Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1096
 
dawisek napisał(a):Co do spraw transferowych to dla mnie sa tylko 2 opcje. Napewno Benzema z Lyoznu

Tylko na ch** nam teraz Benzema, skoro jak tu wszyscy wspominamy potrzebujemy zawodnika mogacego grac w Champions League, a Benzema takim nie jest. Wiec naprawde niezly wydaje sie pomysl wypozyczenia Larssona tylko czy to dojdzie do skutku??

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-01-2008 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1097
 
Ano, gdzieś niedawno czytałem, że nie dojdzie do powtórki z zeszłego roku, czyli Larssona u siebie raczej nie zobaczymy. Poza tym jego były numer przejął Nani Wink Co prawda według niektórych "mniej profesjonalnych" serwisów Henka jest już o krok od "Teatru Marzeń", ale na takie nowości przymykam oko.

capo di tutti capi

MUSC PL
13-01-2008 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #1098
 
Na Eurosport 2 na pasku leci, że Gill powiedział, iż żadnych transferów, ani do klubu, ani z klubu nie będzie.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
13-01-2008 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1099
 
Ciampel napisał(a):Ano, gdzieś niedawno czytałem, że nie dojdzie do powtórki z zeszłego roku, czyli Larssona u siebie raczej nie zobaczymy. Poza tym jego były numer przejął Nani Co prawda według niektórych "mniej profesjonalnych" serwisów Henka jest już o krok od "Teatru Marzeń", ale na takie nowości przymykam oko.

Larsson sam podkreslal w wielu wywiadach, ze na pewno nie wroci ponownie do Angli. Takie wypozyczenie w naszej obecnej sytuacji kadrowej byloby dobrym posunieciem, ale raczej do niego nie dojdzie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-01-2008 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1100
 
Nikt nie zostanie sprzedany, nawet alex woli sprzedac browna w lecie za darmo niz puscic go teraz za parek zieolonych bo lezymy w całej długosci na prawej, bo gary nie wiadomo kiedys wroci(na razie rezerwy) a simpson jest za młody by na niego stawiano w klubie pod taka presja.

w lecie przewiduje ze pojdzie wes za friko, saha oraz fletcher ktoremu znudzi sie rola rezerwwowego bez wizji gry w pierwszym składzie, jakby w chłopaku pokladał jakies nadzieje nie kupowłaby alex w jedno okienko andersona z owenem majac carricka i scholsa w skladzie.
Przyjdzie napewno napastnik,prawy obronca i w sumie nie widzie zadnych innych potzebnych transferow.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-01-2008 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1101
 
Maro11 napisał(a):w lecie przewiduje ze pojdzie wes za friko, saha oraz fletcher

Ja mam nadzieje że Wes jednak zmieni zdanie i podpisze nowy kontrakt na warunkach jakie mu porponowali ,a Saha może odejsc ,lubie go i uważam za dobrego napastnika ,ale te jego ciągłe kontuzje doprowadzają mnie do szału. Fletcher jest mi obojętny,jak pisałem kiedys ,nie bede za nim płakał ,przy pozostałych pomocnikach wygląda bardzo słabo.

Maro11 napisał(a):Przyjdzie napewno napastnik,prawy obronca i w sumie nie widzie zadnych innych potzebnych transferow.

No a lewa obrona? Chyba że wzioles pod uwage fakt że jeszcze zimą wzmocnimy te pozycje? :roll: Tu naprawde jest ktos potrzebny,a Shorey byłby w sam raz.

No ale jesli chodzi o latnie okienko to mam podobne zdanie - Napastnik i prawy obronca.

Huntelaar albo Benzema oczywiscie :twisted:
14-01-2008 01:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1102
 
Zakładam ze zostanie Silvestre ktory na lewej spisuje sie solidnie wiec bedzie Evra Silvestre Oshea i nie przewiduje tutaj wzmocnien choc moze Miki zechce odejsc. prawa obrona wygladac bedzie słabo, bedzie gary ktory zbliza sie do konca kariery i nie awidomo jak bedzie po kontuzji oraz młodziutki simpson dlatego kupno prawego obroncy jest piorytetem, no chyba ze zostanie nim Owen H. Brow pozatym ze jest prawym obronca jest alternatywaa na srodek obrony , w sumie pierwsza po vidicu i rio. bedzie ciekawe okienko

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
14-01-2008 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1103
 
Maro11 napisał(a):no chyba ze zostanie nim Owen H.

Nie ma szans. Owen to typowy defensywny pomocnik. Moze umialby grac jako prawy obronca, ale najwiecej pozytku z niego mamy, gdy gra w srodku. Swoja droga on tez jak narazie mozemy zauwazyc zdrowiem nie grzeszy...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-01-2008 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1104
 
Owen grał na tej pozycji i grał dobrze, zawsze mozna go tam wystawic w razie wypadku choc oczywiscie lepszy jest w pomocy.
co do prawych pomocnikow to sam jestem ciekaw. Sagnol Lahm Bosningwa Richards Hutton. Pewnie wiele jeszcze bedzie spekulacji wiec zapowiada sie interesujaco, chyba jeszcze bardziej niz w przypadku srodkowego napastnika :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
14-01-2008 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1105
 
Maro11 napisał(a):co do prawych pomocnikow to sam jestem ciekaw. Sagnol Lahm Bosningwa Richards Hutton.

Masz na mysli prawych obroncow 8) No ale Lahm to raczej lewy i jest takim jeźdzcem jak Evra 8) A z reszty to najbardziej odpowiadałby mi Richards,ale nawet o nim nie myśle bo prędzej oddadza go do Chelsy lub Arsenalu niż nam.
Ponoc szykują mu kontrakt w postaci 50 tys funtow tygodniowo, a jego agent zapowiada ze mniej niz 70 nie wchodzi w gre,zobaczymy :mrgreen:
14-01-2008 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #1106
 
Philip Lahm to nominalny prawy obrońca, a że gra najczęściej na lewej to inna sprawa.

Cytat:Although Lahm is right-footed, and while he played as a right wing-back as a youth, today he is almost exclusively played as a left wing-back.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
14-01-2008 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1107
 
Maro11 napisał(a):Nikt nie zostanie sprzedany

A jednak, Bardsley włąsnie podpisał 3,5 letni kontrakt z Sunderlandem (i on nie jest pierwszym ktory odszedl w tym okienku) Roy Keane bardzo wierzy w swoich byłych kolegów ,widac że ta znajomosc z Fergusonem daje mu pierszenstwo w sprawie transferów ,bo z tego co wiem to jeszcze Rangers i Everton chcialby Phila.

Niedawno tu spekulowalismy o wzmocnieniu prawej obrony,a tym czasem już drugi zawodnik z tej pozycji opuszcza OT :roll:

Ciągle mi sie marzy zakup lub chociaz wypozyczenie jakiegos lewego obroncy,bo ta pozycja wymaga wzmocnienia jak żadna inna na chwile obecną.
23-01-2008 03:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1108
 
Skull napisał(a):Niedawno tu spekulowalismy o wzmocnieniu prawej obrony,a tym czasem już drugi zawodnik z tej pozycji opuszcza OT

Co do tego drugiego to masz na myśli Shawcrossa? Nie miał szans się przebić, za słaby był.

Z kolei Bardsley to materiał na dobrego zawodnika, ale nie na pierwszy skład w MU. Nie żałuję, że odszedł. Zresztą, spodziewałem się tego.
23-01-2008 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1109
 
Troszke mnie to zdziwiło, jednak zawodnik ten od czasu debiutu w lidze i lm, stanał sie sie to mowi w rozwoju, pamietac jak w carling Cup z Cventry zagrał bardzo slabo. to tylko jeden mecz ale mozna zrozumiec dlaczego Alex wolał dac szanse Simpsonowi.

w Przerwie letniej szykuje sie transfer prawego obroncy, bedzie gray, na prawej moze grac OShea Simpson Pique(chyba w debiucue z wes hamem na tej pzycji grał) oraz OH.

w lewej jest zasadnicze pytanie- co z Sylwkiem? jesli chłopak wyzdrowieje to na lewa jako rezerwowy idealnie sie nadaje, wiec Opcja Evra Silvestre OSha , wydaje sie wystarczajaca, dodatkowo jest Ten mlody Simpson z ktorym alex wiaze jakies nadzieje i zeby sie nie skonczyła jak z Bardsleyem.


Modlmy sie o nogi Evry, bo zostaje Oshea i ten młodzieniec i pozycja ktora u nas była mega mocna moze okazac sie najslabsza w przypadku kontuzji pffffff wypluc. szkoda ze miki tak sie z evertonem rozkroczył...

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
23-01-2008 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1110
 
Okienko transferowe zostało zamknięte, nie wzmocnilismy sie ,pozbylismy sie jedynie kilku zawodników. Troszke mnie martwi brak zmiennika dla Evry no i brak napastnika,ale zapewne latem obie pozycje zostaną wzmocnione.

Berbatov jest moim zdaniem nie do wyjęcia na chwile obecną, widac że Ramos nie ma zamiaru sprzedawac swoich asów ,stara sie stworzyc zespół który bedzie chciał dorównac ekipom z czołówki. Rąbneli nam Huttona ,koleś rozegrał bardzo dobre spotkanie przeciwko United, będą mieli z niego pożytek.

Klub zmienił Defoe ,który był na mojej liscie wzmocnien lini ataku. Zawodnik w sam raz na zmiennika ,wczoraj strzelił gola w swoim debiucie :roll: Lecz o nim można już zapomniec.

Zostaje Benzema i Huntelaar 8) Obaj zapewne będą sporo kosztowac ,niewiem którego chcialbym bardziej zobaczyc w koszulce MU ,ale bede sie bardzo cieszyl jesli ktorys z nich do nas trafi.
03-02-2008 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości