Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #451
 
WoLaK napisał(a):No niestety L`pool wygrywa,a Marsylia przegrywa w Stambule z Besitkasem.Szanse The Reds na awans sa juz spore.Amialo byc tak pieknie...

Ja tam jestem z tego faktu zadolony. Wychodzę z założenia, że jeśli nie Czerwone Diabły, to inny klub angielski.

Celtic trzeci raz wygrywa w samej koncówce. Mimo tego uważam, że nie wyjdą z grupy. Milan (raczej) wygra z Celtami na San Siro, a Szachtar, ktory wygral z Benficą 1-0 w Portugalii ocyka ich także u siebie. IMO fajnie...

amor patriae nostra lex
29-11-2007 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #452
 
Celtic oczywiście ma tam jakieś szanse, wystarczy im w końcu remis, jednak nawet ten jeden punkt będzie im trudno wywieźć ze San Siro. Zależy też jak Milan podejdzie do tego meczu, czy odpuszczą sobie i zagrają słabszym składem, czy też powalczą o pierwsze miejsce w grupie. The Bhoys muszą liczyć na szczęście :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-11-2007 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #453
 
Celtic wczoraj potwierdzil, jak slaba formacja jest u nich defensywa. Koszmarny blad obroncy, po ktorym Artur Boruc musial wyciagac pilke z siatki. Potem Boruc uratowal Celtow, gdy po rzucie roznym instynktownie odbil pilke uderzana z okolo 3metrow przez Brandao. Potem Celtic ruszyl do zdecydowanego ataku. Jeszcze przed przerwa wyrowanal Jarosik. Chwile potem jeszcze w doliczonym czasie mogl strzelil nastepna bramke, jednak w znakomitej sutuacji jego strzal glowa minimalnie minal bramke. Druga polowa to bezskuteczne ataki Celticu i szczesliwe zwyciestwo w ostatniej akcji gola zdobyl Donatti. Dobry mecz Boruca, Lewandowski bardzo dobrze w destrukcji.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
29-11-2007 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #454
 
Ja osobiscie cieszylbym sie gdyby Celtic nie wyszedl z grupy.Nie jest to spowodowane jakas niechecia do tego klubu,tylko jego gra.Celtic gra tak drewniana i siermiezna pilke,ze to glowa boli.Celci nie wykazuja sie zadna kreatywnoscia w konstruowaniu akcji.O formacji defensywnej nie ma co moiwc nawet.Juz dawno powiedzialem,ze wiekszy pożytek bylby gdyby postawic cztery slupy drewniane.Czasami pilka by sie od niech odbila i na pewno nie podawalyby pilki graczom druzyny przeciwnej Wink Nawet nie chce sobie wyobrazac co by sie dzialo gdyby na bramce nie stal zawodnik swiatowej klasy jakim niewatpliwie jest Boruc.Na wyjazdach Celtic praktycznie nie istnieje.
Tyle na ten temat.O wiele bardziej wole zobaczyc dalej Szachtar niz Celtic.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-11-2007 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #455
 
Witam - Mam prosbe

Ma moze ktos linki do skrotow meczy ManUtd w LM ( z tego sezonu oczywiscie) Jesli tak to proslibym podac mi je na PW albo w tym dziale Smile

Z gory dzieki :lol:
02-12-2007 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #456
 
Wchodzisz sobie na youtube.com, wpisujesz w wyszukiwarce mecz, jaki Cię interesuje i powinno być sporo na ten temat Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-12-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #457
 
Ale chodzi mi o sciagniecie plikow na komputer Wink

Kuba_^^ -> coś powinieneś tu znaleźć, lecz nie zapewniam, że skróty ze wszystkich spotkań LM tu się znajdą Wink

http://forum.manutd.pl/viewtopic.php?t=381&start=0
03-12-2007 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #458
 
Celtic wyszedł z grupy, wyszedł z drugiego miejsca więc nic nie stoi na przeszkodzie byśmy ich wylosowali w 1/8 finału i dwukrotnie upokorzyli, tak, by muzyczka z reklamy Heinekena nie zabrzmiała ani razu
05-12-2007 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #459
 
Popieram!

Celtic nie jest druzyna,ktora prezentuje pilke na najwyzszym poziomie.Ich gra jest nudna drewniana i zero w niej kreatywnosci.

Wogole Boruc ma miec jakas operacje i to wykluczy go na conajmniiej miesiac z gry.Jezeli tarfia na Manchester albo Barce jestem pewien,ze dojdzie do pogromu.Obrona Celticu bez Boruca nie bedzie istniec.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-12-2007 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #460
 
Ucieszyłbym się gdybyśmy trafili na Celtic, można byłoby się zrewanżować za porażkę w fazie grupowej w zeszłym sezonie LM, zresztą z pewnością bylibyśmy świadkami dwóch dość ciekawych meczy Wink A pomimo, że muzyczka z reklamy Heinekena mi się podoba, to jednak fajnie by było gdyby nie zabrzmiała Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-12-2007 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #461
 
Z Celtami graliśmy rok temu w grupie i gdyby spojrzeć na oba wyniki to byśmy odpadli. Nie mozna jednak patrzeć na to w ten sposób i ja równieź chętnie bym chcial na nich wpaść w tym roku.

Ekipa Lewandowskiego zaprzepaściła wczoraj doskonalą szansę na wyjście z grupy. Przegrali u siebie z Benficą i odpadli. Pierwszą bramkę zawalił Polak...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
05-12-2007 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #462
 
Nie jestem zadowolony z wyników wczorajszych spotkań. Miałem nadzieje, że to Szachtar przejdzie do kolejnej fazy. M.in. dlatego, że gdyby United trafiło na drużynę z Doniecka to taniej wyszedł wyjazd na niektórych :wink: Ponadto Szachtar gra dużo lepiej niż Celtic. Szkoci umieją grać w swoich murach - w czyimś zamku są bezradni.

Milan jak Milan. Średni mecz, ale liczy się wynik.

amor patriae nostra lex
05-12-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #463
 
Zashi napisał(a):Miałem nadzieje, że to Szachtar przejdzie do kolejnej fazy. M.in. dlatego, że gdyby United trafiło na drużynę z Doniecka to taniej wyszedł wyjazd na niektórych
Mógłbyś napisać to jeszcze raz i w języku polskim bo nie bardzo to rozumiem Smile
06-12-2007 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #464
 
Maciek napisał(a):
Zashi napisał(a):Miałem nadzieje, że to Szachtar przejdzie do kolejnej fazy. M.in. dlatego, że gdyby United trafiło na drużynę z Doniecka to taniej wyszedł wyjazd na niektórych
Mógłbyś napisać to jeszcze raz i w języku polskim bo nie bardzo to rozumiem Smile

:lol: :lol: :lol: :lol:

Nie no faktycznie,czasami ludzie wypisują takie rzeczy że licho wie o co im chodi :lol: Zashiemu pewnie sie chciało siku i pisał w pośpiechu :lol: Czasem warto przed wcisnieciem "wyslij" rzucic okiem na posta którego sie napisało :wink:

Szachtar po kilku pierwszych spotkaniach wydawał sie bardzo pewny,sporo ugrali,przeciez mieli wielką szanse awansowac dalej,ale nie potrafili tego wykorzystac cieniasy :lol:

A Inzaghi pobił rekord jesli chodzi o zdobycz bramkową w LM
06-12-2007 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #465
 
Skull napisał(a):A Inzaghi pobił rekord jesli chodzi o zdobycz bramkową w LM

Nie o zdobycz bramkową w LM, tylko w europejskich pucharach, jeśli dobrze wyczytałem :wink:
06-12-2007 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości