Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1051
 
Manucho raczej Colem ani Yorkiem sie nie okaże i analogii tu trudno szukać, bo tamta dwójka była kupowana do United gdy była już znana w Anglii

A jeśli już mówisz o tamtych czasach to zauważ jedno - teraz mamy Roo, Teveza i Saha, Manucho jak zagra to najprędzej w przyszłym sezonie Wink Więc jest trzech napastników Wink Ok liczymy Donga - jest czterech, ale co z tego? W tym okresie o którym mówisz, mieliśmy w kadrze napastników takich jak Yorke, Cole, Sheringham, Solskjaer (już czterech i to na wyrównanym poziomie), czyli więcej niż mamy teraz Wink A także odpowiedników Donga w postaci Davida Healy, Nevlanda czy Jordi Cruyffa, którego zresztą nie musimy uznawać za napastnika

Czy tu naprawdę nie ma żadnej, ale to żadnej potrzeby sciagniecia napastnika? Wtedy moglismy sobie pozwolic na to, by wymienic caly atak i grac na tym samym poziomie, wchodzilo nastepnych dwoch i nawet nam to czasem na dobre wychodzilo, a teraz? Zakladajac ze zawsze jeden z trzech jest kontuzjowany, a Manucho pojawil sie kilka dni temu w ogole, a na boisku to juz niewiadomo kiedy sie pojawi, mamy przewaznie dwoch napastnikow do grania... faktycznie, jesli kupimy to bedzie to piaty napastnik

Większość liczących sie klubów w Europie ma czterech równorzędnych napastników z których w dowolnej kombinacji można ułożyć groźny atak (vide Inter), my z tą swoją kontuzjogennością też powinniśmy sobie jednego napastnika sprawić i nie patrzeć na to, czy Manucho będzie płakał czy nie


edit:
Branislav Ivanović już w Chelsea
03-01-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pieczarek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1052
 
Co myślicie o tym Phillippe Coutinho? Coprawda nie widziałem go nigdy w akcjii ale z nieba się porównania do Messiego nie wzięły. Mam nadzieje, że wybierze Old Trafford i będziemy mieli z nigo jeszcze pożytek. Jak już napisałem, nic tylko brać brać brać.
04-01-2008 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1053
 
Pieczarek napisał(a):ale z nieba się porównania do Messiego nie wzięły
A skąd? 3/4 bardziej utalentowanych dzieciaków jest porównywanych do Messiego czy tam Teveza, 3/4 młodych Brazylijczyków to nowi Ronaldo, Kaka, a każdy Angol, który stanowi ważną część składu drużyny z Championship albo nawet Premier League jest nowym Rooneyem czy Ferdinandem. Oczywiście nie wykluczam, że ten chłopak coś w Europie osiągnie, ale jestem daleki od zachwytu nad nim po jakimś wątpliwym newsie z tribala.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-01-2008 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1054
 
Coutinho? Przecież to dziadek jest, grał z Pele i Garrinchą w ataku reprezentacji Brazylii lata temu, czemu go porównują do Messiego?

Żadnego innego piłkarza Coutinho chyba nie znam, a tego Phillippe to już w ogóle... Nie moge go ocenić bo wiem o nim tyle, że nic nie wiem i bez sensu jest rozmowa tego typu, że dobry jest bo go do Messiego porównują :roll: tutaj zgadzam się w dużej mierze z Valverde
04-01-2008 02:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1055
 
Czytałem ostatnio na WP że do CFC przeszedł Anelka a do MU Berbatov :lol: Z tego co się orientuje, To ani Berbatov ani Tottenham niebardzo chcą robi z nami interesy. A Anelka w CFC to już wogóle jakieś nieprorozumienie jak narazie, bo trener Boltonu zarzeka się, że nie ma na to szans. Zresztą po co Chelsea kolejny napastnik?

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-01-2008 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1056
 
Maciek napisał(a):Coutinho? Przecież to dziadek jest

15-16 lat ma :wink: Co miesiac pojawia sie jakis mlody chlopaczyna ktory jest niby kolejnym talentem,szybko wszyscy zapomna o nim.

Maciek napisał(a):Branislav Ivanović już w Chelsea

Rąbneli nam kolejnego zawodnika... to pewne juz?
04-01-2008 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1057
 
Brytyjska prasa donosi, że Darren Fletcher już wkrótce może opuścić Manchester United i przenieść się do Glasgow Rangers. -


pewnie plotka choc szkoda ze nieprawdziwa :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-01-2008 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1058
 
Maro11 napisał(a):pewnie plotka choc szkoda ze nieprawdziwa

Tak samo jak to co pisali na wp, ze Real daje za Crisa 60 mln Euro, ale UNITED sprzeda go za minimum 100 i takie tam inne sranie w banie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-01-2008 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1059
 
Maro11 napisał(a):Brytyjska prasa donosi, że Darren Fletcher już wkrótce może opuścić Manchester United i przenieść się do Glasgow Rangers. -


pewnie plotka choc szkoda ze nieprawdziwa :wink:

Maro,czytaj newsy na stronie.W jednym z nich była informacja na ten temat.Manager Rangers kategorycznie wykluczył taką ewentualność.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-01-2008 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1060
 
panowie zarzucajac mi czytanie newsow pragnie zwrocic na przyszłosc uwage na tekst komentowany przez Was.

przeciez napisalem ze pewnie plotka, ale transfer tego leszcza marzy mi sie od dawna.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-01-2008 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1061
 
Pan o którym bylo ostatnio tutaj głosno - czyli Benzema skompletował dzisiaj hat -tricka w meczu Coupe De France (:>) miedzy Lyonem a Creteil ( Lyon wygral 0 - 4 )
06-01-2008 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1062
 
bela napisał(a):( Lyon wygral 0 - 4

Jak juz to wygrał 4-0 :wink: Osobiście Benzeme bym widział u nas ... ale wole Berbatov`a. Sprawdzony "chop"

Maro11 napisał(a):Brytyjska prasa donosi, że Darren Fletcher już wkrótce może opuścić Manchester United i przenieść się do Glasgow Rangers. -


pewnie plotka choc szkoda ze nieprawdziwa

Jak śmiesz tak mowić. Tak jak do O`shea, takze do niego mam pewien sentyment. Juz jakis czas temu opuscic szeregi United. Ale zgadza się na role rezerwowego. Nie słyszałem, aby była o nim jakas wieksza informacja o ewentualnym odejsciu.

Bo kto by go chciał :lol: //P.

amor patriae nostra lex
07-01-2008 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1063
 
Pejter napisał(a):Bo kto by go chciał Laughing

Villa, Boro, Fulham, Everton, Newcastle, Rangers, Celtic, Blackburn, West Ham, Reading, Bolton...

Darren prezentuje solidny poziom i ma umiejętności, które predysponują go do gry w prawie każdym klubie Premier League - od Pucharu UEFA w dół, a w połowie tych klubów stanowiłby ważny element zespołu. Oczywiście, do pierwszego składu United się nie nadaje, ale sprawdza się jako któryś tam rezerwowy.

Chodziło mi o O'Shea i to raczej tak w formie żartów, bo chętni by się pewnie znaleźli. Co do Darrena się zgadzam // P.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
07-01-2008 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1064
 
co najwyzej w derby.

Aston Villi? Everonie? raczysz zartowac.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
08-01-2008 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1065
 
nie przesadzaj Maro, Fletcher w formie jest naprawdę niezłym defensywnym pomocnikiem (i tylko nim, żadnym skrzydłowym czy obrońcą) który miałby pewne miejsce w składzie choćby Rangersów czy rzeczonego Evertonu

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
08-01-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości