Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1066
 
Maro11 napisał(a):co najwyzej w derby.

Nie można go na siłę wywyższać, ale i nie powinniśmy przesadzać w drugim kierunku - mieszanie Fletcha z błotem też wydaje się nie na miejscu. Zespoły ze środka tabeli chętnie widziałyby go u siebie. Derby? Nie ubliżajcie Darrenowi. Tam grał nawet Rasiak :mrgreen:

capo di tutti capi

MUSC PL
08-01-2008 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1067
 
Jeśli nie ma w planach wydawania duzej kwoty na napastnika (Berbatov,Benzema czy Huntelaar) to można zaczekac i latem wziąsc za darmo Defoe ,ktoremu wygasa kontrakt.
Czytalem że Ramos pozwolił mu odjesc, dla mnie tez byloby super, kolejny angol i kolejny dobry zawodnik na ławke :wink:
08-01-2008 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1068
 
Widziałem parę jego występów w tym sezonie i nie zachwycił, ale wiadomo, że ten zawodnik dość spore umiejętności jednak ma. Swego czasu, dużo się o nim pisało w kwestii przejścia do MU. Jeśli mielibyśmy go wziąć za darmo, jestem za.

Mała ploteczka: Zaoferowaliśmy 20 mln funtów za Benzemę - Lyon odrzucił Big Grin
08-01-2008 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1069
 
Juz widze jak wygrywa walke z Arteta Cahilem czy Kapitanem Nevillem ktory moze w ofensywie za wiele nie umie, ale czysci tak ze fleczer sie jeszcze musi uczyc, a od artety musiałby sie nauczyc wszystkiego, jak zwykle trawne porownanie.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
09-01-2008 02:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1070
 
Proponuje wrócić do tematu, a Maro podobne rzeczy mówil właśnie o Philu Neville'u, ktory jak sam zauważył, jest teraz kapitanem Evertonu... Jak już pan Admin taki aktywny, to może niech przeniesie te posty do tematu o Darrenie Fletcherze, to byłoby logiczne


Co do Benzemy - mam dziwne przeczucie, że jednak do Milanu pójdzie, nie do nas. Przed nami widzialbym jeszcze Real, ewentualnie Inter, a nawet Chelsea, która będzie musiala latem załatać dziurę po Drogbie...
Sam Lyon po sprzedaży teraz/latem Freda, Barośa i Benzemy (zakładając, tak jak mówiłem, że w jego miejsce przyjdzie Jeremy Menez) i tak będzie mial problemy z linią ataku, więc jego cena też będzie zapewne gigantyczna, chociaż to akurat najmniejszy problem

Skull napisał(a):Defoe
Ile razy Ferguson ma powiedzieć, że Defoe go nie interesuje? Co okno jest to samo, praktycznie co okno Ferguson dementuje, a ty dalej swoje :roll:
Ramos ma też pozwolić odejść Paulowi Robinsonowi więc może jego weźmiemy :o
09-01-2008 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1071
 
Jaka ty masz pamiec wsteczna, moze przypomne jak robiłes z Djemby drugiego Keana :lol: Innym pieknie potrafisz wypominac, tylko o swoch babolach jakos zapominasz. Płakałec nad poziomem dyskusji a twoje zale wracajace do starych czasow sa smieszne, naprawde.
reszte posta sobie odpuszczam bo jest oparta na jakis domysłach. Co kogo w temacie o MU interesuje jakie porblemy bedzie miał Lyon w ataku :roll: , prosze przenies tego posta do transferow zagranicznych.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
09-01-2008 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1072
 
Maro11 napisał(a):Jaka ty masz pamiec wsteczna, moze przypomne jak robiłes z Djemby drugiego Keana
Bzdura

Maro11 napisał(a):Innym pieknie potrafisz wypominac, tylko o swoch babolach jakos zapominasz.
Co niby wypominam :| :?:
Napisalem tylko, że (to akurat między wierszami napisałem) bardzo cieszyłeś się gdy odszedł Phil Neville i mówiłeś o nim mniej więcej w tym tonie, w jakim teraz mówisz o Fletcherze, zupełnie nie rozumiem twojej agresji :| Pewnie jak za pare lat napisze, że mówiłeś o Fletcherze, ze nadaje się co najwyżej na obecne Derby County, to również zaczniesz tego typu gadkę :|
Wyluzuj


Maro11 napisał(a):Co kogo w temacie o MU interesuje jakie porblemy bedzie miał Lyon w ataku , prosze przenies tego posta do transferow zagranicznych.
Rewanż nie bardzo ci się udał Smile Akurat problemy Lyonu w ataku mają dla nas znaczenie bo rozmawiamy tu o Benzemie, którego ponoć MU chce do siebie sprowadzić Smile A jedną z okoliczności ułatwiających bądź utrudniających tę transakcję mogą być (i pewnie będą) kadrowe problemy Lyonu WinkŻaden klub nie wyprzeda wszystkich swoich zawodnikow z danej formacji nie mając w ich miejsce godnych następców, a już na pewno nie zrobi tak Lyon, który za każdym razem godnych następców miał zaklepanych jeszcze długo przed tym jak sprzedawał swoje gwiazdy Wink Oczywiśćie możesz dalej uważać, że to nie ma związku ze spekulacjami łączącymi Benzemę z MU
09-01-2008 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1073
 
"Milan makes me dream," "But I also love Juventus, Inter and Manchester United - the big clubs."

Wow, brawo Karim. Cztery kobiety też kochasz? :lol:

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
09-01-2008 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1074
 
Valverde napisał(a):Cztery kobiety też kochasz?

Z tego co wiem to Karim jest pochodzenia algierskiego, a w tym kraju 99% spoleczenstwa wyznaje islam, w ktorym dozwolona jest poligamia. Wiec jak najbardziej mozliwe, ze Benzema kocha cztery kobiety :lol:. Jednak niech kocha se i 700 wazne zeby dobrze gral i zeby wyrosl na kolejnego dobrego pilkarza.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
09-01-2008 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1075
 
To taka wypowiedź (jeśli prawdziwa, bo co do tego nie mam pewności, a wręcz przeciwnie) w stylu Ronaldinho, czyli delikatnie mówiąc - nie przynosząca chwały Wink

Poza tym, miłość do kobiety i do klubu trudno porównać Wink Jakoś nie wyobrażam sobie wielkiej zażyłości w liczbie mnogiej w drugim przypadku, z kobietami różnie bywa, klub ma się przeważnie jeden
09-01-2008 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1076
 
Maciek napisał(a):Co do Benzemy - mam dziwne przeczucie, że jednak do Milanu pójdzie

Bo jak sam powiedzial,tam najbardziej chcialby grac...

Maciek napisał(a):Ile razy Ferguson ma powiedzieć, że Defoe go nie interesuje? Co okno jest to samo, praktycznie co okno Ferguson dementuje, a ty dalej swoje

Dziwne,bo ja wiecej razy czytalem o tym że Ferguson sie nim interesował :roll: Widocznie śledzimy inne serwisy :twisted:

Valverde napisał(a):"Milan makes me dream," "But I also love Juventus, Inter and Manchester United - the big clubs."

Tak mówi żeby zwrócic na siebie uwage tych klubów :wink:
W Milanie miałby najwieksze szanse na gre w podstawie,w pozostalych klubach wie że musiałby sobie wywalczyc miejsce ,ale o nas wspomnial,dodał że ciężko byłoby odmowic,tak więc jest dobrze 8)

Czytałem dzisiaj również że ojciec Berbatova mówił cos o tym że jego syn chcialby grac dla Man Utd :roll:

No i jeszcze cos - ponoc Ferguson mysli nad sprowadzeniem Glena z Portsmouth, tak w sumie to o nim zapomnialem,no a obecnie chłopak prezentuje dobrą forme,do tego jest juz ograny na wyspach ,ja tam bym nie mial nic przeciwko gdyby odszedł Brown,no ale zdaje mi sie że to tylko plotka...

p.s - mój niedawny typ na transfer a konkretnie "Elmander" jest ponoc rozchwytywany,a on sam chce odejsc. Bardzo poważnie Real go obserwuje i ekipy z Angli
09-01-2008 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1077
 
Skull napisał(a):Dziwne,bo ja wiecej razy czytalem o tym że Ferguson sie nim interesował Widocznie śledzimy inne serwisy
Tak, też to czytałem wielokrotnie :roll: Tylko starałem się zweryfikować tę informację i nawet na oficjalnej kilka razy było zaprzeczenie zainteresowania Defoe, szczególnie w okresie transferu Carricka, gdy Ferguson mówił, że w Spurs interesuje go tylko jeden zawodnik


Skull napisał(a):No i jeszcze cos - ponoc Ferguson mysli nad sprowadzeniem Glena z Portsmouth
Zupełnie byłby to nietrafiony pomysł, a nawet jeśli nie nietrafiony to zupełnie sprzeczny z tym co mówił Ferguson... Skoro chce stawiać na Simpsona i jemu powierzyć przyszłość prawej obrony, to nie ściągnie w miare młodego jeszcze Glena Johnsona :roll: Logiczne byłoby sprowadzenie tego Sagnola, a Johnson? Nie bardzo ufam tej informacji i nie widze w niej większego sensu... Kilka lat temu owszem, bo moglibyśmy go sobie wychować i wytrenować, ale teraz to chyba coś byłoby nie tak


Skull napisał(a):p.s - mój niedawny typ na transfer a konkretnie "Elmander" jest ponoc rozchwytywany,a on sam chce odejsc. Bardzo poważnie Real go obserwuje i ekipy z Angli
Niech go Tottenham weźmie po tym jak sprzeda Berbatova Wink W przeciwieństwie do Elmandera, cena Berbatova latem nie wzrośnie, stąd mogą teraz być pogłoski o tego typu zawodnikach, którzy póki co grają w słabych bądź średnich klubach i znacznie potencjałem poza nie wystają Wink
Skull napisał(a):Czytałem dzisiaj również że ojciec Berbatova mówił cos o tym że jego syn chcialby grac dla Man Utd
Też już ze 30 razy były tego typu newsy, po czym na drugi dzień było jakieś dementi... Dziwi mnie, że teraz w okresie otwartego okna transferowego coś takiego się pojawia, bo to co przytoczyłeś to klasyczna informacja z sezonu pomiędzy okresami transferowymi
10-01-2008 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1078
 
Masz Macku skleroze nie pamietajac Twoich zachytow na Djemba ale było mineło i porownan do keana ale ok. :wink:

Polecam ostatni wywiad Berbatova, jego ojciec nie udzielił zadnego wywiadu, poprostu mania z tym zawodnikiem jest wszechobecna.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
10-01-2008 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1079
 
Tottenham poniósł już dwie porażki na rynku transferowym tej zimy Wink Nie wypalił transfer Huttona z Rangers mimo oferty rzędu 8 mln Funtów ( :!: :!: :!: ), a teraz nie udało się im sprowadzić Portugalczyka Maniche, który ma podpisać kontrakt z Interem Mediolan... Mając takie problemy z nakłonieniem piłkarzy do transferu na White Hart Lane trudno liczyć na to, że puszczą Berbatova


Co jeszcze zmniejsza nasze szanse? Bayern Monachium Wink Ponoć pan... Levy? Levy jeśli dobrze pamiętam, w każdym razie prezes Tottenhamu, a także sam Ramos, nie chcą wzmacniać rywala ligowego, więc rozważą sprzedaż Berbatova do Bayernu, szczególnie, że mają już koncepcje jego zastąpienia - Goranem Pandevem z Lazio (którego zresztą chce... również Bayern)

Zresztą po co nam on? Żeby był obiektem różnego rodzaju "mądrych" wypowiedzi? Przecież on nie strzela bramek przy każdej okazji... w lidze ma raptem 8, z czego ostatnie 4 zdobył z Reading
Wink

Zsumujmy to wszystko z wypowiedziami Fergusona i zapomnijmy o transferach teraz... Chociaż ten Hutton tak odrzuca Spurs jakby naprawdę miał inną, lepszą ofertę :roll:
Tottenham już kupił jednego prawego obrońcę tej zimy, ale potrzebuje drugiego co mnie dziwi, nawet w obliczu dobrej oferty jaką dostali za Chimbondę Wink
10-01-2008 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1080
 
Maciek napisał(a):Skoro chce stawiać na Simpsona i jemu powierzyć przyszłość prawej obrony, to nie ściągnie w miare młodego jeszcze Glena Johnsona Logiczne byłoby sprowadzenie tego Sagnola, a Johnson? Nie bardzo ufam tej informacji i nie widze w niej większego sensu...

Dziwne bo chwile poźniej napisałes:

Maciek napisał(a):Hutton tak odrzuca Spurs jakby naprawdę miał inną, lepszą ofertę

Wyglada to tak jakbys liczył na to że to MU ,a Hutton też stary nie jest....

Mimo wszystko obaj są narazie zbędni,bo niewiadomo co zrobi Brown ,teraz jeszcze do zdrowia wrócił Gary no i jest Simpson ,czyli narazie możemy zapomniec o prawym obroncy i skupic sie na zakupie lewego,bo tego nam najbardziej trzeba.
10-01-2008 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości