Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #196
 
Skull napisał(a):Masz na myśli dzisiejszy mecz? jeśli tak to sie zgadzam,ale nie podniecaj sie tak bardzo,bo to że Carlos dzisiaj strzelił nie dziwi,rywal do zbyt wymagających nie należał.
Czy naprawde w dobrej jest formie pokaże mecz z Liverpoolem w którym mam nadzieje zagra z Rooneyem w duecie.

Mam na mysli caly i sezon, Tevez na razie strzela i asystuje wiecej niz Roo wiec co mam myslec, chcialem tylko powiedziec ze argument typowy dla Rooney'a czyli wasze jak zwykle walczyl i staral sie na mnie nie dziala, napastnikow rozlicza sie ze strzelonych goli ( post Stojka z poczatku sezonu kiedy tak narzekal ) sprawdza sie w przypadku Tevez'a. Wiem to, ze Rooney w koncu zacznie strzelac gole, to wiecej niz pewne. Mam tylko nadzieje, ze Tevez w tym sezonie strzeli ich kilka wiecej w tym sezonie niz Roo i przestaniecie narzekac Tongue

Stojkovic napisał(a):Dzisiaj powiedzmy sobie szczerze, Tevez strzelił 2 gole a powinien conajmniej z 4 - 5. Nie wiem czemu, ale on nie potrefi wykorzystywać 100% sytuacji. Nie mówię o dzisiejszej sytuacji np. Rooneya, bo on też zawalił obie 100% ale w jednej był blokowany w drugiej brakło mu szczęścia. Natomiast Teveza 1 bramka to przedewszystkim ogromny fuks, a nie umiejętnosci, powinien wpakować bramkę z pierwszego uderzenia, ale potwornie sie machnął.

Druga bramka to juz oklaski na stojąco, świetne przyjęcie i strzał wielki + dla niego.

Pieprzysz Stojko od gory do dolu, jak zwykle tylko Ty sie czepiasz, zreszta na szczescie Tongue

->

Stojkovic napisał(a):Nie skreślam Teveza, ale rozliczam go ze strzelonych bramek, cała reszta to drugi plan.

;>

Under The Boardwalk - United Warriors
09-12-2007 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
player Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #197
 
Zashi napisał(a):Sytuacje sytuacjami, ale trzeba troche czasu, aby przestawic się ze strzelania bramek dla West Ham na strzelanie dla United, gdzie oczekiwania są duzo większe. Mysle, że Tevez jest na koncu tej drogi.

hmm... o ile się nie mylę to Tevez od początku sezonu zdołał już strzelić około 8 goli? więc nie rozumiem czemu mamy na niego narzekać? na początku w West Hamie w ciągu 19 spotkań nie dał rady strzelić ani jednej.
09-12-2007 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #198
 
WhatARocket napisał(a):Pieprzysz Stojko od gory do dolu, jak zwykle tylko Ty sie czepiasz, zreszta na szczescie
Wojtek, ja jestem wymagającym kibicem, podoba mi się gra Sahy bo nieraz pokazywał jak dobrym jest graczem. Tevez musi mnie do siebie przekonać, tak samo jak miało to miejsce z Crisem, na początku bardziej się sępił niż grał a teraz proszę... 9 bramek już na koncie.

Tevez powoli tez mnie przekonuje, szczególnie takimi bramkami jak 2 w spotkaniu z Derby. Tego właśnie od napastnika się oczekuje, bezwzględnego wykorzystywania sytuacji.

A nie wiem czemu nikt nic o Luisie nie pisze. Wczoraj może nie zabłysnął jakoś, ale podobało mi się, jak przyjął piłkę z obrońcą na plecach... bramkarz coprawda wyłapał szybko piłkę, ale trzeba przyznać, że przy odrobinie szczęścia to też mogła być bramka.

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-12-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #199
 
Stojkovic napisał(a):Wojtek, ja jestem wymagającym kibicem, podoba mi się gra Sahy bo nieraz pokazywał jak dobrym jest graczem. Tevez musi mnie do siebie przekonać, tak samo jak miało to miejsce z Crisem, na początku bardziej się sępił niż grał a teraz proszę... 9 bramek już na koncie.

Tevez powoli tez mnie przekonuje, szczególnie takimi bramkami jak 2 w spotkaniu z Derby. Tego właśnie od napastnika się oczekuje, bezwzględnego wykorzystywania sytuacji.

A nie wiem czemu nikt nic o Luisie nie pisze. Wczoraj może nie zabłysnął jakoś, ale podobało mi się, jak przyjął piłkę z obrońcą na plecach... bramkarz coprawda wyłapał szybko piłkę, ale trzeba przyznać, że przy odrobinie szczęścia to też mogła być bramka.

Przestan Stojko przestan, ja tylko czekalem az Tevez zacznie pakowac gole, bo dobrze pamietam jak jezdziles po nim gdy nie mial jeszcze bramki na koncie, czepiales sie tego bo miales prawo, czekalem tylko az Tevez zacznie seryjnie strzelac, i zaczelo sie, nawet wyprzedzil Rooney'a w klasyfikacji. Zastanawialem sie tylko jaki argument wymyslisz, no, a ze jestes wymagajacym kibicem to Tobie juz chyba nikt nie dogodzi :lol:

Czepiacie sie jakis pojedynczych sytuacji zmarnowanych przez Tevez'a szkoda tylko ze nie robicie tego SERYJNIE w przypadku Giggs'a Rooney'a Ronaldo czy Sahy. No tak, Tevez jeszcze wszystkiego nie pokazal, czyli mam czekac rok az pokaze wszystko i wtedy przestaniecie sie czepiac pojedynyczcyh sytuacji. Litosci prosze, czy to nie super, ze mamy dwoch bramkostrzelnych napastnikow, nie. Bo Tevez marnuje pojedyncze sytuacje.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-12-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #200
 
WhatARocket napisał(a):Czepiacie sie jakis pojedynczych sytuacji zmarnowanych przez Tevez'a szkoda tylko ze nie robicie tego SERYJNIE w przypadku Giggs'a Rooney'a Ronaldo czy Sahy. (...) . Litosci prosze, czy to nie super, ze mamy dwoch bramkostrzelnych napastnikow, nie. Bo Tevez marnuje pojedyncze sytuacje.

Większość się podnieciła, jak przeczytała samo nazwisko Tevez. Ale Wojtek ma rację, bo kiedy Ronaldo czy Giggsy marnują z 2-3 wyśmienite okazje to nikt ich sie nie czepia - może dlatego, że mimo tego i tak trafiają w meczu do siatki.

Stojkovic napisał(a):Dzisiaj powiedzmy sobie szczerze, Tevez strzelił 2 gole a powinien conajmniej z 4 - 5

[*][*] Ś.P Łukasz Bąk Big Grin

Stojko, gdzie Ty sie dopatrzyłeś tych sytuacji? W całym sezonie, czy na rozgrzewce :?:
09-12-2007 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #201
 
WhatARocket napisał(a):Mam na mysli caly i sezon, Tevez na razie strzela i asystuje wiecej niz Roo wiec co mam myslec

No dobra ,Tevez zaczyna grac z meczu na mecz coraz lepiej! to dobrze! ale nigdy bym nie powiedział że jest w lepszej formie od Rooneya (patrzac na obecny sezon) Może i ma więcej bramek,ale też ile spotkan więcej! Rooney w całym sezonie rozegrał tylko 2 słabe spotkania (Fulham i Derby) można by nawet przymrużyc oko gdyż dopiero co wyleczył kontuzje,a Tevez? po 15 kolejkach zagrał dobrze tylko w 7-8 spotkaniach.

Patrząc na chwile obecną (kilka ostatnich dni) mogłbym sie zgodzic ze Carols jest w lepszej dyspozycji,ale wracjąc wstecz nie ma szans :wink:
10-12-2007 01:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #202
 
Skull napisał(a):Patrząc na chwile obecną (kilka ostatnich dni) mogłbym sie zgodzic ze Carols jest w lepszej dyspozycji,ale wracjąc wstecz nie ma szans

Moze napisz ze nie wierzyles w to, ze Carlos zacznie regularnie strzelac w Premiership. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
10-12-2007 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #203
 
WhatARocket napisał(a):
Skull napisał(a):Patrząc na chwile obecną (kilka ostatnich dni) mogłbym sie zgodzic ze Carols jest w lepszej dyspozycji,ale wracjąc wstecz nie ma szans

Moze napisz ze nie wierzyles w to, ze Carlos zacznie regularnie strzelac w Premiership. 8)

No ja nie wierzyłem zbytnio 8) Sądziłem, że będzie strzelał. Jednak myślałem, ze jest on podobnym typem zawodnika do Roo, a nam potrzeba innego typu zawodnika, ale wyszło dobrze :twisted:

amor patriae nostra lex
10-12-2007 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #204
 
WhatARocket napisał(a):Moze napisz ze nie wierzyles w to, ze Carlos zacznie regularnie strzelac w Premiership

Troche mnie to zdziwiło co napisałs :shock:
Przecież zawsze pisałem o jego "skrytych" umiejętnosciach i zdarzało mi sie pisac o nadzieii i jego rozstrzelaniu w temacie przed meczowym...

Uważam go za dobrego zawodnika,ale do Rooneya czy Drogby to mu jeszcze sporo brakuje.
p.s - moje zdanie

zle odebrales to co napisalem -> Wojtek3
10-12-2007 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
A ja jakoś zawsze miałem przeczucie, że Carlos w końcu coś zacznie strzelać. Może troche rozumiem, dlaczego niektóry mieli ku temu wątpliwości, bo, no cóż, piłkarze zza oceanu jakoś nie mogli sobie poradzić na angielskich boiskach. Może sądziliście, że z Tevezem bedzie podobnie.

Jednak teraz widać, że Carlos zaczyna się rozkręcać i myśle, że jeszcze w miare upływu czasu będziemy mieli z niego wiele pożytku.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-12-2007 08:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #206
 
Chlop ma malo czasu bo jeszcze 4 lata gry u nas jak wiadomo w wieku 28 lat chce wrocic do Boca i wiem ze jest sklonny to zrobic kto pamieta bramkarza o nazwisku Carlos Roa ktory z powodu religii zrezygnowal z gry ten wie z z Argentynczykami to rozne rzeczy sie dzialy.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
11-12-2007 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
Cytat:Przestan Stojko przestan, ja tylko czekalem az Tevez zacznie pakowac gole, bo dobrze pamietam jak jezdziles po nim gdy nie mial jeszcze bramki na koncie, czepiales sie tego bo miales prawo, czekalem tylko az Tevez zacznie seryjnie strzelac, i zaczelo sie, nawet wyprzedzil Rooney'a w klasyfikacji. Zastanawialem sie tylko jaki argument wymyslisz, no, a ze jestes wymagajacym kibicem to Tobie juz chyba nikt nie dogodzi

Nie bój nic, coś wymyślę Tongue



Cytat:Stojko, gdzie Ty sie dopatrzyłeś tych sytuacji? W całym sezonie, czy na rozgrzewce
A ty mecz wogóle oglądałeś?
Cytat:Moze napisz ze nie wierzyles w to, ze Carlos zacznie regularnie strzelac w Premiership.

Ja tez nie wierzyłem, nadal do seryjnego strzelania mu brakuje trochę. Seryjnie strzelał RvN, Tevez narazie jest w bardzo dobrej dyspozycji. Poczekamy co pokaże w kolejnych meczch. Nie porównujmy jednak Giggsa do Teveza, po pierwsze różnica wieku, po drugie Ryan strzelił w meczu z Derby i bliski był strzelenia drugiej bramki z wolnego.
woyteq napisał(a):Chlop ma malo czasu bo jeszcze 4 lata gry u nas
Nie wiadomo, nie wiadomo... zależy od jego gry.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-12-2007 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #208
 
Stojkovic napisał(a):Nie wiadomo, nie wiadomo... zależy od jego gry.

No na pewno wcześniej nie odejdzie, bo nie po to się o niego tak starano, żeby go przedwcześnie sprzedawać, a za te 4 lata odejdzie na pewno, bo chce grać znów w Argentynie. Szkoda, bo będzie z niego na pewno niezły pożytek i mógłby zostać na jeszcze dłużej.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-12-2007 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #209
 
Stojkovic napisał(a):A ty mecz wogóle oglądałeś?

No jasne, że tak i Tevez nie miał 5 okazji na strzelenie braki Tongue . Już prędzej Roo ale też ta liczba nie wyniosła aż pięć.
11-12-2007 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #210
 
Stojkovic napisał(a):Nie porównujmy jednak Giggsa do Teveza, po pierwsze różnica wieku, po drugie Ryan strzelił w meczu z Derby i bliski był strzelenia drugiej bramki z wolnego.

Nie porównujemy tylko chodzi o to, że tym "osadzonym" już w United zawodnikom nie wypomina się różnych pojedynczych błędów. Argument z tym, że Ryan strzelił gola i był bliski drugiego jest bez sensu, bo Tevez strzelił dwa...
11-12-2007 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości