Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #946
 
salami97 napisał(a):powinni kupić kogoś na prawą obrone np.daniel alves z FC Sevilla bo g neville ma ciągle jakieś kontuzje

A oglądasz chociaż mecze MU? Mamy Browna, który przyzwoicie zastępuje Neva, a w cieniu jest jeszcze nasza wielka nadzieja - Danny Simpson, z którego może wyrosnąć świetny prawy defensor.
30-11-2007 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #947
 
Zgadzam się z Pejterem,a w zanadrzu mamy jeszcze Phila Bardsleya oraz Ryana Schawcrosa,więc mamy aż nadmiar prawych obrońców :wink: .

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-12-2007 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #948
 
Nadmiar to my mamy w pomocy. Na prawej obronie - tak na dzisiaj to mamy Browna, a jego następce upatrywałbym w osobie O`shea. Reszta musi jeszcze sporo popracować.

Jak dla mnie, to nie musimy kupowac kikogo w zimowym oknie. Ważne, żeby nas kontuzje omijały.

amor patriae nostra lex
01-12-2007 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #949
 
Zashi napisał(a):a jego następce upatrywałbym w osobie O`shea.
Brown ma 28 lat więc pogra jeszcze pare ładnych lat,a w tym czasie podszkoli się Danny,i w moim przekonaniu to on będzie "pewniakiem" na prawej obronie u SAF-a.Takie moje zdanie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-12-2007 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #950
 
Na miejscu niektórych podszkoliłbym troche wiedzę, albo przynajmniej starałbym się nie wypisywać tutaj propozycji transferowych i pomysłów, które należy rozwiązać skoro są one rozwiązane


Na prawą stronę mamy (realnie patrząc, a nie tam Shawcross) na tę chwilę Wesa Browna, Gary Neville'a, Daniela Simpsona ( :* ), Johna O'Shea, a także mogącego grać na tej pozycji od biedy (czyli sytuacji, w której wszyscy poprzedni byliby niedysponowani) Owena Hargreavesa Wink Za jakiś miesiąc do Manchesteru United mają dołączyć też dwaj Brazylijczycy, bracia, z których jeden jest bocznym obrońcą :roll:

Gdzie tu potrzeba kupowania następnego prawego obrońcy? I po co skoro mamy tylu (mówiąc slangiem z NBA) prospektów?

Tyle ode mnie
01-12-2007 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #951
 
ziomo napisał(a):
Zashi napisał(a):a jego następce upatrywałbym w osobie O`shea.
Brown ma 28 lat więc pogra jeszcze pare ładnych lat,a w tym czasie podszkoli się Danny,i w moim przekonaniu to on będzie "pewniakiem" na prawej obronie u SAF-a.Takie moje zdanie.

Miałem na myśli następce teraz - w razie jakiejś kontuzji Brown`a.

Obejdzie sie bez transferów - jeśli już SAF musi kogos pozyskac, to pewnie bedzie to atak. Pozostaje pytanie: Kto? Huntelaar (pis.), Berbatov, Aguero, ... ?

amor patriae nostra lex
01-12-2007 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #952
 
Maciek napisał(a):Owena Hargreavesa

Już prędzej Fletcher :wink:.

Zashi napisał(a):Kto? Huntelaar (pis.), Berbatov, Aguero, ... ?

Z tej trójki chciałbym u Siebie widzieć Aguero,jednak nie wiadomo czy zaaklimatyzował by sie szybko.Jednak najbardziej realne jest odejscie z Ajaxu Huntelaara,który jest jednak trochę gorszy od Sergio.Berbatov-no coments.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-12-2007 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #953
 
Cytat:Już prędzej Fletcher .
no chyba nie
Cytat:Jednak najbardziej realne jest odejscie z Ajaxu Huntelaara
To byłby z naszej strony (tak podejrzewam) świetny ruch, jestem zwolennikiem tego transferu, ale nie wiem czy Huntelaar wchodząc z ławki dobrze by się czuł
Cytat:Berbatov-no coments.
Berbatov byłby również świetnym posunięciem z naszej strony Smile Zakup któregokolwiek z tych dwóch byłby dla mnie bardzo uspokajający i zadowalający
01-12-2007 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #954
 
Maciek napisał(a):nie wiem czy Huntelaar wchodząc z ławki dobrze by się czuł

Tez chcialbym go miec w naszej kadrze,takiego kogos nam brakuje i jesli ciężko by pracował to niekoniecznie musiałby wchodzic z ławki :wink:
01-12-2007 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #955
 
Skull napisał(a):Tez chcialbym go miec w naszej kadrze,takiego kogos nam brakuje i jesli ciężko by pracował to niekoniecznie musiałby wchodzic z ławki

Moze by mu sie udalo wygrysc, ze skladu Wayne'a Rooney'a 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
01-12-2007 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #956
 
Maciek napisał(a):Na prawą stronę mamy (realnie patrząc, a nie tam Shawcross) na tę chwilę Wesa Browna, Gary Neville'a, Daniela Simpsona ( :* ), Johna O'Shea, a także mogącego grać na tej pozycji od biedy (czyli sytuacji, w której wszyscy poprzedni byliby niedysponowani) Owena Hargreavesa

Dokładnie, jednak Fletcher też w tamtym sezonie ładnie się prezentował na prawej stronie obrony w jednym, czy dwóch spotkaniach. Dla mnie liczy się tylko Simpson jako następna Neville'a. Bardzo w niego wierzę, obym się tylko nie przeliczył.

Maciek napisał(a):Za jakiś miesiąc do Manchesteru United mają dołączyć też dwaj Brazylijczycy, bracia, z których jeden jest bocznym obrońcą

Obaj są bocznymi obrońcami - jeden prawy, drugi lewy (choć jest prawonożny). Ten drugi strzela jednak masę bramek 8)
01-12-2007 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #957
 
Maciek napisał(a):no chyba nie
No chyba tak,bo Szkot w tamtym sezonie zagrał kilka(naście)meczy na prawej stronie,i tak jak napisał Pejter,dobrze się tam spisywał.


Maciek napisał(a):To byłby z naszej strony (tak podejrzewam) świetny ruch, jestem zwolennikiem tego transferu

Ja również tak uważam.Holender jest jeszcze młody i długo by u nas pograł,a talent ma,i to duży.Dla mnie byłby on zdecydowanie przydatniejszy od Berbatova.


Maciek napisał(a):Berbatov byłby również świetnym posunięciem z naszej strony

Ja byłem,jestem i będę wielkim przeciwnikiem tego transferu!Po prostu jego potencjał i umiejętności jakoś do mnie zbytnio nie przemawiają. :wink:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-12-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #958
 
ziomo napisał(a):bo Szkot w tamtym sezonie zagrał kilka(naście)meczy na prawej stronie

Może jeszcze kilkadziesiąt? :lol:

Huntelaar, Berbatov - nie wypowiadam się, bo rzadko mam okazję ich widywać w akcji.
02-12-2007 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #959
 
Cytat:No chyba tak,bo Szkot w tamtym sezonie zagrał kilka(naście)meczy na prawej stronie,i tak jak napisał Pejter,dobrze się tam spisywał.
Facet, nie brnij, prosze cię Smile nie wiesz to nie mów, ile masz lat nie wnikam, ale Fletcher nawet 5 meczów na prawej obronie nie rozegrał, a OH swego czasu w Bayernie i nawet w reprezentacji Anglii mu się zdarzyło, grał na prawej obronie

Jeśli jesteś tego typu kibic czy spec od piłki, że pamiętasz tylko ostatni sezon to zanim wejdziesz w polemikę to się czegokolwiek dowiedz... A jak już bardzo chcesz to możesz sobie w głowie dopisać Fletchera do listy zawodników mogących grać na prawej obronie, którą tu zamieściłem :roll:

Cytat:Ja byłem,jestem i będę wielkim przeciwnikiem tego transferu!Po prostu jego potencjał i umiejętności jakoś do mnie zbytnio nie przemawiają
A do mnie nie przemawiają takie teksty Smile Jak widze, że ktoś pisze, że do jakiegoś zawodnika nie jest "przekonany", albo że coś tam "nie przemawia" to od razu wiem, że oprocz tego słowa na temat tego zawodnika ten ktoś nie ma nic więcej do powiedzenia


a Dimitar Berbatov ma chyba najlepszy "klej" w nodze na świecie, ma świetną technikę (bardzo mi przypomina momentami Kluiverta z najlepszych czasów i Ruuda w jednej osobie), dobrze gra głową, jest jak na napastnika o takich gabarytach bardzo zwrotny i kreatywny (stąd porównanie do Kluiverta - który wczoraj tak na marginesie mówiąc zdobył bramkę)

A Huntelaar nadrabia wszystko genialnym instynktem strzeleckim i dobrym strzałem, a do tego jest troche młodszy od Berbatova (2-3 lata młodszy), jeden i drugi nas ogromnie wzmocnią i mogą zmienić obraz gry naszej drużyny
03-12-2007 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #960
 
Maciek napisał(a):przypomina momentami Kluiverta z najlepszych czasów i Ruuda w jednej osobie

Dobrze ze napisales że przypomina Ci obu w jednej osobie bo juz mialem buchnąc smiechem :lol: Bo Kluivert był dobrym napastnikiem ale nic wiecej,szczególnie dobrze grał głową ,ale jesli chodzi o to porownanie to sie zgodze,bo Dimitar potrafi dobrze grac i nogą i głową,do tego sporo strzela. Gdybym mial wybierac miedzy nim a Huntelaarem musialbym sie chwile zastanowic :wink:

p.s - Maciek czemu nie ruszyles mojego wątku z Hlebem i Rosickim? chyba wiesz o co mi chodzi?
03-12-2007 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości