Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #181
 
Zashi napisał(a):Mnie by tam to nie przyciągło. Screeny odtraszają.
Zashi, grafika to może nie powala, ale system hybrydowy + ogromna mnogośc opcji sprawia, ze szybko zapominamy o grafice no i te czołgi Smile Zanim ocenicie grafikę, przetestujcie, bo naprawdę warto.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #182
 
osobiscie w tą grę nie grałem, ale rzeczywiście nie usłyszałem o niej nawet jednego złego zdania Smile a że miłośnikiem strategii jestem od dawna (strategii a nie dennych RTSów) to tych opinii przez głowę sporo się przewinęło Smile

Osobiście jestem ciekaw kiedy Sid Meier wypuści na rynek "nową" wersję Kolonizacji Smile na Amidzie i pierwszym PeCecie przesiedziałem nad tą grą naprawdę sporo czasu i nie miałbym nic przeciwko jakby jak najszybciej wyszła dopieszczona wersja, którą to autor zapowiada już od jakiegoś czasu Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
28-12-2007 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #183
 
Dzisiaj przyszedł kurier Big Grin Otwieram paczke, a moim oczom ukazuje się ... szpetne pomaranczowe pudełko :lol: Otwieram je, a w srodku płyty + karka z klawiszologią, ale i tak 'miód' lał mi się wiadrami po rękach. :lol: Instalowanie polączone z załozeniem konta Steam i zatopilem sie w Half-Life`ie 2. Teraz czas sprawdzić Team Fortress 2 :wink:

Naprawde polecam zakup. Za 130 złotych dostajemy 5 wspaniałych gier.

amor patriae nostra lex
28-12-2007 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #184
 
Ja tez musze teraz kupic steama do CS 1.6 Kase mam po swietach wice musze cos poszukac na allegro i kupic Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-12-2007 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #185
 
Jesli kto ma Half-life 2 i Portal - to istnieje mozliwosc przeniesienia portalów do swiata HF2. Jeszcze nie probowałem ale na pewno gdy skoncze HF2 i Episode One and Two - spróbuje.

Tutaj kompletny opis przeróbki:
http://www.primotechnology.com/2007/10/ ... -2-portal/

amor patriae nostra lex
31-12-2007 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #186
 
Kolejna informacja z cyklu: Diablo III. Tym razem coś bardziej konkretnego:
LINK
Już mi ślina cieknie... Nawet wiem kiedy owa gra wyjdzie. Termin, w przypadku Blizzard`a, jest zawsze taki sam: kiedy gra będzie gotowa.

amor patriae nostra lex
06-01-2008 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #187
 
Już kilka dni testuje ArmA czyli oficjalną kontynuację legendarnego już Operation Flashpoint. Byłem wielkim i nadal jestem fanem OPFP ale jak większosć polaków nie mogłem zagrać w ArmA ze względów sprzętowych. przedstawię tylko wymagania opisane na pudełku :roll:
Pamięć 1 GB RAM (najlepiej koło @ GB)
Grafika: Radeon powyżej 9600
Miejsce na dysku 3 GB
Procesor 2 GB
Więc krótko mówiąc niezły kosmos, no ale skoro spełniłem już te wymogi to co otrzymuję w zamian? Ano otrzymuję bardzo zaawansowaną grafikę i nowe animacje, generalnie wszystko co w OPFP tylko w kosmicznie zmienionej grafice. Dla porównania:

http://www.ofp.bmj.pl/phpnews/images/rh ... r&zsu1.jpg

http://www.ofp.imro.pl/arma/phpnews/images/arma2_4.jpg

Jednak nie to jest najsilniejszą stroną tej serii. Nie znam mianowicie żadnej innej gry, do której codziennie (przysięgam!) ukazywały się jakieś dodatki, dodatkowe misje i kampanie, uzbrojenie i masa obiektów nie wspominajac o modach itp.

Polecam wszystkim którzy kochają FPP a sa znudzeni klasycznymi shooterami bez urozmaiceń, które przechodzi się raz i wrzuca w kat.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-01-2008 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #188
 
Jskieś 3 dni temu powstało właśnie to forum ,
http://www.ligiiturniejefifa08.fora.pl/,
gdzie są organizowane turnieje w fifę 08. Tutaj mimo usiłku nic sie nie udało zorganizować, ale wiem że Wolak i zaga by grali, tak więc zapraszam na tamto forum,tam sobie na pewno pogracie.
01-02-2008 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #189
 
W ostatnich dniach, nie wiem czy dziś czy wczoraj, miala miejsce aktualizacja po oknie zimowym składów w fifa08


Moje wrażenia i ocena bardzo pozytywne. Oprócz aktualizacji składów jest także aktualizacja overalli. Z tego co zauważyłem od razu to widać wzrosty atrybutów takich piłkarzy jak Benzema, Adebayor, Evra, Hutton czy Simpson Wink
Naprawdę nieźle jest, gra jak nowa, mnie się podoba i to bardzo, tylko Holandię musiałem zrobić i jazda. Nawet powołania do innych reprezentacji zostały zrobione, super sprawa Wink Warto było poczekać

Taki minus jaki zauważyłem to fryzura Jeremy Meneza, taka "troszku nie teges" z jego obecnym wyglądem. Na usprawiedliwienie mogę przyznać, że jak Menezowi włosy znacząco odrosną to fryzura będzie aktualniejsza
18-02-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Maciek napisał(a):Taki minus jaki zauważyłem to fryzura Jeremy Meneza, taka "troszku nie teges" z jego obecnym wyglądem. Na usprawiedliwienie mogę przyznać, że jak Menezowi włosy znacząco odrosną to fryzura będzie aktualniejsza
To chyba nie pamiętasz jak Frankowski w Wiśle w którejś tam Fifie grał na bramce :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-02-2008 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #191
 
Spokojnie, pamiętam. Nie pisałem o tym.

Frankowski na bramce to jeszcze nic takiego, ale biały Paul Ince to było coś

W każdym razie mówiłem o Fifa08 na xbox360, bo to chyba istotne w tym temacie, żebym to zaznaczył
18-02-2008 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #192
 
echh ale i tak większy sentyment mam do serii PES, nie wiem jak jest teraz bo niestety moj komputer nie obsłuży nowych PES'ow, ale w te ktore gralem (3,4,5) biły zdecydowanie na głowe fifę, jedynym minusem było to, że trzeba było sciagac te patche i update'y

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
18-02-2008 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
Maciek napisał(a):Frankowski na bramce to jeszcze nic takiego, ale biały Paul Ince to było coś
O tym nie słyszałem :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-02-2008 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #194
 
Ostatnio sobie ałatwiłem ,,ojca chrzestnego,, na ps 2 i powiem ze 2 dni z zycia wyjete, dla mnie wielkiego fanta tego filmu- kosmos!!!!! poprostu nie szło mnie oderwac od telewizora, az slinka leci jesli pomysle ze ma wyjsc 2 czesc, bo moze usuna pare bledow z 1 czesci. W porownaniu do Mafi gra NIE jest liniowa , daje niesamowicie wiele mozliwosci podczas rozgrywki, zakochałem sie w tej grze.....

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
23-02-2008 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #195
 
Maro11 napisał(a):Ostatnio sobie ałatwiłem ,,ojca chrzestnego,,

Ja akurat mialem okazje widziec te gre na imprezie u jednego Irola,raczej sobie nie pogralem,ale popatrzylem troche bo ta gra przyciagnela moja uwage,sporo nie jestem w stanie powiedziec bez testowania ,ale to co zobaczylem zrobilo na mnie wielkie wrażenie :!:
23-02-2008 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości