Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1081
 
Skull napisał(a):Dziwne
Ehh Skull przeczytaj jeszcze raz, albo ze dwa razy Wink Nic dziwnego tam nie napisałem, ani tym bardziej niespójnego
10-01-2008 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1082
 
CHCIAŁ BYM NA OLD TRAFORD WIDZEĆ HUNTELARA

Ja chciałbym, żebyś pisał dłuższe, a przede wszystkim mądrzejsze posty. Kolejne takie będą już bezwzględnie usuwane. // Pejter
11-01-2008 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bigos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1083
 
Ja najbardziej chcialbym w Manchesterze Joa Moutniho, jest to napawde świetny gracz! Jeszcze młody, ale juz bardzo doświadczony Smile Oczywiscie nie narzekam tu na naszych rozgrywających bo są fenomenalni, ale przydal by sie nam Moutniho w najbnlizszym czasie Smile :wink: :wink: :wink:
12-01-2008 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1084
 
Bigos napisał(a):Oczywiscie nie narzekam tu na naszych rozgrywających bo są fenomenalni, ale przydal by sie nam Moutniho w najbnlizszym czasie Smile Wink Wink Wink

Do czego by sie nam przydal ?^^ Chyba do grzania lawy ^^ Mamy swietnych zawodnikow drugiej lini wiec ten tranfser bylby jedna wielka glupota ... Nie wiem czemu prawie wszyscy kibicie patrza tylko na formacje ofensywne ? Po co zmieniac dobre na lepsze skoro mozna zniszczy przy okazji dobre ? Potrzebujemy zmiennika dla Evry na lewa strone - to jedyny transfer nad jakim bym sie zastanowil
12-01-2008 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1085
 
Bigos napisał(a):Ja najbardziej chcialbym w Manchesterze Joa Moutniho, jest to napawde świetny gracz

Masz racje ,ale zawsze jest jakies ale . Grzał by lawe
albo zastepowal carricka lub scholsa a na srodek pomocy
mamy juz nadmiar np anderson fletcher
12-01-2008 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1086
 
Teraz to potrzebny jest napastnik bo nasza laleczka sie znowu połamała, ciezka sprawa kupic kogos kto moze grac w LM. Jestem ciekaw jak rozwiaze to Alex bo ma powazny kłopot.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-01-2008 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1087
 
Salami97 pisz troszeczke ciekawsze posty lub wiecej wnoszace do tematu

Szczerze to nie znam tego zawodnika - Palacjo ? Manchester obecnie potrzebuje wytrzymalego i sprawdzonego zawodnika , do wychowania mamy sporo talentow na pozycje napastnika ale teraz potrzebujemy juz kogos sprawdzonego ... Czy nie przychodzi na mysl odrazu nazwisko Berbatova Smile? Wielka szkoda ze Spursi nie chca go oddac - ale wcale im sie nie dziwie
12-01-2008 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1088
 
salami97 napisał(a):z mlodzianow to mamy manucho

On to ma chyba 23 lata. I w koncu zdecyduj sie kogo bys chcial bo teraz piszesz o Benzemie, a pare postow wyzej o Huntelarze.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-01-2008 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1089
 
Pan krucha kość vel Louis Saha znów nabawił się kontuzji, tym razem kolana i obawiam się, że Fergie będzie musiał zmienić swoje zamiary i sięgnąć po jakiegoś napastnika. Posiadanie dwóch snajperów w okresie, gdy wraca Liga Mistrzów, będą kolejne rundy FA Cup, byłoby dość ryzykownym posunięciem.

Marzy mi się kilkutygodniowe ściągnięcie Larssona Wink Co prawda ktoś niedawno kompletnie wykluczał taką możliwość, ale Szwed wniósłby kolejną opcję do naszego ataku, my zaoszczędzilibyśmy na forsie, a i Saha nie musiałby się bać o konkurencję.

Jeśli natomiast trafi do nas ktoś z wyższej półki za grube miliony, to Louisowi zostaną dwa wyjścia - pakować manatki i czym prędzej grzać z Old Trafford (choć kto weźmie pod skrzydła chodzącego inwalidę?) albo zrobić coś z tymi swoimi cholernymi gnatami...

capo di tutti capi

MUSC PL
13-01-2008 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1090
 
Co do spraw transferowych to dla mnie sa tylko 2 opcje. Napewno Benzema z Lyoznu i ja bym rowniez postawil na Alfonso Alvesa z Hereveen. Alves to naprawde fantastyczny pilkarz (napastnik) zawsze strzela bramki. Jak patrze na jego obecna sytuacje w klubie to mam przeczucie ze bysmy go mogli zodboyc gdyby Fergie zaproponowal ladna sume Smile
13-01-2008 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1091
 
dawisek napisał(a):Co do spraw transferowych to dla mnie sa tylko 2 opcje. Napewno Benzema z Lyoznu i ja bym rowniez postawil na Alfonso Alvesa z Hereveen. Alves to naprawde fantastyczny pilkarz (napastnik) zawsze strzela bramki.

Alfons strzelił chyba 34 gole w 32 meczach jego transfer jest prawdobodoby dlatego że sc herenven chce sie go pozbyć i
matusiak mogl by grac w pierwszym skladzie a co do benzemy
to utalentowany napastnik ale bylo by trzeba wydac za niego dużo
ale najprawdopodobniej jesli dojdzie do transferu berbatova lub
huttona albo na 20 % d.alvesa z sevilli sa prawymi obroncami
a gary ma swoje lata brown ma odejsc a simpson jest niedoswiadczony
13-01-2008 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1092
 
salami nie wiem czy wiesz, ale Middlesbrough jest w stanie zaoferowac 18mln euro za Alfesa. Interesuje sie nim takze Heerenvenn, ManCity, Fenerbahce i AZ. Zresztą - ma on juz 27 lat i uwazam, ze nie warto dawac za niego tyle kasy. Nie jest tego wart.

amor patriae nostra lex
13-01-2008 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1093
 
Salami wypowiadaj sie bardziej szczegołowo bo piszesz o wszystkim i o nieczym, nie praktykuj tego co na Devilpage
Co dla Alesa dla mnie bedzie gorsza wersja kezmana, przejdzie do Middles i słuch o nim zaginie.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-01-2008 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1094
 
I ostatecznie bedzie chciał zostac mnichem ;p

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
13-01-2008 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1095
 
Alves zaczął ten sezon z tego co pamiętam tak, że po 11 kolejkach miał na koncie 8 bramek, z czego 7 zaaplikował kolejkę wcześniej jednej druznie... Zastanówcie się troche zanim coś napiszecie, bo tego typu propozycje to jak Maro zauważył, nadają się co najwyżej na dp

W Eredivisie jest jeden napastnik,który jest godny grać u nas i mam nadzieje (bo teraz dowiaduje się o kontuzji Louisa), że do nas dołączy jeszcze zimą Wink mówie oczywiście o KJH, o którym można powiedzieć... no prawie, że marze Wink chociaż troche przesadziłem, bardzo chciałbym by u nas zagrał
13-01-2008 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości