Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #166
 
Cytat:Grupa A: Szwajcaria, Czechy, Portugalia, Turcja

Grupa B: Austria, Chorwacja, Niemcy, Polska

Grupa C: Holandia, Włochy, Rumunia, Francja

Grupa D: Grecja, Szwecja, Hiszpania, Rosja


Grupa A:
Niewątpliwie najlepszymi zespołami w tej grupie są Czechy i Portugalia, ale powszechnie wiadomo, że "ściany pomagają" i nie zdziwię się, jeśli Szwajcarzy "sensacyjnie" wyjdą z tej grupy. Nie skreślam ich, bo uważam, że Portugalię da się pokonać, co udowodnili chociażby nasi piłkarze. Liczę na Czechów, bo to jeden z moich ulubionych zespołów Smile

Grupa B:
Chciałabym, aby z tej grupy wyszła (obok nas) Chorwacja, ale będzie o to niezwykle ciężko. Oczywiście na myśli mam to, iż Polakom będzie ciężko. Chorwacja to rewelacyjny zespół i myślę, że może być faworytem naszej grupy. Niemcy, choć wysoce cenieni są do pokonania, choć nie przypominam sobie, aby nam się ta sztuka udała Wink Austriacy w minionych miesiącach grali piach i myślę, że niewiele się zmieni przez najbliższe pół roku. Niemniej, pamiętajmy, że są gospodarzami, a to daje im pewien handikap.

Grupa C:
Biedni Rumuni - przewalone mają Smile Liczę, że z tej grupy wyjdą Holendrzy (kolejni moi ulubieńcy :*) i Włosi. Francuzi nie zawsze pokazują klasę i mam nadzieję, że i tym razem 'coś' im nie wyjdzie. Rumunom niestety nie daję większych szans, aczkolwiek wierzę, że zajmą trzecią pozycję i zostawią za plecami trójkolorowych.

Grupa D:
Bardzo fajna grupa. Na pewno nie zabraknie emocji. Teoretycznie faworytami są Hiszpanie i Szwedzi, ale zarówno po Rosji, jak i Grecji nie można przewidzieć, czego się spodziewać. Wierzę, że nie zabraknie emocji Wink

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
07-12-2007 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #167
 
Futbolowa napisał(a):[Rumunom niestety nie daję większych szans, aczkolwiek wierzę, że zajmą trzecią pozycję i zostawią za plecami trójkolorowych.
Jak dla mnie to wlasnie trojkolorowi sa faworytami tej grupy i ostatnie wyniki raczej to potwierdzaja.
Podobnie jak Ty, ja takze bede tu kibicowal Holendrom,ale czarno widze ich wystep na Euro.To co pokazali w eliminacjach byly po prostu zalosne jak na zespol posiadajacych takich wspanialych zawodnikow.Ledwo co pokonali Albanie,nie mowiac juz o meczu z Luksemburgiem.Co prawda wygrali 1:0,ale w jak ogladalem skrot meczu to mozna bylo zobaczyc,ze Luksemburczycy mogli w koncowce wywiezc z Holandi conajmniej jeden punkt.
Ten awans ich jest malo przekonywujacy,ale zycze im jak najlepiej i zeby skopali dupska makaronom.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-12-2007 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #168
 
Ja tylko piszę 'na co liczę'. Niestety, mam świadomość, że Francuzi tanio skóry nie sprzedadzą, ale naprawdę mam nadzieję, że im się noga powinie Tongue

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
07-12-2007 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #169
 
Futbolowa napisał(a):Ja tylko piszę 'na co liczę'. Niestety, mam świadomość, że Francuzi tanio skóry nie sprzedadzą, ale naprawdę mam nadzieję, że im się noga powinie Tongue

Podobnie jak Ty uwazam, ze Francuzi latwo sie nie dadza. Holendrzy ? Mysle ze wyjda z grupy za wlasnie Franzucami, poniewaz jakos watpie w sile Wloch. Pewne jest, ze obejrzymy ciekawe mecze i oby Oranje skopali tylki Wlochom i Francuzikom.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
07-12-2007 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
oski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #170
 
gdzie mozna kupi bardzo tanio 2 bilety na mecz Polski z Niemcami??


Tanio to znaczy gora tysiac xD
03-01-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #171
 
oski napisał(a):gdzie mozna kupi bardzo tanio 2 bilety na mecz Polski z Niemcami??


Tanio to znaczy gora tysiac xD

Musze Cie zaskoczyc bo najtanszy z 400 euro kosztuje ... :Big Grin


http://www.euro-2008tickets.com/prodVie ... duct=10668
03-01-2008 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #172
 
Kilka dni temu na CNN był program o roku w sporcie na świecie i a propos Euro2008 było dość sporo Wink Na pięciu ekspertów w studiu trzych typowalo jako mistrzów Niemców, po jednym glosie dostali Holendrzy i... Chorwaci

Ja pokusze się teraz o małą zapowiedź tego co wg mnie może nastąpić na tej imprezie piłkarskiej Wink

Euro2008 - pierwsze przewidywania

Najwięksi szczęściarze:
1. Reprezentacja Niemiec - po raz kolejny łatwe losowanie i praktycznie pewny awans do dalszych gier na turnieju rangi mistrzowskiej... Coraz bardziej prawdopodobna jest teoria spiskowa mówiąca o "ciepłych piłeczkach" Wink Spacerek grupowy dla Niemców

2. Piłkarze reprezentacji Rumunii - czy mogli marzyć o czymś więcej? Raczej nie. Paradoksalnie oni jako piłkarze tej reprezentacji, teoretycznie najsłabszej w grupie śmierci, najwięcej na tym zyskają Smile Tylko wystarczy poczekać i popatrzeć jak po Euro2008 wypłyną tacy zawodnicy jak C. Marica, O. Petre, Cocis czy Stefan Radu... Lepszej okazji do zaprezentowania sie trenerom najlepszych klubów Europy nie mogli sobie wymarzyć

3. Kibice - oczywiście ci, którzy posiadają bilety na mecze tej imprezy, których jest naprawdę mało, a to za sprawą niewielkich stadionów (większość z nich ma nieco ponad 30 tysięcy pojemności) przygotowanych na te impreze


Najwięksi pechowcy:
1. Reprezentacja Rumunii - wygrali grupę z Holandią, mogli trafić do każdej grupy i w każdej byliby naprawdę mocnym kandydatem do awansu, do zawojowania Europy - ale nie w tej. Będą walczyli do upadłego, pewnie zdobedą jeden bądź dwa punkty, minimalnie przegrają i dzięki tej postawie sie ich piłkarze wypromują, ale reprezentacja mimo, że silna i ciekawa, trafiła na "kamień".

2. Hiszpanie - Mimo wielkiego mojego przeczucia, ze te mistrzostwa mogą im naprawdę nieźle się udać, to przygnębiający jest fakt bardzo niskiego poparcia w kraju dla tej reprezentacji. To co mnie zawsze najbardziej zastanawia to sprawa podejścia tych, którzy nie czują się Hiszpanami - czy nawet w tego typu sytuacjach nie mogliby o tym zapomnieć i kibicować swojej reprezentacji? Jak widać, nie.

3. Reprezentacja Włoch - no i co oni biedni mają zrobić? Trener Donadoni to nie Lippi, nadzieje na dublet jaki zaliczyła Francja są ogromne, ale możliwości chyba nieco mniejsze. Nawet brak Nesty czy Tottiego nie jest tu tak istotny jak to, że trener jest jaki jest, kadra gra tak jak gra, trafili do takiej grupy a nie innej i z niej raczej nie wyjdą... bo nie dość, że grupa śmierci, to jeszcze z Francuzami, z którymi od ponad 20 lat nie potrafią wygrać meczu w regulaminowym czasie gry.


Czarne konie:
1. rep. Szwajcarii - Niby czarnych koni tylu być nie powinno, ale jakoś to przeżyjemy, będą trzy Wink
Już w maju przejąc ich ma po uprzednim zdobyciu tytułu mistrza Niemiec, Ottmar Hitzfeld, a to postawi ich w jeszcze lepszej sytuacji, przede wszystkim taktycznej, ale też mentalność tych zawodników i morale pójdą ostro w górę, piłka będzie najważniejsza i cel tylko jeden. Młoda, fantastyczna ekipa, licze na ich polot, konsekwencje taktyczną i co najmniej wyjście z grupy, a z Hitzfeldem to nigdy nie wiadomo...

2. rep. Czech - na Euro grać potrafią, a do tego większość zawodników tej kadry gra lepiej w reprezentacji niż w klubie... Jest taka ciągłość, odchodzą starsi jak Nedved,przychodzą młodzi a ta ich reprezentacja dalej sie trzyma, dalej tworzy zgraną "paczkę" i potrafi naprawdę wiele Wink Liczę na to, że mój obecnie ulubiony Czeski zawodnik załapie się na tę impreze (M.F) do kadry

3. rep. Grecji - a nigdy nic nie wiadomo, skresliłem ich cztery lata temu i zagrali mi na nosie, więc teraz na wszelki wypadek mogę ich tu umieścić Wink Na wyjście z grupy mają naprawdę spore szanse, zobaczymy jak to będzie


Faworyci turnieju
1. rep. Portugalii - ostatnio byli wicemistrzami, potem czwarte miejsce na świecie, a to wszystko jeszcze bez takich zawodników jak obecny Cristiano Ronaldo (wówczas takie osiągnięcia ze słabszym Ronaldo to co osiągną z obecnym? Tylko mistrzostwo wchodzi w grę), Miguel Veloso, Nani czy naturalizowany Brazylijczyk Pepe.

2. rep. Francji - drużyna turniejowa, wicemistrzowie świata, w przeciwieństwie do Włochów jest w tej reprezentacji taki bardziej namacalny postęp polegający na wymianie zawodnikow na dłuższy czas... Nadchodzą młodzi, kto wie co osiągną mając do pomocy starych, doświadczonych wyjadaczy. Poza tym po wyjściu z tej grupy nikt im straszny nie będzie, a jeden z głównych kontrkandydatów na pewno pojedzie do domu. czego chcieć więcej?

3. rep. Niemiec - no czy to się komuś podoba, czy nie, to Niemcy faworytem są i to naprawdę dużym. Grają u siebie, mają bardzo zdyscyplinowany taktycznie zespół i do tego starszy, bardziej siłą rzeczy doświadczony niż dwa lata temu na mundialu, który de facto mogli wygrać gdyby mieli nieco więcej szczęścia w meczu z Włochami w półfinale. Zajdą daleko, będą mocni, po prostu Niemcy...


Zawodnicy na których trzeba będzie zwrócić uwagę:
1. Valon Behrami - Młody Szwajcar o wspaniałej wydolności, szybki, zdecydowany, niezły w destrukcji jak i w ataku, a także dysponujący przyzwoitym uderzeniem
2. Ciprian Marica - po tych mistrzostwach jestem przekonany, że jego postać będzie dużo szerzej znana Wink niespełna 23 letni wówczas napastnik reprezentacji Rumunii może sporo krwi napsuć wielkim faworytom "grupy"
3. Luka Modrić - Chorwat prawdopodobnie będzie celem wielu mocnych ekip po tym turnieju, a kto mądrzejszy zakupi go jeszcze przed imprezą, by tak jak Juventus w 2000 roku dmuchać na zimne i dobrze na tym wyjść, Stara Dama wówczas kupiła Davida Trezeguet przed ME, a już po nich jego cena bylaby sporo wyższa
4. Xavier Margairaz - Johann Vogel to przeszłość, teraz pora na innego rozgrywającego środkowego pomocnika z tego kraju, o ile będzie zdrowy to prawdopodobnie będzie jedną z wiodących postaci tej reprezentacji na ME
5. Daniel Pudil - większośc z Was pewnie go już widziała ale nawet o tym nie wie, fantastyczny zawodnik Slavii Praga zapowiada się na kolejną gwiazdę reprezentacji Czech, mam nadzieje że na tym turnieju pokaże na co go stać, szczególnie tę technikę

Gwiazdy turnieju
1. Cristiano Ronaldo - dostanie w przyszłym roku "złotą piłkę" i wszystko inne możliwe co będzie do zdobycia, a jedną z głównych tego przyczyn będą ME, nie mam co do tego wątpliwości

2. Miroslav Klose - Prawdopodobnie znów zostanie królem strzleców wielkiej imprezy, trzeci raz w karierze, pewniak w kadrze Niemiec

3. Ruud van Nistelrooy - po cichu dopuszczam do siebie myśl, że Holandia też w tych mistrzostwach włacznie ze złotym medalem może osiągnąć, a jeśli tak sie stanie to on będzie jednym z powodów tego sukcesu... Czy Holendrzy chcą czy nie chcą, to muszą go jeszcze ten ostatni raz mocno wykorzystać na wielkiej imprezie, awansują dzieki jego bramkom


Kandydaci do nagrody na najmłodszą gwiazdę turnieju

1. Karim Benzema (Francja
2. Francesc Fabregas (Hiszpania)
3. Hatem Ben Arfa (Francja)
4. Martin Fenin (Czechy)
5. Samir Nasri (Francja)
6. Arda Turan (Turcja)
7. Roman Shishkin (Rosja)
8. Nuri Sahin (Turcja)
9. Bojan Krkic (Hiszpania)
tutaj już bez uzasadnienia


koniec pierwszych przewidywań Smile
07-01-2008 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #173
 
Brakuje mi tu Polakow. Bo szczerze powiem, ze oni predzej zdobeda tytul niz Portugalczycy. Moze dwie ostatnie wielkie imprezy mieli udane, ale to nic nie znaczy. Z Niemcami bym sie zgodzil, a nawet rzeklbym ze warto na nich zainwestowac. Jednak bede twardo stal przy tym, ze Polska tu cos zwojuje. To nie jest tak jak w w eliminajcach do World Cupa, gdzie to wygralismy ze wszystkimi oprocz najmocniejszych Anglikow. Tu natomiast pokazalismy, ze potrafimy grac pieknie i pokonywac wyzej rozstawione zspoly. Jezeli wyjdziemy z grupy to dalej sytuacje moga sie juz potoczyc naprawde roznie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-01-2008 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
morhołt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #174
 
Ja sie zbytnio nie napalam, bo sadze, ze na ME nie pokazemy sie z dobrej strony, moze i uda nam sie wyjsc z grupy,ale co dalej?Według mnie zblizajace sie mistrzostwa Europy w naszym wykonaniu beda wygladaly podobnie jak ostatni mundial w niemczech, obym sie mylil Smile
08-01-2008 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #175
 
zaga92 napisał(a):Brakuje mi tu Polakow. Bo szczerze powiem, ze oni predzej zdobeda tytul niz Portugalczycy
Musze zapytać - Ty mówisz poważnie czy żartujesz? Bo jeśli poważnie to jest to świetny żart, a jeśli żartujesz to kiepsko Smile
zaga92 napisał(a):Moze dwie ostatnie wielkie imprezy mieli udane, ale to nic nie znaczy.
Oczywiśćie, że nie Smile To, że są czolową drużyną świata i kadrowo i faktycznie, to nic zupełnie nie znaczy
09-01-2008 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #176
 
Maciek napisał(a):Musze zapytać - Ty mówisz poważnie czy żartujesz?

Mowie powaznie. Wielu z nas wydaje sie to nie mozliwe. Ale nasza druzyna jest teraz naprawde poukladana. I jezeli nie zje*** okresu przygotowawczego jak druzyna Janasa to na pewno bedzie szansa na dobry wynik, a przy odrobinie szczescia tytul. Czy ktos normalny 4 lata postawilby pieniadze na Grekow??


Maciek napisał(a):To, że są czolową drużyną świata i kadrowo i faktycznie, to nic zupełnie nie znaczy

Ale jezeli obrona wylaczy ich skrzydla tak jak Bronowicki i Golanski w Chprzowie, to Portgalczycy sobie nie poszaleja.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
09-01-2008 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #177
 
zaga92 napisał(a):Mowie powaznie
:shock:

zaga92 napisał(a):Czy ktos normalny 4 lata postawilby pieniadze na Grekow??
Właśnie o to chodzi, że nie Smile Nikt nawet nie powiedziałby, że jest to drużyna silniejsza od Portugalii... Zresztą my jeszcze nic nie wygraliśmy, jestesmy od Portugalii dużo, dużo słabszą reprezentacją (tak wiem, byłem na meczu) i mówienie, że mamy od nich większe szanse (argumentów nie bardzo widze póki co przeciwko Portugalczykom) na wygranie ME zakrawa właśnie na... niepoczytalność Tongue


zaga92 napisał(a):Ale jezeli obrona wylaczy ich skrzydla tak jak Bronowicki i Golanski w Chprzowie, to Portgalczycy sobie nie poszaleja.
Uwierz, że to był jeden, jedyny mecz Smile Gdyby Bronowicki czy Lewandowski grali w każdym meczu tak jak wtedy, to graliby w Interze i Chelsea, a nie w Partizanie i Szachtarze... Niczego nie umniejszam, to był historyczny wyczyn, może najlepszy mecz Polaków od kilkudziesięciu lat, jeden z najlepszych w historii, ale to właśnie dlatego, że wygraliśmy z drużyną o niebo lepszą Smile Mówiąc, że Polska jest lepsza umniejszasz tamten sukces, sugerujesz że to było coś naturalnego Wink Wg mnie to było coś wspaniałego, co długo się nie powtórzy, chwała im za to, ale praktycznie pod każdym względem jesteśmy od nich słabsi
09-01-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #178
 
Wszystkim chętnych, którzy chcą kupić bilety na Euro 2008 (oczywiście Reprezentacja Polski) za pośrednictwem PZPN proponuje odwiedzić ten link

http://www.pzpn.pl/bilety.php

Wiadomo szansa dostania biletu jest nikła, bowiem mamy bardzo mały przydział, jednak zawsze jakaś tam istnieje.
19-01-2008 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #179
 
Grupa D: Grecja, Szwecja, Hiszpania, Rosja

Albo organizatorzy losowania walą w konia albo to jakiś wielki przypadek.

Na poprzednim Euro 2004 w grupie A byli: Hiszpania, Grecja, Rosja i Portugalia, a zamiast Portugalii żeby ludzie się nie czepiali i nie było międzynarodowego podniecanie wsadzili Szwecję.

Polaków wsadzili do grupy z Niemcami bo pewnie niemcy mają układy i myslą ze z nami w grupie spokojnie wyjdą
29-02-2008 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #180
 
adriano napisał(a):Grupa D: Grecja, Szwecja, Hiszpania, Rosja

Albo organizatorzy losowania walą w konia albo to jakiś wielki przypadek.

Na poprzednim Euro 2004 w grupie A byli: Hiszpania, Grecja, Rosja i Portugalia, a zamiast Portugalii żeby ludzie się nie czepiali i nie było międzynarodowego podniecanie wsadzili Szwecję.

Polaków wsadzili do grupy z Niemcami bo pewnie niemcy mają układy i myslą ze z nami w grupie spokojnie wyjdą

No no...pachnie zakrojoną na szeroką skalę teorią spiskową
Nie oglądałeś losowania to Ci powiem jak było.
Wyciągali kuleczki z nazwami poszczególnych krajów i tak powstały grupy.Według tego co napisałeś to można wywnioskować,że to było tak:siedzą przy stole ci co "mają układy" i sobie rodzielają grupy.

Widzę ,że mimo zmiany ekipy rządzącej układy nie wyszły z mody.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-02-2008 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości