Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ciampel napisał(a):Patrice, widzimy się w Champions League za sezon.

Spokojnie, jeszcze jest liga angielska i FA Cup 8)

Ogólnie występy w Lidze Mistrzów można zaliczyć do udanych, nie zagrał we wszystkich meczach ze względu na kontuzje, ale gdy już występował pokazywał na co go stać.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2007 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Evra w ofensywie ponownie bardzo groźny, jednak z tyłu nieco gorzej. Sporting większość akcji przeprowadzał środkiem, z kolei kiedy zdecydował się na rozciągnięcie gry, piłka zazwyczaj leciała po flance Evry. Portugalczycy musieli dokładnie przeanalizować nasze ostatnie potyczki, gdzie Evra śmigał na skrzydle, no i pewnie wysnuli hipotezę o ofensywnych zapędach Francuza. Jak się okazało, słuszną - na szczęście na posterunku byli jeszcze inni defensorzy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-09-2007 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Evra jeszcze na godzinę przed meczem był wpisany w protokole meczowym jako lewy obrońca, ale niespodziewanie zagrał tam ostatecznie O'Shea, który z kolei miał pierwotnie śmigać w środku, co potem czynił Fletcher. Oby uraz Francuza załapany prawdopodobnie na rozgrzewce nie okazał się zbyt poważny, bo futbol prezentowany przez Patrice'a może się ostatnimi czasy podobać.

capo di tutti capi

MUSC PL
23-10-2007 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
Wstyd przyznac ale chciałem Evre po jego paru spotkaniach sprzedac, facet jednak ma charakter , dobrze przepracowal okres przygotowawczy, nabrał na masie i sile a teraz nie wyobrazam sobie naszej jedynastki bez niego, jest fenomenalny. w ofensywie jest nieporawdopodobny, w defensywie coraz lepszy(z liverpoolem klasa)

Musimy znalesc sobie jeszcze 2 evre na prawe skrzydło bo wes to pare klas nizej.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
18-12-2007 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Mało który zawodnik po przejściu do Premiership gra bardzo dobrze - Evry to także się tyczyło - Nie wiem czy pamiętacie jak wyglądał gdy przechodził do Diabłów a jak wygląda teraz ;D - Widać ze bardzo mocno pracował fizycznie i to teraz jest widać
18-12-2007 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Cytat:Widać ze bardzo mocno pracował fizycznie i to teraz jest widać

Evra podczas meczu jest praktycznie wszedzie. Potrafi udac sie pod pole karne rywala i za chwile wrocic i odebrac pilke przeciwnikowi pod nasz bramka. Wcale nie zaluje, ze Heinze odszedl.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-12-2007 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
zaga92 napisał(a):Wcale nie zaluje, ze Heinze odszedl.

I tu sie całkowicie zgadzam Evra jak dlamnie jest 10 razy lepszy od Heinze i ma nie podważalną pozycje w drużynie Smile
19-12-2007 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Patrice wygląda ostatnio bardzo słabo, widać ogromne zmęczenie - brak szybkości, polotu. Niestety, z przerwą może być ciężko - nie ma zmiennika, poza tym przed nami derby, FA Cup z Arsenalem, a po FA mecz z Lyonem na wyjeździe... Może Ferg zluzuje go trochę na treningach, może jakiś dzień wolnego? Wiem, wiem, nie można się z nikim obchodzić jak z jajkiem, ale przed nami 3 mecze o wyjątkowo wielkim znaczeniu, a świeżości brak.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-02-2008 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
Evra to nie maszyna, wyglada na przemeczonego fizycznie a przy takim czyms nie mozna grac dobrze. w tamtym sezonie Heinze grał chyba tyle samo meczy co Evra albo i wiecej o ile pamietam .
Brakuje zmiennika dla Evry , dlatego zaluje ze Miki ma kontuzje bo facet na lewej gra przyzwoicie, dodatkowo evra bylby wypoczety i gralby lepiej, przeciez wiemy jak gral na poczartku sezonu. Boje sie ze kryzys chwycie Ronaldo i naszych napstnikow i w tym widze problem, bo nie wiem ile mozna jechac na 2 napastnikach? miesiac dwa ale nie cały sezon, premiership poszła do gory i mistrzostwa z Ruudem czy forlanem bysmy juz nie wygrali, dlatego jestem wkurwiony na sahe na maxa.

Dla Evry odpoczynek, niech zagra Oshea bo z City bedziemy strona dominujaca, nie widze innej mozliwosci.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
03-02-2008 02:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Maro11 napisał(a):Dla Evry odpoczynek, niech zagra Oshea bo z City bedziemy strona dominujaca, nie widze innej mozliwosci.

Evra jest zawieszony za kartki na derby, któreś tam przewinienie popełnił w spotkaniu ze Spurs w FA Cup i taką informację można było usłyszeć od komentatorów. Raczej to prawda, tylko pytanie, skąd odpoczynek dopiero w trzecim kolejnym spotkaniu... W każdym razie przyda mu się chwila wytchnienia.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2008 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Problem z tym zmiennikiem dla Evry, bo O'Shea gra jeszcze gorzej. Teraz zdecydowanie przydałby się Silvestre, bo na skrzydle nie gra już tak słabo jak w środku. Przydałby się odpoczynek Evrze, to nie ulega wątpliwościom, no ale kto ma za niego na tej flance grać? :?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-02-2008 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Kuba_^^ napisał(a):Problem z tym zmiennikiem dla Evry

No to jest duży problem ,Evra w tym sezonie grał bardzo równo i na przyzwoitym poziomie,ale w tych kilku ostatnich spotkaniach już nie wyrabia ,z City nie zagra ,mam nadzieje że Oshea sobie poradzi (wkoncu zaczynal na tej pozycji)

Kuba_^^ napisał(a):przydałby się Silvestre, bo na skrzydle nie gra już tak słabo jak w środku

Na skrzydle notowal całkiem dobre występy ,ale w środku to juz wielka kaszana ,niewiem czemu Miki zawsze marzył o grze w środku skoro to nie była jego mocna strona :roll:
03-02-2008 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Osobiście nie zauważyłem tego przemęczenia u Evry, może powinienem się lepiej przyjrzeć, nie wiem. O przemęczeniu Vidića jakoś nie bardzo mówicie, a przecież Nemanja zagrał z Tottenhamem już zupełnie słabo, chyba najgorszy mecz w sezonie
03-02-2008 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Maciek napisał(a):Osobiście nie zauważyłem tego przemęczenia u Evry, może powinienem się lepiej przyjrzeć, nie wiem.

W kilku ostatnich spotkaniach zagrał słabo ,więc można spekulowac że spowodowane jest to przemęczeniem lub poprostu jakas zniżka formy.

Maciek napisał(a):Nemanja zagrał z Tottenhamem już zupełnie słabo, chyba najgorszy mecz w sezonie

Nie mówimy ,a przynajmnie ja nie mówie o tym bo to pojedynczy "gorszy dzien" ,gdy w nastepnych spotkaniach dalej bedzie grał słabo ,bedzie można sie zastanowiac czy to przemęczenie czy cos innego.
03-02-2008 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #60
 
Maciek, nie zartuj, albo powaznie przyjrzyj sie jego grze w meczach od Tottenhamu w FA Cup, bo zdaje sie od tego momentu zaczel sie nazwe to 'kryzys' (kryzys zbyt mocno powiedziane, ale wiedzie o co mi chodzi :wink: ) Evry. Brakuje mu juz tej dynamiki i polotu. Pamietam jeszcze kilka/kilkanascie kolejek temu Pat gral jakby na dwoch pozycjach na raz (lewy pomocnik i obronca) - czesto zastepowal na skrzydle Giggsa i bral sie za dosrodkowania i rozgrywanie akcji na lewej flance. Oczywiscie wiem, ze taka jest jego rola, jednak wtedy robil to wrecz czesciej niz nominalny lewy pomocnik - Giggs. Brak u Evry juz tego polotu, ktory go charakteryzowal przez caly sezon. Oczywiscie Patrice trzyma poziom, ale gra znacznie gorzej w porownaniu do poczatku sezonu. Czestsze bledy, brak rajdow na skrzydle (w takiej ilosci w jakiej mialy one miejsce na poczatku rozgrywek) i coraz slabsza postawa w defensywie - patrz Spurs w FA Cup.

Szczesciem w nieszczesciu jest zawieszenie Evry za kartki i wymuszony odpoczynek od gry w meczu z Citizens. Moze to byc troche malo by w pelni odzyskac swiezosc, ale na mecze z Arsenalem i Lyonem, powinien byc w lepszej dyspozycji niz w ostatnich meczach :wink: .

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
03-02-2008 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości