Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Everton (23.12.2007)
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
PL: Manchester United 2-1 Everton (23.12.2007)
Drugi mecz z rzedu z ekipa z miasta The Beatles. Teraz gramy jednak na własnym terenie i z teoretycznie słabszą drużyną. Mimo wszystko Everton potrafi napsuć krwi, co pokazuje ich pozycja w tabeli. 15. grudnia wygrali 2-0 w meczu z Młotami na wyjeździe, na terenie, który jest dosyć trudny. Ale i tak wygramy... 8)

amor patriae nostra lex
16-12-2007 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Pierwszy mecz w Boxing Days, i odrazu trudny rywal.Ekipa z miasta Beatlesów na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie walczyć o 3 punkty. Faworytem oczywiście gospodarze, ale do końca niczego nie można być pewnym. Miejmy nadzieję, że bramka dla nas padnie szybciej niż na Goodison Park w meczu wrześniowym, żeby nie było tych nerwów. W zeszłym sezonie w Boxing Days zdobyliśmy 10 punktów, i to mecze były kluczowe w walce o Mistrzostwo Anglii, gdyż Chelsea straciła sporo punktów, mam nadzieję, że w tym sezonie będzie podobnie.
16-12-2007 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Szczerze to bardzo boje sie tego meczu. Everton jest mocna druzyna, co pokazuje w ostatnich meczach, zwlaszcza wspomniany przez Zashiego mecz z mlotami. Ostatni raz byla druzyna Rooneya przegrala pod koniec pazdziernika z lokalnym przeciwnikie, czyli Liverpoolem. Trzeba sie strzec, bo maja kilku bardzo dobrych zawodnikow, jak Yakubu, Arteta czy Cahill. Bedzie ciezko, ale nie takie mecze sie wygrywalo, wiec oczywisie licze na 3 punkty. :wink:

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
16-12-2007 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
JA sie boje o to ze Diabelki podejda do tego meczu za bardzo pewne siebie z mysla ze pokonaly mocniejszy zespol z Liverpoolu to z teoretycznie slabszym powinno pojsc bardzo latwo ... Ten mecz bedzie zupelnie inny niz z Liverpoolem bo my tu bedziemy musieli atakowac a Everton kontrowac ... i padnie napewno wiecej goli niz w dzisiejszym meczu
16-12-2007 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
bela napisał(a):JA sie boje o to ze Diabelki podejda do tego meczu za bardzo pewne siebie z mysla ze pokonaly mocniejszy zespol z Liverpoolu to z teoretycznie slabszym powinno pojsc bardzo latwo

Oj, na pewno nie. Everton to nie Derby, w piłkę grać umieją co już w tym sezonie udowodnili. Ja bym tutaj sie bardziej obawiał zmęczenia zawodników po sprawdzianie na Anfield. Na boisku pewnie zobaczymy Naniego, Carricka, może oszeja? Smile

Tym niemniej mecz wygramy i to może nawet dość wysoko. Tak mi sie w głowie kręci poprzedni sezon i 3-0 również w okresie świątecznym (?).
16-12-2007 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jabol napisał(a):Pierwszy mecz w Boxing Days

O co wam chodzi z tym "Boxing Days"? Boxing Day to drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, w którym gramy z Sunderlandem. Nic więcej.

KanT napisał(a):w okresie świątecznym

No właśnie, okres świąteczny, a nie Boxing Days.

Z Evertonem będzie ciężko, ale jakoś w tym sezonie w meczach, w których ma być ciężko, idzie nam łatwo, więc jestem pozytywnie nastawiony Tongue
16-12-2007 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja tez jestem dobrej mysli,ze zdobedziemy 3 punkty w tym meczu.Ostanio gramy bardzo dobra pilke i bedziemy mieli przewage wlasnego boiska,co jest duzym atutem.Najwazniejsze zeby Diably nie popadly w zbytni optymizm po dzisiejszym meczu i zagrali na 100% swoich mozliwosci.Z pewnoscia suszarka Fergusona o to juz zadba Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-12-2007 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Everton gra dobrze i pnie sie w góre,ale jeśli nasi defensorzy zagrają tak jak dzisiaj i wylączą z gry Yakubu to nie bedzie problemu z pokonaniem ich ,może Phil znowu nam pomoze :lol: Howard ostatnio spisuje sie doskonale - ciężko bedzie go pokonac :twisted:
16-12-2007 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Pejter napisał(a):O co wam chodzi z tym "Boxing Days"?

Sorry, mój błąd nie zorientowałem się co to jest Boxing Days. Teraz już wiem. W każdym bądż razie chodzi mi o pierwszy z czterech meczy w okresie 20 grudnia - 1 stycznia.
A to Boxing Day napisałem bo już coś takiego na stronie widziałem.

U nas?//Pejter

Tak Gracek_11 tak napisał w swojej wypowiedzi w temacie Bacrays Premiership.Każdy ma się prawo pomylić, nie mniej jednak wiadomo o co chodzi już teraz

Myślałem, że ty piszesz o manutd.pl, ale nie o forum//Pejter
16-12-2007 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Cytat:Tak Gracek_11 tak napisał w swojej wypowiedzi w temacie Bacrays Premiership.

Napisałem tak, bo myślałem, że owe "Boxing Days" to nic innego jak okres kilku spotkań w bardzo krótkim czasie - Świąta Bożego Narodzenia, Sylwester. Tak na prawdę to sam tego nie wymyśliłem, przeczytałem to bodajże na naszym forum we wcześniejszym okresie i sam siebie i pozostałych wprowadziłem w błąd. Wszyscy chyba jednak wiedzieli o co chodzi, bo szybko załapali. elo :wink:

A wracając do tematu to trzeba przyznać, że Everton ma bardzo dobrą serię. Trzeba będzie zwrócić uwagę na Yakubu, który w ostatnich spotkaniach sporo strzelał i dołączył do czołówki snajperów Premiership. Oby po tym meczu Ronaldo odskoczył od niego, a "Czerwone Diabły" wywalczyły komplet punktów. Poprzedni sezon 3:0 i 2:4 na Goodison. Wyniki pokazują, że potrafimy strzelać ekipie Davida Moyes'a. Będzie ciężko, ale zwycięsko, bo Święta idą :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
17-12-2007 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Mecz z Evertonem na pewno nie będzie należał do łatwych.jestem jednak nastawiony pozytywnie do tej konfrontacji po zwycięstwie nad Lfc.Szczególnie trzeba uważac na Yakubu Osman'a i młodszego Nevilla którzy są w znakomitej formie oraz Howarda który ostatnio broni wyśmienicie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-12-2007 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Gracek_11 napisał(a):Poprzedni sezon 3:0 i 2:4 na Goodison. Wyniki pokazują, że potrafimy strzelać ekipie Davida Moyes'a

I nigdy nie grał Howard :wink: Może sie myle,ale chyba odkąd jest w Evertonie to nie grał przeciwko nam? najpierw był wypozyczony to nie mógł,a ostatnio miał kontuzje

W tym sezonie Howard jest bardzo pewny w tym co robi, mam nadzieje że nie bedzie chcial udowodnic Fergusonowi że zrobil błąd sprzedając go :wink:
17-12-2007 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Pomimo, że gramy na Old Trafford, to może być trudno z ekipą Evertonu. W jakąkolwiek porażkę Diabłów oczywiście nie wierzę, bo na własnym terenie UNITED jest bardzo trudno pokonać, jednak remis może się pojawić. The Toffies to solidna ekipa, ostatnio radzą sobie naprawdę dobrze, więc łatwo skóry nie oddadzą. Pomimo to oczywiście jak najbardziej wierzę w zwycięstwo UNITED i pokonanie kolejnej drużyny z Liverpoolu Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-12-2007 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ja obstawiam 3-0 dla UNITED OCZYWISCIE Big Grin :mrgreen: :!:
17-12-2007 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
ManUtd rlz !!! napisał(a):Ja obstawiam 3-0 dla UNITED OCZYWISCIE

Moze bys sie troszke bardziej wysilil? :roll:

Wedlug mnie kolega zbyt optymistycznie podchodzi do tego spotkania. Owszem, ja rowniez licze na zwyciestwo United, ale patrzac na obecna forme Evertonu ten wynik bedzie bardzo ciezki do uzyskania, ale nie niemozliwy. Mam nadzieje, ze R10 i CR7 pokaza sie z lepszej strony niz ostatnio.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-12-2007 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości