Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
Nie będzie w kształcie smoka, bo by się niekomfortowo oglądało mecz kibicom. Pomyślcie, skoro piłkarze grający we łbie smoka będą grali na wysokim poziomie (wysoką piłkę), to jak fani z dupy smoka mają ich zobaczyć? A przypominam, że smoki mają wielkie dupy i tam prawdopodobnie mieściła by się największa trybuna.

Koszyk jest po prostu kształtem dobrym ekonomicznie, na pocieszenie powiem, że stadion bałtycki ma być w kształcie - bursztynu Smile Ja to mam dobrze Smile

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
05-12-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Roy_v_beck napisał(a):Nie będzie w kształcie smoka, bo by się niekomfortowo oglądało mecz kibicom. Pomyślcie, skoro piłkarze grający we łbie smoka będą grali na wysokim poziomie (wysoką piłkę), to jak fani z dupy smoka mają ich zobaczyć? A przypominam, że smoki mają wielkie dupy i tam prawdopodobnie mieściła by się największa trybuna.

Doskonale rozwinąłeś moją myśl 8)

Roy_v_beck napisał(a):na pocieszenie powiem, że stadion bałtycki ma być w kształcie - bursztynu

Nie! Nie w kształcie bursztynu! Przecież to się nie kojarzy z Polską... A że z morzem się kojarzy? Przecież morze jest prawie wszędzie. Protestuję!
05-12-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
Cytat:Zachowujesz się jak przedszkolak.
lol...


Pejter napisał(a):Co ci nie odpowiada w koszyku? Czy stadion musi mieć kształt związany z naszą narodowością. Byleby fajnie wyglądał i był zrobiony porządnie.
Fajnie by było bo skoro to stadion narodowy to koszuk pasuje jak siodło do świni.
Pejter napisał(a):No to trzeba było zaprojektować taki stadion. Nie masz czego krytykować to krytykujesz co popadnie.
Dobrze, że nie jestem osamotniony w tej krytyce. Krytykuje, bo mam do tego prawo i nigdzie na świecie nie ma stadionu w kształcie koszyka... dla mnie to plebejskie jest i tyle.


Pejter napisał(a):Skoro tobie by to nie przeszkadzało to śmiem sądzić, że ty jesteś zdeprawowanym katolikiem...
Poprzesz to jakimiś konkretami czy tak tylko sobie gadasz bo nie wiesz co ocpowiedzieć?


Pejter napisał(a):Nie! Nie w kształcie bursztynu! Przecież to się nie kojarzy z Polską... A że z morzem się kojarzy? Przecież morze jest prawie wszędzie. Protestuję!
Z pokazu cyniczności zdałeś na 6.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-12-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
Stojkovic napisał(a):Fajnie by było bo skoro to stadion narodowy to koszuk pasuje jak siodło do świni.
Stojkovic napisał(a):Wyjaśnij mi związanie koszyka z narodowością polską?
Proszę:
Zbigniew Pszczulny napisał(a):Projekt stadionu narodowego ma być oparty na symbolice narodowej. Kształtem obiekt ma przypominać pleciony koszyk. - W Polsce jest dużo wierzb, od razu pomyśleliśmy o Chopinie.
Stadion ma też mieć biało-czerwone barwy. Więc jednak wiąże się z naszym narodem.

Stojkovic napisał(a):Polska ma się kojarzyć z wieśniakami czy grzybiarzami z koszukami w lesie?
Stojkovic napisał(a):nigdzie na świecie nie ma stadionu w kształcie koszyka... dla mnie to plebejskie jest i tyle.

Jeśli wstydzisz się polskiej wsi to wstydź się również za mnie. A koszyki wiklinowe to nie tylko Czerwony Kapturek.

Stojkovic napisał(a):Poprzesz to jakimiś konkretami czy tak tylko sobie gadasz bo nie wiesz co ocpowiedzieć?

A ty poparłeś w jakiś sposób nazwanie ateistycznej młodzieży zdeprawowaną?
Chcesz konkretów to masz: Jeśli nie masz nic przeciwko użyciu krzyża - symbolu chrześcijaństwa, cierpienia Jezusa na krzyżu - w tak głupiej rzeczy jak Stadion Narodowy, to użycie przymiotnika zdeprawowany w stosunku do twojej osoby uważam za jak najbardziej słuszne.
05-12-2007 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
Pejter napisał(a):Stadion ma też mieć biało-czerwone barwy. Więc jednak wiąże się z naszym narodem.
No chociaż tyle dobrze...
Pejter napisał(a):Jeśli wstydzisz się polskiej wsi to wstydź się również za mnie. A koszyki wiklinowe to nie tylko Czerwony Kapturek.
Koszyk wiąże się z Chopinem tak samo jak klucz francuski... wierzb nigdzie indziej na świecie nie ma? Nie napisałem że że wieś jest zacofana i się polskiej wsi wstydzę, ale że stadion w kształcie koszyka kojarzy się z grzybiarzami i stereotypem polaków jako wieśniaków. Jak nie tylko czerwony kapturek, to co innego jeszcze?


Pejter napisał(a):Chcesz konkretów to masz: Jeśli nie masz nic przeciwko użyciu krzyża - symbolu chrześcijaństwa, cierpienia Jezusa na krzyżu - w tak głupiej rzeczy jak Stadion Narodowy, to użycie przymiotnika zdeprawowany w stosunku do twojej osoby uważam za jak najbardziej słuszne.
Nie uważam, że powinien być w kształcie krzyża. Jeśli uważasz że jestem zdeprawowany twoje prawo...

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-12-2007 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
Stojkovic napisał(a):Nie uważam, że powinien być w kształcie krzyża.

Nie napisałem: "uważasz, że powinien", ale że "nie masz nic przeciwko", a to różnica. Tutaj zresztą potwierdzenie:
Stojkovic napisał(a):Pejter napisał:
A może w kształcie krzyża, bo przecież większość z Polaków to chrześcijanie?

No może być, mnie by to nie przeszkadzało...

Stojkovic napisał(a):Koszyk wiąże się z Chopinem tak samo jak klucz francuski... wierzb nigdzie indziej na świecie nie ma?

Ja rozumiem, ale jakiś związek jednak jest :wink: Poza tym, gdzie jest napisane, że Stadion Narodowy musi mieć budowę stricte związaną z naszym narodem?

Stojkovic napisał(a):Jak nie tylko czerwony kapturek, to co innego jeszcze?

A choćby to, że nasze prababki (czy też jeszcze wcześniejsi przodkowie) wykonywali takie koszyki i się nimi posługiwali. Chodzili z nimi np. na zakupy, itd. nie było siatek na zakupy, tak jak teraz. Ja do dzisiaj mam taki koszyk w domu Tongue A Czerwony Kapturek przecież i tak nie jest bajką polską, więc tak jak napisałeś - nie ma związku z Polską. No i na pewno projektanci o nim nie myśleli, kiedy wpadali na ten pomysł.
06-12-2007 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #97
 
Drugi dzień pod rząd włoskie, władze futbolowe napieraja na UEFA, żeby Polsce i Ukrainie odebrano, prawa organizacyjne do mistrzostw. twierdzą, że jest za mało czasu abyśmy zdążyli, a oni wspólnie z innym panstwem mogą, jeszcze zdążyć. Kurde zaczyna mnie już irytować ta sytuacja, bo co tacy makoroniarze mogą wiedzieć o sytuacji w naszym kraju. W najblizszych dniach będziemy wiedzieć coś wiecęj, bowiem UEFA poda raport, jaki wyniknął podczas listopadowej wizytacji. A tak wogóle to skoro Włosi są tak szybcy, tak doskonali, to niech sie zgłoszą do organizacji ME 2016, albo MŚ 2018, będą mieli więcej czasu, a wtedy będzie wszystko na pewno na picuś glancuś. Tak się jeszcze zastanawiam, skoro oferta Włochów raz została odrzucona, to chyba się już do niej nie powinno wracać, a Euro w razie naszego niepowpdzenia, powinien zorganiowac kraj rezerwowy, jakim jest Hiszpania.
29-01-2008 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
Jabol napisał(a):Kurde zaczyna mnie już irytować ta sytuacja, bo co tacy makoroniarze mogą wiedzieć o sytuacji w naszym kraju. W najblizszych dniach będziemy wiedzieć coś wiecęj, bowiem UEFA poda raport, jaki wyniknął podczas listopadowej wizytacji.

A dziwisz im się ?
Po pierwsze,kto by nie chciał organizować takiej imprezy.Kasa,kasa,kasa.
A po drugie,ważniejsze
Też mam coraz większe obawy czy zdążymy.Dobra,jest już sprawa uzgodniona ze stadionem narodowym,ale co z resztą.Jakoś nikt się tym nie interesuje.Nic nie słychać o Baltic Arena czy stadionie we Wrocławiu.

A no jeszcze pytanie skąd mogą wiedzieć.
W polsce na bank jest ambasador Włoch.Ktoś zadzwoni do niego,popyta się,a ten powie,że u nas wszyscy strajkują.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-01-2008 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
Ludzie, do roku 2011 nawet nie ma tematu odebrania mistrzostw Polsce i Ukrainie, więc po jaką cholere tego kotleta odgrzewanego poraz 43 konsumujecie?


WoLaK napisał(a):no jeszcze pytanie skąd mogą wiedzieć.
W polsce na bank jest ambasador Włoch.Ktoś zadzwoni do niego,popyta się,a ten powie,że u nas wszyscy strajkują.
Żyjemy w XXI wieku
30-01-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #100
 
Szkocja wyraziła chęć przejęcia Euro.
Podobno Azebrejdżan z Kazachstanem chcą zorganizować Euro zamiast Polski i Ukrainy.
03-02-2008 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
adriano napisał(a):Podobno Azebrejdżan z Kazachstanem chcą zorganizować Euro zamiast Polski i Ukrainy.

Chyba w Quidditch a ... 8)

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-02-2008 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #102
 
WoLaK napisał(a):
adriano napisał(a):Podobno Azebrejdżan z Kazachstanem chcą zorganizować Euro zamiast Polski i Ukrainy.

Chyba w Quidditch a ... 8)


No nie wiem. Azejdzan i Kazachstan nie sa dobre w Qudditcha. Bardziej upatrywałbym kraje z Wysp Brytysjkich lub Bałkanów. Tam znajduje sie najwiecej ekip dobrze grających w ten sport.

amor patriae nostra lex
05-02-2008 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Zashi napisał(a):
WoLaK napisał(a):
adriano napisał(a):Podobno Azebrejdżan z Kazachstanem chcą zorganizować Euro zamiast Polski i Ukrainy.

Chyba w Quidditch a ... 8)


No nie wiem. Azejdzan i Kazachstan nie sa dobre w Qudditcha. Bardziej upatrywałbym kraje z Wysp Brytysjkich lub Bałkanów. Tam znajduje sie najwiecej ekip dobrze grających w ten sport.

To fakt.
Jednakże najlepsze obiekty do gry w Quidditch a mają właśnie Azerebejdżan i Kazachstan.

A może założycie sobie osobny temat o Harrym Potterze? // P.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-02-2008 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #104
 
Rozpoczecie zawsze mozna zagrac w swiatyni opatrznosci bozej, tyle na ten temat odemnie

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
05-02-2008 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Maro11 napisał(a):Rozpoczecie zawsze mozna zagrac w swiatyni opatrznosci bozej, tyle na ten temat odemnie
A co ma świątynia Opatrzności Bozej (piszemu dużą literą) do Euro 2012?

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-02-2008 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości