekawą sytuację. Nikt nie będzie pewien awansu roztrzygnie ostatnia kolejka.

77 minuta Torres ponownie wyprowadza Liverpool na prowadzenie.Niestety
I to by było na tyle. w 83 minucie po zagraniu ręką w polu karnym przez stepianova, jedenastkę wykorzystuje Gerrard. 87 minuta Crouch i 4-1
28-11-2007 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #443
 
Szkoda Kaźmierczaka Sad Benkaheer nie powołuje, w zespole dołuje.

A w Bremie Real dostał w swoją królewską pupę 2:3 od miejscowego Werderu Smile

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
28-11-2007 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #444
 
No niestety L`pool wygrywa,a Marsylia przegrywa w Stambule z Besitkasem.Szanse The Reds na awans sa juz spore.Amialo byc tak pieknie...

Celtic rzutem na tasme pokonuje Szachtar.Mi bardziej podobala sie gra pilkarzy z Doniecka.Grali czasmi bardzo ciekawa pilke.Dobre spotkanie zaliczyl Mariusz Lewandowski.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-11-2007 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #445
 
Roy napisał(a):A w Berlinie Real dostał w swoją królewską pupę 2:3 od miejscowego Werderu

Chyba w Bremie Roy! Tongue

Real Madryt ma teraz 8 pkt razem z Olympiakosem za nimi Brema 6 pkt. Maja szanse jeszcze nie wyjsc, z kim 12 grudnia graja ? Smile

A Liverpool mial super koncowke, znokautowal Porto, Chelsea tez do przodu.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-11-2007 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #446
 
Roy_v_beck napisał(a):Szkoda Kaźmierczaka Sad Benkaheer nie powołuje, w zespole dołuje.

Akurat dzisiaj z tego co widziałem, zaprezentował się bardzo przyzwoicie. A asysta bardzo ładna.
28-11-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #447
 
Wojtek3 napisał(a):z kim 12 grudnia graja ?

Real gra u siebie z Lazio, a Olympiakos równiez u siebie z Werderem.

Ciekawa sytuacja w grupie A nikt nie jest pewny awansu, więc nie będzie kalkulacji, każdy będzie grał o swoje.

W Grupie B Chelsea wyszła z pierwszego, szansę ma jeszcze Schalke, wystarczy, że ogra Rosenborg w ostatniej kolejce

W Grupie D wyszedł Milan, Celtic potrzebuje punktu, choć gra na San Siro, cięzko będzie. Jak Celtic przegra, a Szachtar wygra, to on wyjdzie na drugim miejscu.
28-11-2007 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #448
 
Liverpool niech awansuje bo tak skupi sie na lidze jaim zycze i w marysli powinno byc ciekawie i to bardzo.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-11-2007 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #449
 
Oglądałem mecz Liverpoolu z Porto i jestem pod wielkim wrażeniem gry ekipy z Anfield. Co prawda w pierwszej połowie nie grali jakos cudownie,ale za to w drugiej ich gra sie poprawila o 180 stopni. A juz od 70 min Porto nie istatnialo,swietny mecz Torresa i Gerrarda.

Real dostał i są szanse ze nie wyjdzie,wszystko w rękach Lazio 8) Ruud strzelił co prawda,ale tez zmarnowal kilka szans w tym jedną 100%

Chelsea juz na swoim poziomie,Drogba dał popis.

p.s - Wczoraj fajnie Ibrahimovic osmieszyl Carlosa :lol:
29-11-2007 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #450
 
Skull napisał(a):p.s - Wczoraj fajnie Ibrahimovic osmieszyl Carlosa Laughing

Wczoraj oglądając Man United na chwilę przełączyłem, by zobaczyć wyniki innych spotkań i trafiłem właśnie na tę sytuacje. Heh, no nie wiem na co ten Roberto Carlos czekał, bo Ibrahimowic również stanął z piłką u nogi, po paru kilku sekundach strzelił.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
29-11-2007 07:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości