Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #271
 
Oczywiście, że plota, jestem ciekaw za kogo w Chelsea miałby grać Ronaldinho, zresztą z pewnością trochę by sobie na początku na ławie posiedział, a na pewno by mu to zbytnio nie pasowało...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-08-2007 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #272
 
matimanutd napisał(a):Barsy

Barcy jak już....


Zwykła plota.Ronaldinho powiedział że to Chelsea nie ma zamiaru iść,że w Barcelonie mu dobrze,i że chce grać w "Blaugranie" jak najdłużej.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
30-08-2007 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #273
 
Cytat:matimanutd napisał:
Barsy


Barcy jak już....
Barçy jak już 8)

Nie ma szans żeby Ronaldinho odszedł z Katalonii, zresztą sam wielokrotnie mówił, że dobrze się czuje w klubie i nie ma zamiaru nigdzie się przenosić. Także wszystkie newsy odnośnie jego przejścia od jakiegoś czasu traktuję z przymrużeniem oka.
30-08-2007 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #274
 
Kenny Miller w Derby Country. Napastnik Celticu przeszedl do Anglii za 3 mln Funtow. Cieszy mnie to, ze odszedl bo to moze byc szansa na gre dla Macka Zurawskiego. I mam nadzieje, ze teraz bedzie grywal czesciej.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
31-08-2007 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #275
 
Niecałe 11 godzin temu nastąpiło zamknięcie okienka transferowego, w ostatnich dniach sfinalizowanych zostało kilkanaście ciekawych transferów :
Yakubu z Middlesbrough do Evertonu (11,25 mln Ł)
Zat Knigh z Fulham do Aston Villi (3,5 mln Ł)
Ian Harte do Sunderlandu (wolny transfer)
Marcus Bent z Charltonu do Wigan (wypożyczenie)
Glen Johnson z Chelsea do Portsmouth (ok. 4 mln Ł)
Lassana Diarra z Chelsea do Arsenalu (kwota nieujawniona)
Thomas Gravesen z Celticu do Evertonu (wypożyczenie)
Asiel Del Horno z Valencii do Athletic Bilbao (wypożyczenie)
Shabani Nonda z Romy do Galatasaray (chyba nieujawniona)
Ruben De la Red z Realu do Getafe (kwota nieujawniona)
Juan Roman Riquelme z Villareal do Atletico
Alvaro Recoba z Interu do Torino (wypożyczenie)
Thiago Motta z Barcelony do Atletico (ok. 2 mln E)
Peter Luccin z Atletico do Realu Zaragoza
01-09-2007 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #276
 
No i mamy pierwszy duuuży transfer tej zimy Wink okno trwa trzy dni a już tyle transferów i to takich nie byle jakich Wink

Banega zasilił CF Valencię za blisko 19 mln Euro, co mnie zaskoczyło, bo jeszcze tydzień temu ten zawodnik był przedmiotem negocjacji na linii Juventus-Boca Wink

Oprócz tego zbroją się drużyny z LM - Celtic zakupił Hinkela z Sevilli (nie zagra w tej edycji ale go kupili), a Lyon pozyskał Cesara Delgado, napastnika Wink
03-01-2008 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #277
 
Maciek napisał(a):Banega zasilił CF Valencię za blisko 19 mln Euro, co mnie zaskoczyło, bo jeszcze tydzień temu ten zawodnik był przedmiotem negocjacji na linii Juventus-Boca

No i Milan był nim jeszcze zainteresowany , o Realu tez pisali ,ale watpie,bo gdyby go naprawde chcieli byłby teraz ich gdyz mieli pierszenstwo. Napewno dobry ruch Valencii ,widzialem kilka razy Banege w akcji i zrobil na mnie wrażenie - zreszta pisalem o nim po meczi Milan-Boca.
04-01-2008 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #278
 
Z tym Hinkelem to po przemyśleniu zdecydowałem się jednak sprawdzić czy będzie on mógł zagrać z Barceloną ale tka jak wcześniej już sądziłem nie będzie mógł Wink Jednak zagrał w fazie grupowej, a to go eliminuje na ten sezon

A teraz nowinki Wink
Bayern Monachium zakupił następce Lucio, 18 latka z kilkoma miesiącami, a mianowicie Breno Wink Od siebie powiem, ze jest to bardzo zdolny piłkarz, kosztował 12 mln Euro

Pierre Alain Frau przeszedł do Lille za 3,5 mln Euro

Genoa wypożyczyla z Juventusu bardzo perspektywicznego obrońcę Domenico Criscito, z którego bedą ludzie


edit:

Jan Koller za milion Euro zasilił FC Nurnberg
05-01-2008 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #279
 
No i to co było temat różnych spekulacji w ostatnich dniach stało się wreszcie faktem.Nicolas Anelka podpisał z Chelsea cztery i pół letni kontrakt.

Ciekawe,czy będzie to jedyne wzmocnienie niebieskich w zimowym okienku transferowym.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
11-01-2008 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #280
 
Wg bardzo pewnych informacji Chelsea zapłaciła za Anelkę 19 mln Euro,a tym samym już 31 mln Euro wydała tej zimy na transfery (po transferze Ivanovića, który jest zakomunikowany na 12 mln Euro)


Warto zwrocić uwagę na bardzo szczęśliwy styczeń dla Słowaków Wink Najpierw cieszyli się, że ich zawodnik z ligi tureckiej, był gwiazdą wewnątrz ligowego hitu transferowego, mówie o Holosko, który poszedł do Besiktasu za 5 mln Euro + trzech zawodników Wink
Teraz kolejny zawodnik tej reprezentacji zmienił klub, a jest nim Martin Skrtel, który zasilił FC Liverpool Wink Jest to stoper, który potrafi też grać jako defensywny pomocnik
12-01-2008 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #281
 
Maciek napisał(a):po transferze Ivanovića, który jest zakomunikowany

Anelka tak,Słowacy tez ,ale o tym Serbskim obroncy nie widziałem żadnej zmianki ani na stronach Chelsy,ani na servisach poswieconych transferom ,ani nawet na onecie :wink:

Ale Ty piszesz to juz po raz kolejny ,a ja szczerze mówiac nic niewiem na ten temat :?

Co do Anelki to jest to napewno wielkie wzmocnienie ,może stworzy z Drogbą albo Scheva jakis dobry duet? Francuz był bardzo grozny w slabym Boltoniku,a teraz majac takich partnerow moze byc juz tylko lepszy.
12-01-2008 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #282
 
Oby Anelka sie znowu nie spalil w mocnym klubie .. Teraz jest juz bardziej doswiadczony i mysle ze wykorzysta szanse ... Tyle ze konkurencja jest wymagajaca
12-01-2008 01:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #283
 
bela napisał(a):Oby Anelka sie znowu nie spalil w mocnym klubie
Raz się spalił, w Realu, i to dosłownie Wink Spalił się raz i porządnie, to był jego największy zyciowy błąd, że odszedł z Arsenalu, trudno się mówi, drugiej kariery miał nie będzie, ale jeszcze pokaże na co go stać, bo to genialny napastnik Wink W przeciwieństwie do niego samego, mam do niego duży szacunek i do jego talentu


Skull napisał(a):ale o tym Serbskim obroncy nie widziałem żadnej zmianki ani na stronach Chelsy
Poczekamy, zobaczymy jak to życie zweryfikuje Smile Ja to co wiem już napisałem, ile w tym okaże się być prawdy zobaczymy Wink Mogę powtórzyć jeszcze raz to co wiem - Ivanovic został zakupiony za 12 mln Euro przez Chelsea
Też mnie to dziwi, że jeszcze nie ma komunikatu klubu Chelsea w tej sprawie, ale Interu komunikatu w sprawie Maniche też nie było przez kilka dni, a już mówiłem, że do Interu przeszedł, więc różnie to bywa

Natomiast nie ulega wątpliwości, że zapoczątkowaliśmy transferem Vidića modę na obrońców z ligi rosyjskiej Smile Myślą, że teraz każdy będzie tak grał jak Nemanja Wink Zobaczymy


Skull napisał(a):Ale Ty piszesz to juz po raz kolejny ,a ja szczerze mówiac nic niewiem na ten temat
Wiesz,tylko, że ode mnie Tongue

Chociaż tak jak mówie, zobaczymy jak to życie zweryfikuje, bo gdyby to była na 500% pewna informacja, to już by Ivanović był zaprezentowany, a tak nie jest Smile Co gorsza dla Chelsea, źródło skąd wziąłem to info nie jest już też tak pewne tego, ze ten transfer nastąpił
Wink

PS: Skąd ktoś z Was wziął info, że "Bane" to jest lewy obrońca? To mnie zastanawia troche
12-01-2008 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #284
 
Anelka ma p orblemy z psychika i nigdy na powaznie w zadnym klubie oprocz Man City,boltonu sie nie sprwdził. Liverpool Real ? posadzony na ławce płakał i nie przychodził na treningi. Nie wroze mu wielkiej kariery, ten zawodnik musi byc traktowany wyjatkowo jak gwiazda, nie znosi walki o miejsce w składzie, w kazdym klubie robił problemy w kazdym dlatego modlilem sie zeby do nas nie trafił bo go nie nawidze.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-01-2008 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #285
 
Maro11 napisał(a):Anelka ma p orblemy z psychika i nigdy na powaznie w zadnym klubie oprocz Man City,boltonu sie nie sprwdził
W Arsenalu tez sie wg ciebie nie sprawdzil?


Maro11 napisał(a):w kazdym klubie robił problemy w kazdym dlatego modlilem sie zeby do nas nie trafił bo go nie nawidze.
sympatii wyjąkowej do niego też bynajmniej nie mam, ale doceniam go, podobnie jak i Ronaldo i wielu innych piłkarzy, za którymi specjalnie nieprzepadam
12-01-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości