Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
Jesli chodzi o mnie to osobiscie mi sie to nie podoba, ze trenuje, a tam, takie osobisto ( dziwne ) - wewnetrzne uczucie... :?

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #152
 
Wojtek3 napisał(a):Jesli chodzi o mnie to osobiscie mi sie to nie podoba, ze trenuje, a tam, takie osobisto ( dziwne ) - wewnetrzne uczucie... :?

Jak znam życie to pewnie trenuje tam,bo Victorii znudziło się Los Angeles i chce się teraz przeprowadzić do Londynu.Ale nie zmienia to faktu,że włożył tę ścierę ...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-01-2008 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #153
 
WoLaK napisał(a):Ale nie zmienia to faktu,że włożył tę ścierę ...

Wlasnie po tylu latach gry dla nas. Samo to, ze tam trenuje to juz jest ble... Nie wypada trenowac u najwiekszego wroga.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-01-2008 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #154
 
Dobra przestance juz pieprzyc Tongue Odczuwacie to samo co ja ? :lol: Tylko trenuje, nie ma co juz rozpamietywac. Dzieki tym treningom moze pomoze Anglii ktorej podobno kibicujecie.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #155
 
Cytat:Dobra przestance juz pieprzyc Odczuwacie to samo co ja ? Tylko trenuje, nie ma co juz rozpamietywac. Dzieki tym treningom moze pomoze Anglii ktorej podobno kibicujecie.
Ale równie dobrze mógłby ten swój tyłem z okładek babskich pisemek wsadzi do swojego Ferrari i przejecha się do Manchesteru na trening. A jak Vicia się chce bawic w Londynie to niech się bawi, ale sama.

Co nie zmienia faktu że włożył tę szmatę na siebieTongue

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #156
 
Stojkiovic napisał(a):Ale równie dobrze mógłby ten swój tyłem z okładek babskich pisemek wsadzi do swojego Ferrari i przejecha się do Manchesteru na trening. A jak Vicia się chce bawic w Londynie to niech się bawi, ale sama.

Co nie zmienia faktu że włożył tę szmatę na siebieTongue

Nikt dokladnie nie wie jak wygladala cala sprawa z tymi treningami, moze UNITED sie nie zgodzilo, moze on nie pytal ? Skad wiecie, ze jest tam Victoria. Skonczcie juz Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #157
 
Wojtek3 napisał(a):Skad wiecie, ze jest tam Victoria. Skonczcie juz Tongue
A to nie ona decyduje gdzie Becks gra Big Grin ?!

Przypomnijcie sobie wypowiedź Fergusona jak go zapytali:"Gdyby miał pan jeden nabój kogo bym Pan zastrzelił ? Arsena Wengera czy Victorię Beckham ?"

Co rzekł Sir Alex ? :twisted:
"A mogę mieć dwa naboje ?"

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-01-2008 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #158
 
No, no. Ole Gunnar dostanie tytuł szlachecki z rąk króla Norwegii - Haralda V - za zasługi związane z wychowaniem młodzieży. Zostanie wręczony mu Order Świętego Olava. Kolejny szlachcic w MU Smile Jestesmy klubem najwyższych sfer, nikt inny tylu nie ma :wink:

amor patriae nostra lex
11-01-2008 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #159
 
Prosze o wyjscie z szafy tych osób które tak nie chciały sprzedaży Alana Smitha ! :lol: Mówilem że to dupa ,a to że zyskał troche uznania zawdzieczał tylko walecznosci,bo jesli chodzi o umiejetnosci to straszny z niego przeciętniak.

Zresztą sobotni mecz to pokazał ,słaba gra i do tego czerwona kartka - dostał najniższą note z wszystkich którzy byli na boisku - marna "4"
14-01-2008 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #160
 
Skull napisał(a):Prosze o wyjscie z szafy tych osób które tak nie chciały sprzedaży Alana Smitha ! :lol: Mówilem że to dupa ,a to że zyskał troche uznania zawdzieczał tylko walecznosci,bo jesli chodzi o umiejetnosci to straszny z niego przeciętniak.

Zresztą sobotni mecz to pokazał ,słaba gra i do tego czerwona kartka - dostał najniższą note z wszystkich którzy byli na boisku - marna "4"

Smith'y byl zawsze pupilkiem kibicow a dlaczego to kazdy wie, pilkarskimi umiejetnosciami jakos sie nie wyroznia niestety. Podobalo mi sie zachowanie Stretford End do Alana kiedy schodzil, az mi sie plakac chcialo, czasami tesknie za takimi chwilami jak Smith v Terry albo Smith v Dunne.

Sprzedajmy jeszcze O'Shea i Fletcher'a i lista przecietniakow sie skonczy.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-01-2008 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #161
 
Kiedy schodził z boiska, wycierał sobie twarz koszulką, a ja w pierwszym momencie pomyślałem, że całuje herb Newcastle :shock: Zachowanie naszych w porządku, jego nieco mniej - mógł przecież zakończyć to spotkanie bez czerwonego kartonika z perspektywami na kolejne dwa spotkania. Jednak w obecnym wypadku ma tydzień przerwy...

capo di tutti capi

MUSC PL
15-01-2008 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #162
 
Myślałem, że Smith schodząc już do szatni za czerwoną kartkę również poklaszcze kibicom, tak jak np. zrobił to Poborsky, gdy graliśmy ze Spartą Praga w LM i Karel też dostał red. Anglik z pewnością był lekko sfrustrowany tym, że jego drużyna tak wysoko przegrała i, że on tak, a nie inaczej zakończył spotkanie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-01-2008 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #163
 
Kuba napisał(a):Myślałem, że Smith schodząc już do szatni za czerwoną kartkę również poklaszcze kibicom

Najpredzej to by poklaskal do kibicow Srok, a juz w ogole to do Leeds United z ktorych wyszedl " na ludzi ".

Under The Boardwalk - United Warriors
18-01-2008 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #164
 
Giuseppe Rossi strzelił dzisiaj bramkę na Santiago Bernabeu dla swojego klubu Villarreal, jednak jego drużyna jak do tej pory przegrywa 3:2. Na pewno Włoch ucieszył się z tej bramki, bo strzelić na stadionie Realu Madryt to marzenie niejednego zawodnika, a pokonanie Casillasa to też spory trud, bo Hiszpan ostatnio w świetnej formie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-01-2008 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
Kuba_^^ napisał(a):Giuseppe Rossi strzelił dzisiaj bramkę na Santiago Bernabeu dla swojego klubu Villarreal,
A nawet tego tematu zaczynać nie chce...
Pamiętam dobrze co wyczyniał w koszulce MU na boisku.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-01-2008 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości