Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #331
 
No no, ciekawe posunięcie ze strony Pompey. Na pewno będzie to duże wzmocnienie dla tej drużyny, przynajmniej IMO. No ale zobaczymy co z niego będzie. Widać, że Portsmouth sie wzmacnia, nie chce być już dostarczycielem punktów choćby dla United, czy innych czołowych klubów, myślę nawet, że tą drużynę stać na UEFA, bo zajmują obecnie 9. miejsce z 4 punktami straty do Man City, które zajmuje miejsce 6. premiowanie awansem do tych rozgrywek.

No i jeszcze jeden angielski klub się wzmacnia. Brazylijski piłkarz Afonso Alves przeszedł Heerenveen do Middlesbrough. Mało słyszałem o tym zawodniku no i nie wiem co sądzić o tym transferze. Nieoficjalnie mów się, że cena wyniosła 16 mln euro, więc sporo, a tyle kasy za byle kogo się nie daje. Mógłby mi ktoś bardziej przybliżyć tego piłkarza?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-02-2008 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #332
 
W sumie w obecnym sezonie mało można było go podziwiać na holenderskich boiskach, ponieważ z tego co się nie mylę przechodził jakiś uraz, jednak to bardzo skuteczny napastnik, każdy chyba słyszał o jego wybryku, kiedy to w jednym meczu strzelił aż 7 bramek Heraclesowi, rywal oczywiście nie był jakiś wymagający, jednak takie coś na pewno robi wrażenie. Często jednak łapie jakieś fochy, coś mu się nie podoba i takie tam. To chyba najlepiej go opisuje, zobaczymy jak szybko i czy w ogóle zaaklimatyzuje się w Premiership.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-02-2008 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #333
 
I Zurawski zmienil klub. Za 0,5mln funtow przeniosl sie do Greckiej Larisy, 10 klubu ligi. To na pewno dobra posuniecie Zurawia bo w tak przecietnym klubie raczej sobie pogram. Ale nie wiem czy nie lepiej zamiast isc do przecietnej druzyny bylo wrocic do Polski.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
01-02-2008 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #334
 
zaga92 napisał(a):I Zurawski zmienil klub. Za 0,5mln funtow przeniosl sie do Greckiej Larisy, 10 klubu ligi. To na pewno dobra posuniecie Zurawia bo w tak przecietnym klubie raczej sobie pogram. Ale nie wiem czy nie lepiej zamiast isc do przecietnej druzyny bylo wrocic do Polski.

No to nie będzie Zuraw wojażował po USA, to i nawet dobrze, bo tam mógłby się całkowicie zatracić. A tak spokojnie w larissie, myślę że miejsce w wyjściowej jedenastce bedzie miał, w końcu z takim celem poszedł, a co najważniejsze nikt nie bedzie psów na Beenhakera rzucał, jakby nie daj boże ME przez nieskutocznośc Żurawia po części zostały przegrane. A tak wogóle Larrisa ma w historii jednego Polaka zapisanego, mianowicie to Jacek Gmoch, który z tą ekipą zdobył jedyne mistrzostwo dlatego klubu.
01-02-2008 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #335
 
Alfonso Alves to z pewnością dobry napastnik, ale czy wart takich pieniędzy to nie wiem. Jego wartość maleje gdy spojrzy się na aktualny wynik meczu jego byłego już klubu Wink 70 minuta bodajże i 7-0 Wink

W tym klubie w tym sezonie zdobył 11 bramek, z czego 7 w jednym meczu... Skoro on kosztował 12 mln Funtów to oznacza, że Ajax za Huntelaara ma prawo zaśpiewać co najmniej dwa razy tyle


Zobaczymy jak sie Alfonso odnajdzie, w Premiership nie bedzie mógł mieć 10-12 meczowych przestojów w strzelaniu, co w połączeniu z tym, że 7 bramek w meczu nie zdobędzie, powoduje, że może być różnie z tą jego karierą Wink Chociaż większe szanse daje temu, że stanie się solidnym ligowcem
02-02-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #336
 
Dla mnie Macius sie juz kompromituje,pamietam jak wielu znawcow mowilo ze to sweietny napastnik tylko musi miec dmuchane i chuchane na siebie bo ma taka konstrukcje psychiczna. faktycznie sie potwierdziło, bo jakie asy wygrały z zurawiem walke o miejsce w 1 skladzie poza WH(czy to as :roll: ?)
Trener nie wystawiał i Macius juz nic wielkiego nie pokazał.
Kolejny piłkarz ktory nic wielkiego na zachodzie nie pokazał, nie czarujmy sie komu poza Rangersami Maciek strzelał gole? Grajac w druzynie przwyzszajacej pozostałe o 2-3 klasy(wiadomo oprócz rangersow)

Rasiak robi na polu klubowym wieksza kariere od Zurawskiego, 2 angielska to poziom poza 3 druzynami 2 ligi angielskiej a Rasiak nie byl w zespole ktory demolował rywali, dodatkowo 2 raz bedzie miał mozliwosc pokazania sie w premiership.

Wracajac do zurawia. Larisa, pozwole sobie przemilczec....

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
03-02-2008 02:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #337
 
http://www.transfery.info/news-full-6869.html

Atletico Madryt dokonuje ostatnio ciekawych wzmocnien,szykują sobie dobrą pake ,widac że zalezy im by walczyc z tymi najlepszymi w lidze no i miec silną kadre na Champions League :wink: Zobaczymy tylko jak długo zdołają utrzymac u siebie swojego najwiekszego asa :roll:
26-03-2008 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #338
 
Atletico, chociaż zakupu Heitingi bym raczej nie gloryfikował, w sezonie 2009-2010 może spokojnie walczyć o mistrzostwo Hiszpanii jak tak dalej pójdzie. Może być drużyną, która będzie praktycznie wszystkich średniaków i słabeuszy ogrywała, a z drużynami z czołówki w pojedynczych spotkaniach powalczy - a to do mistrzostwa, do walki o mistrzostwo spokojnie wystarcza. Rzadko kiedy losy tytułu rozstrzygają się na Camp Nou, Mestalla czy Bernabeu, a prawie zawsze na boiskach słabszych rywali.
Także Atletico jest spokojnie, chyba jeszcze nie od następnego sezonu, we wspomnianym sezonie o to mistrzostwo powalczyć

Z tego co wiem, to z Atletico odejść ma Reyes, no i oczywiście Maniche, więc ich też trzeba będzie zastąpić, szczególnie tego drugiego

Jeśli tak się stanie, to Skullu do roku 2010 myśle, że Aguero na pewno w Atletico zostanie
26-03-2008 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #339
 
Maciek napisał(a):no i oczywiście Maniche

Maniche juz odszedl z Atletico do Interu. Zdarzyl nawet strzelic bramke w meczu Inter - Juventus ( 1-2).

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
26-03-2008 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #340
 
Panie Tongue Czytaj pan uzasadnienia najnowsze osób, które mnie na forumowicza marca proponują - napisali "zna sie na rzeczy", czyli coś w tym może jest. Wiem, oglądałem mecz, Maniche strzelił gola Juve, potem mógł strzelić i drugiego ale trafił w słupek, co nie zmienia faktu, że jest z Atletico póki co wypożyczony i na transfer definitywny dopiero się zapowiada, ale jest póki co jedynie wypożyczony do Interu, dalej jest zawodnikiem Atletico Wink

Dlatego napisałem, że latem Maniche odejdzie ostatecznie z Atletico i Reyes prawdopodobnie też Smile
Inter musi wykupić zarówno Maniche i Luisa Jimeneza, który ma troche przerąbane z tym swoim klubem, z którego jest wypożyczany
26-03-2008 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #341
 
Maciek napisał(a):Luisa Jimeneza, który ma troche przerąbane z tym swoim klubem, z którego jest wypożyczany

On jest wypozyczony z jakiejs nizszej ligi Wloskiej, nie pamietam dokladnie co to byl za klub. A o co chodzi? nie chca go puscic? :lol:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
26-03-2008 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #342
 
Sprawa jest troche zagmatwana, bo jego klub (Ternana jeśli dobrze pamiętam) chce na nim zrobić interes stulecia i w sumie co im się dziwić, że mówią, iż ofert poniżej 10 mln Euro w ogóle nie będą brali pod rozwagę Wink Ten zawodnik jest tyle wart więc jak mówie, nie dziwie im się.
To, że Inter lekceważy klub, z którego wypożyczył tego zawodnika to inna historia, a to, że 10 mln Euro to równowartość budżetu na całą dekadę tego klubu, to jeszcze inna historia, więc jak na wstępie wspomniałem, sprawa jest zagmatwana.
Sprawa gmatwa się jeszcze bardziej, bo jeśli dobrze pamiętam, Jimenez na zasadzie współwłasności (taka włoska przypadłość) jest także własnością Fiorentiny.
Fiorentina myśląc o powrocie na salony Europy, musi myśleć o przyszłości, mają już Montolivo, Donadela, Pazziniego, Lepillera, od niedawna Manuela Da Costę, z tego co wiem, szykowany jest transfer Jorge Valdivii za 12 mln Euro, a także Kerlona... Do tego latem ma być kasa na jakiś super transfer, czego chcieć więcej? A no może Jimeneza, który by tę niezłą i młodą paczkę jeszcze wzmocnił.
26-03-2008 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #343
 
Uuu no to Inter bedzie mial ciezko z pozyskaniem tego pilkarza. Na pewno jest wart tych 10 mln Euro, bo gra znakomicie, a poza tym jak juz napisales jest stosunkowo mlody, wiec moze byc i na pewno bedzie jeszcze lepszy. Fiorentina tez pewnie nie odpusci latwo, jesli rzeczywiscie ma do niego jakies prawa. Zobaczymy jak sie to cale potoczy dalej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
26-03-2008 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #344
 
Kilku wartosciowych piłkarzy zapowiada zmiane otoczenia w letnik okienku transfeorwym ,Nelson z Benfiki ma dosc bycia najslabiej oplacanym pilkarzem, Daniel Alves - zreszta ten juz od dlugiego czasu zapowiada odejscie , Lucio chce zmienic otoczenie i najlepiej widzialby sie w Hiszpanii ,no i Barzagli ktory napewno opusci klub:
http://www.transfery.info/news-full-6872.html

Barca oglosila ze pusci Ronaldinho za 18 mln ,a ten ostatnio nie gra zbyt czesto i ciul wie co z tym zrobi 8)

Czytalem tez wypowiedz Ben Arfy ze chce odejsc gdyz malo gra w podstawowym skladzie,nawet juz uczy sie hiszpanskiego :roll: Wenger tez cos stękał że go chce u siebie,zobaczymy co bedzie.

Tak więc to okienko transferowe zapowiada sie ciekawie :twisted:

-------------
AMAURI W JUVE :!:
http://seriea.pl/index.php?strona=news&artykul=110184
27-03-2008 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #345
 
Skull napisał(a):Barca oglosila ze pusci Ronaldinho za 18 mln ,a ten ostatnio nie gra zbyt czesto i ciul wie co z tym zrobi

Ja dzisiaj przeczytalem jakoby Fenerbanche bylo w stanie wylozyc za Brazylijczyka 90mln :shock: Bylby kolejnym brazylijczykiem w tureckim zespole.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-03-2008 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości