Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1006
 
Sorki Wolak Wink Chodzilo mi o Pana z gory - czyli zaga92 Wink

Tak czytam Wasze posty ( jak i moje ) I musze przyznac ze za bardzo ponosi co niektorych wyobraznia - Benzema po 1 na 99% i tak nie trafi do ManUtd po drugie bedzie kosztowalby kolosalne pieniadze ... Gdy czytalem te posty nie znalazlem ani jednej jego wady .. kazdy pisze o samych zaletach a ten zawodnik moim zdaniem jest typowym średniakiem jak narazie - moze to tylko moje zdanie ale ja nic w nim ciekawego nie widze ...

Skull : Akurat w ostatnich meczach Alan byl wyrozniajaca sie postacia w swoim klubie ...
18-12-2007 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1007
 
bela napisał(a):.. kazdy pisze o samych zaletach a ten zawodnik moim zdaniem jest typowym średniakiem jak narazie - moze to tylko moje zdanie ale ja nic w nim ciekawego nie widze ...
Myśle, że to nie tylko twoje zdanie Smile Podobnie mogliby stwierdzić ludzie, którzy nie wiedzą co to piłka nożna albo są niespełna rozumu

Faktycznie, Benzema jest średniakiem, w co drugim klubie gra 20 latek (Benzema ma 20 urodziny albo dziś, albo jutro, albo pojutrze), który strzela mase bramek, jest już regularnie powoływany do czołowej kadry narodowej na świecie, bije się o niego cały piłkarski świat, jest największą (obok Hatema Ben Arfy) nadzieją francuskiego futbolu itd.
po prostu ŚREDNIAK, przeciętniak i nic więcej
Matko boska - nie ma w regulaminie zakazu wypisywania totalnych głupot?


Co do tego że Lyon gra na Benzemę - gdyby nie to co skomentowałem wyżej, to byłaby największa głupota jaką tu napisano ostatnio :roll: No gdzie Lyon gra na Benzemę? Chłopak przebojem wszedł do pierwszej zespołu tego lata, jest najmłodszym zawodnikiem podstawowego składu i grają na niego? Kto gra na niego? Po czym tak wnosisz? Co to za bzdury? Po to sprowadzali Fredów i Barośów za duże pieniądze, zeby grać wychowankiem? Promują go na siłę twoim zdaniem? Czyli postawić byle kogo w Lyonie na szpicy, grać na niego i strzelałbym tyle samo? Litości...


Niby czemu Benzema miałby sobie nie poradzić w Manchesterze? Już pisałem kilka razy, że jak ktoś pisze "nie poradzi sobie", "spali się", "nie przekonuje mnie" to ze śmiechu mnie brzuch boli, bo to są zadne argumenty, to są teksty mające przykryć totalny brak rozeznania i zdolność do jakiegokolwiek uzasadnionego poglądu na temat danego zawodnika :roll: Darujcie sobie niektórzy takie teksty, bo nikt się z nimi naprawdę nie liczy, ani inaczej niż śmiechem się do nich nie odniesie


Benzema to największy talent wśród francuskich napastników od czasów młodego Anelki (pewnie mało kto go pamięta z tamtych czasów), talent niesamowity, wcale nie uznałbym za przesadę porównania Benzemy pod względem potencjału do Henry, a sam zresztą porównałem go do Anelki (też wówczas 19-20 letniego), który miał talent większy niż Thierry Henry i tylko jego problemy z głową sprawiły, że dziś nie jest na tym poziomie co Henry


Szanse na zakupienie Benzemy po chwilowym zastanowieniu uważam za całkiem spore, bowiem Lyon przestawił się na sprzedaż piłkarzy wzorem Ajaxu, i to za lepsze niż Ajax to czynił pieniądze Wink
Jean Michelle Aulas musi mieć dwa warunki spełnione by zdecydować się na sprzedaż zawodnika - pierwszy to odpowiednia kwota odstępnego, którą trudno mi ocenić z każdą następną bramką Benzemy, a drugi to perspektywa ściągnięcia następcy

Pierwszy warunek jak powiedziałem trudno na tę chwile jakkolwiek spełnić bo nie wiadomo co pan Aulas sobie wymyślił (podejrzewam, że na tę ofertę Saha+Silvestre+money by poszedł, ale kto go tam wie), ale drugi warunek już jest znacznie prostszy do realizacji, bowiem jestem przekonany niemal na 100%, a może i więcej, że w przypadku sprzedaży Benzemy za np. 22 mln Funtów (z późniejszymi opłatami mogłoby być około 26-28), pierwszym ruchem byłoby zakupienie jego następcy w postaci Jeremy Meneza, i tak jak mówie jestem tego niemal na 100% pewien, a Menez kosztowałby pewnie niecałe 15 mln Euro, góra 18 Wink Więc duuuży zysk i do tego następca, którego po roku dwóch sprzedałby za podobnie pieniądze co Benzemę

dobra rozpisałem się więc kończe bo mnie Pejter okrzyczy znów

Ciekawe za co? Takie posty chcę widzieć, a nie takie jak w temacie z Andersonem Tongue //P.
18-12-2007 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1008
 
W zwiazku z prawie pewnym odejsciem Wesa Browna pozwolilem sobie poszukac dla niego jakiegos nastepcy. Nie bylo to latwe zadanie, ale jak wiadomo nikt nie jest niezastapiony i znalazlem kilku ciekawych zawodnikow na pozycje prawego obroncy.

Pierwszym kandydatem molby byc wedlug mnie Johny Heitinga z Ajaxu Amsterdam. To bardzo solidny zawodnik, rzadko przechodzi obok meczu i w kazdym zapieprza na calego. Porownalbym go w Ajaxie do naszego O'Shea, z tym ze Heitinga ma zagwarantowany pierwszy sklad w Amsterdamie. Porownuje ich dlatego, bo obaj sa dosyc bramkostrzelni jak na obroncow. Moze grac i na prawej obronie, i w srodku (jednak jesli by do nas przeszedl to watpie zeby wystepowal na srodku bo z ta pozycja nie mamy wiekszych problemow: Rio, Vidic, Pique :winkSmile. Problemem moglaby byc kwota odstepnego oraz to, ze sam zawodnik glosno mowi o przywiazaniu do Ajaxu i o tym, ze niechetnie by opuszczal Amsterdam.

Kolejnym bardzo dobrym kandydatem jest Micah Richards, ktory puka do drzwi kadry narodowej i te drzwi coraz czesciej sie przed nim otwieraja. Mlody i juz w tej chwili bardzo dobry zawodnik, jednak jak to mowia komentatorzy sportowi jest poki co 'nieopierzonym piskleciem' Tongue, ale jestem pewien, ze pod skrzydlami SAFa by to sie szybko zmienilo. Bylby on tanszy od Heitingi i podejrzewam, ze bylby rowniez bardziej skory do przenosin na Old Trafford.

Dwaj wysmienici srodkowo-prawi obroncy, ktorych znalazlem i cicho marze by zobaczyc, ktoregos z nich w koszulce z Diablem na piersi to Sergio Ramos i Giorgio Chiellini, jednak te dwa nazwiska wydaja sie byc zbyt odlegle, poniewaz ich kluby zadalyby na pewno ogromnych kwot za swych zawodnikow...

Podejrzewam, ze wrocilaby takze sprawa transferu Williego Sagnola, do ktorego dosyc negatywnie odnosilem sie kilka postow wstecz, jednak wtedy nie wiedzialem o tym, ze Wes bedzie opuszczal Manchester, dlatego w zwiazku z tym uwazam, ze Sangol moglby sie przydac naszej defensywie :wink:.

Oczywiscie z drugiej strony nie musimy kupowac, ani zadnego z wyzej wymienionych zawodnikow, ani nawet kupowac kogokolwiek, bo moznaby pokombinowac z Gerardem Piquiem, lub dac szanse Simpsonowi, ktory mysle w najblizszych - dosc latwych - spotkaniach ogralby sie i bylby gotowy na mecz z gigantami, jak np. Arsenal, czy Chelsea.



Co do Karima Benzemy, to uwazam, ze nie nalezy go sprowadzac za kazde pieniadze i kosztem innego waznego zawodnika, jesli jednak by przyszedl to bardzo bym sie ucieszyl z tego transferu Smile, bo na pewno nie bez powodu wygryzl on ze skladu takich zawodnikow jak: Fred, Baros czy tez Sidney Govou.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
20-12-2007 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1009
 
Marek napisał(a):Johny Heitinga
To był dobry pomysł pare lat temu, kiedy zapowiadał się na naprawdę wielkiego zawodnika... dzisiaj jest wiele wiele lepszych kandydatur


Marek napisał(a):Sergio Ramos
Jego to chyba wyszukałeś w ten sposób, że w jakiejś grze managerskiej wpisałeś "szukaj prawych obrońców" i ci wyskoczył Tongue
Bardziej nierealny niż Richards


Marek napisał(a):Giorgio Chiellini
To jest lewy obrońca, który od biedy (jak ostatnio z Lazio) może załatać dziurę na środku obrony


Marek napisał(a):W zwiazku z prawie pewnym odejsciem Wesa Browna
Jakieś nowe fakty się pojawiły i odejście stało się pewne?
20-12-2007 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1010
 
Maciek napisał(a):Marek napisał:
W zwiazku z prawie pewnym odejsciem Wesa Browna

Jakieś nowe fakty się pojawiły i odejście stało się pewne?

napisalem prawie :wink:. Chociaz z drugiej strony poszukalem tych zawodnikow, poniewaz rozpoczela sie na ten temat rozmowa w temacie o Wesie, a ze moj post nie mowi za duzo o samym Brownie, tylko o jego ewentualnych zastepcach zdecydowalem sie ja napisac w temacie o transferach, bo chyba tu powinien sie znajdowac. Smile


Co do Chelliniego to moze grac na obu flankach, chociaz zgadzam sie, ze jego nominalna pozycja jest lewa obrona. Jest on jednak wszechstronnym graczem, dlatego widzialbym go u nas na prawej stronie. To jednak nierealne, podobnie jak Ramos. O tych dwoch napisalem, ze to takie moje ciche marzenie Tongue , wiem ze raczej niemozliwe jest wyciagniecie ich z macierzystych klubow.

Co do Heitingi, to caly czas uwazam go za bardzo dobrego zawodnika z - wciaz - zadatkami na jeszcze lepszego.

Jezeli w ogole dojdzie do transferu Wesa (co jak napisalem jest prawie pewne) to najchetniej widzialbym wlasnie holendra lub Richardsa.



A z gier managerskich nie korzystalem, bo nie mam jeszcze 2008, a 07' odinstalowalem w trakcie wakacji :wink:

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
20-12-2007 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1011
 
Marek napisał(a):Co do Chelliniego to moze grac na obu flankach
A który boczny obrońca wysokiej klasy nie może? Nawet Giggs robi zmiany z Ronaldo czasem i biega po prawej stronie... Evra tez na prawej może zagrać, ktoś w to wątpi że by sobie poradził?
Chiellini to naprawdę lewy obrońca i w temacie prawych naprawdę nie ma sensu go wymieniać


Marek napisał(a):To jednak nierealne, podobnie jak Ramos
Skoro tego lata Manchester City był daleko zaawansowany w rozmowach z Juventusem, to niby dlaczego to miałoby być nierealne? Zapewniam cię, że Ramos jest praktycznie niemożliwy do ściągnięcia, a stawianie w jednej linii z nim Chielliniego jest dla mnie dziwne, to nie jest zawodnik nie na sprzedaż, ani tez nie jest super ultra mega pewniakiem do gry w pierwszym składzie Juve (bo mają na tę pozycję kilku zawodników), zupełnie nie rozumiem dlaczego uwazasz go za marzenie ściętej głowy :roll: Pociesz się, Giorgio jest jak najbardziej do wyciągnięcia z Juve
Marek napisał(a):Jezeli w ogole dojdzie do transferu Wesa (co jak napisalem jest prawie pewne)
Prawie pewne to będzie jego odejscie, gdy będzie bardzo zaawansowany w rozmowach kontraktowych z innym klubem :roll: Prawie pewne oznacza, że od pewności dzieli tylko cienka linia, jakaś formalność, tutaj tak nie jest
20-12-2007 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1012
 
Marek napisał(a):Bylby on tanszy od Heitingi i podejrzewam, ze bylby rowniez bardziej skory do przenosin na Old Trafford.

Ojj tu bym sie nie zgodzil. Micah jest Anglikiem, a wiadomo, jak kosmiczne ceny sa za Anglikow. Przyklad - Darren Bent przechodzi do Tottenham'u za tyle samo co Thierry Henry do Barcelony. To jest lekki paradoks. Poza tym nie jest pewny, aby City chcialo sprzedac jednego ze swoich najlepszych zawodnikow do United. Gdyby przyszedl byloby super, ale jest to raczej niemozliwe.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
20-12-2007 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1013
 
Cytat:United are set to sign their first-ever Angolan player, Manucho Goncalves, following his successful trial with the club.

Sir Alex Ferguson revealed the news at his regular pre-match press conference, telling ManUtd.com and other news agencies that the 24 year-old will join the Reds after playing for hs country at the African Nations Cup in January.

źródło: manutd.com Smile

Bardzo jestem ciekawy co to za zawodnik, bo prawe mówiąc po raz pierwszy o nim słysze. Wie ktoś coś więcej?
21-12-2007 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1014
 
KanT napisał(a):Bardzo jestem ciekawy co to za zawodnik, bo prawe mówiąc po raz pierwszy o nim słysze. Wie ktoś coś więcej?

Ja tez. Wogule to w Angoli w pilke graja? :lol: Jak dotad to w zadnym lepszym klubie Europejskim nie spotkalem sie z az tak egzotycznym zawodnikiem :lol:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-12-2007 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1015
 
zaga92 napisał(a):Ja tez. Wogule to w Angoli w pilke graja? Jak dotad to w zadnym lepszym klubie Europejskim nie spotkalem sie z az tak egzotycznym zawodnikiem

Ja tez raczej nie. Z tego co kojarze, to na pewno jeden gral w Bundeslidze w Hercie Berlin (jakos na N sie nazywal), a inni graja w jakis ligach Franuskich, Hiszpaniski. Raczej furory nie robia, chociaz w 2006 grali MŚ, o ile dobrze pamietam :wink:

Dalsza dyskusja w utworzonym przez zioma temacie // P.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
21-12-2007 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1016
 
gdy brown odejdzi na prawą obrone nevilla bedzie mog zastąpić
tylko utalentowany , ale nie doświadczony Simpson
na old trafort mógł by się przydać po klasy śwatowej np. d.Alves
z fc sevilla a na wzmocnienie ataku młodzian z lyonu
k.benzema chociaż było by na tych 2 zawodników
wybulić razem niezłą sumke :!:

sprowadzeni alvesa bylo by tez z myslą o pszyszlosci jest tez młody a gary 1-2 sezony będzie kączyc kariere skrzydła mamy dobre
l.martin, c.ronaldo, park , nani,giggs :lol:
22-12-2007 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1017
 
Na drugi raz edytuj posta kiełbasko z osła :wink:

Tak na chwile obecną to ten Manucho zamyka spekulacje odnosnie napastnika - a miałem tu nieco napisac o Elmanderze ,no ale już za późno, jesli chodzi o styczen to moze przyjsc tylko jakis zmiennik dla Evry i na tym koniec.
22-12-2007 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1018
 
Cytat:old trafort

:roll:

Cytat: a miałem tu nieco napisac o Elmanderze

napisz napisz, bo jeżeli chodzi o wzmocnienie napadu też często myślałem o tym zawodniku Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
22-12-2007 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1019
 
Morgan napisał(a):napisz napisz, bo jeżeli chodzi o wzmocnienie napadu też często myślałem o tym zawodniku

No wszyscy wiemy że Szwedzi dobrze sobie radzą z Anglikami,do tego Elmander gra przyzwoicie w lidze Francuskiej ,ostatnio jest w wybornej formie strzeleckiej,dobrze gra głową no ,gra w słabym klubie,jakims tam echem jeszcze sie nie obiło jego nazwisko przez co jego cena nie była by wysoka i myśle że nie odmowilby nam, bedąc nawet i aż zmiennikiem :wink:

Jeśli nie można albo brak kasy na Huntelaara czy Benzema to Elmander jest(był) moim cichym kandydatem.
22-12-2007 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1020
 
Skull napisał(a):gra w słabym klubie

Gra w Toulouse, a to az taki slaby klub nie jest, bo w tym roku gral w kwalifikacjach LM i odpadl w dwumeczu z Liverpoolem, jednak obecnie w lidze nie idzie im juz tak dobrze, jak w zeszym sezonie.

Taki napastnik, jak Elmander przydalby sie u nas, bo wlasnie brakuje nam takiego wysokiego napastnika, ktory moglby od czasu do czasu cos glowa ustrzelic.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
22-12-2007 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości