Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #496
 
Szkoda, wielka szkoda Rangersów, kto wie, co by się stało, gdyby Darcheville wykorzystał tą sytuację, którą w kapitalny sposób wypracował Ferguson. Chciałem, aby Rangers grali dalej, żal mi ich naprawdę, bo ta wygrana z Lyonem na wyjeździe 0:3 zrobiła naprawdę spore wrażenie. Niestety (albo 'stety') Lyon się zrewanżował i również wpakował na wyjeździe 3 bramki. Benzema odwalił kawał dobrej roboty, świetny zawodnik.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-12-2007 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #497
 
Ostatnie mecze tegorocznej fazy grupowej Champions League, nie przyniosły większych niespodzianek. Barcelona pokonuje Stuttgart 3-1, choc musieli odrabiać straty. Rangers podobnie jak wczoraj Marsylia rozłożeni na łopatki, i na pocieche zagrają jedynie w PUEFA. Sporting pewnie ogrywa Dynamo 3-0. Inter triumfuje w Eindhoven, a Fnerbahce na własnym obiekcie z CSKA 3-1 i awansowuje po raz pierwszy z grupy. Pamiętam swego czasu trener Daun mówił, że Fene wygra LM na stulecie klubu, nie udało się ale może rok pózniej. A w grupie H trwała walka o 1 miesce, Arsenal wygrał 2-1 ze Steauą, a Sevilla ograła 3-0 w Pradze Slavię i to ona wygrała grupę.
12-12-2007 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #498
 
Widzieliscie co wyprawiał Benzema? świetny zawodnik,od dawna pisałem o jego umiejetnosciach i cały czas marze by kiedys do nas dołączył.

Alex dzisiaj niezłą brame wjebał że tak powiem :shock:

Cytat:Darcheville

Dla mnie "frajer" kolejki - najpierw to pudło a później to brutalne (celowe) nadepnięcie i czerwony kartonik.
12-12-2007 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #499
 
Mozemy trafic na LIverpool?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-12-2007 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #500
 
Cytat:Mozemy trafic na LIverpool?


Nie. W tej fazie nie mozna trafic na zespol z tego samego kraju i z tej samej grupy.

Wszystkie wczorajsze roztrygniecia przewidziałem na kuponie bukmaherskim. Prawie - tylko ten Manchester...

amor patriae nostra lex
13-12-2007 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #501
 
Maro11 napisał(a):Mozemy trafic na LIverpool?

Tak jak pisał Zashi ,dopiero w nastepnej rundzie jest mozliwosc wylosowania/trafienia na Liverpool.

Wszystko już jest jasne,trafimy na kogos z tej piątki:

- Schalke
- Olimpiakos
- Celtic
- Lyon
- Fenerbache
13-12-2007 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #502
 
Maro11 napisał(a):Mozemy trafic na LIverpool?
Tak*, możemy trafić na Liverpool już teraz 8) A teraz zadaj sobie pytanie - komu powinieneś wierzyć i kto ma rację Tongue


Skull napisał(a):Widzieliscie co wyprawiał Benzema?
Benzema? Nie znam :roll: Chodzi ci o Bangure?
;*

Maciek napisał(a):Aha no i jak ktoś wczoraj liczył na Marsylię to się zawiódł, a jak ktoś dzisiaj liczy na Rangers to też się zawiedzie Będziemy mieli do czynienia z podobnym meczem jak wczoraj na Stade Velodrome
Dlatego też nie rozumiem dzisiejszego lamentu



Fenerbahce jest lepsze od Celticu Glasgow i nie ma co się z faktami klócić Wink 3/4 z Was, a pewnie też 3/4 z kibiców ogólnie rzecz biorąc nie ma pojęcia kto broni bramki Fenerbahce Smile Owszem, znają Alexa, który z każdej pozycji wszystkimy trzema nogami potrafi gola zdobyć, owszem znają Roberto Carlosa, Mehmeta Aurelio (wcześniej Marco Aurelio), Mateje Keżmana czy Diego Lugano, ale kto obecnie broni bramki Fenerbahce wie niewielu Smile
O czym to świadczy? Ano o tym, że kto broni bramki Celticu wie praktycznie każdy, a jak najbardziej znanym (a może i jedynym znanym, albo jednym z trzech znanych) zawodnikiem jest bramkarz ijego nazwisko podczas meczów pada najczęściej z ust komentatorów, to oznacza, że drużyna jest słaba i bramkarz ma pełne ręce roboty Smile

Był to 73 z 246 sposób na udowodnienie, że Fenerbahce obecnie jest lepszą drużyną niż Celtic Glasgow



Cieszy mnie, że rewanż gramy u siebie Wink I możliwe, że tak będzie aż do samego końca, aż do finału, który będzie oczywiście w Moskwie Wink Ale historia z Milanu może się nie powtórzyć już, nie lubie rewanżowych meczów na wyjeździe, no chyba, że takie jak z Juventusem w 1999 roku Wink Rewanżowych spotkań u siebie też nie lubie, szczególnie takich jak te z Porto czy AS Monaco



*żart
13-12-2007 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #503
 
Skull napisał(a):Wszystko już jest jasne,trafimy na kogos z tej piątki:

- Schalke
- Olimpiakos
- Celtic
- Lyon
- Fenerbache

Najsilniejszy wydaje się Lyon i ten niesamowity Benzema, ale Francuzi potrafią czasami zawieść na calej lini. Chcialbym tylko uniknąć Fenerbache, bo zgadzam się ze zdaniem Maćka. W dodatku Turcja to gorący teren. Schalke, Olympiacos obojetne, a na Celtic liczę najbardziej :twisted: Zresztą z tych drużyn i tak każdego ogolimy, nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
13-12-2007 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #504
 
Prawie mnie Macius nabrałes :wink:

Coz ja zycze sobie olimpiakos , bo rywal fajny i beda 2 mecze w tv, najlepiej zremisowac u nich 0-0 by sprawa awansu nie była pewna.
Cos czuje ze to bedzie lyon, a panu kurowskiego gratuluje kompetencji najwyzszych lotow :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-12-2007 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #505
 
Najmniej chciałbym trafić na Lyon oraz Fenerbahce, moim zdaniem są to najsilniejsze drużyny, na które Diabły mogą trafić w 1/8. Na Old Trafford oczywiście nie byłoby jakiś tragicznych problemów z pokonaniem tych drużyn, jednak na wyjazdach mogłoby być już zdecydowanie ciężej. Najkorzystniej trafić chyba na Celtic i Schalke, jednak z tych dwóch wolałbym rzecz jasna The Bhoys, nie byłoby żadnych kłopotów z poradzeniem sobie z tą ekipą, nie są już tak mocni jak rok temu, gdy UNITED się z nimi niemiłosiernie męczyło, zresztą Boruc = transmisja z meczu w TV Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-12-2007 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #506
 
Losowanie na pewno będzie korzysnte bo w drugim koszyku wszystkie ekipy są od nas słabsze. Nie chciałbym trafić na Fenerbahce, nie ze względów piłkarskich, ale oni tam mają poj****** kibiców i kto wie jak by sie skończyło. Nie chce widzieć znów Celticu bo mecz będzie nudny - nic nowego. Nie chciałbym też Lyonu, bo oni są chyba najgroźniejsi. Najlepiej, jak dla mnie, to olympiakos i liverpool :wink:

Kuba_^^: Kanciku kochany, na angielskie zespoły tracić nie możemy ;*
13-12-2007 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #507
 
Nie wiem Panowie,ale mi sie wydaje,ze mozemy teraz trafic na angielska druzyne.Tak mi sie obilo o uszy chyba w wczorajszych skrotach LM na TVP 2

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-12-2007 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #508
 
Cytat:Nie wiem Panowie,ale mi sie wydaje,ze mozemy teraz trafic na angielska druzyne.Tak mi sie obilo o uszy chyba w wczorajszych skrotach LM na TVP 2

Wiesz Wolak, ze ci wszyscy panowie siedzacy w studiu nie znaja sie na rzczy az tak idealnie. Moze sie po protu pomylili. :wink:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-12-2007 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #509
 
Kuba_^^ napisał(a):Kanciku kochany, na angielskie zespoły tracić nie możemy ;*

No niestety Kubuś, możemy możemy bo zmienili przepisy - przynajmniej tak wczoraj mówili Smile Stec tam mówił, co dokładnie podkreślił a nie coś w stylu "Z boiska zszedł.........Sir Alex Ferguson miał dość tej gry a w jego miejsce Darren Fletcher." Tongue
13-12-2007 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #510
 
zaga92 napisał(a):Wiesz Wolak, ze ci wszyscy panowie siedzacy w studiu nie znaja sie na rzczy az tak idealnie. Moze sie po protu pomylili. :wink:
A to rzeczywiscie tu trzeba sie znac idealnie zeby znac takie rzeczy Smile Przepisy chyba zostaly zmienione.A tak btw to studia LM nie prowadzi Gmoch i spolka...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-12-2007 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości