Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #961
 
Cytat:Bo Kluivert był dobrym napastnikiem ale nic wiecej
Swego czasu Kluivert był w ścisłej czołówce napastników na świecie przecież :roll:

Cytat:szczególnie dobrze grał głową
No wlaśnie gra nogami, koordynacja i technika przy tym wzroście były jego największymi atutami, a nie gra głową :roll:

Cytat:p.s - Maciek czemu nie ruszyles mojego wątku z Hlebem i Rosickim? chyba wiesz o co mi chodzi?
Nie widziałem, żebyś tu coś napisał o nich :roll: Nie wiem o co chodzi ale jak mi podpowiesz to się domyśle
03-12-2007 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #962
 
ManUtd ma na obecna chwile najlepszy sklad odkad Ferguson pracuje w klubie. Ten zreszta sam to przyznal. Z tym skladem jestesmy wreszcie w stanie wygrac LM co nie udalo sie w tym roku ze wzgledu na kontuzje. Oczywiscie jest kilku pilkarzy ktorych chetnie bym zobaczyl w naszych barwach, jednak sa to nazwiska z syklu science fiction. Na ta chwile jednak uwazam iz dobrze ze w styczniu nie zostanie nikt zakupiony. Na powazne transfery zawsze jest czas w wakacje.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
04-12-2007 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #963
 
Nie byłbym taki pewien tego, że nikogo zimą nie kupimy, chociaż daje temu naprawdę wielkie prawdopodobieństwo Wink Margines wątpliwości zostawiam sobie ze względu na wypowiedź Fergusona o lewej obronie, na ktorej w przypadku Evry, tak na dobrą sprawę nie mamy nikogo ekstra, no bo John O'Shea to nie jest Evra, a jedyny jego dobry następca na lewej obronie czyli Silvestre jest kontuzjowany

Dlatego w przypadku kontuzji czy kartek Evry, "leżym i kwiczym" troche, i liczymy na świetny występ O'Shea, albo nie najlepszy występ prawej strony zespołu rywali Wink co w przypadku tragienia np. na Barcelonę wydaje się być mało prawdopodobne, a z Messim John sobie niekoniecznie musi poradzić (chociaż charakterystyczne dla niego jest to, że gra dobrze przeciwko tym, przeciwko którym spodziewamy się że zagra źle, a w przeciwnych wypadkach zdarza się odwrotnie)


Czy mamy najlepszy skład na OBECNĄ CHWILÊ jak napisałeś, też nie wiem, ale potencjał mamy zdecydowanie największy od 1877 roku, kiedy to ktoś wpadł na pomysł założenia w następnym roku naszego klubu

Za to ja teraz przeczytałem na niemieckiej stronie ( 8) a jak) że Nicky Shorey , reprezentant Anglii, bardzo chętnie przestałby grać dla naszego byłego zawodnika Steve Coppela i przeszedłby... może nawet do nas Wink
Cena za niego ma wynieść 3 mln Funtów, więc bardzo korzystna, a Shorey to naprawdę nie jest zawodnik przypadkowy i pierwszych meczach Anglii na nowym Wembley był jednym z nielicznych, których nie należało po spotkaniu powiesić
05-12-2007 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #964
 
Maciek napisał(a):Margines wątpliwości zostawiam sobie ze względu na wypowiedź Fergusona o lewej obronie, na ktorej w przypadku Evry, tak na dobrą sprawę nie mamy nikogo ekstra


No własnie,jesli zrobimy jakis zakup w styczniu to tylko na pozycje o której mówisz,napastnik tez by sie przydał ,ale nie siłą a tak w srodku sezonu ciężko o negocjacje więc lepiej zaczekac i w lecie jest większy wybór.
Natomiast lewa obrona jest na chwile obecną priorytetem,sezon jest długi a Evra tez czasem musi odpocząc! Silvestre kontuzja,z Oshea to jest tak jak pisze Maciek. Często sie wymienia Nicka Shoreya z Reading, dla mnie jest on dobrym kandydatem,ale na premiership,na LM już raczej nie (chociaz moze sie myle)
Po raz kolejny wraca sprawa transferu kolegi Vidica z Lokomitivu - Branislav Ivanović, czytalem i slyszalem o nim same dobre rzeczy,jesli grałby tak jak Nemanja to go chce :twisted:
Duzo czołowych klubów sie nim interesuje...
07-12-2007 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #965
 
Musze przyznac, ze nigdy nie widzialem w akcji wyzej wymienionych Shorey'a, ani Ivanovica. Chcialbym jednak odniesc sie do sprawy ewentualnego transferu Willy'ego Sagnola. Mysle, ze nie bylby to najlepszy ruch, chociaz niewatpliwie nalezy sprowadzic kogos jako alternatywe dla Evry. Mysle, ze w kazdej mlodej druzynie, bo taka wydaje mi sie mamy jest potrzebny ktos z wiekszym doswiadczeniem. Ktos taki, jak Rio w obronie, jak vd Sar na bramce lub jak Scholes lub Giggs w pomocy. Zawodnicy tacy sa potrzebni, aby mlodzi adepci mieli od kogo pobierac dodatkowe lekcje gry na swoich pozycjach. Niewatpliwie Sagnol jest doswiadczonym zawodnikiem i jak to sie mowi 'z nie jednego pieca chleb jadal', ale nie uwazam go za jakiegos swietnego zawodnika. Wracajac do doswiadczenia zawodnikow w obronie, to mysle, ze Rio nosi ze soba tak wielki bagaz doswiadczen, ze niepotrzebny bylby jeszcze jeden starszy zawodnik. Nie mam w sumie pomyslu, kogo by tu kupic na ta pozycje, ale uwazam, ze sciagniecie obroncy Bayernu nie byloby dobre. Jeszcze raz odnoszac sie do doswiadczenia, to wymienilem na kazdej pozycji jakiegos zawodnika, ktory moglby byc przykladem dla reszty zawodnikow z tej pozycji oprocz ataku. Nie jestem pewien czy Ole pozostal na OT jako czlonek sztabu szkoleniowego, bo jesli tak to nie ma problemu, jesli nie, to mysle ze jednak dobrze by bylo miec kogos takiego jak Bergkamp z Arsenalu, ktory byl przykladem dla mlodych napastnikow. Rooney, Tevez i Saha to oczywiscie klasa sama w sobie i sami daja przyklad rzeszom mlodych pilkarzy w klubikach miejskich jednak sami niebardzo maja od kogo sie uczyc. I w ten sposob zaczynam inaczej myslec o transferze Shevchenki, poniewaz on niewatpliwie bylby wielkim autorytetem dla takich zawodnikow jak Rooney, czy Tevez. Z drugiej strony wydawanie ok. 12 mln funtow tylko dla nauczyciela dla tych chlopakow nie jest zbyt madre. Przydalby sie jednak ktos taki jak Solskjaer lub Larsson, przy ktorym na pewno jeszcze lepiej rozwineliby sie nasi napastnicy.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
08-12-2007 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #966
 
Marek - do ciebie też prośba o jakieś akapity, urwy w tekście, jakieś odstępy bo przejrzystość troche szwankuje, a poglądy masz dość w miare więc warto byłoby je czytac, a tak to np. ja się musze zmuszać, żeby czytać twojego posta do końca, bo tekst mi się zlewa, krew mnie zalewa itd. 8)


Marek napisał(a):I w ten sposob zaczynam inaczej myslec o transferze Shevchenki, poniewaz on niewatpliwie bylby wielkim autorytetem dla takich zawodnikow jak Rooney, czy Tevez
Raczej wątpie, żeby był autorytetem dla któregokolwiek z nich, a gry na wyspach to raczej Andrij mógłby się od nich uczyć, a nie odwrotnie Smile Co prawda ma doświadczenie i fajny piłkarski życiorys, ale bez przesady, nie zamieniajmy ról Smile To Chelsea jest od tego, żeby nam płacić duże pieniądze za zawodników, których już nie potrzebujemy, a nie odwrotnie Smile


Poza tym, Sagnol to zdecydpwamoe bardziej prawy obrońca, niż zastępca Evry, chociaż na obu flankach zagrać potrafi Wink Sam Evra pewnie na prawej obronie też dawałby sobie nieźle radę, ale to chyba nie o to chodzi Wink
Jeśli Sagnol mialby przyjść za "czapkę gruszek" to głupotą byłoby nie podpisanie z nim kontraktu, szczególnie, że po roku można go sprzedać za ładny pieniądz do PSG czy Marsylii Smile A Sagnol, podstawowy prawy obrońca Francji, byłby nam pomocny, jak każdemu klubowi pewnie, więc jego przyjście by nas wzmocniło Wink Szeroka kadra komu jak komu, ale nam jest potrzebna
08-12-2007 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #967
 
A ja nie chcę Sagnola, nawet w wypadku odejścia Wesa, bo to by zablokowało rozwój Simpsona.

To, że Sagnol jest podstawowym obrońcą rep. Francji do mnie nie przemawia. Silvestre też był swego czasu, a jakoś nie przepadam za jego talentem.
08-12-2007 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #968
 
Pejter napisał(a):A ja nie chcę Sagnola,

Ja tez nie. Co my Milan, zeby dom starosci tworzyc??

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-12-2007 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #969
 
Pejter napisał(a):A ja nie chcę Sagnola, nawet w wypadku odejścia Wesa, bo to by zablokowało rozwój Simpsona

Gdyby Wes faktycznie miał odejsc to można kupic Sagnola,ale jako zmiennika dla Simpsona :wink:
Niewiem czy Francuz by na to przystał,ale i tak trzeba by było kogos kupic w miejsce Browna bo sam Danny nie pociągnie długo,a Neville znowu ma problem z kostką...
08-12-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #970
 
Skull napisał(a):ale i tak trzeba by było kogos kupic w miejsce Browna bo sam Danny nie pociągnie długo,a Neville znowu ma problem z kostką...

Przecież Wes nie odchodzi w tej chwili, a gdy już odejdzie (?) to miejmy nadzieję, że z Garym będzie wszystko ok. Poza tym mamy jeszcze O'Shea, Hargreavesa i Fletchera. Nikogo nie kupujemy!
08-12-2007 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #971
 
Pejter napisał(a):Przecież Wes nie odchodzi w tej chwili

Jeśli jest cos prawdy w tym co piszą to może odejsc nawet w styczniu... (chociaz ja wierze że jednak dojdą do porozumienia i zostanie)

Pejter napisał(a):nawet w wypadku odejścia Wesa

Sam zasugerowałes że w "wypadku odejscia" nikt nie mówi że odchodzi :wink:

Pejter napisał(a):miejmy nadzieję, że z Garym będzie wszystko ok

Z tą nadzieją to różnie bywa (przyk.Solskjaer) Gary wraca i wraca i podobno znowu nie wróci przez nastepne 3 miesiące, gdyby ta kontuzja była tak dokuczliwa to nie zdziwie sie jak postąpi tak jak Ole :|

Pejter napisał(a):Poza tym mamy jeszcze O'Shea

Sam już niewiem,on chyba jest tak rzucany na każdą pozycje bo nigdzie sie nie nadaje,mam wrażenie że cofa sie w rozwoju.

Pejter napisał(a):Hargreavesa

Wszyscy wiedzą jaka jest jego pozycja

Pejter napisał(a):Fletchera

Przesadziłes :wink: Ja nie chciałbym grac przeciwko Barcelonie czy Arsenalowi z Fletcherem na prawej obronie :roll:

Jak narazie to tylko spekulacje i nie trzeba nam nikogo na tę pozycje,no chyba że Wes naprawde zdecyduje sie odejsc a Gary dalej nie bedzie gotowy. Na chwile obecną trzeba sie rozglądac za zmiennikiem dla Evry. Latem wrócic do tematu napastnika.
09-12-2007 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #972
 
Skull - ale ja pisałem o tych trzech zawodnikach (O'Shea, Hargreaves, Fletcher) jako ewentualnych zmiennikach dla Neville'a i Simpsona :wink:

Trzeba lewego obrońcy i napastnika. Nikogo więcej.
09-12-2007 01:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #973
 
Smuci mnie ze Wers nie chce podpisac , mysle jednak iz to uczuni, bo pamietam sytuacje gdy nie grał i chciały go sroki a on nie poszedł.Teraz naprawde watpie, garynie wiadomo kiedy wroci , a jak wroci to jak bedzie grał. Ja bym z checia wyrwal miquela z valencie bo moze grac na obu flankach, sagnol to klasa sama w sobie lecz gracz nie rozwojowy, Simpson pokazał pare razy ze moze cos z niego bedzie(wigan Kijow).Brakuje lewego obroncy zmienika evry a oseha gwarantem dobrej gry nie jest choc potrafi zaskoczyc ale zbytnio na niego nie licze.

Prawa- Wes Gary OH

Lewa- evra, oshea

jaknadłoni widac kogo trzeba kupic.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
09-12-2007 01:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #974
 
Maro11 napisał(a):Prawa- Wes Gary OH
Jest jeszcze Simpson (o ile Gary obecnie JEST, bo może być tak, ze go już nie będzie niestety)

Maro11 napisał(a):Ja bym z checia wyrwal miquela z valencie bo moze grac na obu flankach,
Nie ma jak odgrzać kotleta i to takiego... no :lol: Może jeszcze zaproponuj wyrwanie Maicona z Interu, Abidala z Barcelony i Lahma z Bayernu, to już będzie komplet pomysłowych idei (Miguel podpisał z miesiąc, może dwa, nowiutki kontrakt z Valencią więc :roll: )


Pejter napisał(a):Trzeba lewego obrońcy i napastnika. Nikogo więcej.
Szczerze mówiąć, to gdy odejdzie Brown to przyda się środkowy obrońca, nawet bardziej niż prawy Wink Bo Brown jest naszym trzecim środkowym, a po Vidiću i Ferdinandzie praktycznie nie mamy nikogo :roll: Jest Pique, ale to melodia przyszłości jak Simpson, nie mamy tu za bardzo pola do manewru


Maro11 napisał(a):Lewa- evra, oshea

jaknadłoni widac kogo trzeba kupic.
Podejrzewam, że zimą nikt do nas nie trafi, a jeśli już, to najlepszą opcją w zimę byłby wlaśnie Shorey lub Ivanović Wink

Jednak osobiście w miare możliwości powstrzymałbym się z zakupem (no chyba, że za jakieś grosze, czyli 3> mln funtów za Shoreya bądź Ivanovića) tej zimy, a latem na zastępcę Evry postarałbym się sprowadzić Taye Taiwo, za którego można zaproponować Silvestra w zamian i Marsylia jeśli kasa tez się zgodzi pójdzie na ten układ, a jak nie zakwalifikuje się do LM na przyszły sezon, to z pocałowaniem ręki dobijemy z nimi targu
09-12-2007 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #975
 
Cytat:Szczerze mówiąć, to gdy odejdzie Brown to przyda się środkowy obrońca, nawet bardziej niż prawy Bo Brown jest naszym trzecim środkowym, a po Vidiću i Ferdinandzie praktycznie nie mamy nikogo Jest Pique, ale to melodia przyszłości jak Simpson, nie mamy tu za bardzo pola do manewru

Napewno Fergie nie kupi w zimie ofensywnego zawodnika, bo tych mamy wystarczająco. Więc jedynym możliwym polem manewru jest właśnie obrona. Stawiam na zakup 2 zawodników w zimowym oknie jeden i w lecie drugi. Obaj obrońcy. Pierwszym prawdopodobnie wydaje się Sagniol (Wszystko zależy od ceny, chęci zawodnika i tego, czy te buraki z Alianz arena będa robiły problemy z trensferem jak było z OH). Kandydatura Sagniola całkiem moim zdaniem ciekawa. Napewno to doswiadczony gracz, z Evrą i Silvestre'm by się świetnie dogadał, dodatkowo raczej jeden z pewniejszych graczy.

drugi defensor to bedzie raczej ktos mniej znany... nie wiem kto, aleraczej zwschodnich rejonów europy, taką mam przynajmniej nadzieję. Bo Vidić już teraz jest tak samo ważnym zawodnikiem w obronie, jak ważny był Jaap Stam swego czasu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-12-2007 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości